Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego osoby TV chcą podpiąć się pod TS?
Autor Wiadomość
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-25, 22:19   

Ha! :) Raz w sklepie Społem przede mną kupowała pani, która miała kilka cech podobnych do biologicznie męskich i aż się zastanawiałem, czy nie jest przypadkiem TS. A może po prostu była TV? :D
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2016-09-25, 22:26   

Kalina napisał/a:
Ja marzę o tym by ulica była miejscem gdzie można być sobą - po prostu. Świat jest tak ciekawy przez różne "inności" i zupełnie nie rozumiem skąd w ludziach bierze się potrzeba ich negacji. :/
z wyjątkiem
Kalina napisał/a:
towarzystwa przebierańców spod znaku drag quuen, i innych dziwnych "wyzwolonych" pomalowanych nagusów.
i
Kalina napisał/a:
"kolorowych klaunów"
bo oni to już nie mogą być sobą :? :

Cholera, zupełnie "nie rozumiem skąd w ludziach bierze się potrzeba ich negacji." :roll:

nie jestem rasistką, ale...
nie jestem homofobem, ale...


.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Martaa 2016-09-25, 22:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-25, 22:28   

Martaa, mi się trochę odechciało już tego komentować
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2016-09-25, 22:35   

DeadSally napisał/a:
Martaa, mi się trochę odechciało już tego komentować

Czasem trzeba zagryźć zęby i jednak coś powiedzieć, zawsze jest nikła szansa że ktoś zanim coś znowu napisze durnowatego, to przemyśli to sobie 30 razy.
Wiem, wiem.. walka z wiatrakami. :evil:

.
_________________
 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-26, 06:08   

DZnów mnie pewnie przyrównacie do faszystów ale mnie ten przerysowany opisany przez Marco polo wizerunek drag queen również boli jesli jestem do nich przyrównywaną, przez nieświadome społeczeństwo. Kiedyś to lubiłam i nawet mnie bawili. Pamiętam pierwsze marsze w Łodzi gdzie mieszkałam w latach 90 tych ubiegłego wieku. Teraz niestety właśnie przez brak edukacji społecznej ni chciała bym iść z nimi w jednym rzędzie pomimo, ze osobiście nic do nich nie mam i rozumiem poniekąd ich chęć do zabawy przez ekspresję ubiorem.
Zatem klucz do rozwiązania pytania z wątku tkwi w nierozróżnianiu tv tvf dq przez ludzi którzy antagonizują nieświadomie środowisko. Spróbujmy ich wyedukować pokazać, że jesteśmy od siebie różni wtedy będzie miedzy nami naturalna zgoda.
 
 
Kalina
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-26, 07:15   

Martaa napisał/a:
DeadSally napisał/a:
Martaa, mi się trochę odechciało już tego komentować

Czasem trzeba zagryźć zęby i jednak coś powiedzieć, zawsze jest nikła szansa że ktoś zanim coś znowu napisze durnowatego, to przemyśli to sobie 30 razy.
Wiem, wiem.. walka z wiatrakami. :evil:

.

:) Durnowatego powiadasz. Wyrywasz cos z kontekstu i nie potrafisz powiazac sesnsu wypowiedzi i tworzysz sama durnowate wnioski. Napisalem wyraznie ze crossdressing i drag queen to co innego i porownywanie ich wizerunku z moim jest nie na miejscu. Nie napisalem natomiast ze zabraniam komukolwiek - elfom, krasnoludom, jednonogim piratom, szczudlarzom etc wychodzic na ulice.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-09-26, 08:01   

Wy tak tłumaczycie to co innego, tamto co innego, to mnie boli nad tym ubolewam, taki nie jestem itd...mówię do tv powyżej..a ja wam mówię jak was widzą z zewnątrz i przez jaki pryzmat, sam obracam się głównie w towarzystwie hetero cisowym a więc sam niejako mam takie spojrzenie - więc powinniście czerpać z tej wiedzy jaką wam przekazuję bo we własnych kręgach i środowiskach nikt wam obiektywnie tego nie pokaże, mnożycie podziały na cholera wie co.. dla świata jesteście na równie z jakimiś crossami (99% społeczeństwa nie wie kto to i dlaczego) i tv=drug qeen.. koniec i kropka..
 
 
Kalina
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-26, 08:30   

marco-polo napisał/a:
Wy tak tłumaczycie to co innego, tamto co innego, to mnie boli nad tym ubolewam, taki nie jestem itd...mówię do tv powyżej..a ja wam mówię jak was widzą z zewnątrz i przez jaki pryzmat, sam obracam się głównie w towarzystwie hetero cisowym a więc sam niejako mam takie spojrzenie - więc powinniście czerpać z tej wiedzy jaką wam przekazuję bo we własnych kręgach i środowiskach nikt wam obiektywnie tego nie pokaże, mnożycie podziały na cholera wie co.. dla świata jesteście na równie z jakimiś crossami (99% społeczeństwa nie wie kto to i dlaczego) i tv=drug qeen.. koniec i kropka..


Aaaa booo na litosc chcemy Was podejsc a pozniej we snie zadusimy rajstopami. ;-) Masz, choroba racje troszke z tymi zalami przesadzamy...
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2016-09-26, 13:48   

Problem w tym, że za dużo sobie szufladek po otwieraliśmy i teraz nie wiadomo co skąd. A dla ludzi z poza jesteśmy po prostu z jednej szafy. Po co utrudniać sobie crosy nie crosy ja nawet nie wiem czy crosy to tv czy jeszcze jakiś inny twór, to samo z tymi genderami. Na diabła tyle tego? owszem Draki i inne cudaki to zwyczajnie ludzie dla których jest to zabawa. crosy to raczej kojarzą mi się z KTM-ami :-P a co do TVF no ludzie!! jak można to podpinać pod ts czy tv ?! przeciez to jest Nie transwestycyzm fetyszystyczny a fetyszyzm trans. Przecież to fantazje erotyczne!! czy jak ktoś w łóżku lubi zabawy w konia to jest koniem? albo transkoniem? Moim zdaniem w zupełności wystarczy jeśli przyjmie się, że osoby dążące do zmiany to TS a osoby, nie wiem , niezdecydowane, niechcące zmian to TV reszta nie ma z nami nic wspólnego, Bo czy jak sobie ubiorę czapkę uszankę to znaczy, że należę do rosjan? a w kapeluszu kowbojskim będę amerykanką?
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-09-26, 14:00   

...utopią się w tych szufladkach własnych "kim jestem"... ja wchodząc na to forum już na wstępie miałem problem z wyborem które oznaczenie do mnie.. a zanim wszedłem to byłem przekonany jaki jest "podział".. a tu łooo... i taki podział prosty jaki był mi znany i jest znany "kowalskiemu".. już trudno takiemu kowalskiemu przełknąć prosty ten podział a całej reszcie nic nie wie i nie słyszał nawet w tvn ;) hehe
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-09-26, 14:13   

Gabi napisał/a:
Problem w tym, że za dużo sobie szufladek po otwieraliśmy i teraz nie wiadomo co skąd. A dla ludzi z poza jesteśmy po prostu z jednej szafy. Po co utrudniać sobie crosy nie crosy ja nawet nie wiem czy crosy to tv czy jeszcze jakiś inny twór, to samo z tymi genderami.

A czy walenie to delfiny, czy jeszcze jakiś inny twór?

Gabi napisał/a:
Moim zdaniem w zupełności wystarczy jeśli przyjmie się, że osoby dążące do zmiany to TS a osoby, nie wiem , niezdecydowane, niechcące zmian to TV

Moim zdaniem taka klasyfikacja zupełnie zakłamuje obraz i wręcz pogrąża osoby niezdecydowane w głębiej w tyłku niż zwykle mają. Niezdecydowanie może wynikać z wielu czynników. Osoba o takiej samej kondycji psychicznej w środowisku akceptującym będzie zdecydowana na zmianę, a w środowisku transfobicznym będzie miała więcej oporów. Kiedy do tego usłyszy, że jest TV (bo jest niezdecydowana), a nie TS (bo to są osoby zdecydowane), to jej niezdecydowanie tylko wzrośnie. Dlatego uznaję tego rodzaju rozróżnienie za wysoce szkodliwe i dalej optuję za tym, że rozróżnienie powinno głównie opierać się o motywację danej osoby.
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2016-09-26, 14:21   

ElżbietaFromage napisał/a:
A czy walenie to delfiny, czy jeszcze jakiś inny twór?

