Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Ten "binder" nie działa
Autor Wiadomość
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
  Wysłany: 2015-07-13, 11:40   Ten "binder" nie działa

Hej,
parę dni temu skusiłem się na coś takiego
http://www.amazon.co.uk/S...D188TJG071Q9K4N

Chciałem, żeby szybko do mnie dotarło, chciałem, żeby było tańsze od underworks, i miałem cykora, że na binder z USA (a tylko stamtąd praktycznie można dostać UW) zostanie nałożone cło. (Ten jeden, za duży UW który mam akurat jakimś cudem znalazłem w UK).

No nic, nie kupujcie czegoś takiego. Bo szkoda kasy i czasu. Nie spłaszcza. Opisy tego produktu są rozbieżne w zależności od tego, kto to oferuje. Niektórzy piszą "compression shirt", inni "belly/tummy buster", a niektórzy się pokusili napisać "chest binder...".
Wiedziałem, że to będzie niepewny eksperyment, ale chciałem się również przekonać, czy aby napewno TYLKO produkty dla FTM zdają egzamin czy jakiś tańszy zamiennik da radę.
No i w moim wypadku, już teraz będę szukał tylko binderów dla kaemów. Bo jednak "men's boobs" to nie to samo z czym przeciętny kaem musi sobie poradzić. :-P

Właśnie idę na pocztę odesłać mój nietrafiony zakup, i mam nadzieję, że mi oddadzą kasę, a ja niedługo kupię sobie coś normalnego. Ta przygoda będzie mnie kosztowała jakieś 7-10 euro za odesłanie.

No, więc ku przestrodze. A może tylko ja jestem taki głupi, co by się skusił na coś takiego... :lol:
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2015-07-13, 13:24   

Dzięki, że napisałeś, bo chciałem coś takiego kupić: http://www.vitolog.pl/pl/...ujaca-Meska/123

Ale widzę, że to praktycznie identycznie wygląda... więc też chyba zapoluję na jakieś bindery specjalnie dla nas robione :P

ps. można jeszcze spróbować koszulek na ginekomastię, ale nie ma tanich w Polsce
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-07-13, 14:21   

Widzę, że to jest to samo..tyle, że o niebo tańsze :-P
Jak Ci nie szkoda 3 dyszek to możesz zaryzykować, ale no jak mówię, na małą klatkę może i zadziała, ale ja jestem za duży.
Z tym, że ja oceniałem przy letnich ciuchach, tzn. kiedy nosi się tylko binder i koszulkę. Myślę, że jak ma się więcej warstw na sobie to lepiej zadziała, a na pewno jest dużo bardziej komfortowe dla naszej psychiki, mieć na sobie coś w rodzaju koszulki niż stanika, czy cóś :-P

Ale jak masz kasiórkę, go professional! :-)
ja będę polował na tego, żeby i brzuszek ukryć :-P
http://www.ebay.co.uk/itm...=item338738f56e
 
 
nikonikt
użytkownik
nikonikt


Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 282
Wysłany: 2015-07-14, 13:29   

Ja w sumie jak patrzę na opis to bym nie ryzykował :D
Cytat:
The chest area looks tight and is held together.
<- po tym bym wniósł nawet, że może wręcz uwydatnić (a cis faceci często chcą przecież uwidocznić mięśnie klaty - taka koszulka u nas to efekt odwrotny do zamierzonego)
Cytat:
Designed to give firm abdominal support, smaller waist
czyli że działa głównie na brzuch, a cała reszta wyłazi do góry :D lepiej jednak zebrać kasę, może to dłużej potrwa ale kupić porządny stuff dla ftmów...
_________________
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-07-14, 16:42   

Ja bym chciał ten co Ty masz :-D
Tylko najbardziej mnie martwi to, że się podwija.
Kurka no, swojego modelu (988-cotton concealer) już nie chcę, choć jest super wygodny. Ale jego największą wadą jest to, że schnie cholernie dłuuugo. Przy bardzo dużych upałach i małej wilgotności nie, ale przy takiej pogodzie jaką mamy większość roku (czyli nie skrajnie suchej) albo przy tej belgijskiej wilgotności zajmuje to wieki...
Kto, do choinki wymyślił, żeby binder robić z bawełny?!
I kto, do choinki! założył, że każdy FTM nie ma powyżej 170 wzrostu. Nosz...co chwilę mi wyłazi ze spodni, a obawiam się, że ten co Ty masz (997) będzie wyłaził jeszcze bardziej, ale za to zapewne dużo krócej sechł.

