Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy związek k/m i cis faceta jest możliwy?
Autor Wiadomość
Sora
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 31
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-07-07, 12:08   Czy związek k/m i cis faceta jest możliwy?

Jest coś, co gryzie mnie od bardzo dawna i szczerze powiedziawszy nie znalazłem na to pytanie odpowiedzi, chociaż kiedyś ktoś mi wspomniał, że to jest możliwe, a mianowicie... co sądzicie o związku k/m z biologicznym mężczyzną (homo)? Możliwe?

Słowem wstępu powiem, że jestem k/m przed jakimikolwiek zmianami - dopiero postanowiłem udać się do psychologa, choć trwa to plus minus sześć lat. Jakieś dwa lata temu, kiedy postanowiłem troszeczkę otworzyć się na świat, wyjść do ludzi i się z kim zaprzyjaźnić, pojawił się na mojej drodze chłopak, który nie zorientował się, że nie jestem biologiczny. Przyjął po prostu do wiadomości fakt, że jestem androgyniczny. Ja też nie czułem się w obowiązku wszystkiego mu tłumaczyć, chcę aby ludzie uważali mnie za faceta, więc od początku znajomości tak się przedstawiłem. No i nie sądziłem, że ta znajomość się pociągnie dalej. I było super. Okazało się, że sam szukał do mnie kontaktu, znalazł mnie i tak zaczęliśmy rozmawiać z dnia na dzień coraz częściej. Wspólne poglądy, podejście do życia, zainteresowania, muzyka, spędzanie wolnego czasu - wszystko super. Z tym, że każdego dnia coraz bardziej mnie to gryzło, ponieważ nasze rozmowy zaczęły zakrawać o jawny flirt, a ja wiedziałem, że nic z tego nie będzie i coraz bardziej zaczynałem się utwierdzać w przekonaniu, że trzeba to zakończyć bo "się wyda". Później byłem już po prostu przekonany, że on się od kogoś dowiedział całej prawdy... po jednym dniu ogromnych rozterek, zdenerwowany i zestresowany... wyznałem mu prawdę. Okazało się, że nawet nie podejrzewał, że jestem k/m ;'(
Ogólnie... zaczęło się jebać. Niby mówił, że nie przeszkadza mu, bo ma wielu takich znajomych czy coś, ale koniec końców nasze rozmowy do rana się skończyły, a on przestał samemu pisać... pisząc do niego, czułem się jakbym się napraszał. Później... z dnia na dzień kontakt zanikł, tym bardziej po tym, jak ktoś w internecie napisał, że taka i taka osoba udaje chłopca...
To mnie najbardziej ubodło - wiem, że to nie on, ale jego komórka dostępna jest dla każdego kto po nią sięgnie, a nie wątpię, że jego koleżanki mogły mieć w tym swój udział.
Ogólnie kiepsko to przeżyłem, takie pisanie o mnie w Internecie.

W tamtej chwili, kiedy pisaliśmy razem i wiedziałem, że jest bi... miałem nadzieję, że dla kogoś takiego jak ja (k/m) chłopak bi to idealny wybór, bo skoro podobają mu się też dziewczyny, to może byłby prędzej w stanie zaakceptować taką osobę jak ja...

Teraz już nie jestem tego taki pewien i w związku z tym chciałem się spytać jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii, chłopaki? Dodam też, że ja z przyczyn osobistych stawiam bardziej na to by brać blokery niźli testosteron... więc o reszcie operacji zapominam.

Czy jest szansa, aby jakiś cis chłopak w pełni zaakceptował k/m? Wiem, że ludzie są różni i to naprawdę zależy od podejścia kogoś czy lubi kogoś za płeć, czy to jaką jest osobą, ale... gryzie mnie to. Czy taki związek ma szansę, czy jest ciekawostką...
Może ktoś jest w takim związku i da komuś takiemu jak ja nadzieję, że to jednak możliwe?

Zawsze jakoś uważałem w podświadomości, że ciężko z tym... bo skoro facet jest homo, to kręci go jednak 100% męskie ciało, a co za tym idzie, naturalna fizjonomia. Trochę uprzedmiotawiając, penis. Boję się, że bez penisa między nogami nie będę dla nikogo atrakcyjny (chociaż to nie z nim na wierzchu się chodzi XD ale wiadomo o co chodzi). Czy biologiczny facet, homo... nie będzie jednak wolał innego biologicznego faceta?

Wybaczcie temat, ale mnie to gryzie i chyba sam potrzebowałem to z siebie wyrzucić by się choć trochę uspokoić...
 
