Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Trwałe usunięcie włosów z twarzy
Autor Wiadomość
Natalia93
użytkownik
Natalia93

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 15
Wysłany: 2021-03-08, 16:24   Trwałe usunięcie włosów z twarzy

Za ok. rok jestem już w końcu umówiona na pełną operacje FFS (w końcu udało się uzbierać pieniądze) i chciałabym do tej pory usunąć trwale owłosienie z twarzy. Niestety byłam na czterach zabiegach: Light Sheer i jednym Vectus Palomar i niestety nic kompletnie nie dały - włosy były tak samo gęste i tyle samo odrastały - dodam, że kolor włosów jest rudawy.

Co mogę w takim razie zrobić jeszcze żeby się pozbyć tych włosów? Elektroliza? Jak tak to ile mniej więcej godzin by to zajęło? Czy jest może jakiś inny sposób jeszcze :) ?
 
 
mlem
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 30
Posty: 47
Wysłany: 2021-03-08, 17:49   

Skuteczność lasera jest zależna od tego jak ciemne masz włosy w kontraście do koloru skóry. Więc faktycznie, z rudymi włosami laser może mieć problem.

Elektroliza nie ma tego problemu. Rozwiązania inne niż laser i elektroliza nie usuwają włosów na stale.
 
 
NadiaWalevska
użytkownik
IS : TrapGirlLikeMe


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 35
Posty: 150
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-03-08, 23:05   

Hej Natalia. Gratuluję! Też jadę w przyszłym roku na ffs i wprost nie mogę się doczekać :) aktualnie jestem również na etapie usuwania włosków i przyznam szczerze, że po laserze część została wybita, a częściowo w miejscu ciemnych wyrosły jasne, co i tak mi się nie podoba. Dodam tylko, że gdzieś tu na forum w zeszłym miesiącu gorąco dyskutowaliśmy na temat skuteczności lasera, lamp IPL, oraz elektrolizy i stanęło na tym, że jednak elektroliza to najskuteczniejsza forma. Trochę się nadzwoniłam, ale w końcu udało mi się znaleźć gabinet w którym bardzo konkretna kosmetolog powiedziała, że nie ma najmniejszego problemu, zajmuje się elektrolizą już długo, opisała w pełni zabieg i wzbudziła we mnie tym samym spore zaufanie. Gdyby nie fakt, że wyjeżdżam na szkolenie to bym już zaczynała, a tak to zapiszę się w okolicy maja/czerwca na pierwszą sesję i opiszę szczegółowo co i jak. Pochwalisz się gdzie robisz ffs? Tak mało info znalazłam tutaj na forum, a mam tyle różnych pytań i wątpliwości, że z chęcią poruszyła bym z kimś ten temat :) . Ja wybrałam Barta Van de Vena z Belgii i pisałam już do kilniki z zapytaniem o ewentualną przeszkodą jaką może być aparat na zęby bo chcę już umawiać się na konsultację. Z drugiej strony jestem na hormonach od niedawna i rozsądek mi mówi, żeby jednak właśnie około roku się wstrzymać ze względu na redystrybucję tkanki tłuszczowej, dlatego też uznałam, że bezpieczniej będzie zapisać się za rok.
Może w to samo miejsce jedziemy? ;)
_________________
 
 
mmichal5
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: on
Punktów: 3
Posty: 9
Wysłany: 2021-03-09, 17:31   

Witam. Nie bede zakladac nowego tematu. Moja kobieta jest jeszcze przed wszystkim i chcialbym jej pomoc osiagnac cel. Zabiegi laserowe trwalego usuniecia owolosienia sa dosc kosztowne i zastanawia mnie czy ktos uzywal depilatorow laserowych z allegro? Mowie o takich za 1500-2000zl.

Oczywiscie jesli to nie dziala tak jakbym chcial tzn nie usuwa na stale wlosow to niestety bede odkladac na te zabiegi ale za bikini, cale nogi, twarz, brzuch i pachy wyjdzie ladna sumka. No posladki tez by sie przydalo ale tam akurat owlosienie jest znikome
 
 
mlem
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 30
Posty: 47
Wysłany: 2021-03-09, 18:57   

mmichal5, większość tych urządzeń to są urządzenia typu IPL. Relacja z użycia tego typu urządzeń jest tutaj.