Te są ponoć jeszcze dobre
http://www.gc2b.co/#!store/c205c/collections/all/1
i mnie kusi...ale chyba nie zdecyduję się na eksperyment, i będę zbierał na underworksa ;-)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-07-14, 17:43   

Misiek napisał/a:
Kto, do choinki wymyślił, żeby binder robić z bawełny?!

Naturalna tkanina zapewne lepiej oddycha...

nikonikt napisał/a:

Cytat:
Designed to give firm abdominal support, smaller waist
czyli że działa głównie na brzuch, a cała reszta wyłazi do góry :D

kurde, chyba se to kupię XD
_________________
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-07-17, 11:07   

Tzn. ten binder nie jest całkiem z bawełny. :-P I tak ma pod spodem ten nylon-spandex coś tam, bo inaczej by nie spłaszczał, a ta bawełniana koszulka tylko niepotrzebnie grzeje (i to mocno) jak dla mnie.
A ona jest chyba po to (ponoć), że teoretycznie można by to używać jako koszulkę...Bez niczego dodatkowego na wierzchu. Nie wiem, który trans by się na to odważył....ja napewno nie :-P

Ale zamiast narzekać na mój gorący binder, dziś rano właśnie sobie go stuningowałem. Tj. odciąłem całą wierzchnią część koszulki i został...no cóż sam binder.

Koniec z suszeniem suszarką, bo długo sechł, i koniec z uczuciem bycie kurczakiem na rożnie, bo bywało mega gorąco. Juuupi :mrgreen:

Zobaczymy tylko jak wpłynie to na jego trwałość. :-P
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-07-25, 22:11   

gc2b są dobre? *o* do mnie właśnie ten idzie, jak już dostanę i przetestuję, to się wrażeniami z kolegami podzielę <3
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
nikonikt
użytkownik
nikonikt


Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 282
Wysłany: 2015-07-25, 22:23   

silveira napisał/a:
gc2b są dobre? *o* do mnie właśnie ten idzie, jak już dostanę i przetestuję, to się wrażeniami z kolegami podzielę <3


To się podziel koniecznie. Mój zaczyna wyglądać co raz gorzej, poza tym albo ja schudłem, albo on stracił nieco na ''sztywności'', spłaszcza nieco mniej jakby i przestaje być moją bezpieczną skorupką </3
_________________
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-07-25, 22:38   

nikonikt napisał/a:
silveira napisał/a:
gc2b są dobre? *o* do mnie właśnie ten idzie, jak już dostanę i przetestuję, to się wrażeniami z kolegami podzielę <3


To się podziel koniecznie. Mój zaczyna wyglądać co raz gorzej, poza tym albo ja schudłem, albo on stracił nieco na ''sztywności'', spłaszcza nieco mniej jakby i przestaje być moją bezpieczną skorupką </3

A to jakiej marki on? :o podzielę się na bank :3 swoją drogą, debilne pytanie mam: ile bindery kosztują? :x
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
nikonikt
użytkownik
nikonikt


Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 282
Wysłany: 2015-07-25, 22:54   

Underworks. Dokładnie to ten mam : http://www.underworks.com...est-binder-tank
Ja kupiłem go za 200 zł, bo był od kogoś, na kogo okazał się za mały.
Normalnie tak przeliczając, to z przesyłką akurat ten wychodzi 283 zł. Psikus - sam binder kosztuje 29.99 czyli ok. 113 zł...Reszta to za przesyłkę ;/ /
W gc2b np. rozmiar M tak jak na mnie kosztuje dużo taniej, bo tylko 174 zł za binder + przesyłkę. Dlatego właśnie zastanawiam się nad nim i będę z niecierpliwością czekał na opinię :D
_________________
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-07-25, 23:55   

Przyjdzie to pogadamy :D <3 a to się głupio czuję teraz, bo ten mój to prezent jest od przyjaciela, z własnycg pieniędzy zapłacił i nie chce słyszeć o ich zwrocie >.> a to jednak piechotą nie chodzi :x
Underworks dobry? :3 bo wg niego to gc2b jest dużo lepszy :o poczekamy, zobaczymy :D
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
nikonikt
użytkownik
nikonikt


Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 282
Wysłany: 2015-07-26, 17:23   

silveira napisał/a:
Underworks dobry? :3 bo wg niego to gc2b jest dużo lepszy :o


Nie narzekam na underworksa. Generalnie kocham mojego miłością bezgraniczną, nie wiem, czy to dlatego, że to mój pierwszy, czy że jest taki świetny. Nie mam porównania xD
_________________
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-07-27, 15:01   

Ja mam z moim underworksem taką love-hate relację, ale bardziej love, szczególnie bo tuningu :mrgreen: A poza tym to mój jedyny binder, więc ratuje mi t...skórę tak czy siak, z tym, że też mam wrażenie, że się rozciąga bardziej i bardziej a ja muszę nosić coraz luźniejsze ciuchy... :-P Następny będzie eska, tylko boję się, że będzie mi brzuch ściskał....trza będzie trzymać formę 8-)

Jonasz-ja również będę czekał na review, bo gc2b też mnie kusi. Pewnie dopiero na jesieni zdecyduję się na zakup swojej drugiej zbroi... :-)
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-07-27, 16:04   

Czekam niecierpliwie aż przyjdzie, a to jeszcze ze 2 tygodnie może :O z kim rozmawiam, każdy mówi że dobry i lepszy niż Underworks nawet, no ale porównania mieć nie będę, bo będę mieć ten jeden :D
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Emu
użytkownik
zewsząd i znikąd

Posty: 271
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-30, 23:11   

Spłaszczaki, a nie bindery... Nie lubię słowa "binder" tak samo jak nie znoszę "foodtrucków" (jadłowozy), "e-booków" (e-książki!!!!!!!!! przecież to oczywiste!!!!!!!!!!!), "jeansów" (dżinsy), "alladynek" (szarawary), "eventów" (wydarzenia, imprezy kulturalne)...
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-07-30, 23:20   

Z kolei nie wszystkim odpowiada brzmienie polskiego odpowiednika. Mnie też nie, ale i tak każdy wie że na niektóre słowa i dźwięki mam alergię :x

A żeby nie było poza tematem, mój prawdopodobnie przyjdzie za jakieś 2-3 tygodnie, a strasznie bym chciał szybciej, bo nie dość że chcę przetestować, to heszcze obiecałem podzielić się wrażeniami :o ale powiem, że już od kilku znajomych słyszałem, że robi co trzeba bardzo dobrze i nie będę żałować :o oby tak było <3
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
nikonikt
użytkownik
nikonikt


Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 282
Wysłany: 2015-07-31, 00:24   

Emu napisał/a:
Spłaszczaki, a nie bindery... Nie lubię słowa "binder" tak samo jak nie znoszę "foodtrucków" (jadłowozy), "e-booków" (e-książki!!!!!!!!! przecież to oczywiste!!!!!!!!!!!), "jeansów" (dżinsy), "alladynek" (szarawary), "eventów" (wydarzenia, imprezy kulturalne)...


Co kto lubi...Ja nie lubię nadużywania wykrzykników :->
silveira, żałować na pewno nie będziesz, bo i Underworks i gc2b to porządne firmy :p
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-08-03, 03:51   

Emu napisał/a:
Spłaszczaki, a nie bindery... Nie lubię słowa "binder" tak samo jak nie znoszę "foodtrucków" (jadłowozy), "e-booków" (e-książki!!!!!!!!! przecież to oczywiste!!!!!!!!!!!), "jeansów" (dżinsy), "alladynek" (szarawary), "eventów" (wydarzenia, imprezy kulturalne)...

Akurat spłaszczak jest paskudnym słowem :P prawie tak samo paskudnym jak "event" :P także no zależy od kontekstu, sytuacji i słowa...
_________________
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-08-04, 15:29   

Panowie, binder przyszedł :3 teraz się muszę nauczyć go :o a jako że pierwszy raz w życiu mam do czynienia z takim sprzętem, to się trochę namęczyłem z upychaniem cyca :x ale poszło, działa i nic nie ciśnie ani nic <3
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Merry
moderator
Poniżam moje myśli


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 129
Posty: 413
Wysłany: 2015-08-04, 21:00   

silveira napisał/a:
Panowie, binder przyszedł :3 teraz się muszę nauczyć go :o a jako że pierwszy raz w życiu mam do czynienia z takim sprzętem, to się trochę namęczyłem z upychaniem cyca :x ale poszło, działa i nic nie ciśnie ani nic <3


No tooo...

