Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
A ja chciałbym poznać Was wszystkich. :3
Autor Wiadomość
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-03-17, 18:00   A ja chciałbym poznać Was wszystkich. :3

Byłaby w ogóle taka możliwość, żeby Was wszystkich tak jakoś? :o
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Taliesin
użytkownik
Taliesin


Punktów: 4
Posty: 727
Wysłany: 2015-03-17, 21:02   

Nie wiem. Zobacz. Ty jesteś z Pomorza, ja ze Śląska. Jest duży rozrzut.
 
 
sliwka
użytkownik
mirabelka

Punktów: 2
Posty: 181
Wysłany: 2015-03-17, 21:11   

Kiedyś był wielki zjazd w Warszawie :P Może da się coś podobnego powtórzyć.
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-03-17, 21:46   

O, fajnie by było jakby był gdzieś taki zjazd ludzi z całego kraju :3 kto by mógł, ten by wpadł. :3
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-17, 22:01   

Ja jestem z Szwajcarii... To rozrzut jest jeszcze większy. Jakby coś to z polonią nie mam żadnego kontaktu. Zresztą wszyscy moi znajomi tutaj mówią albo po szwajcarsku albo po niemiecku. No i ja też :P
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-03-17, 22:18   

To już problem jak za granicą siedzisz, bo i faktycznie ogromny rozrzut :( gdyby zrobić jakoś tak, żeby każdemu pasowało... tylko jak? :o
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Ryu
użytkownik
pangender


Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 1411
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-03-17, 22:23   

Nie wiem czy wiecie, ale regularnie, mniej więcej dwa razy do roku, organizowana jest kilkudniowa impreza zwana Plenerowym Trans Party. Zjeżdżają się ludzie z całej Polski. Ja nie bywam, bo nie lubię wielkich spędów, ale jeśli chcecie się spotkać w większym forumowym gronie, to możecie się zgadać i podczepić pod następną imprezę. Albo zorganizować coś własnego.

Tu macie info: http://crossdressing.pl/m...2_id=70&lang=pl
_________________
Przewodnik po tranzycji. Psychologiczne co i jak

Poradnik prawny - ustalenie płci z art. 189 Kpc.
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-03-17, 22:40   

Ooo, wielkie dzięki :3 trzeba będzie przejrzeć w takim razie.
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-03-18, 02:35   

Lagertha napisał/a:
Jakby coś to z polonią nie mam żadnego kontaktu. Zresztą wszyscy moi znajomi tutaj mówią albo po szwajcarsku albo po niemiecku. No i ja też :P

I dobrze, z Polonią nie warto mieć kontaktu (taak, nadal przeżywam ten wpis na grupie :/ ).
_________________
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-03-18, 04:11   

wendigo napisał/a:
Lagertha napisał/a:
Jakby coś to z polonią nie mam żadnego kontaktu. Zresztą wszyscy moi znajomi tutaj mówią albo po szwajcarsku albo po niemiecku. No i ja też :P

I dobrze, z Polonią nie warto mieć kontaktu (taak, nadal przeżywam ten wpis na grupie :/ ).
To znaczy? :o eeej, ale tutaj to sami fajni są :(
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-03-18, 04:31   

silveira napisał/a:
To znaczy?

o tym mówię co w notce pisałem: http://wendigo.mylog.pl/2...tety_doslownie_

No tu są fajni, ale tu jesteście w większości w Polsce :P
_________________
 
 
silveira
użytkownik
Austin Jonas


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ?
Punktów: 18
Posty: 2660
Skąd: ruski szpieg jestem.
Wysłany: 2015-03-18, 04:36   

No prawda, a i tak każdy daleko od każdego :( zawsze najfajniejsi są daleko :D
Aaa, o tym mówisz :o no to się nie dziwię ._.
_________________
They burst to dust
They turn to liquid
Spread themselves like sunlight
Thinking they were universe


Call me Austin.
 
