Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z głosem (mk)
Autor Wiadomość
Lithium
użytkownik
Julia


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 13
Posty: 112
Skąd: Honolulu
Wysłany: 2021-10-06, 13:03   Problemy z głosem (mk)

Hej. Zwracam się głównie do dziewczyn. Czy miałyście może kiedyś podobny problem? I jeżeli tak, to jak to wyglądało u Was? Otóż, jestem po zapaleniu krtani. Zaczęło się silnym bólem gardła, kaszlem, katarem i gorączką, a w efekcie utratą głosu. Wszystko wyleczyłam poza jakby nie było, najważniejszym - nie wrócił mi głos. Już 5 dni nie mogę mówić (pomijając szept lub od niedawna również niskim głosem), ale jak chyba każda z nas rozumie, nie chciałabym mówić takim na codzień. Czy któraś z Was miała podobną sytuacje i jeżeli tak, to po jakim czasie wrócił wam wysoki głos? Podobno on wraca później niż niski, bo jest bardziej wymagający dla strun głosowych. Zaczynam już mieć czarne wizje, że może całkowicie go straciłam, ale czy to w ogole możliwe, skoro już około 10 lat go modulowałam na codzień i nie miałam najmniejszego problemu z tym? Z góry dziękuję za odpowiedz.
_________________


Not everybody lives, but everybody dies.
 
 
 
Amanda
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 19
Wysłany: 2021-10-07, 11:06   

Ja od początku hrt mam problemy z głosem. Są dni kiedy mówię normalnie, a czasem ciężko mi wydusić jedno słowo. Czuję ucisk w krtani, ciągle coś odkrztuszam, dłuższe mówienie powoduje bolesne odczucie w gardle. Zdarza się że próbuję coś powiedzieć ale nie mogę. Nie wiem czy to efekt hormonów( może przebudowująca się krtań?) czy może coś innego.
 
 
WhoWho
użytkownik

Preferowany zaimek: dowolny
Posty: 11
Wysłany: 2022-03-08, 04:52   

Przeszło wam? Mam podobne objawy mimo, że nie jestem mk. Zaczęło się od czegoś na wzór zapalenia krtani.. nawraca i mija zastanawiam się co to, bo trwa ponad miesiąc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10