Wersja skrócona tego wątku: te urządzenia domowe są słabsze i potrzebują częstszych sesji by osiągnąć podobny efekt. Na twarz nawet nie ma o czym marzyć, w życiu nie zadziała, na nogi i pozostałe części ciała redukuje znacząco częstotliwość koniecznego golenia. Jeden komentarz niżej w wątku wskazał że jeżeli urządzenie ma za słaby laser niż faktycznie potrzeba, to można pogorszyć sytuację. Jeżeli masz sporo wolnego czasu, to owszem, strategia "twarz do profesjonalisty, reszta w domu" może się opłacać.

Z urządzeń które nie są IPL, istnieje "Tria 4X", z relacji które przeczytałam, jest nawet całkiem spoko, ale nawet ona jest za słaba na zarost na twarzy.
 
 
NadiaWalevska
użytkownik
IS : TrapGirlLikeMe


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 35
Posty: 150
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-03-09, 20:01   

http://transpomoc.pl/viewtopic.php?t=6478

Odsyłam do tej dyskusji - sporo osób wymieniło tam doświadczenia, opinie o cenach, efektach, urządzeniach itp. w związku z depilacją. Mam nadzieję, że się przyda.
_________________
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2021-03-09, 20:27   

Czy laser na twarzy ma sens jakbym chciała zacząć przyjmować hormony co najmniej za rok?
 
 
NadiaWalevska
użytkownik
IS : TrapGirlLikeMe


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 35
Posty: 150
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-03-09, 21:40   

klaudia233 napisał/a:
Czy laser na twarzy ma sens jakbym chciała zacząć przyjmować hormony co najmniej za rok?

Hej Klaudia - jeżeli jesteś jeszcze przed hormonami to moim zdaniem właśnie teraz jest najlepszy na to czas. Bardzo dużo czytałam na ten temat jak i również pytałam osób, które zaczęły usuwać włoski po tym gdy już były w trakcie brania hormonów i każda przyznała, że zmieniła by kolejność. Po hormonach koleżance bardzo rozjaśniło się owłosienie, włoski stały się cieńsze i drobniejsze. Laser działa najlepiej na włosy ciemne. Wiązka lasera po ciemnym włosie dociera do cebulki i ją rozsadza. Jasny włos nie przewodzi i wiązka nie dociera do cebulki, więc każda dobra kosmetolog odradzi zabieg osobie o włosach jasnych lub rudych. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektu po 5 sesjach, jednak zrezygnowałam z kolejnych ponieważ nie mam już praktycznie ciemnych włosków na twarzy, a jedynie jasne i teraz wybieram się na elektrolizę. Z kolei jeśli chodzi o resztę ciała to uważam, że się nie opłaca ze względów ekonomicznych bo jak chodziłam na nogi to całkowite usunięcie włosów równało się 10 zabiegom, a każdy to 350 zł. Po 3 uznałam, że włosy są przerzedzone i kupiłam IPLa do domu. Skuteczność porównywalna, ale lampa jedynie "usypia" włosy światłem gdy są w fazie wzrostu i nie pojawiają się. Jednak takie uśpienie jest krótkotrwałe i zabieg trzeba powtarzać co 4-6 tygodni, żeby utrzymywał się brak owłosienia. Dla mnie w porządku rozwiązanie - siadam raz w miesiącu na ręczniku w łazience, włączam playlistę i błyskam Sobie przez kilka godzin jak spawacz :P ale efekt jest na tyle zadowalający, że obie kuzynki do mnie wpadają na domowe SPA w moim wykonaniu i mamy babski wieczorek + robię im zabieg. Jedna stwierdziła, że już po pierwszym razie na nogach miała łyse placki i cieńsze włoski co skróciło czas golenia. Niemniej jednak jest to moje doświadczenie i nie gwarantuję, że na każdego zadziała w ten sam sposób. Na pewno laser na twarz to podstawa bo lampa jest za słaba. No i przed hormonami, bo jakkolwiek mają dla nas zbawienny wpływ w kwestii feminizacji to akurat w tej kwestii są przeszkodą. Pozdrawiam
_________________
 
 
Natalia93
użytkownik
Natalia93

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 15
Wysłany: 2021-03-15, 15:15   

