Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Basen, jeziorko, plaża
Autor Wiadomość
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-06-08, 21:52   Basen, jeziorko, plaża

No jak nigdy nie zakładałem tematów, tak teraz robię się trochę zdesperowany jeżeli chodzi o niektóre kwestie:)
No ale do rzeczy: jakie macie patenty na pływanie, pokazanie się w miejscu mniej lub bardziej publicznym w "stroju kąpielowym"?
Ja uwielbiam pływać, szczególnie w lecie w naturalnych zbiornikach. Ahh morze, jeziorko....no żal tyłek ściska, a w bikini to raczej nie pójdę.
Baseny są chyba jeszcze gorsze do passingu, no i w ogóle jak?

jakie macie patenty, jak się ubieracie?
Wiem, że jest ten sprzęt od underworks:
http://www.f2mbinders.com...veless-swim-top
no albo http://www.f2mbinders.com...ession-swimsuit

o ile ten swimsuit jeszcze jakoś przejdzie, o tyle ta koszulka(nad nią właśnie się zastanawiałem) jak dla mnie wygląda zupełnie nienaturalnie i jednoznacznie i nie wydaje się zbyt komfortowa. swimsuit jest cholernie drogi, (i nie mam na niego kasy) a top nie przejdzie na basenie np. bo na wielu nie można po prostu. no ale skupmy się na plaży.
co innego jeśli nie to?
ja zamierzam wyprubować coś takiego (ja jestem 85-90B):
lużne surferskie shorty, jakaś koszulka też surferska...no a pod spód? jakiś bardzo ciasny strój/bikini..czy jak?

Jak coś zadziała u mnie to się podziele, no ale może jednak już ktoś się uporał z tą kwestią....? Binder do pływania nie wydaje mi się najlepszym pomysłem. Ale szkoda mi tego lata, choinka.... :-( ;-)
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-06-08, 22:37   

na Niebieskim forum jest taki temat, ktoś tam mówił, że właśnie taki strój (albo podobny) jak w linku się sprawdza. A może to na niemieckim forum czytałem? Ktoś chodził w czymś takim na górze co jeszcze dodatkowo ściskało, ale tak pianka właśnie do pływania.
Ja nie doradzę... jak jeszcze kiedyś chodziłem pływać, to w stroju jednoczęściowym, który nie był strojem kąpielowym tylko raczej do ćwiczeń - nie miał dekoltów i wcięć i miał krótki rękaw. No ale był babski :/
_________________
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-06-08, 22:56   

ja się rozejrzę jeszcze za czymś w rodzaju compression shirt. jakiś widzę się fenomen narodził (przynajmniej tutaj) że faceci (cis) kupują sobie ściskające (mięśnie?!) koszulki, dla lepszego performęsa czy cóś :lol:

jako, że z moim B nie jestem w najgorszej sytuacji może jakoś zadziała... jutro zamierzam wybrać się do sklepu i popróbować. trochę mnie poty oblewają jak sobie pomyślę, że będę musiał widzieć te miny zgorszonych babek jak wejdę na damskie stroje kąpielowe (bo ten patent też chcę ogarnąć...;p) no ale...pływać by się chciało :mrgreen:
a w takim czymś jak mówisz to rozumiem nie na basen, nie? czy wpuścili Cię? :-P
taki może dla ciężarowców byłby dobry? :lol:
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-06-08, 23:27   

Nie, na basen nie chodziłem. ALe tego mojego stroju chybaby nie można się było czepnąć też na basenie :P
_________________
 
 
avery
użytkownik


Kim jesteś: tg
Posty: 97
Wysłany: 2015-06-22, 21:13   

przy okazji przeglądania internetów znalazłom coś takiego:
http://outplaywear.com/shop/swimmee/
z założenia służy do pływania, natomiast nie wiem, jak się sprawdza w praktyce
_________________
używam form żeńskich, jestem płci niebinarnej (nie kobietą)

for every warrior down a million born in his place
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-07-04, 12:31   

o dzięki!:)
Ja miałem poeksperymentować z różnymi rzeczami, ale z powodu braku środków finansowych nie wyszło póki co. :-P
Fajnie, że rozwijają się biznesy w naszych klimatach...szkoda, że praktycznie nic nie ma w Europie...oprócz jakichś holenderskich spłaszczaków za kupę kasy.
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-07-04, 14:06   

http://i.kinja-img.com/ga...rpdeq52ajpg.jpg

A coś takiego?
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-07-05, 18:34   

hmmm, wygląda nieźle na ciele faceta :-P
Ja mam B w klatce..no może dałoby radę. Ale wygląda mega pro i pewnie troszkę kosztuje na razie nie mam funduszy. Dzięki za linka w każdym razie :mrgreen:
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-07-06, 03:02   

