Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
jacyś kretyni od Excela postanowili zamordować G. Wyborczą
Autor Wiadomość
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2021-06-24, 13:54   jacyś kretyni od Excela postanowili zamordować G. Wyborczą

Cytat:
9 czerwca zarząd Agory zdecydował o połączeniu segmentu Prasa z pionem Gazeta.pl w jeden obszar biznesowy realizujący wspólny cel wzrostu subskrypcji cyfrowych oraz wpływów reklamowych ze wszystkich powierzchni serwisów internetowych Agory.


Wcześniej przejawy podobnej bezmyślności można było obserwować przy okazji zajeżdżania kultowych gier, kiedy ludzie postrzegający świat tylko przez pryzmat słupków w arkuszach kalkulacyjnych, stwierdzali, że przecież w cale nie potrzeba w niej pasji i ducha (a już broń boże odrobiny szaleństwa), bo mamy przecież znaną markę, którą teraz trzeba tylko dobrze nadmuchać i się przecież znowu sprzeda.

No ale w ich przypadku można było jeszcze twierdzić, że to tylko rozrywka. Natomiast tutaj? Można marudzić na Wyborczą, ale to chyba najsensowniejsze medium polityczno-społeczne w tym kraju (no może jeszcze trochę Rzeczpospolita), to wręcz takie pismo założycielskie III RP. I teraz przychodzą tacy jacyś chciwi i niedouczeni, co potrafią dostrzegać tylko "powierzchnie reklamowe". No po prostu nóż się w kieszeni otwiera.

Z resztą ludzie komentują całą sprawę podobnie:
https://wyborcza.pl/7,162657,27235786,kulczyk-illg-zakowski-i-wielu-innych-pisza-do-zarzadu-agory.html
_________________
Freja Draco
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2021-06-24, 16:45   

Ja tam nie wiem, ale ze względu na ciekawe reportaże miałam u nich wykupioną subskrypcję. A teraz nagle nie mogę się ani zalogować, ani zresetować hasła ani nic. Normalnie czuję się okradziona z moich 15 zł :shock: :-(
_________________
One dream, one vision
The state of perfection, a streamline direction
One day there will be a way
To the state of perfection, the only direction
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-06-26, 04:03   

Szczerze mówiąc to nie zrozumiałem o co chodzi :P Znaczy portal Gazeta.pl połączy się z Gazetą Wyborczą?
Szczerze? wisi mi to kalafiorem jak wszystkie gazety papierowe i elektroniczne ;) Nie potrzebuję takich mediów ;)
_________________
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2021-07-05, 05:31   

A mnie tam tęskno trochę do tych młodzieżowych gniotów typu Bravo. Durnowate to było, no ale ile wspomnień :mrgreen:
_________________
One dream, one vision
The state of perfection, a streamline direction
One day there will be a way
To the state of perfection, the only direction
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2021-07-05, 08:17   

Leesh napisał/a:
A mnie tam tęskno trochę do tych młodzieżowych gniotów typu Bravo. Durnowate to było, no ale ile wspomnień :mrgreen:


A to dalej tego nie ma? Tylko muza już nie ta. Kiedyś to było eurodance i aż chciało się słuchać, teraz jakieś kwiczenie i efekty nakładane na wokal gratis.
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2021-07-05, 16:43   

Te czasy już nie wrócą :lol: Ale tak bez wstydu się przyznam, że kolekcja z czasów nastoletnich kurzy się na półce :mrgreen: i to było dobre, gazeta papierowa i nikt subskrypcji nie wyłączał ani html nie zmieniał :lol:
_________________
One dream, one vision
The state of perfection, a streamline direction
One day there will be a way
To the state of perfection, the only direction
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-07-14, 22:54   

Leesh napisał/a:
A mnie tam tęskno trochę do tych młodzieżowych gniotów typu Bravo. Durnowate to było, no ale ile wspomnień :mrgreen:

Och, ja też sięgam po gazety czasem :) tylko po prostu... no nic by się nie stało gdyby zniknęły :D sięgałbym po coś innego po prostu :D
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9