1. Dobrze spłaszcza?
2. Nie wystaje spod koszulek?
3. Nie odznacza się pod ubraniami?
4. Da się w nim oddychać?

*Merry myśli o wydaniu ciężko zarobionych pieniędzy.*
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-08-04, 22:04   

a najlepiej to pokaż fotę Silveira :P
_________________
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-08-05, 02:58   

A to macie sobie dwa zdjęcia:





Niedogodności to by prędzej wynikały z tego, że się go uczę dopiero :o

(zignorujcie łazienkę, pół ściany się zawaliło O.O )
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
wozzo2015
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 157
Wysłany: 2015-08-31, 15:32   

Podpinam się pod temat, bo nie chcę zakładać nowego i robić śmietnika ;-)
Co myślicie o tym?

http://www.ebay.pl/itm/Le...a0957f#shpCntId

Szukałem z Underworksa, ale na ebay'u niczego nie ma tego pokroju :<
Tylko takie no-name'y, jak wyżej.
A jeżeli znaleźliście coś lepszego na ebay'u, to dajcie znać, bo zależy mi na płatności PayPal :-)
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-08-31, 15:41   

Rozciąga się szybko. Niby potem trochę działa takie rozciągnięte, ale nie jest to najlepsza rzecz. Mam takie. Nie ma roku, a już muszę myśleć o zamienniku i chyba sam zabiorę się za szycie. No i trzeba słać rejestrowanym, bo na pocztach kradną i mało co dochodzi z Chin czy Hongkongu. Z czterech paczek doszła mi jedna.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-09-01, 12:03   

Hjalmar, może jeszcze dojdą, to długo trwa.
_________________
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-01, 13:05   

Może i trwa, ale były zamawiane dawno temu. Naprawdę dawno. Wątpliwe, by po roku coś jeszcze przyszło chyba.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-09-02, 00:13   

aa, no tak tak dawno to faktycznie raczej nie ;) Natomiast ja z Chin w tym roku zamawiałem już chyba z 10-11 przesyłek i dotarły wszystkie (aczkolwiek to nie do Polski tym razem zamawiałem).
_________________
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-09-04, 13:42   

silveira napisał/a:
A to macie sobie dwa zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Niedogodności to by prędzej wynikały z tego, że się go uczę dopiero :o

(zignorujcie łazienkę, pół ściany się zawaliło O.O )


Jonasz!
To ile ten binder do Ciebie w sumie szedł? bo to z USA rozumiem..?
Rozmiarówka zaniżona, zawyżona czy się zgadza?
Ściska brzuch?
No i jeszcze jedno czy szybko schnie.. (to ważne dla mnie :mrgreen: )
Jestem napalony na nowy binder bo mój raczej nie pomaga mi w passingu (za duży) chyba, ze chodzę w koszuli ojca o 6 rozmiarów za dużej... 8-) A mam zagwózdke pomiędzy gc2b a underworks choć ta pierwsza opcja bardziej kusi bo i kolory mają ciekawsze.

Ahh, i jeszcze czy jest w miarę długi? Mój UW dopóki nie zrobiłem z niego tritopa ciągle mi wyłaził ze spodni... :-/
;-)
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-04, 16:49   

Chcę to. Policzyłem cenę i płaczę. No nic, w poniedziałek się pobiegnie do pasmanterii po materiał i zrobi pimp up my binder.
 
 
Alex
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 1
Posty: 138
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-09-11, 21:22   

wozzo2015 napisał/a:
Podpinam się pod temat, bo nie chcę zakładać nowego i robić śmietnika ;-)
Co myślicie o tym?

http://www.ebay.pl/itm/Le...a0957f#shpCntId


Mam takie dwa, po przepraniu ręcznie rozciągają się. Pierwszy binder zamówiłem o rozmiar większy z obawy, że nie będę mógł swobodnie oddychać, a po dwóch praniach zrobił się za duży.

Co do przesyłek nie mam takich złych doświadczeń jak Hjalmar. Czy zamawiam z Chin / Hong Kongu / Japonii / Korei cokolwiek zawsze mi przychodzi. Niemalże nigdy nie dopłacam za przesyłkę, wszystko dochodzi max w 2 tygodnie. Wydaje mi się, że to nie przypadek czy jakiś fart, bo sporo zamawiam rzeczy z Azji. Może to kwestia sprzedawców.

