Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
K-M-y jak widzą was cis chłopaki i cis faceci po outcie?
Autor Wiadomość
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-01-30, 07:27   K-M-y jak widzą was cis chłopaki i cis faceci po outcie?

Pytanie do K/M-ów - jak was widzą cis faceci przed którymi się wyoutujecie/ktoś was wyoutuje? Wiadomo każdy inaczej dlatego pytam
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-01-30, 11:41   

Ci co o mnie wiedzą traktują mnie jak kolegę i mówią że nie ważne co mam w spodniach a ważniejsze co w głowie.. Zwracają się męskim imieniem i końcówkami..maja swoje rodziny.. Z cis facetami gejami mi nie udało się zawrzeć dłuższej relacji kumplowania a każdy jeden okazał się nie szczery, obrabiajacy tyły, i klamca..więc został wyeliminowany z moich kręgów bo nie będę za wszelką cenę utrzymywał takich relacji z...piiii

He Defi w końcu jakieś tematy które nie powodują skakania sobie do gardeł
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-01-31, 00:35   

Na początku chciałem powiedzieć, że nie mam takich znajomych... a potem sobie przypomniałem, że mam, może nawet większość :lol:
Yy, no, normalnie chyba widzą mnie, w każdym razie w kontakcie ze mną nie zauważyłem żeby mnie jakoś inaczej traktowali. A co do niektórych, to się dopiero po czasie dowiedziałem, że prawdopodobnie wiedzą, a więc nie zauważyłem żeby traktowali mnie inaczej.
_________________
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-01-31, 01:58   

Ja jestem przed hormonami i na siłę na fb nawet w komentarzach niektórzy wciskali damskie imię... więc się pozbyłem ich z fb. Jeden nawet na imprezie jak się przedstawiałem to się wciął "nie masz na imię x tylko y". Z tego powodu raczej nie mam znajomych którzy by nie znali tamtego imienia, nowym mówią tylko jak czegoś chcą. Mimo wszystko część zapowiedziała że prawdopodobnie zmieni swoje przyzwyczajenie po hormonach lub zmianie danych. Co już pisałem w innym temacie - część znajomych mi wypomina że na jednej imprezie (ciągle mówią o tej samej) "była ze mnie taka ładna i szczęśliwa KOBIETA". Część bardzo pilnie obserwuje do której toalety chodzę (przecież po co mam chodzić do męskiej jak nie po to żeby gapić się im na k*asy), części to wisi. Właściwie myślę że może nawet lepiej by mnie traktowali Ci którzy nie znali mnie w poprzedniej formie, choć większość jak usłyszy imię którym się nie chcę posługiwać to od razu raczej nim by się posługiwała. Właściwie najbardziej męsko mnie traktuje mój facet ale tylko jak nie ma kolegów bo wtedy już nawet nie używa poprawnego imienia :/
 
 
nunumu
użytkownik
płomyczek

Tożsamość płciowa: ag
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 9
Posty: 953
Wysłany: 2016-01-31, 02:25   

wiem że temat dla kmów ale może do czegoś to co napiszę się przyda :/

lexel, niestety w tej kulturze kolesiowskiej czasami poważnie zaczynają cię traktować dopiero gdy się ciebie boją; musisz u nich wywalczyć pozycję siłą i to właśnie chcą ci zakomunikować; dla niektórych to mentalność stada małp albo psów które będą gryzły tego, który jest niżej w hierarchii, dla innych normalne zachowanie młodych mężczyzn, cóż, w każdym razie dopóki nie pokażesz że masz jaja to jak widać nawet twój partner będzie cię traktował protekcjonalnie jak cudującą panienkę

faktycznie może pomóc testosteron najlepiej w połączeniu z siłownią, tak, żeby użycie jeden raz za dużo kobiecego imienia wiązało się z ryzykiem zbierania swojego uzębienia z podłogi
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-01-31, 03:35   

Jedyni faceci przed ktorymi jestem wyoutowany sa daleko stad wiec trudno mi stwierdzic. Zreszta dopiero niedawno sie ujawnilem wiec nie wiem. Ale dopiero ten temat mi usiwadomil ze w sumie pierwsze osoby przed ktorymi sie outuje to raczej kobiety.