Cóż jedno jest pewne dla mnie jako osoby z poza głębi że są to ssaki :-P
Co do osób niezdecydowanych, no cóż kwestia decyzji. Jeśli podejmie terapię będzie TS jeśli zdecyduje, że woli jednak płeć wrodzoną to będzie TV w czym problem? No chyba nie chcesz aby świat doszedł do momentu w którym pojęcie płci będzie względne
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-26, 14:25   

Tvn ? A może TV TRWAM? Bez chęci zmiany.
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-09-26, 14:33   

Gabi napisał/a:
No chyba nie chcesz aby świat doszedł do momentu w którym pojęcie płci będzie względne

Myślisz, że wolę aby było absolutne?
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2016-09-26, 14:35   

No cóż dla mnie widok umięśnionego faceta typu Schwarzenegger mówiącego jestem kobietą lub Sharon Stone mówiącą Jestem facetem było by nieco groteskowe.
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-09-26, 14:41   

Gabi napisał/a:
No cóż dla mnie widok umięśnionego faceta typu Schwarzenegger mówiącego jestem kobietą lub Sharon Stone mówiącą Jestem facetem było by nieco groteskowe.

Witaj w rzeczywistości osób transseksualnych.
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-26, 14:45   

ElżbietaFromage napisał/a:
Witaj w rzeczywistości osób transseksualnych

dokładnie. miewam takie sytuacje. i nie wiem czy nie zakwalifikować je jako "osoby TV chcą podpiąć się pod TS"
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-09-26, 16:39   

DeadSally napisał/a:
dokładnie. miewam takie sytuacje. i nie wiem czy nie zakwalifikować je jako "osoby TV chcą podpiąć się pod TS"

Czyli kwalifikacja czy ktoś jest TV czy TS byłaby oparta na passingu? Hmm... obawiam się, że dużo osób TV ma lepszy passing niż TS ;)
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-26, 17:15   

dwa tygodnie temu na jednym z portali miałam taką rozmowę z pewną trans. na zdjęciu profilowym była osoba bez włosów z kilkudniowym, męskim zarostem(coś jak dr House). napisała mi że "jestem ts tak jak ty. uwielbiam damskie ubrania. pończochy tak sobie, wolę rajstopy bo jak czuję je to mi ciągle stoi" i coś w tym stylu. takich rozmów miałam w życiu nie wiem, coś około 50.
ElżbietaFromage napisał/a:
obawiam się, że dużo osób TV ma lepszy passing niż TS

to prawda. znam/widziałam tv z niesamowitym wręcz passingiem.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-09-26, 17:35   

Tv, ts, gq to znam. Ale od czego jest skrót tvn?

(Tak, mam z tego straszną bekę :mrgreen: )
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2016-09-26, 17:57   

No tak, tylko, że nie o passing tu chodzi a o chęć trwałej zmiany . Bo inaczej w ogóle ts traci sens.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-09-26, 20:00   

Odnośnie parad: nie wiem co Wy macie taką spinę o te parady :roll: Przecież kobiety się na co dzień też tak: http://lostininternet.com...rio-2014-25.jpg nie ubierają, a jednak to nie jest problem żeby się tak ubrały na paradzie z okazji karnawału. Co to więc za problem żeby się TS/TV/geje ubrali podobnie wyzywająco na paradzie z okazji Gay Pride, Dni Tolerancji, Christopher Street Day itp.?

DeadSally napisał/a:
dwa tygodnie temu na jednym z portali miałam taką rozmowę z pewną trans. na zdjęciu profilowym była osoba bez włosów z kilkudniowym, męskim zarostem(coś jak dr House). napisała mi że "jestem ts tak jak ty. uwielbiam damskie ubrania. pończochy tak sobie, wolę rajstopy bo jak czuję je to mi ciągle stoi" i coś w tym stylu. takich rozmów miałam w życiu nie wiem, coś około 50.

NO tak ale w tym przypadku nie można chyba mówić, że on złośliwie się pod TS podczepia :P Moim zdaniem to jest właśnie przykład osoby, która nie zna różnicy między TS a TV (a wręcz może nawet nie wie, że można mieć potrzebę korekty płci).
_________________
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-26, 20:06   

wendigo napisał/a:
a wręcz może nawet nie wie, że można mieć potrzebę korekty płci

Och, korekta to tak gdzieś 70-80% w tych rozmowach. Bo wtedy będzie można "zawsze być w rajstopach i się podniecać" oraz "ciągle będę mogła się bawić pipką"
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-09-26, 20:11   

ok... może rzeczywiście nie doceniam siły fetyszu... XD
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-09-26, 20:23   

DeadSally napisał/a:
"ciągle będę mogła się bawić pipką"


Mój były ciągle mówił, że jakby miał ciało kobiety to by się ciągle cyckami bawił :mrgreen: Wątpię. Ale takie wyobrażenie mają niektórzy ludzie o ts.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2016-09-26, 20:59   

Armand napisał/a:
Mój były ciągle mówił, że jakby miał ciało kobiety to by się ciągle cyckami bawił Wątpię. Ale takie wyobrażenie mają niektórzy ludzie o ts.

Dziewczyny (cis) mają dokładnie takie same fantazje odnośnie penisów - "gdybym miała takiego prawdziwego, to bym waliła go dwadzieścia razy dziennie." - tekst autentyczny. :roll:


.
_________________
 
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-09-26, 21:11   

Martaa napisał/a:
"gdybym miała takiego prawdziwego, to bym waliła go dwadzieścia razy dziennie." - tekst autentyczny.

Znałam faceta, który walił około 12x dziennie, ale po pewnym czasie krew mu zaczęła lecieć - stał się kobietą? - i lekarz mu zalecił ograniczenie.
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-09-26, 21:36   

Ja słyszałem historię o chłopcu uzależnionym od masturbacji, który robił to ileś tam razy dziennie i sobie w końcu urwał penisa. Zmęczenie materiału...
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Kalina
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-26, 21:40   

ElżbietaFromage napisał/a:
Martaa napisał/a:
"gdybym miała takiego prawdziwego, to bym waliła go dwadzieścia razy dziennie." - tekst autentyczny.

Znałam faceta, który walił około 12x dziennie, ale po pewnym czasie krew mu zaczęła lecieć - stał się kobietą? - i lekarz mu zalecił ograniczenie.

12 razy? Cholera! Musze sprobowac! :-D
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-26, 21:59   

nie zna życia ta która się 12 razy w ciągu dnia nie masturbowała...
 
 
Kalina
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-26, 22:26   

DeadSally napisał/a:
nie zna życia ta która się 12 razy w ciągu dnia nie masturbowała...


" każdy narząd pod wpływem używania doskonali się i rozwija a pod wpływem nieużywania uwstecznia się i zanika" ! :D
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2016-09-26, 22:58   

A skoro już tak przy tekstach oryginalnych i tematycznie wymasturbowanych :mrgreen:
Autentyczny tekst mojej koleżanki cis "Faceci maja gorzej bo musza merdać tymi ogonkami na lewo i prawo a ja sobie biorę kuleczki i cały dzień mogą mnie gilać" :mrgreen: Co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś postrzega przemianę z pryzmatu podniety seksualnej jest bardzo mało prawdopodobne, że wie co to jest TS :-P
 
 
Kalina
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 00:12   

Gabi napisał/a:
A skoro już tak przy tekstach oryginalnych i tematycznie wymasturbowanych :mrgreen:
Autentyczny tekst mojej koleżanki cis "Faceci maja gorzej bo musza merdać tymi ogonkami na lewo i prawo a ja sobie biorę kuleczki i cały dzień mogą mnie gilać" :mrgreen: Co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś postrzega przemianę z pryzmatu podniety seksualnej jest bardzo mało prawdopodobne, że wie co to jest TS :-P

Mnie podnieca waciak i gumofilce wiec wiem co to jest ts. ;-)
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2016-09-27, 00:24   

Każdy ma jakiegoś bzika :lol:
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 05:18   

Kuleczki są fajne ale ciiii.
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-09-27, 06:30   