Btw, chciałbym umieć sam sobie zrobić idealny binder, ale w takich manualnych sprawach jestem beznadziejny, haha.
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-11, 21:33   

Ja żem zamówił o rozmiar za małe, bo takie tanie, to pewnie się rozciągnie. Rok i ledwo co spłaszcza.
Wiesz co, Alex? A może przy następnym zamówieniu binderów z Azji po prostu mi część prześlesz tak wewnątrzkrajową pocztą? Nade mną chyba wisi jakaś klątwa albo szczęśliwe dotarcie ekranu LCD wyczerpało mój limit szczęśliwych przesyłek międzynarodowych na tę dekadę.
 
 
Alex
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 1
Posty: 138
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-09-11, 21:56   

Hjalmar, nie ma problemu, jak będę następnym razem zamawiać (pewnie jakoś na początku października albo jeszcze we wrześniu) to dam Ci znać. Powiesz mi jaki kolor i rozmiar, i wtedy zamówię :D .
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-11, 22:11   

Cyrk będzie, jak klątwa się przeniesie XD zamawiasz tanie szmaciaki, czy coś sensowniejszego? Ja na nic sensownego nie mam kasiwa :[ a szmaciaka łatwiej potem poprawić niż robić wszystko od początku.
 
 
Alex
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 1
Posty: 138
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-09-11, 22:31   

Klątwa nie może się przenieść, bo mnie takie rzeczy nie dotykają, haha.

Zamawiam te tanie szmaciaki. Mam zbyt dużo wydatków na następne kilka miesięcy, żeby zamawiać lepszy stuff. Z resztą nie mam zbyt wiele do ściskania, a przez jesień i zimę gruba bluza odwali połowę roboty za binder.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-09-12, 00:04   

Alex napisał/a:
wszystko dochodzi max w 2 tygodnie.

:shock: farciarz :P ja raz tylko tak szybko przesyłkę dostałem... Ale dochodzić to też dochodzi wszystko.
_________________
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-12, 00:14   

Alex napisał/a:
Klątwa nie może się przenieść, bo mnie takie rzeczy nie dotykają, haha.

Zamawiam te tanie szmaciaki. Mam zbyt dużo wydatków na następne kilka miesięcy, żeby zamawiać lepszy stuff. Z resztą nie mam zbyt wiele do ściskania, a przez jesień i zimę gruba bluza odwali połowę roboty za binder.
No ni wim, czy się nie przeniesie, znajoma z dzikim fartem przy mnie dzieliła mego pecha xD
U mnie z pieniądzem mocno cienko, więc ten, pewnie nie będę brać hurtowo.
 
 
wozzo2015
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 157
Wysłany: 2015-09-12, 10:03   

Kurde, gdyby można było bez użycia banku to bym się dołączył do was :<
Rodzice mnie strasznie od teraz kontrolują, co wcale nie pomaga w zdobywaniu takich rzeczy.
 
 
Alex
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 1
Posty: 138
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-09-12, 13:07   

Hjalmar, mam wypróbowanego sprzedawcę, więc naprawdę wątpię, żeby taka sytuacja mogła mieć miejsce :D .

wozzo2015, a skąd jesteś? Jeśli gdzieś z okolic Poznania, ewentualnie Bydgoszczy, to gdyby doszły bindery to można dokonać transakcji face to face bez użycia banku :-) .
 
 
wozzo2015
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 157
Wysłany: 2015-09-12, 14:02   

No właśnie ja daleko mieszkam na dole :-x
Jastrzębie, 388 km od Poznania.
 
 
Alex
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 1
Posty: 138
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-09-12, 14:45   

No to trochę lipa, bo na południu Polski jestem raz na ruski rok. Nie ukręcimy interesu :-(
 
 
wozzo2015
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 157
Wysłany: 2015-09-12, 15:32   

Alex napisał/a:
No to trochę lipa, bo na południu Polski jestem raz na ruski rok. Nie ukręcimy interesu :-(


Trzeba będzie kontynuować domowe sposoby :-P
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-09-15, 20:08   

Hej, czy mógłbym również podłączyć się pod to zbiorowe zamówienie z Hong Kongu czy tam Chin? Bardzo jestem ciekaw tego wynalazku, który jakby nie było jest co najmniej 5-6 razy tańszy od underworks, więc nawet jakby miał przetrwać tylko rok...to i tak spoko.
 