Lexel, jak to czytam to zastanawiam sie co ty jeszcze robisz w tym towarzystwie. Albo z takim dwulicowym facetem.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-01-31, 05:18   

Belial napisał/a:
Jedyni faceci przed ktorymi jestem wyoutowany sa daleko stad wiec trudno mi stwierdzic. Zreszta dopiero niedawno sie ujawnilem wiec nie wiem. Ale dopiero ten temat mi usiwadomil ze w sumie pierwsze osoby przed ktorymi sie outuje to raczej kobiety.

Lexel, jak to czytam to zastanawiam sie co ty jeszcze robisz w tym towarzystwie. Albo z takim dwulicowym facetem.


Myślę że po prostu sobie funkcjonuje i walczy o swoją pozycję.
Nic w tym złego, ale powinien być bardziej stanowczy a zarazem wyluzowany - odnoszę wrażenie że pokazuje frustrację z powodu tego traktowania "jak baby" ale z tego się "wyrasta". Oczywiście zawsze może się odciąć od towarzystwa stać się wiecznym uciekającym transem i narzekać jaki to jest samotny.
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2016-01-31, 05:52   

Defiant. Mozna ale czemu odciecie sie od niefajnego srodowiska znaczy samotnosc? Mozna sobie znalezc nowe fajne srodowisko, ludzi i nie byc samotnym/samotna.
_________________
Male inside, human outside.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-01-31, 06:51   

Wyraziłem się najwidoczniej nie do końca jasno a więc jeszcze raz ... pisałem o podejściu unikającym a nie o samotności.


Jak można ale nie należy robić (przynajmniej ja w ogóle nie wyobrażam se):
Zawsze można w razie niepowodzeń odciąć się od towarzystwa i stać się wiecznie uciekającym przed byle kim kuląc ogon.

Jak należy robić:
Wychillować, pokazać swoją pozycję i stanowczo postawić własne zasady i Ja przed oczami towarzystwa. I w razie czyjegoś bólu [terefere] pozwolić właśnie temu komuś iść do diabła.

Niemniej, warto sobie szukać dodatkow nowych kręgów znajomych bez odcinania się od starych bo jeśli to jest twój jedyny to bez względu na to czy jesteś cis czy ts, raczej nuda mieć taki jedyny ograniczony zasób kumpli. Zresztą odnoszę wrażenie że to są bardziej kumple twojego chłopa niż twoi tak więc moje cenne rady tyczą się też jego.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-01-31, 09:47   

ATy Defi znają Cię jacyś cis faceci?
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-01-31, 09:57   

mnóstwo cis facetów mnie zna
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2016-01-31, 13:13   

Mnie wyzywali od 'zdegenerowanych lesb" i zwracali się do mnie w rodzaju żeńskim, bo "żaden zbok nie będzie im narzucał swojego widzimisię". Facet, dla którego mnie była zostawiła (obecnie także jej były) nazywał mnie "to coś". Tylko kilku cisfacetów których znam, traktuje mnie jak normalnego faceta i do głowy im nie przyjdzie zwracać się do mnie jak do kobiety. No ale to w sumie dobrzy znajomi są. Specjalnie wyoutowany nie jestem, oprócz dobrych znajomych, siostry, chłopaka, byłej i ludzi, przed którymi ona mnie po złośliwości wyoutowała.
Jezu, ale jak tak to czytam... dobrze, że mój chłopak mnie traktuje jak faceta zawsze, wszędzie i przy wszystkich. No ale on też nie jest cis, więc się w tym temacie nie liczy.
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2016-01-31, 14:27   