Gabi napisał/a:
Co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś postrzega przemianę z pryzmatu podniety seksualnej jest bardzo mało prawdopodobne, że wie co to jest TS

A jak podnieca go to nieseksualnie, to już może wiedzieć?
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Kalina
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 07:16   

Generalnie transwestyta jest ciagle podniecony. To grozne swiry, mowie Wam! Slyszalem o jednym gwalcacym co noc pluszowego misia! :-D
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-09-27, 10:15   

Kalina, wiedziałem!!!!! a jednak zboki... żeby misia.. jaaaaaaaaaaaaa :mrgreen:
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2016-09-27, 10:18   

Ha, ha jak zwykle Wrona mnie nie zawiodła :mrgreen:
Mam na myśli, że jeśli ktoś postrzega TS jako coś związanego z osiąganiem podniety seksualnej czyli. "O kurcze te zboki się przerabiają, żeby się masturbować" to znaczy, że nie ma pojęcia co to jest TS i jeśli ktoś mówi, że jest TS bo staja mu jak ubierze rajstopy czy majtasy babskie to znaczy, że biedny fetyszysta nawet nie wie o czy mówi :lol:
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 10:25   

Kalina się myli, to nie jest żaden miś to inny transwestyta przebrał sie aby wykorzystać sytuację.
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-09-27, 10:27   

Kalina napisał/a:
Slyszalem o jednym gwalcacym co noc pluszowego misia!

Czy to nawiązanie do ostatniego postu jednego z nowych TV/fetyszystów na forum, co napisał: sex misia?
Gabi napisał/a:
Ha, ha jak zwykle Wrona mnie nie zawiodła

_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Kalina
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 11:16   

ElżbietaFromage napisał/a:
Kalina napisał/a:
Slyszalem o jednym gwalcacym co noc pluszowego misia!

Czy to nawiązanie do ostatniego postu jednego z nowych TV/fetyszystów na forum, co napisał: sex misia?
Gabi napisał/a:
Ha, ha jak zwykle Wrona mnie nie zawiodła

Obrazek


Sex misia? Ale to juz film robia? W sumie jakby jakas panda byla w roli glownej to mozna by zobaczyc... :-) ale tamtego Pana nie znam chociaz w takiej roli bym go widzial - pieprzyc bez sensu nabraloby innego wymiaru. ;-)
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-09-27, 11:21   

Ada75 napisał/a:
Kalina się myli, to nie jest żaden miś to inny transwestyta przebrał sie aby wykorzystać sytuację.


W zasadzie transmisista..? Transmisista fetyszystyczny?

Nie wiem czemu, ale nagle wendigo mi przyszedł na myśl... x:
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2016-09-27, 11:34   

Kalina napisał/a:
Sex misia?

Jemu chyba chodziło i film Seksmisja.
_________________
Freja Draco
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2016-09-27, 11:36   

Armand napisał/a:
W zasadzie transmisista..? Transmisista fetyszystyczny?


 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2016-09-27, 11:36   

Wroneczko kochana bo tak właśnie jest podnieta nie seksualna to inaczej fascynacja, ekscytacja, itp. a osoba TS mogąc być sobą zawsze na początku to czuje potem to mija i daje po prostu satysfakcję którą można przyrównać do codziennej kiedy "poranna" kobieta staje przed lustrem i krzyczy ze strachu, a po dwóch godzinach wychodzi usatysfakcjonowana. :lol:
No chyba, że jest autolesbijką i podnieca się na swój widok hmm. Ale to wtedy podobny efekt jak u Fetyszysty transowego? :-/ To może fetyszysta transowy też jest kobieta? :-?
 
 
Kalina
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 12:14   

Gabi napisał/a:
Wroneczko kochana bo tak właśnie jest podnieta nie seksualna to inaczej fascynacja, ekscytacja, itp. a osoba TS mogąc być sobą zawsze na początku to czuje potem to mija i daje po prostu satysfakcję którą można przyrównać do codziennej kiedy "poranna" kobieta staje przed lustrem i krzyczy ze strachu, a po dwóch godzinach wychodzi usatysfakcjonowana. :lol:
No chyba, że jest autolesbijką i podnieca się na swój widok hmm. Ale to wtedy podobny efekt jak u Fetyszysty transowego? :-/ To może fetyszysta transowy też jest kobieta? :-?


Wtedy to jest fetyszyzm narcystyczny.
A tak powaznie to co piszesz o ts to jakby o mnie. Bo jak juz wiemy podniecja mnie kufajki a nie damska garderoba a w ladnej sukience czuje sie tak samo jak w dobrym garniturze. Podszywam sie? Hmmmm
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2016-09-27, 12:26   

Tylko Ty to wiesz czy się podszywasz czy nie. Z resztą uważam, że duża cześć osób sama tego nie wie kim jest, bo uczucia ludzkie są różne i nie do przewidzenia tak do końca. Ja sama miałam wiele teorii na swój temat. Odkąd jestem w temacie zrozumiałam jedno wszystkie teorie jakie powstały nijak się maja do tego co może odczuwać człowiek czasem nie wiemy czy oszukujemy innych czy może samych siebie, a może wcale nie oszukujemy tylko nie potrafimy wyłapać co jest prawdziwe. Ja zaufałam sobie i tego się trzymam.
A, no i w moim przypadku akurat w garniturze czuję się okropnie ;-) Chociaż w sukience też ale to z innego powodu.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-09-27, 17:40   

Ada75 napisał/a:
Kuleczki są fajne ale ciiii.

To zależy jakie :D
- takie: http://7.allegroimg.pl/s4...6/32/4983663207
- takie: http://csimg.webkupiec.pl...ne-thai-toy.jpg
- takie: http://przyjemniej.pl/29-...ulki-analne.jpg
- czy takie: http://store-cdn.grabone....x380/idalb6.jpg
? :mrgreen:
(2 i 4 polecam, reszty nie XD )

Kalina napisał/a:
Generalnie transwestyta jest ciagle podniecony. To grozne swiry, mowie Wam! Slyszalem o jednym gwalcacym co noc pluszowego misia! :-D

Ja protestuję!! Jak tak można!! żeby misia!! :evil:

Armand napisał/a:
Ada75 napisał/a:
Kalina się myli, to nie jest żaden miś to inny transwestyta przebrał sie aby wykorzystać sytuację.


W zasadzie transmisista..? Transmisista fetyszystyczny?

buahahahah! :lol:

Armand napisał/a:
Nie wiem czemu, ale nagle wendigo mi przyszedł na myśl... x:

haha! no właśnie! :lol:
_________________
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-27, 17:55   

Kalina napisał/a:
Ale to juz film robia? W sumie jakby jakas panda byla w roli glownej to mozna by zobaczyc... :-)


Na przykład taki...? O.O

https://en.wikipedia.org/wiki/Panda_pornography
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-09-27, 18:26   

wendigo napisał/a:

haha! no właśnie! :lol:


To pewnie dlatego, że lubisz misie.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 18:28   

Wendigo zalecam analizę organoleptyczną dla rozpoznania subiektywnego które fajniejsze. Ja swój typ mam.

ALEŚMY ODPŁYNĘLI :mrgreen:
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-09-27, 18:31   

Szczerze mówiąc nie lubię mieć nic w tyłku.
Ale dla entuzjastów mogliby zrobić smakowe, skoro już się okazało, że jelita czują smaki :mrgreen:
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 18:44   

Armand wisisz mi pranie serwety z wieczornej herbaty.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-09-27, 19:12   

Armand napisał/a:
To pewnie dlatego, że lubisz misie.

No właśnie! a tu takie straszne rzeczy czytam :P

Ada75 napisał/a:
Wendigo zalecam analizę organoleptyczną dla rozpoznania subiektywnego które fajniejsze. Ja swój typ mam.

Ja też (jak napisałem) :mrgreen:

Armand napisał/a:
Szczerze mówiąc nie lubię mieć nic w tyłku.

Bo porządnie nie spróbowałeś XD
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-09-27, 21:08   

wendigo napisał/a:

Bo porządnie nie spróbowałeś XD


Próbowałem. Może daruję sobie opisywanie doznań.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-09-27, 21:11   

wendigo napisał/a:

Armand wrote:
Nie wiem czemu, ale nagle wendigo mi przyszedł na myśl... x:

haha! no właśnie!