NadiaWalevska napisał/a:
Hej Natalia. Gratuluję! Też jadę w przyszłym roku na ffs i wprost nie mogę się doczekać aktualnie jestem również na etapie usuwania włosków i przyznam szczerze, że po laserze część została wybita, a częściowo w miejscu ciemnych wyrosły jasne, co i tak mi się nie podoba. Dodam tylko, że gdzieś tu na forum w zeszłym miesiącu gorąco dyskutowaliśmy na temat skuteczności lasera, lamp IPL, oraz elektrolizy i stanęło na tym, że jednak elektroliza to najskuteczniejsza forma. Trochę się nadzwoniłam, ale w końcu udało mi się znaleźć gabinet w którym bardzo konkretna kosmetolog powiedziała, że nie ma najmniejszego problemu, zajmuje się elektrolizą już długo, opisała w pełni zabieg i wzbudziła we mnie tym samym spore zaufanie. Gdyby nie fakt, że wyjeżdżam na szkolenie to bym już zaczynała, a tak to zapiszę się w okolicy maja/czerwca na pierwszą sesję i opiszę szczegółowo co i jak. Pochwalisz się gdzie robisz ffs? Tak mało info znalazłam tutaj na forum, a mam tyle różnych pytań i wątpliwości, że z chęcią poruszyła bym z kimś ten temat . Ja wybrałam Barta Van de Vena z Belgii i pisałam już do kilniki z zapytaniem o ewentualną przeszkodą jaką może być aparat na zęby bo chcę już umawiać się na konsultację. Z drugiej strony jestem na hormonach od niedawna i rozsądek mi mówi, żeby jednak właśnie około roku się wstrzymać ze względu na redystrybucję tkanki tłuszczowej, dlatego też uznałam, że bezpieczniej będzie zapisać się za rok.
Może w to samo miejsce jedziemy?


No właśnie już jestem umówiona na przyszły tydzień na elektrolizę na godzinną sesje. Zobaczymy jak wyjdzie i czy będzie potrzebne znieczulenie :P .

Ja FFS w Polsce u Jaworowskiego będę robić bo efekty dobre, a ceny w złotówkach co jest ogromnym plusem. Dopiero operacje strun głosowych robię w Yeson Voice Center - ok. 9600$ (z tego co wyczytałam) ale efekty najlepsze na świecie. Między innymi chyba Nikita Dragun i Blaire Black tam robiły, więc warto :)
 
 
NadiaWalevska
użytkownik
IS : TrapGirlLikeMe


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 35
Posty: 150
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-03-16, 09:27   

O, ekstra! Zdaj relację z przebiegu zabiegu proszę :) Jestem ciekawa czy elektroliza w końcu jest bolesna czy też nie. Moja kosmetyczka powiedziała, że na pierwszy raz proponuje pół godzinny zabieg w celu określenia jak będę znosiła kolejne. Więc czekam na wieści od Ciebie Natalio :)

Jeśli chodzi o ffs - bardzo dużo czytałam różnorakich artykułów, sprawdzałam zagraniczne jak i rodzime forum. Śledziłam opinie użytkowników, szukałam zdjęć przed i po, oraz postoperative testimony. No i Pan Jaworowski opinie miał różne. Co prawda informacji nie znalazłam wiele. Ot jakaś dziewczyna , której spartaczył srs(jednak było to ładnych parę lat temu), jakaś Pani mega zadowolona z biustu. Inna Pani bardzo niezadowolona z konsultacji. Dwa zdjęcia Ts po ffs, gdzie nie ma wyszczególnione co było robione, jaki był koszt itp. Więc brałam go pod uwagę i absolutnie nie chciałabym zasiać jakichś wątpliwości w Tobie, ponieważ na pewno jako chirurg przez ostatnie kilka lat staje się tylko i wyłącznie co raz lepszy w związku z praktyką, nawet jeżeli na początku miał jakieś wpadki. Jednak zdecydowałam, że do niego pojadę zrobić tylko nos i jabłko Adama (widziałam kilka zdjęć nosków od Jaworowskiego i efekt bardzo dobry, a cena to około 12 tys, gdzie u Van de Vena w Belgii nos to 8 tys euro)
To samo tyczy się jabłka Adama. Zeszlifowanie u Jaoworowskiego - a robi cięcie albo metodą droższą pod podbródkiem, albo tanśzą - kilkucentymetrowa blizna widoczna w okolicy tchawicy jest znacznie tańsze niż u zagranicznych sąsiadów, a efekt wygląda bardzo dobrze. Więc zrobię u niego nos i szlif jabłka, a póżniej jadę do Van de Vena. Dlaczego? Bo się boję czy Jaworowski zrobi mi dobrze czoło. Bart w 2pass Clinic robi emki od lat i widzę, że czoło wychodzi mu rewelacyjnie wraz z podniesieniem brwi, a na tym właśnie mi najbardziej zależy. Twarz dostałam ładną , mam wąską szczękę , ładne usta i generalnie mam wrażenie, że nie mam zbyt wiele do zrobienia, ale moje czoło wraz brwiami i powiekami to wygląda jak u tej byłej od Toma Cruisa, jeśli wiecie o co chodzi XD.
U Jaworowskiego znalazłam również dużo filimków na youtube, ale są ta krótkie filmiki na których opowiada on, na czym polega dany zabieg i to wszystko. A Ja chciałabym efekty przed i po. Jeśli masz jakiekolwiek nowe informacje na jego temat, wraz ze zdjęciami lub filmikami to bardzo Cię proszę o podzielenie się. Być może jest aktywny na facebooku lub instagramie , a Ja akurat nigdy nie miałam konta na żadnej z tych platform :P stąd też nie mogę znaleźć zbyt wiele na jego temat.

