Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Hej
Autor Wiadomość
luddy91
użytkownik
Alicja


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-09-07, 00:24   Hej

Hej
Mam na imię Szymon mam 30lat. Od ponad 8 lat mam wrażenie Matrixa i Derealizacji też cos podobnego mieliście. Od 2 lat oglądam prawie tylko odzież damską ale nic nie kupuje bo boję się że rodzice cos będą podejrzewać i nie lubie jak mi penis wystaje i ciągle go chowam. Około 2 miesiące temu szukałem coś stronie i wyskoczył mi nazwa transpłciowość wgłębiłem sie w to oglądałem filmiki, różne strony internetowe, poszukałem ze jest cos o nazwie Tranzycja i mnie oświeciło. Po 2 tygodniach miałem marzenia senne bycia kobietą i wieczorem wyobrażałem że kobietą jestem (moze to za krótko mam ale myśle że bede miał nadal). I zaczołem zapuszczać włosy. Mam zamiar iści na diagnozę ale boję się że będę miał negatywną opinie i rodzinie nie powiedziałem tego jeszcze.
I jeszcze jedno ktoś zna może specjalistę od Diagnozy w Poznaniu i żeby nie miał oczekiwania na wizytę miesiąc.

Pozdrawiam

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2022-09-07, 11:46   

Witaj!

Myślę, że jesteś już zbyt starą osobą, żeby bać się rodziców :)
_________________
Freja Draco
 
 
luddy91
użytkownik
Alicja


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-09-07, 12:37   

Freja napisał/a:
Witaj!

Myślę, że jesteś już zbyt starą osobą, żeby bać się rodziców :)



Nie boje się ich tylko może z chaty mnie wygonią albo ciągle mi będą mówić ze głupi jestem i tak może być.

Pozd
 
 
Jaga
użytkownik
Westalka w służbie.


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 438
Skąd: Z lasu.
Wysłany: 2022-09-07, 20:41   

Cześć.
Zmień pracę, weź kredyt i takie tam kocopoły.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2022-09-11, 20:54   Re: Hej

luddy91 napisał/a:
Hej
Mam na imię Szymon mam 30lat. Od ponad 8 lat mam wrażenie Matrixa i Derealizacji też cos podobnego mieliście. Od 2 lat oglądam prawie tylko odzież damską ale nic nie kupuje bo boję się że rodzice cos będą podejrzewać i nie lubie jak mi penis wystaje i ciągle go chowam. Około 2 miesiące temu szukałem coś stronie i wyskoczył mi nazwa transpłciowość wgłębiłem sie w to oglądałem filmiki, różne strony internetowe, poszukałem ze jest cos o nazwie Tranzycja i mnie oświeciło. Po 2 tygodniach miałem marzenia senne bycia kobietą i wieczorem wyobrażałem że kobietą jestem (moze to za krótko mam ale myśle że bede miał nadal). I zaczołem zapuszczać włosy. Mam zamiar iści na diagnozę ale boję się że będę miał negatywną opinie i rodzinie nie powiedziałem tego jeszcze.
I jeszcze jedno ktoś zna może specjalistę od Diagnozy w Poznaniu i żeby nie miał oczekiwania na wizytę miesiąc.

Pozdrawiam

Dodałam do użytkowników. /Freja


Derealizacja może pojawiać się w stanie stresu, albo zaburzeń neurologicznych. To nie powód by sobie robić diagnozy transseksualizmu i brać hormony.

Możesz też nosić kobiece dodatki czy bieliznę, jeżeli to ci sprawia satysfakcję. Nie niszcz zdrowia. Pytasz o szybki papierek z napisem transseksualizm to nie tędy droga. Pytasz o kogoś kto szuka przyczyn - będzie trudno. teraz większość to afirmujący czyli przytakujący pacjentom
 
 
luddy91
użytkownik
Alicja


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: ona
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: 2022-09-11, 21:31   Re: Hej

Derealizacja może pojawiać się w stanie stresu, albo zaburzeń neurologicznych. To nie powód by sobie robić diagnozy transseksualizmu i brać hormony.

