Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Męski makijaż? To da się zrobić.
Autor Wiadomość
Serpent
użytkownik
mr fancy


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Posty: 74
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2015-03-27, 20:00   Męski makijaż? To da się zrobić.

Cóż, od jakiegoś już dłuższego czasu eksperymentuję z malowaniem twarzy także w taki sposób, żeby wdawała się bardziej męska lub wręcz androgeniczna (męska i żeńska jednocześnie). Jak dotąd nie przeszukiwałem google, ale ostatnio wpisałem kilka razy "drag king" i zdobyłem ciekawy obrazek, porównujący cieniowanie twarzy u kobiety i u mężczyzny. Jak sam wypróbuję to wstawię fotki, na razie rzeczony obrazek.

_________________


M.J. Serpent
visit me
watch me
eat me then
 
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-03-27, 22:00   

Dzięki za ten wątek :3 sam właśnie od niedawna z tym eksperymentuję, gdybyś miał dostęp do szafy to mógłbyś ewentualnie zobaczyć, co wyszło.
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Pandorzaste
użytkownik


Punktów: 1
Posty: 143
Wysłany: 2015-03-30, 17:24   

To jeszcze raz zostawię, bo i temat dopasowany :) :

http://vilya0.deviantart....orial-409457154
http://napallama.devianta...orial-371660292
http://cosplay-references...-how-to-contour

A także:

https://www.youtube.com/watch?v=aQ7MknosZOo
https://www.youtube.com/watch?v=bPT0FFZX4r0
http://i.ytimg.com/vi/fze...xresdefault.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=zjx65TnL2Us
https://www.youtube.com/watch?v=BUQ8ORf9WS0
https://www.youtube.com/watch?v=rvYPMfnVoF8
https://www.youtube.com/watch?v=jmtkkLnyXUc
https://www.youtube.com/watch?v=fzeXVahJsV4
_________________
A także. Tumblr to zło!
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-03-30, 18:07   

Ale będzie dużo do przetestowania :3 ciekawe jaki wyjdzie efekt :3
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Serpent
użytkownik
mr fancy


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Posty: 74
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2015-03-30, 19:11   

Ooo, no no. Przydałoby się zrobić plan na testowanie z takim zasobem.
_________________


M.J. Serpent
visit me
watch me
eat me then
 
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-03-31, 00:19   

Przydałoby się, bo to z pewnością zajmie trochę czasu :o ale jak będzie fajny efekt to warto. :3
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2015-04-02, 23:27   

No niewiem... Do teatru może ujdzie ale na miasto to widać ze tapeta na ryju.... Moze dla mnie tapetowanie jest jakieś mało męskie :P
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-04-02, 23:45   

Ja sobie brwi maluję i mówili, że dobrze teraz wyglądają :D z bliska to bardziej widać, czy malowane.
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-03, 00:34   

Iryd napisał/a:
No niewiem... Do teatru może ujdzie ale na miasto to widać ze tapeta na ryju.... Moze dla mnie tapetowanie jest jakieś mało męskie :P

Bo podkład trzeba umieć nałożyć. Tak, żeby nie było go widać. Tapetę widać zawsze.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2015-04-03, 10:57   

Ok czyli zostaje przy tym, że nie umiem :P
 
 
Serpent
użytkownik
mr fancy


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Posty: 74
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2015-04-03, 19:53   

Ryu, epicki avatar~ Pałam miłością do Ryuzakiego, bo jest cudnie porąbany.
_________________


M.J. Serpent
visit me
watch me
eat me then
 
 
 
Nemesis
użytkownik
TROLL


Punktów: 2
Posty: 151
Wysłany: 2015-04-04, 21:28   

tu macie instruktaż w temacie https://www.youtube.com/w...d&v=pZW8LwBg93o
_________________
Ja tu tylko trolluję.

Taliesin, nie widzę Cię. Wracam bo chyba nie nadążasz.
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-08, 01:14   

Serpent napisał/a:
Ryu, epicki avatar~ Pałam miłością do Ryuzakiego, bo jest cudnie porąbany.

Aw, dziękuję. Uwielbiam ten avatar, bo jak czytam forum, to siedzę w identycznej pozycji, wliczając w to czasem zagryzanie zębów na kciuku :D
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Serpent
użytkownik
mr fancy


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Posty: 74
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2015-04-08, 11:55   

Huh, to daje więc niezły pogląd na sytuację.

