Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
TV szuka pomocy
Autor Wiadomość
Facet22
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Posty: 1
Wysłany: 2016-09-26, 23:29   

ja bym chciał byc w filmie sex misia jak widze faceta w reklamie jak z nim rozmawiam czy idę do doktora to mi źle nie ze względu na sex ale nie lubię tego nudnego gadania o autach picia bezmyślnego piwa wo gule meski świat to nie dla mnie żyję jako facet ale się duszę , nawet wole Panią doktór niż doktora i dlatego zmieniłem lekarza rodzinnego , ciekawe myślę nad tym jak to być kobietą w śród kobiet jak Kajach śpiewa gdybym była jeden dzień to ja na odwrót .

Lubie kobiece pisma o modzie uwielbiam kozaki buty na koturnie czy botki sukienki makijaże kocham po prostu mode damską świetnie rozumiem kobiety ,jak kiedyś rozmawiałem z taką jedną kobietą o miesiączce to ona pyta skąd wiem co to okres ? Ja rozumiem psychikę kobiet jak mało kto więc coś w tym jest?


Nie wiem gdzie szukać pomocy boje się że kiedyś gdy rodzina umrze to dowie się kim jestem facetem ( kobietą zamkniętą w męskim ciele) i że będą mnie straszyć a tego bym nie chciał dbam o siebie gole rece nogi z owłosienia nie mam włosów bo mam łysienie plackowate a jak widzę wąs pod nosem to się brzydzę pomocy proszę rozmawiałem o tym z Bogiem i nic .
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 09:34   

Zacznij od ortografii kobiety przywiązują dużą uwagę do poprawnej pisowni. Następnie wyrób sobie styl i szyk zdania. Reszta przychodzi sama.
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-09-27, 09:45   

Ada75 napisał/a:
Zacznij od ortografii kobiety przywiązują dużą uwagę do poprawnej pisowni.

Teraz wiem dlaczego mam problemy z passingiem - jestem dyslektyczką :(
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 10:01   

Elu w dzisiejszych czasach kiedy automatyczny słownik podkreśla ci błędy dysleksja nie jest problemem. Ja np. marzę o takim lustrze ze słownikiem do makijażu. 8-)
Moja dysleksja została wytępiona przy użyciu kobiecej reki polonistki powodującej drewnianą linijką.
Już to mówiłam ale jak dziś wypadku nie będę mieć to będzie cud boski :-D .
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-09-27, 10:08   

Ada75 napisał/a:
Elu w dzisiejszych czasach kiedy automatyczny słownik podkreśla ci błędy dysleksja nie jest problemem.

Akurat więcej błędów popełniam w takich programach, które mi cokolwiek podkreślają. Zdecydowanie wolę edytory typu distraction-free, które pozwalają w pełni skupić się na tekście.

Ada75 napisał/a:
oja dysleksja została wytępiona przy użyciu kobiecej reki polonistki powodującej drewnianą linijką.

Znaczy, że nie była to prawdziwa dysleksja ;)
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 10:29   

Odbierasz mi nawet prawo do dysleksji pomimo, że błędy do dziś popełniam :cry:
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2016-09-27, 11:00   

Cytat:
dbierasz mi nawet prawo do dysleksji pomimo, że błędy do dziś popełniam

To została wytępiona, czy nie została? Jeżeli została wytępiona, to zgodnie z wiedzą i ustalonym rozumieniem przez środowisko psychologów rozwojowych, nie była to dysleksja.
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 11:36   

Może bardziej dysortografia. Za czasów mojej młodości zawsze miałam z tym problem. Od kilkunastu lat uczę sie pisać poprawnie właśnie dzieki czerwonym wężykom a nie dzieki autokorekcie.
Ale niepotrzebnie w to brniemy bo drugi post w tym wątku miał być parafrazą tyle że wyszła mi nieudolnie.
 
 
Gabi
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 259
Posty: 1367
Wysłany: 2016-09-27, 11:39   

Z tymi autosłownikami wcale nie jest tak dobrze, bo sama zauważyłam, że odkąd pisze z autokorektą to przestaje myśleć o zasadach pisowni i potem jak braknie auto zaczynają się błędy. A kiedyś nie robiłam w ogóle błędów.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2016-09-27, 12:04   

Wybacz, ale napisałeś swój post tak, że trudno cię zrozumieć. Brak tam większości przecinków. Niemniej rozumiemy, co prawdopodobnie czujesz, chociaż pomóc możemy jedynie stwierdzeniem, że nie ty jeden tak masz.

No i na koniec kolejne mocne uderzenie "rozmawiałem o tym z Bogiem". To żart, metafora czy manifestacja zaburzeń psychicznych?
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2016-09-27, 14:52   

Freja napisał/a:
To żart, metafora czy manifestacja zaburzeń psychicznych?
Granie Tobie na nosie :P
Gabi napisał/a:
Z tymi autosłownikami wcale nie jest tak dobrze, bo sama zauważyłam, że odkąd pisze z autokorektą to przestaje myśleć o zasadach pisowni i potem jak braknie auto zaczynają się błędy. A kiedyś nie robiłam w ogóle błędów.
Ja podobnie :| Masakra.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-27, 18:35   

I chyba spłoszyłyśmy TVF niebogę bo się nie odzywa.
 
 
rumianek180
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Posty: 49
Wysłany: 2016-09-27, 22:38   

Ada75 napisał/a:
Zacznij od ortografii kobiety przywiązują dużą uwagę do poprawnej pisowni. Następnie wyrób sobie styl i szyk zdania. Reszta przychodzi sama.

Naprawdęę? Ciekawy punkt widzenia, odwrotny do mojego :P P
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-28, 03:41   

Facet22 napisał/a:
myślę nad tym jak to być kobietą

Normalnie. Nudne to jak flaki z olejem, czasami aż się odechciewa :roll: ( choć ja funkcjonuję jako k tylko częściowo )
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9