 
Alex
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 1
Posty: 138
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-09-16, 09:33   

Misiek, spoko, możesz się przyłączyć. Jak będę zamawiał to dam znać na priv.
Cudów się nie spodziewaj po tym binderze ;-)
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-09-16, 11:34   

No nie spodziewam za tą cenę powiem szczerze :-P Ale kurcze, no na zimę to da radę jakoś chyba, jednak wtedy się nosi na sobie więcej rzeczy. A poza tym chcę sobie porównać, bo ja mam swojego underworksa parę miesięcy, 3 czy 4 a szef jakby lekko się rozchodzi... :roll: no a cena jest nieporównywalna.
Oki, to dawaj znać. Dzięki :-)
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-16, 12:00   

Misiek napisał/a:
No nie spodziewam za tą cenę powiem szczerze :-P Ale kurcze, no na zimę to da radę jakoś chyba, jednak wtedy się nosi na sobie więcej rzeczy. A poza tym chcę sobie porównać, bo ja mam swojego underworksa parę miesięcy, 3 czy 4 a szef jakby lekko się rozchodzi... :roll: no a cena jest nieporównywalna.
Oki, to dawaj znać. Dzięki :-)
O ile chcesz się przemęczyć w za małym rozmiarze, by w ciągu paru miesięcy się rozciągnęło o dwa rozmiary, ok. Na pewno trzeba te szmaciaki jeszcze wzmocnić porządniejszym materiałem, no i są okropnie sztuczne. Żeby nie było, żem nie ostrzegał -.-
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-09-16, 13:37   

Aha, dzięki. No pewnie jeszcze przemyślę...ale UW, też są sztuczne w sumie :-P

Te GC2B na które mam chrapkę pewnie też. Silveira ma, to bym się dopytał, czy to w ogóle oddycha ale coś nam ostatnio zniknął z horyzontu...
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-09-22, 14:44   

.. no nabieram chrapki na cos takiego, wiedziałem że są takie rzeczy, i że niestety niedostępne w pl, ratuje się sportowymi modelami i luźnymi ciuchami.. jak dobrać właściwy rozmiar UW?, żeby się nie udusić, nie zrobić sobie krzywdy..
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-09-23, 11:06   

po analizie tego co w net można zobaczyć i przeczytać o UW i GC2B chyba większa chrapkę mam na GC2B.. jak na tą chwilę..
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-09-23, 12:35   

ja sobie właśnie zamówiłem GC2B! :D jestem szalenie podekscytowany, gdyż mój UW jest za duży...no ale.
Wiesz jak masz jakieś wątpliwości to napisz do nich na mejla. W sensie do GC2B. obsługa jest szalenie sympatyczna, pomocna, i szybko odpowiada na mejle. Wymieniłem z nimi w sumie chyba z 10, i dalej mówią, że jakbym miał jakieś pytania do mogę walić śmiało (no to też chyba taki amerykański styl podejścia do klienta).

Nawet mi zasugerowali rozmiar po tym jak podałem wszystkie wymiary, i że gdyby się okazało, że to zła sugestia to "z chęcią pokryją koszty wysyłki nowego bindera...zastanawiam się tylko, czy w obie strony...no ale nawet niechby w jedną :-P
Ja sobie zamówiłem szary, krótki binder. Myślałem, żeby zamówić długi, bo wygląda bardziej jak koszulka, ale z doświadczenia wiem, że w długim UW było mi potem wiecznie gorąco, i ciągle mi wychodził ze spodni. (mam 172 wzrostu, może u niższych osób da radę)...no więc koniec końców i tak zmodyfikowałem mój UW do krótkiego.

W sumie to nie wiem jak przeżyję nowy, mniejszy (mam nadzieję) binder, bo w UW na początku bolały mnie sutki, a teraz bywa, że boli mnie po bokach cycków...z tym, że to nie jest nieznośny ból.