Na temat makijażu męskiego... Damn, muszę się przyznać, że się poddałem. Rzadko się poddaję, ale kurna... Wiecie co? Coś jest nie tak z moją twarzą x3 Najlepiej wyglądam jednak jak nie robię ani męskiego ani damskiego makijażu, tylko podkreślam naturalne cienie. Aktualnie mam prawie białe włosy, więc brwi nie muszę podkreślać (naturalny kolor włosów to ciemna czekolada), a od starego dobrego makijażu oczu nie mogę odejść. Natomiast do cieniowania twarzy muszę mieć konkretne kosmetyki. Chwilowo mam inne rzeczy na głowie. Mam nadzieję, że jakiś śmiałek wypróbuje co nieco na sobie i pokaże przed i po. Fajnie by było x3
_________________


M.J. Serpent
visit me
watch me
eat me then
 
 
 
Pandorzaste
użytkownik


Punktów: 1
Posty: 143
Wysłany: 2015-04-11, 19:22   

Póki co kasa świeci pustkami i czasem wylatują mi mole z portfela, ale noszę się z zamiarem wypróbowania od dłuższego czasu. Jak coś, dam znać.
_________________
A także. Tumblr to zło!
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-04-11, 20:30   

Serpent napisał/a:
Huh, to daje więc niezły pogląd na sytuację.

Na temat makijażu męskiego... Damn, muszę się przyznać, że się poddałem. Rzadko się poddaję, ale kurna... Wiecie co? Coś jest nie tak z moją twarzą x3 Najlepiej wyglądam jednak jak nie robię ani męskiego ani damskiego makijażu, tylko podkreślam naturalne cienie. Aktualnie mam prawie białe włosy, więc brwi nie muszę podkreślać (naturalny kolor włosów to ciemna czekolada), a od starego dobrego makijażu oczu nie mogę odejść. Natomiast do cieniowania twarzy muszę mieć konkretne kosmetyki. Chwilowo mam inne rzeczy na głowie. Mam nadzieję, że jakiś śmiałek wypróbuje co nieco na sobie i pokaże przed i po. Fajnie by było x3
Hahaha, ja też póki co :D bo właśnie pudrów mam za mało, i takich tam. ale coś tam kombinowałem i wrzuciłem do szafy, nawet chwalili :o teraz to tylko brwi maluję, ale w końcu się nauczyłem jak to robić, żeby wyglądało naturalnie :D



LMAO XD
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-12, 00:10   

Ooo, dobrze! Rzeczywiście bardzo przekonujący efekt, tak trzymaj :)
A teraz się pochwal, jak to osiągnąłeś? :)
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2015-04-12, 00:14   

Ale ten makijaż ma na celu dodanie przystojności czy ukrycie kobiecości=dodanie męskości? Tzn. nie Twój, tylko w ogóle męski makijaż u k/m...
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-04-12, 00:28   

Chyba to drugie, to pierwsze to opcjonalnie :D

Ryu napisał/a:
Ooo, dobrze! Rzeczywiście bardzo przekonujący efekt, tak trzymaj :)
A teraz się pochwal, jak to osiągnąłeś? :)
Przecież Ty to zdjęcie już wcześniej widziałeś :D ale do brwi to lepszy od kredki jest tusz do rzęs, bo on zasycha, no i jak się brwi pomaluje "pod włos", to sprawiają wrażenie bardziej krzaczastych takich :D
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2015-04-12, 00:42   

silveira napisał/a:
Chyba to drugie, to pierwsze to opcjonalnie :D


I aż takich zabiegów to wymaga? :) Mnie tam biorą za faceta jak tylko się krótko ostrzygę... kształty mam baaaardzo kobiece, ale lubię luźny styl, więc też nie widać... bez spłaszczaczy żadnych, męski zegarek, buty i surowy brak makijażu i wuala ;) A twarz też b. kobiecą mam... ale większość (heterycy) patrzą właśnie stereotypowo, więc często jestem per panem. Mi się wydaje, że przekombiniacie z tym make upem ;)
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-04-12, 00:59   

Ja tam nie wiem, do mnie jedni mówią "proszę pani", inni nazywają przystojniakiem, to już w sumie nie wiem, od czego to zależy :D za granicą to praktycznie nikt mi z "panią" nie wyskakiwał :D a też się ukrywam w ubraniach że mało co widać, no ale brwi robiłbym i tak, bo zwyczajnie nie podobają mi się cienkie :D
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-04-27, 17:16   

O, dobry zasób! Zawsze to jakaś dodatkowa informacja, bo dotychczasowe próby zmaskulinizowania wyglądu przez uświnienie się dziwnymi substancjami średnio działały. Szkoda tylko, że nigdy jeszcze nie widziałem podkładu na moją bladą jak papier skórę. Może jak mąkę z kisielem rozrobię, to podziała.
 
