Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Non-binary a zaczynanie i przerywanie hrt
Autor Wiadomość
Jakooob
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Wysłany: 2022-08-23, 21:53   Non-binary a zaczynanie i przerywanie hrt

Hejka. Tak jak w temacie, uważam siebie za osobę niebinarną. Mam taki problem z własnym ciałem, że nie uważam go za wystarczające kobiece, chociaż do pewnego stopnia jest, np mam nietypowo duże piersi od okresu dojrzewania. Niedawno temu uświadomiłem sobie, że od niemal dziesięciu lat pierwszą rzeczą jaką robię po przebudzeniu to sprawdzenie, czy urosły mi uda/poślady w stosunku do brzucha (jestem w feederismie btw). Sześć lat temu, na samym początku studiów stwierdziłem, że mam problem ze swoją tożsamością płciową. Od niemalże dwóch lat próbuję zwiększać ilości produktów z estrogenem w diecie w nadziei, że dzięki temu miejsca związane z kobiecymi krągłościami mi urosną (piję np legendarną soję w tym temacie; również aktywnie słucham wiadomości podprogowych [subliminale] oraz hipnoz). Niefortunnie zajarałem się możliwościami tranzycji, jakie ona daje w tej kwestii. I tutaj jest problem: nie mam problemów ze swoją seksualnością. Znaczy no co prawda jestem 25 letnim prawiczkiem, ale może dlatego przestało mi zależeć na osiągnięciach sportowych w tych dyscyplinach. Po swoich ciągotach poznaje zresztą, że jestem biseksualny (przyjmujący) (choć zaraz połowa z was się przyczepi że niby skąd mogę wiedzieć, skoro nigdy tego nie robiłem. Tak mi się po prostu wydaje i już). Ale to nie jest w sumie ważne. Problem w tym, że już tak się zafiksowałem, że postanowiłem świadomie zacząć brać hormony, przy wiedzy lekarza jak kogoś znajdę (jak znacie kogoś kto byłby mi przyjazny to proszę, napiszcie mi o tym) lub bez tego. No i wyznam szczerze, że od paru lat poczytuje sobie coś nie coś o tym (zwłaszcza z tranzycja.pl) i wyrobiłem sobie takie przekonanie, że no przestanę być płodny po latach, dostanę atrofii jąder, ale poza tym nie powinno nic złego się zdać (no rak kurde zawsze może się pojawić). Czy znacie podobne "przypadki" jak ja? Czy ktoś by mógł mi coś dobrze poradzić? I od razu mówię: ja to już postanowiłem, to jest kwestia czasu. Chociażby raz, ale kurde wszczepię sobie hormony. Ale wolałbym ocenić swoje szanse w dłuższej perspektywie.

Proszę Was o pomoc.
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2022-08-25, 01:09   

To chyba ktoś od Waldemara Krysiaka albo on sam, bo opis jest tak cholernie dziwny. Nie odpisujcie tej osobie.

Admini, sprawdźcie czy IP jest z Berlina.
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
Jakooob
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Wysłany: 2022-08-25, 16:06   

Bruce napisał/a:
To chyba ktoś od Waldemara Krysiaka albo on sam, bo opis jest tak cholernie dziwny. Nie odpisujcie tej osobie.

Admini, sprawdźcie czy IP jest z Berlina.


To do mnie czy koło mnie? Może się pomyliły ci wątki? Jeśli nie, to stanowczo protestuje. Jeśli nie nie interesują ciebie moje problemy to nic nie pisz. Jeśli masz wątpliwości co do mojego ip, to zgłoś to na priv moderacji. Inaczej uważam to za potwarz, gburstwo i świństwo wobec moich prób szukania pomocy i wsparcia. A myślałem, że tutaj chociaż spotkam się z przyjaznym nastawieniem.
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2022-08-25, 20:48   

W takim razie, przepraszam za mój post. To były moje wątpliwości. Może i przesadzam, ale zdarzali się użytkownicy forum, którzy chcieli zaszkodzić.

Każdy, kto zna "działalność" Krysiaka wie, że wchodzi on incognito na fora i grupy wsparcia dla osób T i NB, a potem wynosi wypowiedzi i zdjęcia publikując na swojej stronie, gdzie poniża osoby T i NB oraz podżega do nienawiści wśród swoich czytelników.
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
Jaga
użytkownik
Westalka w służbie.


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 438
Skąd: Z lasu.
Wysłany: 2022-08-25, 20:53   

Bruce, ja nie poznaję "kolegi".

Ale czujność w tobie i spokój sztabowy jednak ten sam.
 
 
Jakooob
użytkownik

Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 5
Wysłany: 2022-08-25, 21:04   

Bruce napisał/a:
W takim razie, przepraszam za mój post. To były moje wątpliwości. Może i przesadzam, ale zdarzali się użytkownicy forum, którzy chcieli zaszkodzić.

Każdy, kto zna "działalność" Krysiaka wie, że wchodzi on incognito na fora i grupy wsparcia dla osób T i NB, a potem wynosi wypowiedzi i zdjęcia publikując na swojej stronie, gdzie poniża osoby T i NB oraz podżega do nienawiści wśród swoich czytelników.


No rozumiem lęk przed prowokacją. Ale jednak zrobiło się niefajnie, bo już na dzień dobry nadszarpnąłeś moją wiarygodność, której nawet nie miałem okazji ni czasu wzmocnić.

Za język ani styl swój przepraszać nie będę, po prostu lubię XIX wieczne polskie teksty (jeśli oczywiście to był powód pomylenia mnie z jakimś Imć Krysiakiem).

Swoją drogą ja też ryzykuję grając w otwarte karty z feederismem więc no, wobec mojej osoby prowokacje też mogą być.
 
 
Jaga
użytkownik
Westalka w służbie.


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 438
Skąd: Z lasu.
Wysłany: 2022-08-25, 21:45   

Jakooob, jak jestem minus jeden z Bruce, to walnąłeś samobója.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9