Misiek napisał/a:
Ja mam B w klatce..no może dałoby radę. Ale wygląda mega pro i pewnie troszkę kosztuje na razie nie mam funduszy. Dzięki za linka w każdym razie :mrgreen:

No właśnie to co wstawiliście za bardzo przypomina stanik :P . Pytanie tylko, czy taki body suit będzie dobrze kryć.
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-07-07, 23:19   

No trza by spróbować. nie ma innej rady. na szczęście nie jestem zbytnim fanem basenów. głównie to plener, więc może będzie mi łatwiej coś znaleźć ;-) szerokie szorty, koszulka surf. jak kasa będzie, to będą eksperymenty :-P
a "stanikowego" uczucia nie toleruję, niestety. po prostu nie mogę czuć na sobie, że mam coś co przypomina stanik, bo źle się z tym czuję. W moim przypadku to lepiej, żeby coś mniej spłaszczało może, ale nie kończyło się zaraz pod klatą, bo grrrr! będę gryzł :lol:

aha, co mnie martwi w takim "body" to moja sylwetką, w ogóle w całości. nie znoszę swojego tyłka czasem bardziej niż klaty. serio. więc nie wiem czy bym coś tak obcisłego na siebie założył w miejscu publicznym. Zawsze noszę spodnie wiszące raczej na tyłku... ;-)
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2015-07-07, 23:37   

Myślę, że takie stroje mocno będą podkreślać talię i kobiecy tył :P Dlatego nie polecałbym raczej chyba koszulki w takim kształcie :D
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-07-08, 01:16   

Charlie napisał/a:
Myślę, że takie stroje mocno będą podkreślać talię i kobiecy tył :P Dlatego nie polecałbym raczej chyba koszulki w takim kształcie :D

Dla km przed hrt żaden męski strój kąpielowy nie jest dobry. Pełne body jak najbardziej może zakryć cycki - zawsze można spróbować pod to binder założyć.
Do tego zakryje ew. blizny po mastektomii.
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2015-07-08, 12:09   

A jak myślicie? http://www.decathlon.pl/k...id_8301436.html Coś takiego mogłoby się sprawdzić w miarę, przy luźnych szortach?
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-07-08, 21:42   

Charlie napisał/a:
A jak myślicie? http://www.decathlon.pl/k...id_8301436.html Coś takiego mogłoby się sprawdzić w miarę, przy luźnych szortach?

Jasne, całkiem fajnie to wygląda. Zawsze możesz powiedzieć, że to ochrona przed słońcem, bo ci się plecy palą, chociaż na krytym basenie ten argument nie przejdzie.
Trzeba jeszcze sprawdzić czy takie cuda dobrze bindują piersi.
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2015-07-08, 21:46   

Właśnie o to chodzi, czy dobrze będzie ściskać klatę :D Kupię i sprawdzę :P
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-07-09, 11:05   

Jeje! I podziel się opinią. Nie mam decathlona w swojej okolicy tutaj, ale oni mają bardzo dobre ceny, więc poeksperymentować nie zaszkodzi. :-D

Wygląda dobrze, i przede wszystkim jest czarne. Choć wiesz, dobrym, choć pozornym ukryciem klaty, może być kupienie czegoś właśnie mega wzorzystego. Wtedy kształty ciała łatwiej ukryć. Tylko szorty może w jakichś spokojniejszych tonach do tego, bo inaczej będziemy wyglądać jak choinka :lol:

Tak, te patenty na basen nie przejdą, bo nie można pływać w szortach.

p.s. Obawiam się, że to klatki nie spłaszczy. (no może u tych co mają przywilej posiadania klaty w rozm. A) To są z reguły b. miękkie, rozciągliwe materiały. Ja myślałem o tym, żeby pod spód założyć jakiś za mały strój kąpielowy (damski, jednoczęściowy :-P , albo taki męski właśnie!)...ale też nie wiem czy to pomoże. Jeśli damski to taki z lekkimi nogawkami (czasem się zdarzają), żeby się w pachwiny nie wbijał, jak się będę próbował wcisnąć w XS czy coś :-P
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-07-09, 11:28   

Misiek napisał/a:
Ja myślałem o tym, żeby pod spód założyć jakiś za mały strój kąpielowy

A binder bądź to stanikopodobne coś co było wyżej zalinkowane? Wydaje mi się, że jedyny problem to temperatura podczas pływania i przebywania na plaży.
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-07-09, 11:45   

Misiek napisał/a:

Tak, te patenty na basen nie przejdą, bo nie można pływać w szortach.