 
Alex
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 1
Posty: 138
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-09-11, 22:06   

Hjalmar napisał/a:
Szkoda tylko, że nigdy jeszcze nie widziałem podkładu na moją bladą jak papier skórę. Może jak mąkę z kisielem rozrobię, to podziała.


Co do podkładów na bladą jak papier skórę polecam kremy BB z Korei, które można zamówić z ebaya. W Korei wszelkie podkłady, fluidy, kremy bb, kremy cc są o kilka tonów jaśniejsze niż na zachodzie. Też mam bladą jak trup cerę i jak zachodzi konieczność użycia czegoś kryjącego na twarz to sięgam po taki właśnie jasny krem bb z Koreły.

To tak "w razie W", bo w sumie po co facetom podkłady :roll:
 
 
Hjalmar
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 7
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-11, 22:38   

Już mam, już znalazłem ;> i nie muszę ryzykować przesyłek z Azji ani paciać gęby mąką z kisielem jednak xD

Ja tam lubię męski makijaż. To jednak coś godnego podziwu, że mimo negatywnego odbioru przy zdemaskowaniu jednak faceci decydują się na kosmetyki.
 
 
Alex
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 1
Posty: 138
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-09-11, 22:52   

Nie uważam, żeby męski makijaż był czymś złym czy negatywnym, ale to chyba nie jest dla mnie. Zapewne to kwestia tego, że gdy usilnie próbowałem zaprzeczyć sobie, używałem niewyobrażalnej ilości kosmetyków. Teraz mam mega awersję i nie używam prawie żadnych kosmetyków do twarzy.

Podziwiam w ogóle wszystkich facetów, którzy ten męski makijaż potrafią dobrze wykonać. :mrgreen:
 
 
Maja
użytkownik
k/m


Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 32
Posty: 807
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-11, 23:11   

z tych rad mogą panowie śmiało korzystać ;)

https://www.youtube.com/watch?v=b1K-NpZMFTE
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-09-12, 01:00   

Alex napisał/a:
To tak "w razie W", bo w sumie po co facetom podkłady :roll:

trądzik, trądzik, trądzik... i wszelkie inne niedoskonałości żeby zakryć :P
_________________
 
 
Alex
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 1
Posty: 138
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-09-12, 14:31   

wendigo napisał/a:

trądzik, trądzik, trądzik... i wszelkie inne niedoskonałości żeby zakryć :P


Ok, masz rację. Pewnie jak zacznę brać T i wyskoczą mi pierwsze syfy to od razu zamówię jakiś podkład z Koreły na eyabu :lol: . Póki co mogę się jeszcze cieszyć ładną cerą.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2015-11-21, 15:22   

Fadi napisał/a:
Ale ten makijaż ma na celu dodanie przystojności czy ukrycie kobiecości=dodanie męskości? Tzn. nie Twój, tylko w ogóle męski makijaż u k/m...


Męski makijaż ma za zadanie wyostrzyć rysy, tak by były charakterystyczne dla męskiej twarzy.
Uwypuklić wał nadoczodołowy, osadzić glębiej oczy, zarysować bardziej kanciastą szczękę i kości policzkowe, itp.

Ja bym się ograniczył do matowego bronzera i ewentualnie przyciemnienia brwi cieniem w naturalnym dla karnacji kolorze, ale tak, żeby nie było widać ostrych krawędzi.

Jeśli ktoś się bardzo czerwieni, albo ma cienie/ zaczerwienienia pod oczami, to można połozyć trochę korektora. Męska skóra jest grubsza i z reguły nie przepuszcza takich rzeczy jak unaczynienie.

Pełny makeup jest zbędny, chyba, że chce się przykryć trądzik, ale wtedy trzeba to zrobić odpowiednim kosmetykiem, tak żeby nie było widać tekstury.

Swoją drogą pamiętam, kiedyś na pokazie mody mieliśmy kilkunastu modeli do pomalowania. No to się za to zabrałem. W pewnym momencie przychodzi organizatorka (która nie miała pojęcia o malowaniu do pokazu, a mężczyzn w szczególności) i mówi, że ona chce żeby mężczyznom rzęsy wytuszować. Ja sobie pomyślałem - głupota - mężczyźni i tak mają dłuższe rzęsy niż kobiety i dalej robię po swojemu.