A co do Yeson Vioce Centre - o Jaaaaaaa, oni są ekstra oczywiście, że znam :) śledzę od lat i wiem, że nie mają Sobie równych. Również mam w planie się tam pojawić, jednak najwcześniej za jakieś dwa lata - potrzebny będzie długi urlop, a poza tym ważniejszy jest dla mnie ffs. Mogę porozumiewać się na migi, żeby nikt mnie nie zdemaskował :D , ale uważam, że wygląd to sprawa pierwszorzędna, a głos drugorzędna. W każdym razie mam nadzieję, że wkrótce będziemy mogły powymieniać się informacjami i efektami :)

Ja dostałam odpowiedź z 2passclinic, że aparat na zęby nie jest przeszkodą w ffs i zapraszają na konsultację. Więc w okolicy lipca/sierpnia lecę do Antwerpii. Chciałabym wziąć wolny piątek i tego dnia mieć konsultacją, a lot powrotny w niedzielę wieczorem, bo podobno Antwerpia jest pięknym miastem i warto zrobić Sobie turystyczny weekend :)

Gaduła Jestem, więc pewnie się pochwalę, a u Siebie na blogu wrzucę zdjęcia wizualizacji przygotowanej przez doktora.
_________________
 
 
Natalia93
użytkownik
Natalia93

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 15
Wysłany: 2021-03-19, 17:22   

NadiaWalevska napisał/a:
Jeśli chodzi o ffs - bardzo dużo czytałam różnorakich artykułów, sprawdzałam zagraniczne jak i rodzime forum. Śledziłam opinie użytkowników, szukałam zdjęć przed i po, oraz postoperative testimony. No i Pan Jaworowski opinie miał różne. Co prawda informacji nie znalazłam wiele. Ot jakaś dziewczyna , której spartaczył srs(jednak było to ładnych parę lat temu), jakaś Pani mega zadowolona z biustu. Inna Pani bardzo niezadowolona z konsultacji. Dwa zdjęcia Ts po ffs, gdzie nie ma wyszczególnione co było robione, jaki był koszt itp. Więc brałam go pod uwagę i absolutnie nie chciałabym zasiać jakichś wątpliwości w Tobie, ponieważ na pewno jako chirurg przez ostatnie kilka lat staje się tylko i wyłącznie co raz lepszy w związku z praktyką, nawet jeżeli na początku miał jakieś wpadki. Jednak zdecydowałam, że do niego pojadę zrobić tylko nos i jabłko Adama (widziałam kilka zdjęć nosków od Jaworowskiego i efekt bardzo dobry, a cena to około 12 tys, gdzie u Van de Vena w Belgii nos to 8 tys euro)
To samo tyczy się jabłka Adama. Zeszlifowanie u Jaoworowskiego - a robi cięcie albo metodą droższą pod podbródkiem, albo tanśzą - kilkucentymetrowa blizna widoczna w okolicy tchawicy jest znacznie tańsze niż u zagranicznych sąsiadów, a efekt wygląda bardzo dobrze. Więc zrobię u niego nos i szlif jabłka, a póżniej jadę do Van de Vena. Dlaczego? Bo się boję czy Jaworowski zrobi mi dobrze czoło. Bart w 2pass Clinic robi emki od lat i widzę, że czoło wychodzi mu rewelacyjnie wraz z podniesieniem brwi, a na tym właśnie mi najbardziej zależy. Twarz dostałam ładną , mam wąską szczękę , ładne usta i generalnie mam wrażenie, że nie mam zbyt wiele do zrobienia, ale moje czoło wraz brwiami i powiekami to wygląda jak u tej byłej od Toma Cruisa, jeśli wiecie o co chodzi XD.
U Jaworowskiego znalazłam również dużo filimków na youtube, ale są ta krótkie filmiki na których opowiada on, na czym polega dany zabieg i to wszystko. A Ja chciałabym efekty przed i po. Jeśli masz jakiekolwiek nowe informacje na jego temat, wraz ze zdjęciami lub filmikami to bardzo Cię proszę o podzielenie się. Być może jest aktywny na facebooku lub instagramie , a Ja akurat nigdy nie miałam konta na żadnej z tych platform stąd też nie mogę znaleźć zbyt wiele na jego temat.


