Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprawa żywej Barbie
Autor Wiadomość
deepdream
użytkownik
bezsennie

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 39
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-11-12, 01:45   Sprawa żywej Barbie

Ostatnio wylała się fala hejtu na kontrowersyjną postać żywej Barbie m/k, znanej przed tranzycją jako żywy Ken. Do tego dochodziło misgenderowanie jej przez osoby teoretycznie tolerancyjne, nierzadko lewicowe, utożsamiające się z marszami w sprawie kwestii aborcyjnych itd., opowiadających się za LGBT. Osobiście nie przepadam za taką estetyką, ale litości - sprowadzanie tego do choroby i misgenderowanie stawia pod znakiem zapytania tolerancyjność Polaków. Odnoszę wrażenie, że żyjemy w świecie, gdzie niszczy się tak naprawdę każdą inność. Nie mam nic przeciwko rekordzistom w operacjach plastycznych, zwlsy, jeśli potrafią temu nadać ciekawą, artystyczna formę, jak np. Nina Arsenault. Nie wiem, co o niej sądzicie, ale jestem od zawsze po stronie wolności decydowania o ciele, nawet jeśli idą z tym w parze jakieś zaburzenia.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-12, 03:51   

Zgadzam się. Ale z tego, co zdążyłem zauważyć, to nie tylko Polacy ostro krytykują. Widziałem wiele negatywnych komentarzy na jej własnym profilu na FB oraz na YouTube.
Sama Jessica (tak się teraz przedstawia) jest nieszkodliwa. Nie jest kontrowersyjna w tym sensie, że nie promuje żadnych dziwnych teorii spiskowych, nie jest agresywna, nie łamie prawa, dosłownie nie robi nic złego, po prostu sobie istnieje. A ludzie się jej czepiają, bo operacje plastyczne, i wyzywają od chorych psychicznie + ciągły misgendering. Pomijając już sam aspekt tego, czy te operacje są jej potrzebne czy nie, to takie zachowanie ludzi jest bardzo niesmaczne.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-11-12, 05:46   

musiałam sprawdzić kto to. wygląda trochę przerażająco i na pewno jest to zaburzona osoba, jesli chodzi o postrzeganie własnego ciała, dlatego z jednej strony się nie dziwię, że ludzie poddają w wątpliwość jej transseksualizm, ale z drugiej no.. dajmy jej żyć jak chce. nie rozumiem dlaczego ludzie są tacy agresywni i nienawistni. nikogo nie krzywdzi, to jej życie. jeśli popełnia błąd, to sama będzie potem żyć z jego konsekwencjami. a jeśli w końcu jest tym kim chciała być zawsze? to nic, tylko gratulować. a ludzie są oburzeni tak, jakby to im tę płeć zmieniała na siłę... żyj i daj żyć innym.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-12, 07:42   

My mamy dysforia płci... ona nie dojść że ma dysforia płci to jeszcze dysforia ciała. Takie osoby bardzo często uciekają w operacje plastyczne ( za dużo). W sumie ja lubię. Rozśmieszała mnie w Angielskim BB ... ale powinna już skończyć z operacjami 🤭 W moich oczach wygląda ZA EXTRA...ale to jej ciało... Ja dla niektórych też mogę wyglądać ZA EXTRA... kwestia gustu i nie powinno to nikomu przeszkadzać.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-11-16, 20:58   

Było, jest już o niej temat...
_________________
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2021-07-07, 18:23   

Nic do niej nie mam, bo nic mi złego nie zrobiła. Ale operacji to trochę jednak miała :mrgreen: A pierw myślałam, że będzie chodzić o niejaką panią, które nazywa się Andrea Ivanova. :lol:
A skoro jesteśmy przy temacie "zmodyfikowanych" osób transpłciowych, kto z Was słyszał o pani znanej jako Veronica Carol Blades?
_________________
One dream, one vision
The state of perfection, a streamline direction
One day there will be a way
To the state of perfection, the only direction
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-07-14, 23:10   

Leesh napisał/a:

A skoro jesteśmy przy temacie "zmodyfikowanych" osób transpłciowych, kto z Was słyszał o pani znanej jako Veronica Carol Blades?

Kiedyśtam cośtam z nią oglądałem, jakiś wywiad czy coś...
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2021-07-15, 09:41   

Leesh napisał/a:
A skoro jesteśmy przy temacie "zmodyfikowanych" osób transpłciowych, kto z Was słyszał o pani znanej jako Veronica Carol Blades?

A ktoś nie słyszał? :D
_________________
Freja Draco
 
 
Jaga
użytkownik
Westalka w służbie.


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 438
Skąd: Z lasu.
Wysłany: 2021-07-15, 11:03   

Freja napisał/a:
Leesh napisał/a:
A skoro jesteśmy przy temacie "zmodyfikowanych" osób transpłciowych, kto z Was słyszał o pani znanej jako Veronica Carol Blades?

A ktoś nie słyszał? :D


Ja.
 
 
Alex Cross
[Usunięty]

Wysłany: 2021-08-20, 21:35   

Cześć

Poczytałem wszystkie posty na temat tej Barbie i widziałem jej Fotki oraz Veroniki, fakt nie moje klimaty jeżeli chodzi o urodę, ale cóż jeżeli nikogo ci ludzie nie krzywdzą niech sobie żyją, a co do postu Alveny , zgadzam się że jest za dużo hejtu i agresywnej nietolerancji, co do naszego kraju POLSKA niestety wg ostatnich badań to najbardziej nietolerancyjny kraj z państw Unii EU, ja bym dodał i agresywny i nie są to rzadkie przypadki, kroniki Policyjne notują częste przypadki agresji Polaków, do innych ras, orientacji seksualnych, tożsamości płciowych, innych poglądów, bo przecież ludzie mają się prawo nie zgadzać w poglądach, ale po co ta agresja .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 10