Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Uprawiacie sport?
Autor Wiadomość
Denver
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 83
Posty: 537
Wysłany: 2022-06-28, 13:55   Uprawiacie sport?

Uprawiacie sport? Uważcie, że idzie Wam przeciętnie w porównaniu z cis mężczyznami, lepiej, gorzej? Macie jakieś przemyślenia? Lubicie sport?

Ja uprawiam dużo sportu z takiego prozaicznego powodu, że nie bardzo umiem usiedzieć w miejscu ;) i daje mi dużo przyjemności.

W zawodach nie aspiruję, żeby startować, ale na poziomie hobbystycznym daję radę i nie czuję się gorszy od cisów. Nie porównuję się bardzo dokładnie, ale mam poczucie, że mogę dotrzymać kroku.

Z drugiej strony - znam wielu cis mężczyzn, którzy wcale nie lubią sportu. Ciekawi mnie, czy mamy większe czy mniejsze niż przeciętne zainteresowanie sportem i jakie macie doświadczenia.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2022-06-29, 00:27   

Nie, nie uprawiam.
Sportu nigdy nie lubiłem, zawsze byłem bardzo słaby (poniżej skali dla dziewczyn), ale też prawdę powiedziawszy nigdy nie widziałem sensu się starać być lepszym ;) to po prostu nie moja bajka.
Tak więc po sporcie to nic nie mogę powiedzieć ale np. tak w pracy... ja raczej nie mogę dorównać, jestem raczej słabszy aczkolwiek to może wynikać z mojego niskiego wzrostu (mniejsza powierzchnia ciała np. do utrzymania czegoś - jest trudniej :P ).
Z drugiej strony dałem radę zrobić ponad 20km po górach bez przygotowania i żyję :D (i tylko trochę bolały nogi ;) ).
_________________
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2022-08-31, 23:04   

Zawsze lubilem sport. W dziecinstwie czesto gralem z chlopakami w noge, od podstawowki bardzo lubilem lekcje wf-u, tak jakos od szostej klasy zaczalem cwiczyc bieganie - wiadomo ze i wczesniej biegalo sie na lekcjach wf-u ale potem sam dodatkowo zaczalem robic sobie przebiezki. Z tego pozniej w szkole sredniej przyszly jakies tam wyniki bo wybierano mnie do roznych zawodow miedzyszkolnych, zdarzalo mi sie awansowac do zawodow regionalnych a moje najwieksze osiagniecie to awans do zawodow na szczeblu wojewodztwa. Bylby tez awans do zawodow krajowych gdybym lepiej rozplanowal bieg - w koncowce okazalo sie ze zaczalem za wolno bo pod sam koniec mialem jeszcze mnostwo sily tak ze na ostatniej setce (biegu na 3 kilometry) wyprzedzilem jakies 10 osob - niestety na wyprzedzenie pierwszej 10 zabraklo po prostu dystansu bo gdybym mial kolejne 100 metrow do mety to i te 10 osob przede mna byl wyprzedzil. W szkole sredniej chodzilem tez na SKS ktory w sumie polegal na treningach siatkarskich, uczestniczylem wiec tez w rezultacie tego w zawodach siatkarskich ale tu dosyc przeszkadzal mi niski wzrost bo na przyklad trudno mi sie skakalo do blokow. Potem w zyciu doroslym juz po jedynce zaczalem cwiczyc na silowni i tak jest do dzisiaj ( z pewnymi przerwami w okresach gdy bardziej musialem skupic sie na pracy) Teraz oprocz cwiczen silowych staram sie biegac, a takze chodze raz na jakis czas na basen.
Porownanie do cis mezczyzn - wszystko zalezy od dyscypliny sportu i wysilku wlozonego na treningu - tuz po szkole sredniej gdy wciaz regularnie biegalem srednie dystanse to bez trudu dotrzymywalem kroku przecietnemu facetowi ktory wlasnie wyszedl z wojska. Gdy bieglismy sobie te kilka kilometrow to on poprosil mnie zebym sie zatrzymal bo on dalej nie moze biec. Potem na silowni mialem porownanie z innymi cwiczacymi - ale tu tez wiele zalezalo od aktualnej dawki testosteronu - byl taki czas ze podnosilem wiecej od gosci ktorzy byli duzo wyzsi ode mnie, kiedys silowalem sie na reke z grupka chlopakow po 20 i dopiero taki powyzej 1.80 zdolal mnie pokonac.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9