Moja dziewczyna uważa, że na tym zdjęciu z misiem wyglądasz jak pedofil ;P
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-09-27, 21:13   

ElżbietaFromage napisał/a:

Moja dziewczyna uważa, że na tym zdjęciu z misiem wyglądasz jak pedofil ;P


Jeszcze to niewyraźne zdjęcie, żeby utrudnić identyfikację.

"Ja też mam 12 lat..."
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-27, 21:17   

Wendigobear?
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-09-27, 21:20   

Armand napisał/a:
"Ja też mam 12 lat..."

Istny Wojtuś, jak nic.
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2016-09-27, 22:16   

Martaa napisał/a:
Kalina napisał/a:
Ja marzę o tym by ulica była miejscem gdzie można być sobą - po prostu. Świat jest tak ciekawy przez różne "inności" i zupełnie nie rozumiem skąd w ludziach bierze się potrzeba ich negacji. :/
z wyjątkiem
Kalina napisał/a:
towarzystwa przebierańców spod znaku drag quuen, i innych dziwnych "wyzwolonych" pomalowanych nagusów.
i
Kalina napisał/a:
"kolorowych klaunów"
bo oni to już nie mogą być sobą :? :

Przypominam, że ulica jest miejscem publicznym (art. 140 kw).
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-09-27, 22:23   

Buhahaha ... Kulo..grzmoty jedne... :-P
 
 
Kalina
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 22:58   

Bruce napisał/a:
Martaa napisał/a:
Kalina napisał/a:
Ja marzę o tym by ulica była miejscem gdzie można być sobą - po prostu. Świat jest tak ciekawy przez różne "inności" i zupełnie nie rozumiem skąd w ludziach bierze się potrzeba ich negacji. :/
z wyjątkiem
Kalina napisał/a:
towarzystwa przebierańców spod znaku drag quuen, i innych dziwnych "wyzwolonych" pomalowanych nagusów.
i
Kalina napisał/a:
"kolorowych klaunów"
bo oni to już nie mogą być sobą :? :

Przypominam, że ulica jest miejscem publicznym (art. 140 kw).


No skoro wiemy że ulica jest miejscem publicznym - wytłumacz na drewnianym modelu o co Ci chodzi? :)
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-28, 01:49   

Lagertha napisał/a:
No ja mimo, że przeszłam dorgę TS MK i w sumie dalej przechodzę, to nie byłam nigdy TV i nie miałam też takich epizodów w życiu, podobnie jak identyfikowanie się jako geja - też nie miałam. A jest to dosyć popularne.

Znam to - przed hrt nie zdarzało mi się ubierać w damskie ciuchy, więc epizodu tv nie było. Potem trochę w trakcie hrt, na początku, może z kilka razy w ukryciu. Potem do mnie dotarło, że to strasznie głupie i niemoralne tak robić i od tamtej pory, noszę się uni, czy bardziej po męsku i to jest ok... gdyby nie fakt, że ts przyjaciółka, nie tak dawno mi wytknęła, że teraz jestem tv k/m :shock: Jak to w ogóle możliwe ??
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-09-28, 05:59   

ElżbietaFromage napisał/a:
wendigo napisał/a:

Armand wrote:
Nie wiem czemu, ale nagle wendigo mi przyszedł na myśl... x:

haha! no właśnie!

Moja dziewczyna uważa, że na tym zdjęciu z misiem wyglądasz jak pedofil ;P

hahaha :lol:
mam jeszcze inne zdjęcia z misiami, mogę zmienić avatar XD
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-28, 08:54   

12 latek z zakolami ciekawe podejście.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-28, 09:37   

kicur napisał/a:
gdyby został zorganizowany zjazd z okazji 10-lecia naszej matury, ty byłbyś głównym tematem plotek!" :mrgreen:

Zawsze można udać, że nic się nie dzieje i powiedzieć : " a coś się zmieniło ? "
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-09-28, 09:40   

2in1_inkarnacja napisał/a:
Potem do mnie dotarło, że to strasznie głupie i niemoralne tak robić

Dlaczego niemoralne?
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-28, 09:47   

ElżbietaFromage, no bo urodzonym kobietom wolno, stety lub nie, więcej, a urodzonym facetom . . . cis bardzo źle patrzą na takie rzeczy i nagle tv mylą z gwałcicielem dzieci.
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-09-28, 09:59   

2in1_inkarnacja napisał/a:
ElżbietaFromage, no bo urodzonym kobietom wolno, stety lub nie, więcej, a urodzonym facetom . . . cis bardzo źle patrzą na takie rzeczy i nagle tv mylą z gwałcicielem dzieci.

Ale gdzie tu kwestia moralności?
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-09-28, 10:01   

2in1_inkarnacja napisał/a:
ElżbietaFromage, no bo urodzonym kobietom wolno, stety lub nie, więcej, a urodzonym facetom . . . cis bardzo źle patrzą na takie rzeczy i nagle tv mylą z gwałcicielem dzieci.


To wynika tylko z tego, że kobiety sobie to wywalczyły. Jeszcze niedawno widok kobiety w spodniach był wysoce niemoralny i uznawany za obrazę porządku boskiego. Mężczyźni po prostu skupili się na walce o status quo i bardzo dużo przespali.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-09-28, 10:01   

moralnośc to przecież zbiór nakazów co wolno a co nie, narzuconych przez władzę tym którzy się mają słuchać - nawet w chrześcijaństwie nakazy moralne Pana Boga nie obowiązują, król zawsze był ponad prawem, i państwo też przecież stanowi prawo a jego nie obowiązują żadne nakazy ani zakazy, a przynajmniej nie moralne
Cytat:
To wynika tylko z tego, że kobiety sobie to wywalczyły

jak na razie nic sobie nie wywalczyły, po prostu nie są odbierane jako zagrożenie, mogą sobie ubrać i męskie koszule, i garnitury, dalej będą wyglądać w tym słodko i atrakcyjnie, a dopóki nie mają passingu jako mężczyźni to żademu patriarchatowi nie zagrażają; ale niech tylko ktoś spróbuje mieć passing i rządać pozycji równych mężczyznom to zobaczymy jak wygląda to wywalczenie... mężczyźnie crossdressować nie przystoi bo to go upupia, po prostu, jest w tym śmieszny i tylko tyle
 
 
Kalina
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-28, 19:01   

Dziś sobie szukałem różniastych informacji o transwestytach w google i co....? Większość "znawców" w mediach robi ze mnie transseksualistę! Zmienić temat! Na: "Dlaczego TS chcą się podpiąć pod TV" ;) No i bycie transseksualistą to poważna sprawa a transwestyta to taki dziwak. :D
 
 
redorov
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-10-15, 17:54   

Dlaczego TV chcą się podpiąć pod TS?

Proste, potrzebują jakiegoś uzasadnienia aby się „legalnie” cuda…przebierać, a używanie do tego celu terminologii medycznej jest najłatwiejsze :)

Jeśli TV lubi ubierać kiecki? Okej. Jeśli uważa się przy tym za kobietę? Takiego wała! (sorry TV K/M, użyłam jednej opcji dla uogólnienia). Jestem cięta jak osa gdy ktoś zrównuje TS z TV lub na odwrót - to zupełnie różne płaszczyzny! TV jest podobne do TS jak słowo cudak do słowa cudny - choć oba mają na początku 'cud' to dalej jest już zupełnie inaczej.

Nie uznaję także poniższego:
tożsamość płciowa: m
kim jesteś: tv
preferowany zaimek: ona

Osoby transseksualne z reguły wiedzą, kim są i to często od samego początku (choć nie od samego początku umieją to nazwać), jest to także stałe uczucie. Wspomniałam że TS to problem medyczny nie bez powodu. Zasadniczo z transseksualizmu wiele osób się leczy poprzez hormony oraz operację i przestaje się za takowe uważać po skończonej zmianie (nie jestem wyjątkiem). Nie poznałam jeszcze osoby TS, która by siebie określała jako TV, który/a zaszedł/ła tak daleko, choć słyszałam o osobach TV, które w swoim cuda…„przebieraniu” zaszły za daleko (orchi, zmiana danych, nawet SRS).

