Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ryu
2015-03-13, 23:17
TStrona.pl
Autor Wiadomość
Emma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-13, 23:14   TStrona.pl

Hej!
Najpierw się przedstawię, jestem xyz z starego forum, i miło mi was poznać :)
Chciałabym przy tej okazji przywitać wszystkich :D

Pisałam z Freją nt. wspólnej budowy nowego forum, ale niestety plan upadł trochę, i tak oto postanowiłam założyć własne forum! Serdecznie zapraszam na nowe forum.
Jestem świadoma, że aktualnie będą istniały 3 fora na 'arenie' polskiej, aczkolwiek nowa strona mogłaby poddać trochę świeżości w tym środowisku.
Zapraszam raz jeszcze! Jestem chętna na jakąś kooperacje między forami, i mam nadzieję, że uda nam się jakoś wypracować wspólne miejsce dla tych for :)

http://tstrona.pl

Pozdrawiam raz jeszcze! :)
 
 
EnGirl
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 08:38   

Dobra robota ;)
Co prawda jeden z działów jest mega nowością,której nie znalazłam na TF/Niebieskim,ale sądzę że dzięki temu te forum będzie ciekawsze i wyróżniające się na tle innych :D
 
 
Emma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 09:24   

Taki trochę temat tabu, co nie? :D
ale miło mi, że podoba się forum :)
 
 
Emma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 09:27   

Forum jest też przystosowane do komórek, więc jeśli ktoś by chciał z komórki pisać - nie będzie z tym problemu :D
 
 
sliwka
użytkownik
mirabelka

Punktów: 2
Posty: 181
Wysłany: 2015-03-14, 09:58   

Zdecydowanie podoba mi się bardziej oprawa graficzna tamtego forum (posty na całą szerokość strony), ale nie widzę wystarczająco miejsca dla dwóch podobnych forów. Biorąc pod uwagę, że większość już się zarejestrowała tutaj, to...
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2015-03-14, 10:22   

Ja tam życzę powodzenia. Konkurencja na rynku jest korzystna dla konsumentów :)
 
 
Emma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 10:34   

No cóż… tak samo można by powiedzieć, że po co to forum, skoro jest już niebieska strona? :P
freja dobtrze napisała - konkurencja korzystna jest dla konsumentów, więc im więcej tym lepiej :D
 
 
sza
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 12:01   

Cytat:
Taki trochę temat tabu, co nie?

Nie wiem czy tabu, za to woda na młyn wszystkich którzy chcą zakazać zmiany danych.

Cóż, każdy człowiek w Polsce kojarzy TS przede wszystkim z ludźmi którzy robią masę operacji aby im się potem odwidziało. :P Taki jest już stereotyp.

A wiele ataków na leczenie TS wychodzi właśnie od takich osób (przypominam słynne sexchangeregret.com).
 
 
Ozma
użytkownik
50 funtów naciągu


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Punktów: 3
Posty: 202
Skąd: STO-LI-CA
Wysłany: 2015-03-14, 12:14   

Ten internet jest za mały dla dwóch stron!
 
 
Emma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 12:36   

anarchoqueer napisał/a:
Cytat:
Taki trochę temat tabu, co nie?

Nie wiem czy tabu, za to woda na młyn wszystkich którzy chcą zakazać zmiany danych.

Cóż, każdy człowiek w Polsce kojarzy TS przede wszystkim z ludźmi którzy robią masę operacji aby im się potem odwidziało. :P Taki jest już stereotyp.

A wiele ataków na leczenie TS wychodzi właśnie od takich osób (przypominam słynne sexchangeregret.com).

Jakkolwiek by to nie było, to raczej temat w NASZYM środowisku jest raczej omijany, zamiatany, a jednak tacy ludzie też są, i zawsze powinni mieć możliwość czegoś napisania, abstrachując od otoczki, któraby miała zniszczyć trans community.
 
 
Emma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 12:36   

Ozma napisał/a:
Ten internet jest za mały dla dwóch stron!
No to klops… Bo mamy 3 strony! what we gonna do?!?!
 