 
Martaa
użytkownik
Tępicielka dewotek


Tożsamość płciowa: k
Punktów: 112
Posty: 689
Wysłany: 2016-07-07, 13:15   

Sora napisał/a:
dla kogoś takiego jak ja (k/m) chłopak bi to idealny wybór, bo skoro podobają mu się też dziewczyny, to może byłby prędzej w stanie zaakceptować taką osobę jak ja...

To chyba tak nie działa chociaż kiedyś myślałam podobnie, osoby bi raczej preferują kobiece kobiety i męskich mężczyzn, a nie dwa w jednym, czytałam o tym wiele artykułów i relacje osób bi. No ale nie chcę Cię zniechęcać.
;-)
_________________
 
 
 
Sora
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 31
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-07-07, 13:26   

Martaa, wiem o tym...dlatego piszę, że sam kiedyś tak myślałem. Chyba, że ktoś lubi androgyniczność lub gustuje w twinkach ;) to już inna para kaloszy...
W sumie pogodziłem się z myślą, że nigdy faceta mieć już nie będę... po prostu przez gardło nie przejdzie mi, że urodziłem się kobietą, a czasem odczuwam potrzebę i świadomość posiadania kogoś bliskiego... a szczerość to podstawa jakiegokolwiek związku.

No i zostaje sprawa seksu... nie dam facetowi tego, co biologiczny facet, a to też zniechęca... ;/
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-07-07, 20:13   Re: Czy związek k/m i cis faceta jest możliwy?

Sora napisał/a:
Jest coś, co gryzie mnie od bardzo dawna i szczerze powiedziawszy nie znalazłem na to pytanie odpowiedzi, chociaż kiedyś ktoś mi wspomniał, że to jest możliwe, a mianowicie... co sądzicie o związku k/m z biologicznym mężczyzną (homo)? Możliwe?

Jest to również coś co i mnie gryzie...
Ale w sumie mogę Ci powiedzieć (choć niestety nie z autopsji): tak, jest to możliwe, są takie związki (na jakich zasadach funkcjonują to nie wiem, ale pewnie chociaż niektóre na akceptowalnych dla mnie :P ).
Czy jest łatwo? Nie, ale spokojnie - cis-gejom też nie jest łatwo, od kiedy zacząłem poznawać to środowisko to cóż... wielu facetów z problemami, niekoniecznie cielesnymi ale jednak...
_________________
 
 
alansb097
użytkownik
alansb


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 76
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-07-07, 21:20   Re: Czy związek k/m i cis faceta jest możliwy?

Sora napisał/a:
Jest coś, co gryzie mnie od bardzo dawna i szczerze powiedziawszy nie znalazłem na to pytanie odpowiedzi, chociaż kiedyś ktoś mi wspomniał, że to jest możliwe, a mianowicie... co sądzicie o związku k/m z biologicznym mężczyzną (homo)? Możliwe?


jest to możliwe, jedynym warunkiem koniecznym do tego aby ten związek był udany jest podejście obu stron. Jeśli obie osoby w takim związku się naprawdę kochają i nie ukrywają tego że jedna jest ts a druga cis i dobrze im się razem żyje to nie ma żadnych przeszkód. Jesli się kogoś szczerze kocha i chce się z nim być to coś takiego nie powinno być żadnym utrudnieniem. Znam taką parą i są ze sobą bardzo szczęśliwi, mówią że nie wyobrażają sobie być z kimś innym
 
 
 
Roden
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 67
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-07-07, 22:29   

Martaa napisał/a:
osoby bi raczej preferują kobiece kobiety i męskich mężczyzn


Można by z tym polemizować. Bo wybór zależy też trochę od tego w którą stronę bardziej patrzy. Bo jeśli osoba bi skłania się trochę bardziej w kierunku kobiet to może preferować kobiece kobiety i kobiecych mężczyzn jeśli w kierunku mężczyzn to męskie kobiety i męskich mężczyzn no i oczywiście może być też tak jak pisze Martaa. Sora jeśli masz androgyniczną urodę to plus dla Ciebie :-) osobiście wydaje mi się, że Twoje spostrzeżenie:

Sora napisał/a:
miałem nadzieję, że dla kogoś takiego jak ja (k/m) chłopak bi to idealny wybór, bo skoro podobają mu się też dziewczyny, to może byłby prędzej w stanie zaakceptować taką osobę jak ja


może być całkiem słuszne bo będąc Tobą ja raczej miałbym pewne obawy czy szukać partnera w środowisku gejów. Może to być ślepa uliczka, która przyniesie tylko rozczarowania. Ale to tylko moje przemyślenia a jak wiadomo życie potrafi zaskakiwać więc szkoda zmykać sobie jedną z potencjalnych dróg do szczęścia ;-)
I powiem Ci, że jestem przekonany, że związek o którym piszesz jest jak najbardziej możliwy :-D
Nie będzie to łatwy związek ale szansę na niego na pewno masz.
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2016-07-07, 22:43   Re: Czy związek k/m i cis faceta jest możliwy?

