Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie czy to fetysz czy bardziej pasuje do osoby cross
Autor Wiadomość
Woj2000
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Posty: 53
Wysłany: 2016-05-14, 16:49   Nie czy to fetysz czy bardziej pasuje do osoby cross

Witam po dłuższej nie obecności na forum. Wcześniej założyłem już temat o tym że lubię se robić zdjęcia w damskich kurtkach, a teraz już nie wiem co mam robić ponieważ do głowy przychodzą mi pomysły typu
Przebrać się w damskie ubrania
Pochodzić w nich po domu
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-14, 20:52   

Kiedy założyłeś ostatni temat, to było to 2 tygodnie po tym, kiedy zacząłeś odczuwać upodobanie do przebierania się w damskie kurtki. Bardzo możliwe, że będzie Ci potrzeba więcej czasu, żeby stwierdzić czy to fetysz, czy nie ma to związku z seksem.

Jeśli w Twoim przypadku to fetysz, to przyjemne uczucia związane z noszeniem damskich ubrań będą powiązane z seksem. Jeśli crossdressing albo transwestytyzm podwójnej roli - to przyjemne uczucia doświadczane podczas noszenia damskich ubrań nie będą miały związku z seksem, tylko z samego tego, że chwilowo będziesz doświadczać bycia płci żeńskiej.

Nikt nie jest tak naprawdę w stanie zajrzeć do Twojej głowy i powiedzieć, czy to pierwsze czy drugie. Jednak jeśli to bardzo Cię nurtuje, to dobry psycholog seksuolog powinien pomóc Ci znaleźć odpowiedź na to pytanie.
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Woj2000
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Posty: 53
Wysłany: 2016-05-14, 21:37   

No tak to prawda że nikt nie jest w stanie zajrzeć do mojej głowy, ale jestem ciekaw tego jak wy to widzicie
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-14, 21:54   

W poprzednim wątku już inka Cię pytała, czy jest dla Ciebie istotniejszy sam wizerunek damskiego płaszcza, czy może to, że dzięki płaszczowi widzisz w sobie kobietę, oraz jakie emocje w Tobie wywołuje założenie tego płaszcza.

Tak naprawdę to Twój pierwszy post w tym wątku za wiele nie mówi, jednakowo pasuje do fetyszyzmu i transwestytyzmu o podwójnej roli, więc musiałbyś coś więcej napisać, żebym mógł napisać, które z tych dwóch bardziej pasuje.

Zdaję sobie sprawę, że odpowiedź na pytanie 'jakie wywołuje emocje' może być trudna, też tak kiedyś miałem :)
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Woj2000
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Posty: 53
Wysłany: 2016-05-14, 22:07   

kicur napisał/a:
W poprzednim wątku już inka Cię pytała, czy jest dla Ciebie istotniejszy sam wizerunek damskiego płaszcza, czy może to, że dzięki płaszczowi widzisz w sobie kobietę, oraz jakie emocje w Tobie wywołuje założenie tego płaszcza.

Tak naprawdę to Twój pierwszy post w tym wątku za wiele nie mówi, jednakowo pasuje do fetyszyzmu i transwestytyzmu o podwójnej roli, więc musiałbyś coś więcej napisać, żebym mógł napisać, które z tych dwóch bardziej pasuje.

Zdaję sobie sprawę, że odpowiedź na pytanie 'jakie wywołuje emocje' może być trudna, też tak kiedyś miałem :)

I jak sobie z tym poradziłeś?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-05-15, 02:15   Re: Nie czy to fetysz czy bardziej pasuje do osoby cross

Woj2000 napisał/a:
a teraz już nie wiem co mam robić ponieważ do głowy przychodzą mi pomysły typu
Przebrać się w damskie ubrania
Pochodzić w nich po domu

I w czym problem? Przebierz się i zobaczysz co się stanie :) Może poczujesz podniecenie i odkryjesz, że to tylko transwestytyzm fetyszystyczny. Może poczujesz się jakoś inaczej i odkryjesz, że to coś głębszego.
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-05-15, 10:11   

A moze odkryjesz, że Ci nie do twarzy w tym kolorze. Zawsze się człowiek czegoś nowego uczy :mrgreen:
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-05-15, 13:18   

Woj2000 napisał/a:

I jak sobie z tym poradziłeś?


Brałem udział w psychoterapii behawioralno-poznawczej. Psychoterapeuta często mnie pytał, jakie emocje czułem w danej sytuacji, o której akurat opowiadałem; polecił mi między sesjami prowadzić dzienniczek emocji - aż w końcu się nauczyłem nowego zachowania, polegającego na obserwowaniu, jakie emocje akurat czuję.
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Woj2000
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Posty: 53
Wysłany: 2016-05-15, 14:23   

spoko dzięki za podpowiedz kicur
 
 
Woj2000
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Posty: 53
Wysłany: 2016-05-25, 21:22   

Co czuje jak widzę taki damski płaszcz?
Jak widzę damski płaszcz czuje radość(prawie euforie)
Czy już ubierałem taki płaszcz?
Tak i czułem w sobie euforię a nawet często mnie to podnieca.
 
 
Alex700
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tv
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 58
Wysłany: 2018-10-16, 14:10   

Temat sprzed dwóch lat

przedmówca napisał

Jeśli w Twoim przypadku to fetysz, to przyjemne uczucia związane z noszeniem damskich ubrań będą powiązane z seksem. Jeśli crossdressing albo transwestytyzm podwójnej roli - to przyjemne uczucia doświadczane podczas noszenia damskich ubrań nie będą miały związku z seksem, tylko z samego tego, że chwilowo będziesz doświadczać bycia płci żeńskiej.

Ja myślę że można połączyć Tv Fetysz z Tv Podwójnej Roli jedno drugiego nie wyklucza .

Mi np czasem sprawia podniecenie to że jestem w sexownej bieliznie, ale komfort psychiczny też odczuwam że chodzę po domu w damskich ciuchach, co nie znaczy że codziennie paraduje w szpilkach .

Ale to prawda każdy musi ocenić co naprawdę w sobie czuje .

pozdr
_________________
Wszyscy jesteśmy aktorami w sztuce zwanej życiem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10