Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Genitalia k/m po testostetonie
Autor Wiadomość
Nikl
użytkownik
Wojtek nr 1


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 8
Posty: 50
Skąd: Katowice
Wysłany: 2022-04-20, 07:43   Genitalia k/m po testostetonie

Cześć!
Ostatnio coraz bardziej przymierzam się do tranzycji. Oczywiście oglądam foty transów po przemianach w necie i najbardziej rzuciło mi się w oczy, że niektórzy mają naprawdę "wyrośniete" łechtaczki przypominające mikropenisy. Jak to jest u Was? O ile się powiększyła? Boję się, że zrobi mi się coś dziwnego między nogami. To co mam teraz uważam za spoko. Może to głupie, ale jakoś się boję, że z taką "wyrośniętą" będzie mi niewygodnie po prostu xD
Nie wiem, to pewnie jakieś dziwne rozterki, ale chciałbym Was zapytać jak jest u Was? O ile urosła? I jak wpływa to na "korzystanie" i "posiadanie" w majtkach - fizycznie czujecie jakąś różnicę?
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2022-04-20, 09:22   

Zależy od człowieka. Jedni mają drudzy nie. Nikt nie powie jak będzie u ciebie.
 
 
WhoWho
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 11
Wysłany: 2022-04-21, 18:14   

Skoro pasuje Ci to co masz to po co tranzycja. Swoja droga masz link do tych zdjęć?
 
 
Denver
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 83
Posty: 537
Wysłany: 2022-04-22, 10:23   

Hmmm. Ja mam taką budowę, że zawsze miałem pewien dyskomfort i zdroworozsądkowa rada jest taka: nie nosić spodni ani bielizny, które się wbijają itd., wybierać wygodniejszy fason.

Na sikanie wpływu mieć nie powinno, a seks to co kto tam lubi... Mnie się zawsze wydawało, że większa łechtaczka to więcej funu. (Ale to może zależy od całości budowy, nie tylko od wielkości)
 
 
Denver
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 83
Posty: 537
Wysłany: 2022-04-22, 10:25   

WhoWho napisał/a:
Skoro pasuje Ci to co masz to po co tranzycja.

Ale wzrost dołu to tylko jeden z efektów HRT, inne, na których większości osób zależy, to np spadek głosu, zmiana rysów twarzy, sylwetki.
 
 
WhoWho
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 11
Wysłany: 2022-04-24, 23:59   

Denver napisał/a:
WhoWho napisał/a:
Skoro pasuje Ci to co masz to po co tranzycja.

Ale wzrost dołu to tylko jeden z efektów HRT, inne, na których większości osób zależy, to np spadek głosu, zmiana rysów twarzy, sylwetki.


Niby tak, ale tego już nie odwróci. Co z twgo, że ucieszy go nowy głos skoro dostanie depresji z powodu przerostu łechtaczki. Nikt nie przewidzi co z tego wyjdzie. Trzeba po prostu sie zastanowić co jest dla nas ważne. Hrt to nie magiczna różdżka która spełnia marzenia, a coś za coś
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2022-05-07, 01:20   

Na pewno nikomu nie wyrosnie on tak dlugi zeby od tego mialo byc niewygodnie. Nawet te 4 czy 5 cm nie stanowi problemu jesli nosi sie wygodna bielizne. Jesli tylko tego dotycza Twoje obawy to nie musisz sie martwic, chyba ze obawy dotycza tez innych rzeczy wtedy na pewno nalezy dobrze sie zastanowic.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2022-05-18, 22:36   Re: Genitalia k/m po testostetonie

Nikl napisał/a:
Jak to jest u Was?

Ja nie wiem, chyba nigdy nie mierzyłem, coś tam urosło ale może ze 2cm (od zera kompletnego), więc nie każdemu rośnie dużo.
_________________
 
 
katana92
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 24
Wysłany: 2022-05-27, 18:11   

Mi urosło może 2-3 cm. Na początku jest niewygodnie i bielizna Cię trochę gwałci, ale da się przyzwyczaić
 
 
Nikl
użytkownik
Wojtek nr 1


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 8
Posty: 50
Skąd: Katowice
Wysłany: 2022-05-30, 13:32   

Dzięki za każdą odpowiedź! Przyznam, że mnie uspokoiły i pocieszyły :) Potrzebowałem trochę czasu i dojrzałem też do tego. To chyba był jakiś strach związany ze zbliżającą się możliwością przyjęcia testo i wszystkimi medycznymi konsekwencjami. Musiałem to sobie w głowie na spokojnie przetrawić.
Zacząłem HRT w ostatni czwartek :D zdecydowałem się, przestałem się bać tego co mi w majtkach urośnie, a nawet powiem Wam więcej - w sumie to chciałbym, żeby trochę urosło, żebym miał coś minimalnie "innego" niż moja partnerka i żeby może jakaś frajda w łóżku z tego była xD
Więc za parę miesięcy zobaczę jak będzie u mnie 😁
_________________
 
 
Denver
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 83
Posty: 537
Wysłany: 2022-06-02, 14:47   

W sumie to zazdraszczam, że Ci się po tym psychologu poprawiło zamiast pogorszyć...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9