W pewnym momencie podchodzi do mnie grupa modeli i mówią:
"Ej, możesz coś zrobić z tym? Bo to chyba nie powinno tak być."
I wtedy rozstąpili się jak morze czerwone a zza ich pleców wychodzi facet z wytuszowanymi rzęsami.

Nie powstrzymałem się i śmiechłem. Wyglądał jak żaba Monika z Ciuchci.

Powiedziałem mu, ze jasne, że coś poradzę i wziąłem go na stołek.
Ale normalnie do tej pory mi się śmiać chce jak to sobie przypomnę.

Jak będę mieć dobre światło to coś sklecę i wrzucę.

Na razie na facetach. Najbardziej widać odciętą kość policzkową i trochę podbródek, a także boki nosa. Z nosem trzeba uważać, bo nadmiar widać jako zabrudzenie, a przy małym nosie nie chcemy go jeszcze zmniejszyć. Ja przynajmniej zawsze chciałem mieć większy nos xD

_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Belial
użytkownik
Chaos


Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 965
Wysłany: 2015-12-06, 15:27   

Ryu napisał/a:
Serpent napisał/a:
Ryu, epicki avatar~ Pałam miłością do Ryuzakiego, bo jest cudnie porąbany.

Aw, dziękuję. Uwielbiam ten avatar, bo jak czytam forum, to siedzę w identycznej pozycji, wliczając w to czasem zagryzanie zębów na kciuku :D


choliba, ja też siedzę podobnie... :D

A temat super, ale ja i tak nie umiem się tymi dziwnymi rzeczami posługiwać. :D
 
 
Gabi
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-07, 10:09   

Panowie wy się martwicie o passing ?czy jak się to tam pisze :mrgreen: Zobaczcie co można zrobić z kobiecą twarzą ;-)
http://gry.onet.pl/artyku...osnowska/z8e9ex
Ciekawe czy sosenka potrafiła by na odwrót z męskiej gembuli zrobić damską :mrgreen:
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2016-01-07, 11:51   

A propos, macie jakieś sposoby, czy można gdzieś kupić i gdzie najlepiej, nom...męski zarost? :-P
Chciałbym sobie z takim pochodzić...zobaczyć jak to w ogóle jest. Nie chodzi mi o jakąś wielką sztuczną brodę na bal przebierańców, gdzieś kiedyś widziałem filmik jakiegoś kaema (z USA oczywiście) gdzie sobie coś takiego na pyszczek przykleił i wyglądało to całkiem cacy.

Chciałbym zobaczyć jak się będę czuł psychicznie taki włochaty na twarzy...choć przy moim ogólnym wyglądzie może wyjść...komicznie...? :-P

A cd tuszowania trądziku...ja mam okropny, szczególnie na szyi, teraz na hormonach, ale nie przymierzam się do czegoś takiego bo mi się wydaje, że przykrywanie tego jeszcze jakimiś sztucznymi maziami to wykręcanie czerwonej lampki, a poza tym czy to nie pogarsza tylko tego wszystkiego..?
 
 
marco-polo
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 40
Posty: 871
Wysłany: 2016-01-07, 11:53   

to to już dzieła sztuki normalnie :) git, niech sprzeda patent na zarost to by się przydało.. :mrgreen:

o widzisz ja też o zaroście..

na czerwone krosty zielona kredka potem maziajka podkładowa
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-01-07, 20:29   

Gabi napisał/a:
Panowie wy się martwicie o passing ?czy jak się to tam pisze :mrgreen: Zobaczcie co można zrobić z kobiecą twarzą ;-)
http://gry.onet.pl/artyku...osnowska/z8e9ex
Ciekawe czy sosenka potrafiła by na odwrót z męskiej gembuli zrobić damską :mrgreen:

Nie na wszystkich męskich wygląda naprawdę męsko... tam gdzie w jakiś sposób poszerza brodę to owszem - czyli w tym kierunku trzeba myśleć, poszerzanie szczęki (choćby i wizualnie).

Misiek napisał/a:

A cd tuszowania trądziku...ja mam okropny, szczególnie na szyi, teraz na hormonach, ale nie przymierzam się do czegoś takiego bo mi się wydaje, że przykrywanie tego jeszcze jakimiś sztucznymi maziami to wykręcanie czerwonej lampki, a poza tym czy to nie pogarsza tylko tego wszystkiego..?

