Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak szukać żeby znaleźć? Utrudnione zadanie
Autor Wiadomość
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2021-02-06, 21:59   

Cytat:
I trzeba kochać siebie! Inaczej nie da się pokochać kogoś innego.

Brzmi jak mój ostatni związek, choć tu też doszła kwestia pandemi do tego.
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-02-07, 18:35   

GhostDegu86 napisał/a:
Nie powiem, ciekawe to było bardzo... Ale nadal mam wrażenie, że nie do końca potrafię drugiego osobnika wyczuć: co by chciał, co się podoba, a co nie. (Mam nadzieję, że ów Pan nie ma teraz traumy jakiejś.) I sam bywam problematyczny: W prawdzie jestem z tych, co potrafią jasno i dosadnie powiedzieć, czego nie chcą, mam jasne granice, ale powiedzieć, czego chcę, to już trudniej...

Ty chyba zawsze tak jest, też mam takie doświadczenia ;)
_________________
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-02-07, 22:33   

W piątek byłam na randce z Tindera... W sumie było fajnie. Randka... przy lockdown
Wszystko zamknięte więc wzięliśmy jedzenie na wynos.. a ja miałam butelkę wina w torebce i piłam je z bidona <rotfl3> Very classy and romantic lady. No...nie było najgorzej... wizualnie podoba mi się ale taka ciapa z niego że chyba nie wytrzymałby ze mną... Podchodzi pod nerda trochę ( nawet mi się to podoba) , ma uczulenie na koty ( chciałam żeby wpadł do mnie po tej butelce :evil: ) ale pomimo że zdecydowanie był nakręcony ( tak czułam sprzęt) nie miał przy sobie tabletek na alergie <rotfl3> To dopiero mode killer!

Chcę się zobaczyć znowu. Na fotkach wyglądał na takiego drwala brodacza co wali siekierą aż trociny lecą a naprawdę to raczej taki wyrośnięty dzidzius. Kręciłam się mocno ale emocje opadły... lubię silnych facetów z przytupem... A on jest taki mdly, nijaki. Jakbym go tak zabrała ze sobą na jeden ze swoich weekendów w Londynie to chyba potrzebowałby terapii. <rotfl3> Boże wiem ze mam 34 lata ale ta nuda i brak polotu... bleh... randki są do bani...

Ah..no i jeszcze rozglądał się do okola co chwilę... bo bal się że policja nas zobaczy i dostanie karę. Więc... narazie łóżko dziele z Poppy ❤

_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-02-08, 23:04   

QueenK napisał/a:
wizualnie podoba mi się ale taka ciapa z niego że chyba nie wytrzymałby ze mną...

no nie każdy do każdego pasuje nawet jak się podoba wizualnie :P
_________________
 
 
Alex Cross
[Usunięty]

Wysłany: 2021-08-20, 18:49   

Cześć

ja w temacie w dzisiejszych czasach, cieżko znaleźć osobą do stałego związku, tak z mojego doświadczenia, każdy ma inne, kobiety ...hmm, nie jedna chciałaby gościa co dużo zarabia, ma super dom i niezłą brykę, czyli kasa fura i komóra, a jeżeli kogoś motoryzacja nie pociąga to jak jest na straconej pozycji, póbowałem spotkać normalną kobietą o podobnych zainteresowaniach, co ma też poukładane pod kopułką, niestety cieżko, ludzie wogóle stali się ostatnio jacyś tacy nieufni, podejrzliwi, pamietam lata 80-te, 90-te inaczej było, nie wiem, może mam wymagania, zauważyłem że ludzie prości o niewielkich wymaganiach pod względem zainteresowania mają lepiej, i łatwiej spotkać partnera, partnerke życiową, z tego co obserwuje, dużo by pisać, nawet dałem swoje ogłoszenia na TRANS - DATING i ...też nic, cóż może i to moja taka ''karma życiowa'' . pozdr :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9