Reasumując, TS i TV to inne światy. Jesteś TV i lubisz paradować w rajstopach i szpilkach? Spoko dopóki nie używasz etykiety TS i nie określasz siebie jako kobieta - TS i kobiety nie utożsamiają się z Tobą zupełnie! (sorry TV K/M, powód jak wyżej).
_________________
Tró Antycudak
 
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2016-10-15, 17:58   

@redorov, to chyba pasuje do nowego tematu Fizi.

Chociaż takie nagminne dochrzanianie się do TV/cd-aków to też czymś trąci, co najmniej jakimiś insecurities jeśli nie czymś więcej.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-15, 18:30   

Jeżynka napisał/a:
Chociaż takie nagminne dochrzanianie się do TV/cd-aków to też czymś trąci

:-| kilka miesięcy temu dostałam opiernicz od jednej (jednego?) tv i do teraz mi trochę głupio.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-10-15, 19:41   

redorov, ciężki post... Możesz mieć swoje zdanie ale tak niesmacznie to napisałaś, że aż ciężko czytać :?
_________________
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-10-15, 21:35   

A jak już przy tym jesteśmy - to czy spotkaliście kiedyś osobę identyfikującą się jako TV K/M?
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2016-10-15, 21:46   

kicur napisał/a:
A jak już przy tym jesteśmy - to czy spotkaliście kiedyś osobę identyfikującą się jako TV K/M?

Chyba raz ktoś coś takiego bąknął na tym, albo TFowym forum.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-15, 21:51   

Nie, raczej nie. Oczywiście są kobiety, które się przebierają za facetów np na bal przebierańców czy na cosplay, a noszenie męskich ubrań przez kobiety nie jest takie znowu rzadkie, ale nie identyfikują się w ten sposób. Chyba.

Chyba że ja? Nie wiem, nie chcę sobie niepotrzebnie przysparzać bólu głowy. Bo obiektywnie, z zewnątrz... No przecież wiem jak to wygląda.

Bardziej powszechne na spektrum k/m jest raczej twierdzenie, że jest się osobą niebinarną niż tv.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-15, 23:33   

redorov napisał/a:
Nie uznaję także poniższego:
tożsamość płciowa: m
kim jesteś: tv
preferowany zaimek: ona

Osoby transseksualne z reguły wiedzą, kim są i to często od samego początku (choć nie od samego początku umieją to nazwać), jest to także stałe uczucie. Wspomniałam że TS to problem medyczny nie bez powodu. Zasadniczo z transseksualizmu wiele osób się leczy poprzez hormony oraz operację i przestaje się za takowe uważać po skończonej zmianie (nie jestem wyjątkiem). Nie poznałam jeszcze osoby TS, która by siebie określała jako TV, który/a zaszedł/ła tak daleko, choć słyszałam o osobach TV, które w swoim cuda…„przebieraniu” zaszły za daleko (orchi, zmiana danych, nawet SRS).

Reasumując, TS i TV to inne światy. Jesteś TV i lubisz paradować w rajstopach i szpilkach? Spoko dopóki nie używasz etykiety TS i nie określasz siebie jako kobieta - TS i kobiety nie utożsamiają się z Tobą zupełnie!
Na ten temat myślę tak samo, choć pewnie bym to inaczej ujęła w słowa.
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-10-15, 23:43   

ja uznaję wszystko co nie krzywdzi drugiego człowieka, a rodzaje gramatyczne dla mnie są do dowolnego wyboru przez osobę, tak samo jak imię którym mam się do tego człowieka zwracać

to takie proste - bądź wolnym człowiekiem, daj innym ludziom wolność
 
 
Kalina
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-16, 00:00   

redorov napisał/a:
Dlaczego TV chcą się podpiąć pod TS?

Proste, potrzebują jakiegoś uzasadnienia aby się „legalnie” cuda…przebierać, a używanie do tego celu terminologii medycznej jest najłatwiejsze :)

Jeśli TV lubi ubierać kiecki? Okej. Jeśli uważa się przy tym za kobietę? Takiego wała! (sorry TV K/M, użyłam jednej opcji dla uogólnienia). Jestem cięta jak osa gdy ktoś zrównuje TS z TV lub na odwrót - to zupełnie różne płaszczyzny! TV jest podobne do TS jak słowo cudak do słowa cudny - choć oba mają na początku 'cud' to dalej jest już zupełnie inaczej.

Nie uznaję także poniższego:
tożsamość płciowa: m
kim jesteś: tv
preferowany zaimek: ona

Osoby transseksualne z reguły wiedzą, kim są i to często od samego początku (choć nie od samego początku umieją to nazwać), jest to także stałe uczucie. Wspomniałam że TS to problem medyczny nie bez powodu. Zasadniczo z transseksualizmu wiele osób się leczy poprzez hormony oraz operację i przestaje się za takowe uważać po skończonej zmianie (nie jestem wyjątkiem). Nie poznałam jeszcze osoby TS, która by siebie określała jako TV, który/a zaszedł/ła tak daleko, choć słyszałam o osobach TV, które w swoim cuda…„przebieraniu” zaszły za daleko (orchi, zmiana danych, nawet SRS).

Reasumując, TS i TV to inne światy. Jesteś TV i lubisz paradować w rajstopach i szpilkach? Spoko dopóki nie używasz etykiety TS i nie określasz siebie jako kobieta - TS i kobiety nie utożsamiają się z Tobą zupełnie! (sorry TV K/M, powód jak wyżej).


Na szczęście mówię o sobie "ona" tylko na forach dla żartu. Oczywiście żeby pójść do sklepu po fajki w sukience potrzebuje mieć wytłumaczenie: że nie! Nie jestem CD jestem TS a pani za ladą wie oczywiście o czym mowa... siedzę teraz przed monitorem ze skorygowanymi brwiami, pomalowanymi paznokciami, wydepilowany i mam długie włosy a na sobie polarowy dres bo zimno a swoją zewnętrzność męską średnio lubię... może jestem TS a nie TV podwójnej roli? Może mógłbym rozpocząć przemianą ale po prostu żyje w swojej roli społecznej tak długo że nie widzę w takiej przemianie sensu? Skąd wiesz kto jest kto?
 
 
Fizia
moderator
MK

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Punktów: 22
Posty: 386
Skąd: UĆ
Wysłany: 2016-10-16, 06:48   

redorov napisał/a:
Nie poznałam jeszcze osoby TS, która by siebie określała jako TV, który/a zaszedł/ła tak daleko, choć słyszałam o osobach TV, które w swoim cuda…„przebieraniu” zaszły za daleko (orchi, zmiana danych, nawet SRS).


to co w takim razie odróżnia taką osobę TS od TV jeśli jak wspominasz, będzie to akurat ta osoba TV która przeszła orchi, zmianę danych i SRS ? Co z osobami, które na poczatku definiują się jako TV (bo zgodnie z definicją, dopóki nie uznają się jako TS a noszą i próbują funkcjonowac jak kobieta to mogą się uznać za TV?) Cześć osób TS wie od powiedzmy 4roku życia że coś jest nie tak, ale sa osoby, które dochodzą do tego sporo po 20-tce - czyli jednak podtrzymujemy pojęcie "TS mniej true" od "TS bardziej true" ? :)

Kilku znanych mi KM-ów definiowało się przed podjęciem tranzycji (po 30-tce) jako butch-femme albo lesbijki nosząc się przy tym po męsku - czy zatem po zmianie są TV "którzy w swoim cuda...przebieraniu zaszły tak daleko, że sobie wycięły cycki i macice z jajnikami?" czy jednak są tymi "mniej true" TS ?
A KM, którzy przed tranzycją urodzili dzieci? - to też pogubione niewiasty co im się cycki znudziły?
A czy, z drugiej strony, samo wycięcie piersi i macicy z przydatkami czyni z danej osoby TS jeśli ona deklaruje się dalej jako kobieta? - raczej chyba nie, choć oczywiście jest opcja, że mając dużo kasy zaczęła tranzycję przed coming outem - ale dopóki Angelina Jolie będzie twierdziła, że jest kobietą to dla mnie będzie kobietą a nie facetem czy transwestytą, "który w swoim cuda..."przebieraniu" zaszedł za daleko"


Wg mnie, o ile do tranzycji można gdybać, o tyle po jej przejściu, a tym bardziej po operacjach i dalszym funkcjonowaniu w płci odczuwanej roztrząsanie czy dana osoba nie jest TS jest bezpodstawne.


