Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
odwrócony związek
Autor Wiadomość
lukas93
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: on
Posty: 9
Wysłany: 2021-08-10, 10:01   odwrócony związek

Hej. Czy uważacie, że związek taki jak w redditowym RoleReversal jest w tym kraju w ogóle możliwy? Czy istnieją wysokie, silne, odważne i męskie kobiety (ale wciąż ładne), które chciałyby się wcielić w męską rolę w związku? W rolę tej zdobywającej, zapraszającej, chroniącej, dominującej oraz o wiele lepiej zarabiającej, odważniejszej, pewniejszej siebie? W rolę tej opiekującej się takim kruchym, delikatnym i niezaradnym kobiecym facetem? Pytam, bo wiadomo jak konserwatywne i tradycyjne jest polskie społeczeństwo i jak konserwatywne w kwestiach związkowych są przede wszystkim polskie kobiety. Pytam, bo może powinienem po prostu pozbyć się złudzeń na to, że kiedykolwiek będę w związku.
 
 
Amanda
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 19
Wysłany: 2021-08-10, 14:29   

Nie rozumiem, co to ma wspólnego z forum?
Każdy jest inny, zachowuje się w inny sposób, niekiedy kobiety przejmują te ,,męskie" cechy i są stronami dominującymi w relacji. Ale jeśli chcesz spotkać kogoś konkretnego to załóż sobie profil na jakimś portalu randkowym i wyłóż swoje preferencje, a nie wypisuj na forum dla osób transpłciowych.
 
 
lukas93
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: on
Posty: 9
Wysłany: 2021-08-10, 16:08   

Amanda napisał/a:
Nie rozumiem, co to ma wspólnego z forum?
Każdy jest inny, zachowuje się w inny sposób, niekiedy kobiety przejmują te ,,męskie" cechy i są stronami dominującymi w relacji. Ale jeśli chcesz spotkać kogoś konkretnego to załóż sobie profil na jakimś portalu randkowym i wyłóż swoje preferencje, a nie wypisuj na forum dla osób transpłciowych.

A gdzie mam to niby pisać? Znasz jakieś forum ściśle kierowane do kobiecych mężczyzn i męskich kobiet?
 
 
Jaga
użytkownik
Westalka w służbie.


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 438
Skąd: Z lasu.
Wysłany: 2021-08-10, 20:18   

lukas93, atakujesz, a powinieneś zachowywać się ulegle. Nie moja bajka, ale ....
 
 
lukas93
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: on
Posty: 9
Wysłany: 2021-08-10, 20:25   

Jaga napisał/a:
lukas93, atakujesz, a powinieneś zachowywać się ulegle. Nie moja bajka, ale ....

Nie rozumiem, gdzie ja kogokolwiek atakuję? Ja się zapytałem gdzie mogę znaleźć forum dla kobiecych mężczyzn, skoro tu nie pasuję.
 
 
Jaga
użytkownik
Westalka w służbie.


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 438
Skąd: Z lasu.
Wysłany: 2021-08-10, 20:51   

lukas93 napisał/a:
Nie rozumiem


W pierwszym pytaniu jest ewidentna agresja. Masz rację, puki co to nie jest forum dla ciebie. Mimo, że ja w sumie mogła bym się identyfikować jako "męska kobieta" według twoich kryteriów oczywiście. Nie masz u mnie jednak najmniejszych szans przez swoje homofobiczne poglądy.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-08-11, 09:32   

Jaga napisał/a:
Nie masz u mnie jednak najmniejszych szans przez swoje homofobiczne poglądy.

Nie bądź dla niego taka ostra, takie poglądy nie biorą się z niczego... tylko najczęściej z tego że się przyjęło naleciałości z otoczenia :/

lukas93 napisał/a:
Czy istnieją wysokie, silne, odważne i męskie kobiety (ale wciąż ładne), które chciałyby się wcielić w męską rolę w związku? W rolę tej zdobywającej, zapraszającej, chroniącej, dominującej oraz o wiele lepiej zarabiającej, odważniejszej, pewniejszej siebie? W rolę tej opiekującej się takim kruchym, delikatnym i niezaradnym kobiecym facetem?

Skoro Ty jesteś, to i kobiety będące Twoim przeciwieństwem z pewnością gdzieś są (czy je spotkasz, czy Wam wyjdzie, to inne kwestie...). A "ładne" to kwestia gustu, a ten może być różny.

lukas93 napisał/a:
Hej. Czy uważacie, że związek taki jak w redditowym RoleReversal jest w tym kraju w ogóle możliwy?

Wszystko jest możliwe, ale Tobie będzie trudno - bo masz dość duży lęk przed tym "co ludzie powiedzą". A to Twoje życie i jeśli chcesz zrealizować swoje marzenia, to czasem może będziesz musiał olać to co ludzie mówią. Niech sobie mówią.
_________________
 
 
Coffecat
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 49
Posty: 222
Wysłany: 2021-08-11, 10:36   

Watpie by jakakolwiek kobieta chciala utrzymywac duzego chlopca. Chyba ze... Na "dochodzaco" :D
 
 
K-passion
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 14
Posty: 41
Skąd: Katowice
Wysłany: 2021-11-09, 23:05   

lukas93 napisał/a:
A gdzie mam to niby pisać? Znasz jakieś forum ściśle kierowane do kobiecych mężczyzn i męskich kobiet?
Prędzej fora i czaty o tematyce BDSM lub sponsoringu. Zastanawiam się co jesteś w stanie dać od siebie w związku.

Swoją drogą masz bardzo dziwne postrzeganie świata, żeby nie napisać bezpośrednio - średniowieczne. Twoim zdaniem kobieta silna, pewna siebie, wiedząca czego chce, a do tego pracująca i dobrze zarabiająca = "męska". No świat się kończy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9