A rozmiar kupiłem za duży...bo nie przeczytałem dokładnie instrukcji mierzenia na ich stronie f2mbinders. :-P
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-09-23, 13:35   

aa no to ciekawe ile będziesz oczekiwał na przesyłkę..daj znać jak już przyjdzie, i jak Ci jest. Ja chcę zamówić krótki i długi.. tak napiszę do nich w sprawie rozmiaru bo ja jestem wyższy, nie chciałbym żeby mi binder utknął na etapie głowy bo kominiarka mi nie potrzebna.. hehe
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-09-23, 13:36   

a powiedz mi czy jakiś TAX miałeś doliczany do przesyłki?
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-09-23, 16:47   

Nie nic mi nie doliczyli (póki co). Mam nadzieję, że tak zostanie. w sumie to zapomniałem o tej kwestii. Mam do zapłaty jakieś 44 dolce, z przesyłką włącznie
A jak kupowałem swój pierwszy i jedyny póki co binder z UW, to akurat mi się udało znaleźć kogoś, kto sprzedawał nowe. tylko teraz nie pamiętam czy to było na Amazonie, czy ebayu, w każdym razie z UK.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-10-04, 11:01   

Misiek jeszcze czekasz?
ja zamawiam tylko mi odpisza jaki rozmar proponują..
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-10-07, 10:50   

a Miśka wcięło.. zamówione teraz dłuuugie czekanie
 
 
wozzo2015
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 157
Wysłany: 2015-10-10, 15:44   

marco-polo napisał/a:
a Miśka wcięło.. zamówione teraz dłuuugie czekanie


Jak przyjdzie to podziel się opinią. Koniecznie! :-D
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-10-11, 00:01   

sorki, no wcięło mnie...studia :-P
Mi binder już przyszedł parę dni temu. o wiele szybciej niż się spodziewałem.
Spłaszcza spoko...chociaż, nie wiem ile przetrwa i czy się nie rozciągnie...no ale to ciężko przewidzieć.
Ogółem jestem zadowolony, bo jest w miarę przewiewny, no i wygodny-nigdzie nie obciera, nie ciśnie...
Znów mam zagwózdkę, bo podejrzewam, że w mniejszy rozmiar też bym się wcisnął...tylko nie wiem czy to taie zdrowe.
szczególnie po co się tak męczyć na zimę, i tak się nosi zawsze jakąś bluzę czy sweter...a ja ostatnio staram się chodzić w koszulach bardziej niż w t-shirtach, one też lepiej maskują ...no :-P
Zresztą dużo facetów też nie ma płaskich klatek całkiem.
jeszcze ponoszę parę dni i się zastanowię...najwyżej im odeślę, żeby mi wymienili na mniejszy i powiem, że miałem raz czy coś. obsługę mają bardzo fajną, a przesyłka zajęła praktycznie nie więcej niż tydzień :-D
:-P
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-10-11, 10:48   

Misiek, o to może też nie będę musiał czekać tak długo :mrgreen: dobrze by było, zamówiłem póki co jeden jednak ten dłuższy wg rozmiaru co mi zaproponowali, żeby jednak się przekonać czy rozmiar będzie ok, i jak ok to sobie domówię kolejny.. trochę się nakręciłem pozytywnymi efektami innych i opiniami, kurczę mam nadzieję że się nie rozczaruje..
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-10-26, 15:01   

jest jest w końcu przyszedł.. :mrgreen: :D trzy tygodnie od zamówienia.. jak pasi i czy wogóle w kolejnym wejściu
 
 
Asavakit
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 9
Posty: 701
Wysłany: 2015-10-26, 15:07   

marco-polo napisał/a:
jest jest w końcu przyszedł.. :mrgreen: :D trzy tygodnie od zamówienia.. jak pasi i czy wogóle w kolejnym wejściu
a mowiles ze przyjdzie na gwiazdke :P
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-10-27, 09:03   

:) I'm so happy ..jest git malina mówi dziewczyna :) :mrgreen:
 