 
Ozma
użytkownik
50 funtów naciągu


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Punktów: 3
Posty: 202
Skąd: STO-LI-CA
Wysłany: 2015-03-14, 16:38   

Dwie. :D Niebieskie forum się nie liczy, oni permanentnie utknęli w latach 90'tych zarówno treścią, jak i designem.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-03-14, 17:01   

sliwka napisał/a:
Zdecydowanie podoba mi się bardziej oprawa graficzna tamtego forum (posty na całą szerokość strony)

Ja akurat takiego czegoś nie lubię, bo mnie to daje wrażenie przytłoczenia :P

Ozma napisał/a:
Niebieskie forum się nie liczy, oni permanentnie utknęli w latach 90'tych zarówno treścią, jak i designem.

Design moim zdaniem jest mało ważny, a funkcjonalność ma taką samą jak choćby to :) A utknięcia z treścią to nie zauważyłem :P
_________________
 
 
Emma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 17:13   

Ozma napisał/a:
Dwie. :D Niebieskie forum się nie liczy, oni permanentnie utknęli w latach 90'tych zarówno treścią, jak i designem.

Niestety transpomoc utknęła również z designem - co prawda nie 90's, ale 00's :D Silnik by przemo jest dość stary i już nawet nie jest 'wspierany'.
 
 
Ozma
użytkownik
50 funtów naciągu


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Punktów: 3
Posty: 202
Skąd: STO-LI-CA
Wysłany: 2015-03-14, 17:13   

Design byłby mało ważny, gdyby był mniej obrzydliwy. ^^"
 
 
Emma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 17:15   

wendigo napisał/a:

Design moim zdaniem jest mało ważny, a funkcjonalność ma taką samą jak choćby to :) A utknięcia z treścią to nie zauważyłem :P
Problem jest inny - jak design jest beznadziejny, to i treść się nie da czytać, ot co! :D
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-03-14, 17:20   

Ależ te kobiety delikatne :P ja tam nie mam takich problemów ;) Chociaż fakt, niebieski kolor jest trochę nawiązaniem do tradycji... ;)
_________________
 
 
Emma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 17:58   

Czy delitkatne? Ktoś, kto siedzi te 12 lat na forum, to nie robi mu różnicy. Problemem są osoby nowe, które widząc taką stronę pomyślą 'uh, co za stary badziew - na pewno już nie aktualizowany'.
 
 
Gabi
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 20:43   

A mi to przypomina rozbicie dzielnicowe
 
 
Emma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 22:30   

Czemu rozbicie? TStrona raczej ma służyć jako takie źródło wiedzy + offtop, więc w sumie mamy 2ie różne ideę na fora :)
 
 
Gabi
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-14, 23:57   

A jaki miało cel i skutki rozbicie dzielnicowe?
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-03-15, 00:08   

O, cześć :D z ciekawości sobie odwiedzę, czemu by nie :3
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Emma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-15, 11:33   

No cóż i przy robiciu dzielnicowym jak i forumowym po prostu wizja jest inna.
Oferowałam pomoc Freji z nową stroną, ale jednak nie zdecydowała się na nią :P
 
 
Gabi
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-15, 13:38   

Wszystko dobrze o ile z czasem nie zacznie się głębszy podział między forumowiczami. Ale to już Twój obowiaązek aby do tego nie dopuścić.
 
 
Emma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-15, 15:32   

Mój? Nikogo nikt nie zmusza do siedzenia ani tu ani u mnie, więc czemu ma być mój obowiązek jak ktoś przejdzie z jednego do drugiego?
konkurencja jest dobra dla klienta ;)
 