 
 
Ozma
użytkownik
50 funtów naciągu


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Punktów: 3
Posty: 202
Skąd: STO-LI-CA
Wysłany: 2015-03-18, 06:50   

Język szwajcarski...?
 
 
Lagertha
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-18, 07:54   

Ozma napisał/a:
Język szwajcarski...?


Dialekt. Jest mówiony czasem pisany i w każdym (prawie) kantonie inny. Największy hardcore to ten z Berna - tego to już nikt nie rozumie xDD Urzędowo mam niemiecki i go używam prawie cały czas a w pisowni zawsze.

@Wendigo: Skąd ja to znam... U mnie wszyscy są tacy pobożni. A jak spotykam polaków to najczęściej albo siedzą w swoim gettcie albo parę słów w kilku językach obcych.

A poza tym nie wiem jakie ploty o mnie chodzą, przynajmeij w Zürich(u). Ale moji dziadkowie mnie nieźle obgadali po znajomych i rodzinie - że niby żyję z sponsoringu jakiegoś starszego pana na jakiś podejrzanych warunkach... - i to tylko dlatego że nie powiedziałam im skąd mam kasę i gdzie się wyprowadziłam.
Zrestą.. przeszłam z nimi wystarczająco by niechcieć ich znać przez resztę życia....
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2015-11-16, 20:41   

No to trzeba zrobić warsztaty. Rezerwujemy dom/ pokoje hotelowe/ szałas na kilka dni. Ja mogę wam zrobić warsztaty z konturowania twarzy m/k i k/m. Ktoś narzekał, że nie może w jakichś spotkaniach brać udziału, to się takie zrobi. Chyba Silveira to był, albo Ryu. Zorganizuje się paintballa, czy inksze atrakcje. Każdy przynosi flaszkę i sobie robimy urlop od ludzi, którzy nie czają bazy.

Też nie lubię wielkich spędów, więc masowe imprezy odpadają.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-11-16, 21:46   

@Armand
Ooo, jestem za! Nauczyłbyś mnie robić męski makijaż :P (taki kryjący pryszcze itp. ;) ), bo niby widziałem na YouTube aale jakoś nie umiem tego odnieść do siebie ;)
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2015-11-16, 21:57   

Spoko. A dużo tych pryszczy? Jest jeden dobry sposób nadajacy się dla mężczyzn z problematyczną skórą.

Myślałem, że ten entuzjazm do flaszki się odnosił, jak zobaczyłem, że ktoś odpisał XDDD
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-11-16, 22:29   

Hehe, no ja flaszki to tak niekoniecznie ;) chyba że dobre piwo ;)

Nie, niby nie dużo... (a jaki sposób? :P ) ale ogólnie mam jakąś kiepską i nieładną cerę :( nie wiem sam, dużo jakichś takich niedoskonałości...
https://www.youtube.com/watch?v=TBZgKOqnPFs - tooo mi się podoba, ale to by musiał mi ktoś na mnie pokazać, bo tak to chyba mimo filmiku nie umiem ;) nie umiem z resztą koloru dobrać itp..
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2015-11-16, 22:58   

wendigo napisał/a:
Hehe, no ja flaszki to tak niekoniecznie ;) chyba że dobre piwo ;)


W sumie po alkoholu hormony chyba słabiej się wchłaniają, no a piwo zawiera estrogeny, czy cóś. Snus wezmę, będzie git.

wendigo napisał/a:
Nie, niby nie dużo... (a jaki sposób? :P ) ale ogólnie mam jakąś kiepską i nieładną cerę :( nie wiem sam, dużo jakichś takich niedoskonałości...


Zdaje się, że zrobimy z tego tematu chwilowo kącik porad, ale cera zmieniła się po hormonach? Czy wcześniej taka była?

Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=TBZgKOqnPFs - tooo mi się podoba, ale to by musiał mi ktoś na mnie pokazać, bo tak to chyba mimo filmiku nie umiem ;) nie umiem z resztą koloru dobrać itp..
_________________


HaHA! Bare Minerals to ten sposób (czyli drugi patent Wayne'a Goss'a). Działa przeciwtrądzikowo i przeciwzapalnie. Został stworzony 40 lat temu dla chłopaka ze zmianami atopowymi jako kuracja. Pracuję na nich od kilku lat. Genialna rzecz. Nie widać, że masz coś nałożone, nie spływa, reguluje funkcje fizjologiczne skóry. Nie brudzi ubrań. Nakładasz mniej więcej tak, jakbyś rozprowadzał pędzlem krem do golenia, tylko na całą twarz. Albo miejscowo, jak wolisz - np. na środek twarzy. Zależy co i ile trzeba skorygować. MAC też dobry jakościowo, ale jakoś większe zaufanie do BM mam.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-11-17, 00:24   

Armand napisał/a:
Zdaje się, że zrobimy z tego tematu chwilowo kącik porad, ale cera zmieniła się po hormonach? Czy wcześniej taka była?

Zawsze, tzn. od tego pierwszego dojrzewania miałem kiepską cerę i nigdy nie przeszło, potem tst jeszcze pogorszył, potem byłem u dermatologa i coś tam brałem, różne rzeczy, trochę pomogło (na tyle, że nie zdecydowałem się na przyjmowanie antybiotyków, bo lekarka stwierdziła, że wady tego rozwiązania mogą być większe niż korzyści - tzn. i bez antybiotyków cera się trochę poprawiła i większa poprawa nie jest warta przyjmowania antybiotyków).

Armand napisał/a:

HaHA! Bare Minerals to ten sposób (czyli drugi patent Wayne'a Goss'a). Działa przeciwtrądzikowo i przeciwzapalnie.

O, że aż tak to nie wiedziałem.

Armand napisał/a:
Został stworzony 40 lat temu dla chłopaka ze zmianami atopowymi jako kuracja. Pracuję na nich od kilku lat. Genialna rzecz. Nie widać, że masz coś nałożone, nie spływa, reguluje funkcje fizjologiczne skóry. Nie brudzi ubrań. Nakładasz mniej więcej tak, jakbyś rozprowadzał pędzlem krem do golenia, tylko na całą twarz. Albo miejscowo, jak wolisz - np. na środek twarzy. Zależy co i ile trzeba skorygować. MAC też dobry jakościowo, ale jakoś większe zaufanie do BM mam.

Ale yy, to ma jakieś kolory które trzeba dobrać do odcienia skóry?
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2015-11-17, 00:36   

wendigo napisał/a:
Zawsze, tzn. od tego pierwszego dojrzewania miałem kiepską cerę i nigdy nie przeszło, potem tst jeszcze pogorszył, potem byłem u dermatologa i coś tam brałem, różne rzeczy, trochę pomogło (na tyle, że nie zdecydowałem się na przyjmowanie antybiotyków, bo lekarka stwierdziła, że wady tego rozwiązania mogą być większe niż korzyści - tzn. i bez antybiotyków cera się trochę poprawiła i większa poprawa nie jest warta przyjmowania antybiotyków).


Podejrzewam, że testosteron sprawił, że twoja skóra zaczęła się jeszcze bardziej przetłuszczać i stąd problem. Używasz czegoś do oczyszczania? Mydła dla cery trądzikowej? Żeli nawadniających?
Im tłustsza skóra, tym bardziej ziemiście wygląda, a niedobór żeńskich hormonów mógł spowodować redukcję rumienienia, które jakby nie było nadaje świeższego wyglądu. Ten rumieniec to sobie oczywiście daruj, bo nie jest Ci potrzebny jako meżczyźnie. Ale trzeba odciążyć skórę, bo się męczy.

wendigo napisał/a:

Ale yy, to ma jakieś kolory które trzeba dobrać do odcienia skóry?