I taka informacja do Ciebie Koleżanko Redorov , ale jeśli następnym razem napiszesz to co ja tu kilka razy złośliwie zacytowałam: "cuda..przebieraniu" to dam Ci ostrzeżenie bo wieje z Twojego postu dużą TV-fobią :/ i dzieleniem TS na "true" i "nietrue" - a przypominam, że dla sporej części społeczeństwa jesteśmy i tak, bez względu na nasze wewnętrzne etykietki i oficjalne diagnozy czy SRSy , właśnie tak jak to nazywasz- "CUDAKAMI" :( , nie róbmy sobie tego piekła sami / same. OK? :)
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-16, 07:07   

Nie uznaję hejtu skrytej transfobii i wywyższania się ponad innego człowieka.
Smutno mi i przykro na tyle że dam sobie spokój z transfobami z tego forum na dłużej.
Zdrowia życzę.
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-10-16, 07:42   

Cytat:
Smutno mi i przykro na tyle że dam sobie spokój z transfobami z tego forum na dłużej.

I co, pozwolisz im zająć kolejną przestrzeń? Nie wygrywa się walki przez ciągłe uciekanie.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-10-16, 10:49   

Arisu, chodziło mi o coś takiego, o czym pisał Swan - osobie biologicznie płci żeńskiej, która się identyfikuje jako kobieta i deklaruje, że lubi czasem założyć męskie ciuchy, żeby się poczuć facetem :)

_\\// :)
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-16, 11:42   

To ja takim razie nie :P W sensie nie tv. Bo oprócz identyfikowania się jako kobieta, czuję się mężczyzną niezależnie od tego, w co jestem ubrany. Jaki to musi być prosty świat jak komuś to mija jak zdejmie ubranie.
 
 
redorov
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 88
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-10-16, 13:56   

@Jeżynka

cd-aków - dobre, dodaję do słownika :)
Przepraszam @Jeżynko, że poczułaś się dotknięta moją wypowiedzią.
Ale dochrzaniam się i dochrzaniać będę - społeczeństwo biernie zaakceptowało "kompromis aborcyjny" wiemy jak to się kończy. Granica jest wyraźna i trzeba to podkreślać.

@wendigo @Lagertha
Taa, wiem... Dyplomacja nie jest moją najmocniejszą stroną (od dyplomacji są takie osoby jak @autumn).

@Kalina
Eee... Po stylu samych wypowiedzi? Po tym że nie taka osoba nie bierze hormonów? Po tym że taka osoba zawsze znajdzie wykręty do nierobienia tranzycji?
@Arisu dobrze napisała o HRT, to świetne sito odsiewające TS od TV.

@Fizia
O to ciekawe, o określaniu kto jest TS a kto TV będzie pouczać mnie osoba na 10-letnim Real-Life-Teście, brzmi legitnie :D
Choć to nadal lepiej od pouczania przez osoby wiecznie Pre-Everything albo te, które zawaliły swoją tranzycję :P
Co do dalszej części "pouczenia" (LOL, pouczenie):
- nie jestem TV-fobką, nie boję się przebierańców ale nie życzę sobie aby przebierańcy twierdzili że są kobietami. Podobnie zwykłe ciski nie utożsamiają się z przebierańcami,
- mnie nikt nie nazwał cudakiem, dla społeczeństwa jestem zwykłą dziewczyną, choć outnełam się tu i tam. Jakoś ludzie rozróżniają TS (problem medyczny) od TV.

"to co w takim razie odróżnia taką osobę TS od TV jeśli jak wspominasz, będzie to akurat ta osoba TV która przeszła orchi, zmianę danych i SRS ?" - litera :D
Poważnie, kpisz czy o droge pytasz? TV, który zaszedł za daleko. Reszty już nie skomentuje z szacunku do przyzwoitości (nadmienię, że HRT zazwyczaj pokazuje, czy ktoś jest TS czy TV). Jeśli przez 10 lat RLT nadal masz problemy z przyswojeniem pewnych faktów to ja tym bardzie Ci tego nie wytłumaczę. DIY
_________________
Tró Antycudak
 
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-10-16, 14:23   

redorov napisał/a:

- nie jestem TV-fobką, nie boję się przebierańców ale nie życzę sobie aby przebierańcy twierdzili że są kobietami. Podobnie zwykłe ciski nie utożsamiają się z przebierańcami,
- mnie nikt nie nazwał cudakiem, dla społeczeństwa jestem zwykłą dziewczyną, choć outnełam się tu i tam. Jakoś ludzie rozróżniają TS (problem medyczny) od TV.


Eee, no nie wiem. Zwykle cisi za bardzo mi się ze mną nie dzielą, co myślą o moim TS, najwyżej pytają, czy jestem szczęśliwy jako mężczyzna, i jak szczęśliwszy, to spoko. Ale za bardzo moja współlokatorce nie umiałem wytłumaczyć, po co chcę zmieniać dokumenty, brać hormony i przechodzić operacje. "No bo przecież teraz cię ludzie akceptują jako faceta, to nie wystarczy? O.O A hormony i operacje to przecież mogą być szkodliwe dla zdrowia..."
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Kalina
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-16, 15:30   

redorov napisał/a:
@Jeżynka

cd-aków - dobre, dodaję do słownika :)
Przepraszam @Jeżynko, że poczułaś się dotknięta moją wypowiedzią.
Ale dochrzaniam się i dochrzaniać będę - społeczeństwo biernie zaakceptowało "kompromis aborcyjny" wiemy jak to się kończy. Granica jest wyraźna i trzeba to podkreślać.

@wendigo @Lagertha
Taa, wiem... Dyplomacja nie jest moją najmocniejszą stroną (od dyplomacji są takie osoby jak @autumn).

@Kalina
Eee... Po stylu samych wypowiedzi? Po tym że nie taka osoba nie bierze hormonów? Po tym że taka osoba zawsze znajdzie wykręty do nierobienia tranzycji?
@Arisu dobrze napisała o HRT, to świetne sito odsiewające TS od TV.

@Fizia
O to ciekawe, o określaniu kto jest TS a kto TV będzie pouczać mnie osoba na 10-letnim Real-Life-Teście, brzmi legitnie :D
Choć to nadal lepiej od pouczania przez osoby wiecznie Pre-Everything albo te, które zawaliły swoją tranzycję :P
Co do dalszej części "pouczenia" (LOL, pouczenie):
- nie jestem TV-fobką, nie boję się przebierańców ale nie życzę sobie aby przebierańcy twierdzili że są kobietami. Podobnie zwykłe ciski nie utożsamiają się z przebierańcami,
- mnie nikt nie nazwał cudakiem, dla społeczeństwa jestem zwykłą dziewczyną, choć outnełam się tu i tam. Jakoś ludzie rozróżniają TS (problem medyczny) od TV.

"to co w takim razie odróżnia taką osobę TS od TV jeśli jak wspominasz, będzie to akurat ta osoba TV która przeszła orchi, zmianę danych i SRS ?" - litera :D
Poważnie, kpisz czy o droge pytasz? TV, który zaszedł za daleko. Reszty już nie skomentuje z szacunku do przyzwoitości (nadmienię, że HRT zazwyczaj pokazuje, czy ktoś jest TS czy TV). Jeśli przez 10 lat RLT nadal masz problemy z przyswojeniem pewnych faktów to ja tym bardzie Ci tego nie wytłumaczę. DIY


Redrov wyczuwam w Tobie żal do CD za to że im wystarczy godzina by wyglądać jak kobieta. Bez walki, hormonów, operacji a proces "przemiany" to dla nich przyjemność. Ba! Mają komfort powrotu z bycia kobietą do bycia facetem. Powiem więcej przy odrobinie szalenstwa i kilku operacjom plastycznym CD może wyglądać lepiej od TS po wieloletniej kuracji bez dokładania do tego autotortur z brakiem samoakceptacji. Jesteś dla mnie takim samym dziwakiem jak ja z ta różnicą że ja mam do siebie dystans. Z leczenia TS robisz wielką ideologię bycia transseksualistą. Dla mnie możesz mówić o sobie parowóz i chodzić z odpalonym samowarem na plecach i chodzić na przeglądy do lokomotywowni ale odczep się od kolejek górskich w lunaparkach bo to nie twoja bajka i nie masz o niej pojęcia. A teraz po proszę bana bo w następnych postach będę dużo bardziej nie miły jeśli redrov zamierza siać tu nienawiść.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-16, 17:36   