nunumu napisał/a:
musisz u nich wywalczyć pozycję siłą

Może dlatego chyba najlepiej mnie traktuje kolega któremu złamałem nos :mrgreen: popracuję nad resztą
belial: Przyzwyczajenie, wygoda i możliwość pożyczek na terapię. Wciąż mam nadzieję że po hormonach pewne sprawy same się rozwiążą. Poniekąd mój raczej by wolał abym nie miał zbyt dużo znajomych po za jego znajomymi bo jest bardzo zazdrosny. Mimo to mam plan aby już jak nie będę się musiał przyznawać do przeszłości pójść coś trenować, poznać ludzi czy coś. Jestem typowym nolifem który nawet pracę sobie skombinował taką która właściwie nie wymaga kontaktów z ludźmi. Teraz właściwie skupiam się w 100% na pracy i bardzo rzadko poświęcam czas na spotkania z ludźmi.
Właściwie jeszcze mogę dodać że powiedziałem o sobie ludziom z którymi kiedyś spędzałem więcej czasu. Nawet reakcja nie była zła, część stwierdziła że postara się zapamiętać jak się do mnie zwracać.
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-01-31, 14:43   

Def1ant napisał/a:
mnóstwo cis facetów mnie zna


i jak cie traktują odbierają?
 
 
Rockman
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Punktów: 62
Posty: 454
Wysłany: 2016-01-31, 15:35   

U mnie problemów strasznych nie ma, jedynie jeszcze się mylą z imieniem, ale daję czas, nie wymagam by po 15 latach ktoś od razu zaskoczył. Gadamy swobodnie, pijemy swobodnie, w 'nieprzyzwoitych' tematach też jestem po prostu facetem (kto by pomyślał!) Czyli w sumie jak zawsze, kumple powiedzieli mi że całe życie się czuli jak przy facecie, więc dobrze, że w końcu zdecydowałem się na 'siebie'.
silveira napisał/a:
Mnie wyzywali od 'zdegenerowanych lesb"

Silveira, you made my day! :D

lexel napisał/a:
Poniekąd mój raczej by wolał abym nie miał zbyt dużo znajomych po za jego znajomymi bo jest bardzo zazdrosny. Mimo to mam plan aby już jak nie będę się musiał przyznawać do przeszłości pójść coś trenować, poznać ludzi czy coś.


Tak bardzo zaśmierdziało toksykiem, że aż zaszczypało mnie w oczy. Zdajesz sobie sprawę z tego, że twój chłopak dba w ten sposób o własne 4 litery i egzekwuje na tobie swój egoizm? Nie liczy się twoje szczęście, tylko jego poczucie, że mu nigdzie nie zwiejesz ;)

Nie ma nic gorszego, niż odkładanie własnego życia na potem! Jak już bedzie się lepszym, szczuplejszym, mądrzejszym, jak będzie sobota... Bzdura totalna. Chcesz coś zmienić, to zacznij dziś!
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2016-01-31, 16:56   

marco-polo napisał/a:
Def1ant napisał/a:
mnóstwo cis facetów mnie zna


i jak cie traktują odbierają?


Po pierwsze nie pytasz czy wiedzą - nie wiedzą a więc i traktują jak cisa.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-02-01, 05:30   

lexel napisał/a:
Właściwie najbardziej męsko mnie traktuje mój facet ale tylko jak nie ma kolegów bo wtedy już nawet nie używa poprawnego imienia :/

Tak się zastanawiam co będzie jak już będziesz po korekcie...
_________________
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2016-02-06, 22:00   

Rockman napisał/a:

Nie ma nic gorszego, niż odkładanie własnego życia na potem! Jak już bedzie się lepszym, szczuplejszym, mądrzejszym, jak będzie sobota... Bzdura totalna. Chcesz coś zmienić, to zacznij dziś!


Jak to mawiają:
"Życie jest krótkie, zjedz najpierw deser" ;) Cierpliwość i odpowiedni moment owszem - są ważne, ale życie jest krótkie i trzeba z niego się cieszyć jeśli tylko jest okazja. Albo tworzyć okazje samemu ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 10