Możesz też nosić kobiece dodatki czy bieliznę, jeżeli to ci sprawia satysfakcję. Nie niszcz zdrowia. Pytasz o szybki papierek z napisem transseksualizm to nie tędy droga. Pytasz o kogoś kto szuka przyczyn - będzie trudno. teraz większość to afirmujący czyli przytakujący pacjentom[/quote]


Hej
Dzięki ze piszesz. Ale ja mam od 3/2 miesięcy to ze chce być kobietę tak na serio ale to tłumie w sobie mocno. A z tym Derealizacja i matrixem to czytałem dużo książek o tym i to czuję że cos jest nie tak. A jak bym miał pigułkę na zmianę płci to bym brał jak by otoczenie się nie zmieniło że od urodzenie jestem kobietą. Nie wiem czy to pomoże chce bardzo mieć fioletowe włosy i mieć fryzurę jak z animy jak bym miał jakie włosy to bym miał euforia płciowa. A czy strona https://genderdysphoria.fyi/pl jest ok to przeważnie z niej sprawdzam wszystko. Z tą diagnozą pójdę ale może 1 raz żeby sprawdzić czy warto to kontynuować jak nie to poczekam z rok.

pozdrawiam
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2022-09-11, 23:17   

Nie ta strona nie jest ok, w mojej ocenie zachęca do tranzycji. Znajdź przyczynę swoich pojawiajacych się znikąd przemyśleń i marzeń a nie doszukuj dysforii, nie oglądaj takich stron i nie naśladuj innych którzy zaczęli nosić fioletowe włosy. Wyłącz czasem kompa/telefon i znajdź sobie różne środowiska i zajęcia, może obecne środowisko cię za bardzo krytykuje i źle traktuje? Może czas się odciąć od wpływu rodziców zamiast próbować się wpasowywać w czyjeś wymogi "stereotypowego faceta"? Możesz być nietypowym facetem. Tranzycja nie pomoże ci uzdrowić relacji z rodziną a tylko je pogorszy.
Pomyśl o terapii i znalezieniu przyczyn a nie remedium. Tylko czy znajdziesz dzisiaj psychoterapeutę, który nie będzie ciebie pchać w tranzycję a zarazem nie będzie ciebie oceniał i wymagał bycia "100 procentowym" facetem?
 
 
Denver
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 83
Posty: 537
Wysłany: 2022-09-14, 18:16   

Wstrzymałbym się z wydawaniem osądu, co masz robić albo nie robić, tylko Ty o tym decydujesz i konsekwencje robienia albo nie robienia tranzycji są tylko Twoje, natomiast rzeczywiście z opisu większym z Twoich problemów jest mieszkanie z rodzicami.

Nie wiem, kto napisał tą stronę, ale jest pełna błędów ortograficznych, językowych, przeczytałem jakiś fragment - informacje dotyczące biologii też wyglądają jak pomieszanie z poplątaniem. Zwłaszcza w kwestii leczenia, uważam, że to niewiarygodne źródło.
 
 
interFAN emki
użytkownik
queer-inter


Tożsamość płciowa: qg
Kim jesteś: is
Preferowany zaimek: on
Posty: 73
Skąd: Z Piątnicy, no bo skąd? (zPoznania)
Wysłany: 2023-03-28, 04:29   

Dzień dobry, Luddy, 30 lat to dobry wiek. Dużo Łatwiej będzie Ci, mam wrażenie, na wynajętym pokoju, choćby i 500 metrów od domu, tylko po to, aby nie musieć mieć "awantury", że nie dokładasz się do rachunków. A skoro czujesz, że po comming out-cie będzie źle, to tak właśnie będzie. Nie straszę. Jestem interpłciowy, jest we mnie tyle mężczyzny ile kobiety, jak w każdym psychicznie zdrowym Człowieku (to pocieszyłem <spoko> ) i patrzę realistycznie. Kto jak kto, ale Ty najlepiej znasz swoich rodziców.
_________________
Latem chodzę na grzyby, robię z nich sos, a zimą pijam barszcz czerwony instant. Wszystko to zawiera się w interpłciowości. (Piątnica z reklamy, a ja: z Poznania)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10