Kalina napisał/a:
Redrov wyczuwam w Tobie żal do CD za to że im wystarczy godzina by wyglądać jak kobieta. Bez walki, hormonów, operacji a proces "przemiany" to dla nich przyjemność. Ba! Mają komfort powrotu z bycia kobietą do bycia facetem. Powiem więcej przy odrobinie szalenstwa i kilku operacjom plastycznym CD może wyglądać lepiej od TS po wieloletniej kuracji bez dokładania do tego autotortur z brakiem samoakceptacji. Jesteś dla mnie takim samym dziwakiem jak ja z ta różnicą że ja mam do siebie dystans. Z leczenia TS robisz wielką ideologię bycia transseksualistą. Dla mnie możesz mówić o sobie parowóz i chodzić z odpalonym samowarem na plecach i chodzić na przeglądy do lokomotywowni ale odczep się od kolejek górskich w lunaparkach bo to nie twoja bajka i nie masz o niej pojęcia.
Idąc tym tokiem rozumowania nie masz też prawa się na ten temat wypowiadać, bo jesteś z innej bajki, o której nie masz pojęcia. Pomijając już fakt, że Twoja wypowiedź jest obrażliwa i pogardliwa.

Wychodzi na to, że dla Ciebie to po prostu zabawa i rozładowywanie napięć, a do tych, którzy nie podzielają Twojego zdania podchidzisz z pogardą. Ja też nie akceptuję TV jako równego TS. To dwie różne sprawy. Co innego jest chęć zaspokojenia swoich fantazji, a czym innym jest ludzka tragedia wynikająca z urodzenia z defektem ciała i chęć normalnego życia w zgodzie z sobą. To jest wielka różnica.
Kalina napisał/a:
A teraz po proszę bana bo w następnych postach będę dużo bardziej nie miły jeśli redrov zamierza siać tu nienawiść.
Na bana trzeba sobie zasłużyć, co nie znaczy, że masz zacząć teraz obrażać wszystkich innych, którzy się z Tobą nie zgadzają.
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-10-16, 18:19   

Lagertha napisał/a:
Ja też nie akceptuję TV jako równego TS.

To przykre, bo wasz świat jest kruchy jak szklane kryształy i tak ławo go zbić. I niebawem zostanie rozbity w drobny mak bo czeka na nas Ruch Natodowy i Paul Cameton. I wtedy będę powtarzać gorzko - a nie mówiłam? A nie mówiłam: trzeba było być solidarnymi a nie zwalczać się wzajemnie we własnym mikroświatku?
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-10-16, 19:07   

redorov napisał/a:
Proste, potrzebują jakiegoś uzasadnienia aby się „legalnie” cuda…przebierać, a używanie do tego celu terminologii medycznej jest najłatwiejsze :)


Tak się zastanawiam czy to jest powód. Być może dla niektórych tak, ale możliwe, że część osób tv nazywa siebie ts, bo czuje, że to ich w jakiś sposób nobilituje w środowisku gdzie tv jest traktowane ze źle ukrywaną pogardą. Nie jestem jakoś głęboko w środowisku LGBT, ale takie wrażenie czasem odnoszę. Nawet na tym forum gdzie jest dział stworzony z myślą o tv część użytkowników jest zbulwersowana pojawieniem się takiej osoby.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Kalina
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-16, 19:32   

Lagertha napisał/a:
Kalina napisał/a:
Redrov wyczuwam w Tobie żal do CD za to że im wystarczy godzina by wyglądać jak kobieta. Bez walki, hormonów, operacji a proces "przemiany" to dla nich przyjemność. Ba! Mają komfort powrotu z bycia kobietą do bycia facetem. Powiem więcej przy odrobinie szalenstwa i kilku operacjom plastycznym CD może wyglądać lepiej od TS po wieloletniej kuracji bez dokładania do tego autotortur z brakiem samoakceptacji. Jesteś dla mnie takim samym dziwakiem jak ja z ta różnicą że ja mam do siebie dystans. Z leczenia TS robisz wielką ideologię bycia transseksualistą. Dla mnie możesz mówić o sobie parowóz i chodzić z odpalonym samowarem na plecach i chodzić na przeglądy do lokomotywowni ale odczep się od kolejek górskich w lunaparkach bo to nie twoja bajka i nie masz o niej pojęcia.
Idąc tym tokiem rozumowania nie masz też prawa się na ten temat wypowiadać, bo jesteś z innej bajki, o której nie masz pojęcia. Pomijając już fakt, że Twoja wypowiedź jest obrażliwa i pogardliwa.

Wychodzi na to, że dla Ciebie to po prostu zabawa i rozładowywanie napięć, a do tych, którzy nie podzielają Twojego zdania podchidzisz z pogardą. Ja też nie akceptuję TV jako równego TS. To dwie różne sprawy. Co innego jest chęć zaspokojenia swoich fantazji, a czym innym jest ludzka tragedia wynikająca z urodzenia z defektem ciała i chęć normalnego życia w zgodzie z sobą. To jest wielka różnica.
Kalina napisał/a:
A teraz po proszę bana bo w następnych postach będę dużo bardziej nie miły jeśli redrov zamierza siać tu nienawiść.
Na bana trzeba sobie zasłużyć, co nie znaczy, że masz zacząć teraz obrażać wszystkich innych, którzy się z Tobą nie zgadzają.


Zauważ że nie wypowiadam się w wątkach po za luźnymi i tym bo nie dotyczą mojego problemu. :) Po przez empatię rozumiem sens walki o swoje ja ludzi transseksualnych. Ten wątek prowokuje samym tytułem do nieprzychylnych i nie tolerancyjnych wypowiedzi. Można je znieść o ile nie są chamskie bądź agresywne. redrov przekroczył te granice i doczekał się odpowiedzi jak to opisałaś "pogardliwej" . Dziwne jest że wsród ts oczekujących tolerancji są osoby tak negatywnie nastawione do tv i tym samym nie tolerancyjne dla ich inności. Na tym chce się skupić bo mnie to przeraża. To że mówisz "nie akceptuję TV jako równego TS." można uznać za logiczne ale nie wyklucza to szacunku TS dla TV i odwrotnie i tego oczekuje i o to będę walczył. W wielu swoich tu wypowiedziach nawołuje do integracji i wzajemnego szacunku a co jakiś czas pojawia się wypowiedź w stylu redrov. I w takich momentach należy reagować i to robię. ;)
 
 
hikaru
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 203
Posty: 1020
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-10-16, 19:44   

Cytat:
Dziwne jest że wsród ts oczekujących tolerancji są osoby tak negatywnie nastawione do tv i tym samym nie tolerancyjne dla ich inności.

A mnie to wcale nie dziwi. Porządek dziobania.
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-16, 20:24   

hikaru napisał/a:
Lagertha napisał/a:
Ja też nie akceptuję TV jako równego TS.

To przykre, bo wasz świat jest kruchy jak szklane kryształy i tak ławo go zbić. I niebawem zostanie rozbity w drobny mak bo czeka na nas Ruch Natodowy i Paul Cameton. I wtedy będę powtarzać gorzko - a nie mówiłam? A nie mówiłam: trzeba było być solidarnymi a nie zwalczać się wzajemnie we własnym mikroświatku?
Nie bardzo rzoumiem sens Twojej wypowiedzi. Poza tym, to nie znaczy, że muszę stawiać znak równości między dwoma całkowicie różnymi sprawami. Wydaje mi się, że myliś pojęcia. Poza tym ja TV nie zwalczam, po prostu wyraziłam moje zdanie, do czego mam prawo.
Nie rozumiem też Twoich przykładów, bo, czemu mam się bać RN albo Camerona? Mnie oni niedotyczą. A jak chodzi o zmartwienia w tej kwestii, to są inne, ale to nie temat na tą dyskusje.

hikaru napisał/a:
To przykre, bo wasz świat jest kruchy jak szklane kryształy i tak ławo go zbić.
Mój świat nie jest kruchy i nie idzie go łatwo zbić. Nie wiem skąd takie wyciągasz wnioski.