W którymś tu temacie pisałem o tym z Armandem, nie jest gorzej, dobry makijaż super przykrywa i jeszcze może pomagać na skórę.
_________________
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-07, 21:33   

Misiek napisał/a:
A cd tuszowania trądziku...ja mam okropny, szczególnie na szyi, teraz na hormonach, ale nie przymierzam się do czegoś takiego bo mi się wydaje, że przykrywanie tego jeszcze jakimiś sztucznymi maziami to wykręcanie czerwonej lampki, a poza tym czy to nie pogarsza tylko tego wszystkiego..?

Też miałem ten problem na hormonach.
Idź do dermatologa, przepisze Ci super cudo do kupienia w aptece na receptę, którym się kilka razy posmarujesz i problem zniknie (przynajmniej ja takie dostałem, gdzieś jeszcze stoi, bo jest maksymalnie wydajne i ilekroć coś mi wyjdzie, to maź maź i znika).
No dobrze, czasami z trądzikiem są większe problemy, ale tym bardziej przyda się lekarz i lekarstwo.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2016-01-07, 22:21   

Ryu napisał/a:
Misiek napisał/a:
A cd tuszowania trądziku...ja mam okropny, szczególnie na szyi, teraz na hormonach, ale nie przymierzam się do czegoś takiego bo mi się wydaje, że przykrywanie tego jeszcze jakimiś sztucznymi maziami to wykręcanie czerwonej lampki, a poza tym czy to nie pogarsza tylko tego wszystkiego..?

Też miałem ten problem na hormonach.
Idź do dermatologa, przepisze Ci super cudo do kupienia w aptece na receptę, którym się kilka razy posmarujesz i problem zniknie (przynajmniej ja takie dostałem, gdzieś jeszcze stoi, bo jest maksymalnie wydajne i ilekroć coś mi wyjdzie, to maź maź i znika).
No dobrze, czasami z trądzikiem są większe problemy, ale tym bardziej przyda się lekarz i lekarstwo.

maź? to okej...bo bałem się, że darmotolodzy to tylko sterydami człowieka ładują.
a pamiętasz może nazwę tego preparatu? ;-)
 
 
Gabi
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-08, 00:29   

wendigo napisał/a:
Nie na wszystkich męskich wygląda naprawdę męsko... tam gdzie w jakiś sposób poszerza brodę to owszem -

Nie przesadzaj Wendigo. W tym Deppie to mogłabym się zakochać :mrgreen:
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-08, 00:41   

Zineryt. Nie wiem co to chemicznie i nie chce mi się sprawdzać, ale jest płynem w małej buteleczce z poduszeczką. Smarujesz po skórze i tyle. Mocne i dobre, mnie bardzo pomogło.
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2016-01-08, 01:46   

okej. to dziękować w takim razie. :-D
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-01-08, 20:00   

Gabi napisał/a:
wendigo napisał/a:
Nie na wszystkich męskich wygląda naprawdę męsko... tam gdzie w jakiś sposób poszerza brodę to owszem -

Nie przesadzaj Wendigo. W tym Deppie to mogłabym się zakochać :mrgreen:

To może też lubisz androgynicznych :P

Ryu napisał/a:
Zineryt. Nie wiem co to chemicznie i nie chce mi się sprawdzać, ale jest płynem w małej buteleczce z poduszeczką. Smarujesz po skórze i tyle. Mocne i dobre, mnie bardzo pomogło.

Ja się smarowałem czymś podobnym (ale chyba lekko inaczej się nazywało), prawie nic mi to nie dało także różnie to może być.

Misiek, nie martw się, dermatolodzy nie faszerują tak chętnie sterydami ani antybiotykami, najpierw próbują innych rzeczy... Ja miałem chyba ze 3 zestawy smarowideł, tak, zestawy czyli minimum po dwa różne na raz zanim doszło do propozycji antybiotyku.
_________________
 
 
Gabi
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-09, 00:27   

wendigo napisał/a:
To może też lubisz androgynicznych

Czy ja wiem ? w sumie faceci mnie nigdy nie pociągali ale czuję do niektórych jakąś taką sympatię a zwłaszcza do Deppa :mrgreen:
 
 
Emiele
[Usunięty]

Wysłany: 2016-01-09, 00:42   

wendigo napisał/a:

To może też lubisz androgynicznych :P

Ja loobiem :mrgreen: a nawet uwielbiam :-D Jak to leciało w pewnej piosence : "mój Boże, ja byłem wśród nich" :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 9