Tak, są różne odcienie. Jest jeszcze puder, który jest bezbarwny i też działa przeciwtrądzikowo, ale nie ma właściwości kryjących i trzyma się dużo gorzej.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-11-17, 00:47   

Armand napisał/a:
Używasz czegoś do oczyszczania? Mydła dla cery trądzikowej? Żeli nawadniających?

No... używałem. Używałem mydła siarkowego jak jeszcze w PL mieszkałem... teraz myję zwykłym żelem dla mężczyzn, albo i w ogóle takim zwykłym dla dzieci co mam do kąpieli, bo tak mi najwygodniej... Potem smaruję kremem/żelem nawilżającym... Pewnie to za mało :P

Armand napisał/a:

wendigo napisał/a:
Ale yy, to ma jakieś kolory które trzeba dobrać do odcienia skóry?

Tak, są różne odcienie. Jest jeszcze puder, który jest bezbarwny i też działa przeciwtrądzikowo, ale nie ma właściwości kryjących i trzyma się dużo gorzej.

No i z tym mam problem :P najchętniej bym coś takiego kupił przez neta, ale z tym dobranie to pewnie byłoby trudne...
_________________
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2015-11-17, 01:05   

wendigo napisał/a:
No... używałem. Używałem mydła siarkowego jak jeszcze w PL mieszkałem... teraz myję zwykłym żelem dla mężczyzn, albo i w ogóle takim zwykłym dla dzieci co mam do kąpieli, bo tak mi najwygodniej... Potem smaruję kremem/żelem nawilżającym... Pewnie to za mało :P


Mydło siarkowe byłoby lepsze pewnie. Zwykły żel, dla mężczyzn czy nie, to taki einfach trochę w Twoim przypadku.
Dobre jest jeszcze mydło z Aleppo. Kupuj zanim Ruscy zbombardują do szczętu i ceny wzrosną xD
Możesz też się uzbroić w zestaw Anti-Blemish marki Clinique.
Składa się z trzech kroków:
1. Mydło (najlepiej kup w kostce, starcza na 9 miesięcy). Możesz też nim myć plecy, ramiona, jeśli tam występuje trądzik.
2. Płyn złuszczający i odblokowujący pory (zlikwiduje zaskórniki, wągry, ułatwi golenie, bo skóra nie będzie tak rogowacieć przy włoskach). Mydła i płynu używaj przed goleniem.
3. Żel nawadniająco-bakteriobójczy

Jeśli nie chcesz wszystkiego, kup mydło. Działa.
Jak chcesz tylko mydło i żel nawilżający, to skołuj sobie jeszcze peeling gruboziarnisty. Są też dla męzczyzn, ale to tak naprawdę wszystko jedno. Chyba, że pryszcze są ropne, lub nawet torbielowate, to wtedy nie możesz tego używać.
Peeling przed goleniem sprawi, że będzie łatwiejsze, a włosy nie będą wrastać.

Nie musisz używać mnóstwa rzeczy, tylko trzeba je dobrać z głową.

Nie wiem gdzie mieszkasz, ale jeśli za granicą, to tam by się specjalnie nie zdziwili, jakbyś przyszedł np. do Sephory i zapytał o dobranie koloru z BM.
Sam kilka razy doradzałem klientom, którzy szukali podkładu, a nie byli ts. Po prostu mieli bielactwo, albo mocny trądzik.

Mógłbym Ci dobrać kolor i nauczyć to nakładać, ale nie wiem kiedy na tę flaszkę się umówimy.
Ewentualnie możesz mi napisać jaką masz karnację, kolor oczu, włosów, jak się opalasz i czy w ogóle. Ze zdjęcia trochę trudno wnioskować, bo kolory zależą od światła, przy którym robiono zdjęcie i ustawień monitora.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-11-17, 08:56   

Ok, dzięki, zapisze sobie i na PW się odezwę później :)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9