 
Gabi
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-16, 00:22   

Jeśli Twój pies na Twoim podwórku pogryzie listonosza to czyj jest to problem, Twój czy sąsiada? Pisząc głębszy podział nie miałam na myśli ilości użytkowników a treści pisanych na forum. Wiesz kiedyś na pewnym forum przeczytałam, że ci z transfuzji to (i tu przepraszam za słowa bo nie są moje a jedynie cytowane) fetyszyści i transwestyci i że takie z nich ts jak coś tam z czegoś, nie pamiętam. A nie było to forum katolickie. Założyłaś drugie forum, ok. zawsze miło wiedzieć, że można alternatywnie na innym po siedzieć ale założyłaś je jakby w skutek podziału zdań. Mi też bardziej pasowała TF bo tu mi Freja założyła kaganiec blokując możliwość usuwania swoich postów a ja będąc osobą wstydliwą, płochliwą, dumną a za razem uciekającą z podwiniętym ogonem często zmieniającą zdanie jeśli nie mam racji. Usuwałam swoje posty bo: nie chciałam aby ktoś czytał moje słowa napisane pod wpływem dołka emocjonalnego, napisane pod wpływem negatywnych emocji, lub wtedy gdy uważam, że nic nie są warte i nikt ich nie przeczyta i mam w nosie czy przez to watek dla kogoś jest niepełny lub jeśli był mojego autorstwa to stracił sens. To moje słowa i ma prawo je usunąć jeśli tego chcę a skoro dla kogoś watek stracił sens to niech nie czyta. Ale u ciebie wcale nie jest inaczej. ;-)
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2015-03-16, 00:43   

Emma napisał/a:
Ozma napisał/a:
Dwie. :D Niebieskie forum się nie liczy, oni permanentnie utknęli w latach 90'tych zarówno treścią, jak i designem.

Niestety transpomoc utknęła również z designem - co prawda nie 90's, ale 00's :D Silnik by przemo jest dość stary i już nawet nie jest 'wspierany'.

Cóż... nie da się ukryć, gdyby tydzień temu miała pojęcie jakiego archaicznego html-a używa ten silnik, to bym się za niego nie brała nawet jeśli on najpopularniejszy.

Nie jest jednak powiedziane, że zostaniemy z nim na wieczność. Z tego co widzę istnieją gotowe narzędzia do ew. konwersji bazy postów do innych silników, ale to może przy okazji kolejnej przeprowadzki.
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-03-16, 02:26   

Emma napisał/a:
Czemu rozbicie? TStrona raczej ma służyć jako takie źródło wiedzy + offtop, więc w sumie mamy 2ie różne ideę na fora :)


To prawie dokładnie to samo, co tutaj, tyle że tutejszy offtop jest podzielony na inne poddziały (nie ma subforów hobbystycznych, za to są szeroko rozumiane pogaduchy). Część merytoryczna służy dokładnie tym samym celom, więc jedyne różnice mogą dotyczyć albo grupy docelowej, albo klimatu forum.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Nemesis
użytkownik
TROLL


Punktów: 2
Posty: 151
Wysłany: 2015-03-24, 11:30   

Emma napisał/a:
Ozma napisał/a:
Dwie. :D Niebieskie forum się nie liczy, oni permanentnie utknęli w latach 90'tych zarówno treścią, jak i designem.

Niestety transpomoc utknęła również z designem - co prawda nie 90's, ale 00's :D Silnik by przemo jest dość stary i już nawet nie jest 'wspierany'.

Nie przemo tylko PrzeEmo. Tnie się niesamowicie czasami.
_________________
Ja tu tylko trolluję.

Taliesin, nie widzę Cię. Wracam bo chyba nie nadążasz.
 
 
Taliesin
użytkownik
Taliesin


Punktów: 4
Posty: 727
Wysłany: 2015-03-24, 11:41   

Nemesis napisał/a:
Emma napisał/a:
Ozma napisał/a:
Dwie. :D Niebieskie forum się nie liczy, oni permanentnie utknęli w latach 90'tych zarówno treścią, jak i designem.

Niestety transpomoc utknęła również z designem - co prawda nie 90's, ale 00's :D Silnik by przemo jest dość stary i już nawet nie jest 'wspierany'.

Nie przemo tylko PrzeEmo. Tnie się niesamowicie czasami.




NO to robi wielką różnicę.
_________________
A gdy już cię zirytuje, brak swobody wypowiedzi, pamiętaj, że masz alternatywy: transseksualizm.com.pl
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-03-24, 18:10   

mnie się nie tnie
_________________
 
 
Emma
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-25, 08:11   

wendigo napisał/a:
mnie się nie tnie
Tutaj chodzi o prace serwera, które przemo przeciąża bardzo (notabene bezsensu)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-03-25, 20:28   

No ale co mnie (czy innych szarych użytkowników) obchodzi jakiś serwer? :P Mnie interesuje żeby forum działało, a póki co to działa bardzo sprawnie :P
_________________
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-03-25, 21:59   

Robicie offtop. Przenieście się do działu technicznego.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10