 
johnlocked
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-10-31, 02:15   

Ze swoimi binderami mam love-hate relationship. Jak je kupowałem to desperacko marzyłem o perfekcyjnie płaskiej klacie, więc trochę zawiodły moje oczekiwania. Mam full body z UW i krótki z gc2b. Ten drugi kupiłem po przeczytaniu rewelacyjnych recenzji i wiele osób mówiło że nawet lepiej działa przy większych rozmiarach - u mnie to się nie sprawdziło. Bardziej spłaszcza mnie ten z UW, ale też ciągle mi się roluje w pasie i strasznie uciska. Gdyby nie to, mógłbym nosić cały dzień bo zupełnie mnie w klacie nie ciśnie.
Za to ten z gc2b podnosi mi wszystko do góry (nawet jak sobie upchnę w dół), stwarzając bardzo umięśnioną klatę, która wygląda u mnie co najmniej komicznie, bo jestem drobny jak cholera. No i po kilku godzinach zaczynają boleć mnie plecy i ogólnie chcę go jak najszybciej zdjąć. A zaraz po założeniu w ogóle go nie czuć. Przód ma taki sztywny, a tył jest bardzo miękki, przewiewny i rozciągliwy. Wszystkie recenzje które czytałem mówiły o tym że cały dzień można nosić i ludzie o nim zapominają, bo nic nie czuć. No ale koniec końców swoje zadanie wykonuje jak noszę luźniejsze koszulki, a bardziej przylegające noszę z binderem z UW.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2015-11-02, 14:52   

johnlocked, każdy ma widzę różne oczekiwania.. dla mnie klatka umięśniona jest ok, a znów płaskość w tym miejscu jak deska równo z żebrami była by nie ok bo mam brzuszek i jestem nie niskiego wzrostu, a więc równowaga musi być.. :-D
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-01-23, 14:01   

Ej no ja właśnie z takiego koszystam i lubię tylko zawinąłem kilka razy żeby to co powinno być na brzuchu było na balaście. Jak macie taki to spróbujcie tak zwinąć a następnie jeśli będzie ok to zszyć tak.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-01-23, 16:10   

lexel, chyba zabrakło mi wyobraźni o tym o czym piszesz i jaki to ma przynieść efekt
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2016-01-23, 16:39   

marco-polo napisał/a:
lexel, chyba zabrakło mi wyobraźni o tym o czym piszesz i jaki to ma przynieść efekt


Ja to dwa razy przemyślałem i już wiem :mrgreen:
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-01-23, 16:46   

a mi przypomniał że tak z pasem robiłem że zawijałem na dwa
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-01-23, 16:49   

No ale efekt jaki ma dać takie zwijanie?!
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-01-23, 17:17   

no taki jaki ma być
 
 
Alekej
użytkownik
56707960

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 1
Posty: 83
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2016-03-26, 21:13   

http://www.ebay.co.uk/itm..._EjP4nWiglMYnlA A takie bindery z ebaya? Jeśli ktoś wspomniał o takim w jakimś poprzednim poście to wybaczcie XD"
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2016-03-26, 21:49   

A Miśka chyba wcięło na dobre ;_;

johnlocked napisał/a:
Ze swoimi binderami mam love-hate relationship. Jak je kupowałem to desperacko marzyłem o perfekcyjnie płaskiej klacie, więc trochę zawiodły moje oczekiwania. Mam full body z UW i krótki z gc2b. Ten drugi kupiłem po przeczytaniu rewelacyjnych recenzji i wiele osób mówiło że nawet lepiej działa przy większych rozmiarach - u mnie to się nie sprawdziło. Bardziej spłaszcza mnie ten z UW, ale też ciągle mi się roluje w pasie i strasznie uciska. Gdyby nie to, mógłbym nosić cały dzień bo zupełnie mnie w klacie nie ciśnie.
Za to ten z gc2b podnosi mi wszystko do góry (nawet jak sobie upchnę w dół), stwarzając bardzo umięśnioną klatę, która wygląda u mnie co najmniej komicznie, bo jestem drobny jak cholera. No i po kilku godzinach zaczynają boleć mnie plecy i ogólnie chcę go jak najszybciej zdjąć. A zaraz po założeniu w ogóle go nie czuć. Przód ma taki sztywny, a tył jest bardzo miękki, przewiewny i rozciągliwy. Wszystkie recenzje które czytałem mówiły o tym że cały dzień można nosić i ludzie o nim zapominają, bo nic nie czuć. No ale koniec końców swoje zadanie wykonuje jak noszę luźniejsze koszulki, a bardziej przylegające noszę z binderem z UW.

My chyba takie same bindery z gc2b mamy :P mój jest identyczny jak piszesz, tylko że nie uciska mocno (coś jak gorset, powiedzmy...), za to cycki mi z niego dołem wyłażą. A na początku był super ;_;
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Kor22p
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Punktów: 1
Posty: 95
Wysłany: 2016-03-27, 22:02   

Alekej, ja taki mam, jest dobry, tylko na początku trudno mi było dobrać odpowiedni rozmiar, bo trochę trudno kupować według tamtej tabelki :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 9