Serio? :shock: to w czym...?
Cholera, czyli basen dla mnie odpada :(
_________________
 
 
Alpaka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Posty: 542
Wysłany: 2015-07-09, 18:58   

wendigo napisał/a:
Serio? :shock: to w czym...?

Regulamin basenu może nakazywać pływanie w czepkach albo strojach kąpielowych, a nie w luźnych szortach.

Panowie, pamiętajcie też o wypełnieniu takiego jednoczęściowego kostiumu na dole :P
_________________
Mam problem neurologiczny - w razie bełkotu poprawcie
 
 
buk18
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 5
Posty: 132
Wysłany: 2015-07-09, 23:19   

http://www.decathlon.pl/k...id_2863676.html a moze takie cos? jest z grubszego materialu wiec mniej bedzie widac a ten kaptur uciac :D
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2015-07-10, 20:04   

No właśnie ten kaptur przeszkadza :D Poza tym, w tym ciężko wytrzymać byłoby na plaży - jak dla mnie musi być to krótki rękaw. Ale zamówiłem tamten t-shirt... jak przyjdzie dam znać jak się spisuje :)
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
buk18
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 5
Posty: 132
Wysłany: 2015-07-11, 12:31   

wątpię żeby ta koszulka zdała egzamin, no chyba że ktoś jest mega deską :-(
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2015-07-13, 11:31   

mierzyłem tego typu koszulkę z dwa dni temu-nie zdaje ona egzaminu. a przynajmniej nie w taki sposób, że będzie nas spłaszczała. :-P

Wydaje mi się, że tu taktyka musi być inna-kupić (mega) za dużą koszulkę surferską, włożyć pod to binder (ja nie włożę, bo póki co mam jeden jedyny, i moczyć go nie zamierzam :lol: ) albo coś innego co nas w jakiś sposób spłaszczy(może strój kąpielowy da radę, albo z 1,2 za małe topy sportowe)...albo kupić mega drogi binder underworks, przeznaczony do pływania, który moim zdaniem jest lipny, bo wskazuje tak jednoznacznie na ftm...lub co gorsza tomboya :lol:

p.s. Wendigo na wszystkich (choć niewielu :lol: ) krytych pływalniach, na których byłem są dopuszczalne jedynie stroje przylegające do ciała. life :-/
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-07-13, 20:40   

:/ to i ja o coś zapytam w tym temacie: jakiego wobec tego używać pakera po metoidioplastyce żeby móc ubrać coś przylegającego do ciała? :D (może ktoś będzie akurat wiedział :P )
_________________
 
 
Charlie
użytkownik
Michał

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 239
Skąd: Gdańsk, Suwałki
Wysłany: 2015-07-14, 10:59   

Przyszła koszulka, faktycznie nie działa jak oczekiwałem, nic nie spłaszcza w sumie. Ale gdyby założyć pod nią binder, to dobrze wygląda. Mam na myśli, że mimo tych kształtów ciała, to z szortami całkiem dobrze wygląda, nie podkreśla talii, ani nic. Ale nie spłaszcza, duży minus. Przyda się jak będę płaski :D
_________________
"Nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze"
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-08-13, 16:37   Re: Basen, jeziorko, plaża

Emu napisał/a:
Misiek napisał/a:
o ile ten swimsuit jeszcze jakoś przejdzie

Nie ma takiego słowa.
Po polsku: kostium kąpielowy, czyli skrótowo po prostu kostium albo strój. Jeżeli to przestało być oczywiste, to naprawdę sytuacja polszczyzny jest cokolwiek ryzykowna.

kostium/strój kąpielowy to noszą kobiety :P
Generalnie w wielu miejscach zgadzam się z Tobą, ale ten konkretny temat gdzie chodzi o delikatną kwestię właśnie NIE ubierania się jak kobieta (którymi nie jesteśmy), lepiej już użyć udziwnionego zapożyczonego słowa niż nosić damską część ubrania ;)
_________________
 
 
Emu
użytkownik
zewsząd i znikąd

Posty: 271
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-08-16, 01:24   

"Strój kąpielowy" jest absolutnie neutralne. Strojem kąpielowym jest i damski kostium, i gatki, i różne inne opcje...
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2015-10-20, 20:00   

jatadosh napisał/a:
Po meto prawdopodobnie też się da coś podobnego zrobić, tylko trzeba przemyśleć kształt i wielkość wypełnienia.

Ano, jak zacząłem czytać Twojego posta, to mnie zainspirowałeś :P Myślę, że darowałbym sobie jądra (bo mam ;) ) i pozostał przy tym jednym... kawałku :P może coś pokombinuję.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 9