Armand napisał/a:
w środowisku gdzie tv jest traktowane ze źle ukrywaną pogardą.
To zależy. Znam też i takie, gdzie mają się bardzo dobrze i nikt się nie odnosi z pogardą.
Cytat:
Kalina napisał/a:
Dziwne jest że wsród ts oczekujących tolerancji są osoby tak negatywnie nastawione do tv i tym samym nie tolerancyjne dla ich inności. Na tym chce się skupić bo mnie to przeraża. To że mówisz "nie akceptuję TV jako równego TS." można uznać za logiczne ale nie wyklucza to szacunku TS dla TV i odwrotnie i tego oczekuje i o to będę walczył.

Kalina napisał/a:
Po przez empatię rozumiem sens walki o swoje ja ludzi transseksualnych.[...]redrov przekroczył te granice
Mówisz wielkei słowa i używasz męskiej formy mówiąc o kobiecie. Sam sobie przeczysz. Wymagasz szacunku, a sam go nie masz wobec innych.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-16, 20:29   

Lagertha napisał/a:
Nie rozumiem też Twoich przykładów, bo, czemu mam się bać RN albo Camerona? Mnie oni niedotyczą.

Bo uciekłaś do Szwajcarii?
 
 
Kalina
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-16, 20:40   

Lagertha napisał/a:
hikaru napisał/a:
Lagertha napisał/a:
Ja też nie akceptuję TV jako równego TS.

To przykre, bo wasz świat jest kruchy jak szklane kryształy i tak ławo go zbić. I niebawem zostanie rozbity w drobny mak bo czeka na nas Ruch Natodowy i Paul Cameton. I wtedy będę powtarzać gorzko - a nie mówiłam? A nie mówiłam: trzeba było być solidarnymi a nie zwalczać się wzajemnie we własnym mikroświatku?
Nie bardzo rzoumiem sens Twojej wypowiedzi. Poza tym, to nie znaczy, że muszę stawiać znak równości między dwoma całkowicie różnymi sprawami. Wydaje mi się, że myliś pojęcia. Poza tym ja TV nie zwalczam, po prostu wyraziłam moje zdanie, do czego mam prawo.
Nie rozumiem też Twoich przykładów, bo, czemu mam się bać RN albo Camerona? Mnie oni niedotyczą. A jak chodzi o zmartwienia w tej kwestii, to są inne, ale to nie temat na tą dyskusje.

hikaru napisał/a:
To przykre, bo wasz świat jest kruchy jak szklane kryształy i tak ławo go zbić.
Mój świat nie jest kruchy i nie idzie go łatwo zbić. Nie wiem skąd takie wyciągasz wnioski.

Armand napisał/a:
w środowisku gdzie tv jest traktowane ze źle ukrywaną pogardą.
To zależy. Znam też i takie, gdzie mają się bardzo dobrze i nikt się nie odnosi z pogardą.
Cytat:
Kalina napisał/a:
Dziwne jest że wsród ts oczekujących tolerancji są osoby tak negatywnie nastawione do tv i tym samym nie tolerancyjne dla ich inności. Na tym chce się skupić bo mnie to przeraża. To że mówisz "nie akceptuję TV jako równego TS." można uznać za logiczne ale nie wyklucza to szacunku TS dla TV i odwrotnie i tego oczekuje i o to będę walczył.

Kalina napisał/a:
Po przez empatię rozumiem sens walki o swoje ja ludzi transseksualnych.[...]redrov przekroczył te granice
Mówisz wielkei słowa i używasz męskiej formy mówiąc o kobiecie. Sam sobie przeczysz. Wymagasz szacunku, a sam go nie masz wobec innych.


Powtarzam nie zamierzam być słodkim misiaczkiem dla osób które zachowują się wobec tv z pogardą i tym samym będę odpowiadał. Nie przypisuj mi intencji po przez wspieranie się moimi pomyłkami (Redrov - wybacz pomyłkę) a widzę też że usiłujesz doszukać się w mojej wypowiedzi na siłę bardziej negatywnej treści niż jest w niej zawarta. I nie usiłuj zmienić sensu mojej wypowiedzi tak by można było wnioskować że odnosi się do ogółu ts - nie "innych" a redrov i tylko do niej.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-10-17, 03:57   

kicur napisał/a:
A jak już przy tym jesteśmy - to czy spotkaliście kiedyś osobę identyfikującą się jako TV K/M?

Nie, ale... może to właśnie z tego wynika, że płeć męska mniej jest taka... charakterystyczna? Co by miały ubierać? slipki? :P aż tak się nie różnią od damskich majtek jak jakaś fikuśna koronkowa bielizna od męskich ;) Nie ma tego czegoś, nie ma tego fetyszu...

hikaru napisał/a:
ja uznaję wszystko co nie krzywdzi drugiego człowieka, a rodzaje gramatyczne dla mnie są do dowolnego wyboru przez osobę, tak samo jak imię którym mam się do tego człowieka zwracać

to takie proste - bądź wolnym człowiekiem, daj innym ludziom wolność

Takie proste, a tak trudne dla niektórych :-(

Ada75 napisał/a:
Nie uznaję hejtu skrytej transfobii i wywyższania się ponad innego człowieka.
Smutno mi i przykro na tyle że dam sobie spokój z transfobami z tego forum na dłużej.
Zdrowia życzę.

I to jest właśnie tak przykre :( Sympatyczne osoby, z którymi można fajnie i na poziomie podyskutować (jak Ty) odchodzą, bo płoszą je osoby ziejące hejtem...

redorov napisał/a:
- nie jestem TV-fobką, nie boję się przebierańców ale nie życzę sobie aby przebierańcy twierdzili że są kobietami.

O jajku jej... bycie kobietą - taka nobilitacja...

hikaru napisał/a:
Cytat:
Dziwne jest że wsród ts oczekujących tolerancji są osoby tak negatywnie nastawione do tv i tym samym nie tolerancyjne dla ich inności.

A mnie to wcale nie dziwi. Porządek dziobania.

Zapisałem sobie kiedyś czyjś cytat z forum (chyba jeszcze Trans-Fuzji):
„Zawsze mnie dziwiło ile poziomu agresji, nietolerancji i braku zrozumienia można oczekiwać od ludzi siedzących w tym samym szambie. Zawsze też oni powiedzą ci, że w ich kawałku szamba śmierdzi mniej.”
A nie, przepraszam, TS nie siedzą w tym samym szambie co TV... tylko w tym obok :mrgreen:

Bruce napisał/a:
hikaru napisał/a:
(...) i czym szybciej to pojmiemy i nauczymy się tworzyć przestrzeń na współdziałanie, wzajemny szacunek oraz budowanie solidarności społecznej - tym lepiej dla nas wszystkich, w szczególności - łatwiej będzie nam przeżyć bo nie wiemy od kogo będziemy potrzebować pomocy

Współdziałanie z nimi? Lepiej dla nas? Łatwiej będzie nam przeżyć? :shock:

Chyba żartujesz... :roll:

Obrazek

Pierwszy z brzegu wzięty demot, żeby ukazać jak bardzo TS - w tym przypadku m/k - różnią się od TV, tych z parad równości rzecz jasna.

Boże kochany... nawet Ty nie odróżniasz drag queen od transwestytów? Ani imprezy (jaką jest parada) od życia codziennego? Że już o czerpaniu argumentow z demotów nie wspomnę...
Ależ te ciski to są wulgarne przeseksualizowane dzi...
http://www.tvi24.iol.pt/m...4096600/877x658
http://2.bp.blogspot.com/...09carnaval9.jpg
http://www.aboutbrasil.co...mba-Parade.jpeg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/8b/df/91/8bdf91eab67af16b3ffad18dc98209f2.jpg
http://famouswonders.com/...ival-in-rio.jpg
to tylko pierwsze z brzegu zdjęcia, a jest ich tam całe setki tych kobiet! (czyli więcej niż przebierańców na paradzie równości): https://www.google.pl/sea...XwdCVoQ_AUIBigB
Wy się dobrze zastanówcie czy chcecie się utożsamiać z kobietami! :lol: ;)

[taka ironia, żeby znów ktoś mnie źle nie zrozumiał]
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,51 sekundy. Zapytań do SQL: 10