Sora napisał/a:


Teraz już nie jestem tego taki pewien i w związku z tym chciałem się spytać jakie są wasze doświadczenia w tej kwestii, chłopaki? Dodam też, że ja z przyczyn osobistych stawiam bardziej na to by brać blokery niźli testosteron... więc o reszcie operacji zapominam.



Blokery dla kmów to raczej przy dorastaniu i to raczej nie w Polsce. Jeśli jesteś po 18 to musisz się na jakieś hormony zdecydować- testo jest tak silny, że na szczęście nie potrzebujemy dodatkowej chemii by blokować estro. Organizm po prostu potrzebuje jakiś hormonów do funkcjonowania, a pozbawiając ich szybko go wykończysz i postarzejesz.


Sora napisał/a:
Jest coś, co gryzie mnie od bardzo dawna i szczerze powiedziawszy nie znalazłem na to pytanie odpowiedzi, chociaż kiedyś ktoś mi wspomniał, że to jest możliwe, a mianowicie... co sądzicie o związku k/m z biologicznym mężczyzną (homo)? Możliwe?



Może polecę ci w tej kwestii blog Oliwera :) Koleś jest dla mnie niesamowity.
I pokazuje jak można siebie zaakceptować.
http://loadingoliver.tumblr.com/
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2016-07-08, 10:14   

Sora napisał/a:
Słowem wstępu powiem, że jestem k/m przed jakimikolwiek zmianami

Jeśli nie chcesz tych zmian robić w ogóle, to w jakim sensie "przed"?
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-07-09, 22:53   

Dwa lata temu, kiedy jeszcze żyłem jako transchłopak po iluś zastrzykach testosteronu, dużo działo się między mną a pewnym gold star gejem. Bardzo dużo o tym rozmawialiśmy. Był skłonny dla mnie poszerzyć swoje preferencje i pokonać uprzedzenia, tym bardziej, że generalnie to byłem w jego typie (lubi androgynicznych, delikatnych chłopców) oraz jest aktywny w seksie (czyli moglibyśmy uprawiać seks analny i byłoby dobrze). Najbardziej bał się ciąży, ale obgadaliśmy temat i uwierzył, że nie chcę mieć dziecka tak bardzo jak on, więc odłożył kasę na ewentualny zabieg i uznał temat za zamknięty ;)
W końcu się ze sobą związaliśmy. Wprawdzie po kilku tygodniach okazało się, że jednak nie jesteśmy sobie pisani, ale poszło o różnice osobowościowe, a nie seks.

W tamtych jednoznacznie męskich latach miałem też sporo seksu z biseksualistami, głównie takimi, którzy lubią albo kobiety, albo delikatnych i młodszych od siebie chłopaków (tak, istnieje i taka grupa :) ).

Był jeszcze jeden 100% gej, z którym flirtowałem, ale okazało się, że choć ogólnie chyba mógłby związać się z k/m, to jednak nie ze mną. Nie byłem w jego typie, a poza tym nasze preferencje seksualne były całkowicie rozjechane: żaden z nas nie rozumiał, co fajnego jest w ulubionych aktywnościach i fetyszach tego drugiego.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-07-10, 11:15   

Potwierdzam to, co pisano przede mną, od siebie dodam że jakoś bardzo wielu mężczyzn (no niekoniecznie w moim typie) po poznaniu mnie stwierdza że trochę poszerzył im się zakres osób z którymi mogliby coś. Stworzenie udanego związku to ogólnie ciężki temat jeśli ma dotyczyć dwóch różnych od siebie osób.
 
 
Sora
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 31
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-08-08, 13:43   

Ryu, lexel, dzięki :) Jakoś mnie to wszystko podbudowało, ponieważ już zdążyłem się porządnie zdołować tym wszystkim... w sumie, racja, to zależy od człowieka, a i ja jestem zdania, że lubi się kogoś za to jaki jest, a nie za jego płeć czy to, kim się czuje :)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-08-08, 20:41   

Teraz i ja mogę coś więcej z doswiadczenia dodać ;) - nie można powiedzieć ze to jak ktoś wygląda jest bez znaczenia, bo jednak jak się nie jest aseksualnym to musi w łóżku grać... Ale rzeczywiście z są geje dla których penis nie ma znaczenia (szukaj wśród aktywnych ;) ), do tego mogą lubić inne Twoje cechy typu np. niski wzrost itp...
_________________
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-08-08, 21:53   

Wendigo, nawet nie wiesz jak cieszy mnie to, że wreszcie masz swoje własne doświadczenia w tym temacie :)
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-08-09, 09:36   

Dzięki, może napiszę więcej w odpowiednim temacie :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10