No ja miałam takie szczęście, że widziałam dziewczynę po operacji u niego na żywo i ten efekt mnie bardzo by zadowalał. Oczywiście nie miała, znajoma ta, robionej operacji nosa bo zawsze w pierwszej kolejności robi czoło, oczodoły, linie włosów, podbrudek i kości policzkowe. Jak robisz wszystko za jednym zamachem to oczywiście koszty masz mniejsze bo np. sale zabiegową trzeba wynająć tylko raz a nie kilka itd.

No i też ważne żeby do tego momentu zgubić kg - może dla tego słyszałaś różne opinie na jego temat. Odchudzanie się po FFS da trochę inny wynik niż odchudzenie się przed.

Musisz też wiedzieć mniej więcej co chcesz zrobić przez co operacja daje lepsze rezulataty jak doktor wie co ma osiągnąć. Jest tyle różnych algorytmów w internecie, że można to samemu ogarnąć - np. o ile cm podnieść łuk brwiowy w górę, czy jak ma być ustytuwana linia włosów. Jak idziesz z nadzieją, że doktor zrobi tak jak ty chcesz to możesz wyjść bardzo rozczarowana niestety nawet u najlepszego chirurga :)
 
 
Natalia93
użytkownik
Natalia93

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 4
Posty: 15
Wysłany: 2021-03-31, 13:14   

Jestem po pierwszym zabiegu 90 min i takie wnioski moje:
- ból mniejszy niż przy laserze (gdzie miałam łzy w oczach), spokojnie można wytrzymać i dwie godziny sesji
- bardzo mało włosków udało się usunąć. Myślę, że co namjniej będzie potrzebnych ze 30 sesji po 90 min.
- mniej więcej usuwa się jeden włosek na 30 sekund
- ręce od trzymania chusteczki nasączonej wodą robią się jak u babci :P
- spuchnięta twarz przez 2-3 dni poza zabiegu, dalej już tylko strupy

No i to wszystko w sumie. Efekty w miarę dobre bo tam gdzie Pani ukuła póki co włosków nie ma :) .
 
 
NadiaWalevska
użytkownik
IS : TrapGirlLikeMe


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 35
Posty: 150
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-03-31, 16:13   

Super, że zdałaś relację z zabiegu. Wielkie dzięki! Mam nadzieję, że w maju będę też mogła się już zapisać.
Tak też myślałam, że dużo sesji będzie potrzebnych. No ale jak na całe życie to warto. Miejmy nadzieję :)
Ja mogę z kolei napisać, że otrzymałam maila zwrotnego od Timless - Dr Jaworowski. Pisała prawdopodobnie Pani z recepcji - koszt zabiegu usunięcia jabłka Adama (moim zdaniem to bardziej zeszlifowanie, ale nie chciałam czepiać się szczegółów ;) ) to około 9000 zł. Zaprosiła mnie na konsultację i dodała, że najlepiej umówić się tak z miesięcznym wyprzedzeniem. Dodatkowo pytałam o L4 - czy doktor wystawia zwolnienia lekarskie. Otrzymałam odpowiedź, że w razie potrzeby tak. No i, że około 4 tygodnie należy oszczędzać głos. Ja akurat w pracy jestem non stop na telefonie bo taki charakter pracy, więc na pewno poproszę o zwolnienie lekarskie. Wysłałam później kolejnego maila z zapytaniem o nos i czy można zrobić dwa zabiegi jednocześnie, jednak nie otrzymałam już odpowiedzi. Niedługo ponowię lub zadzwonię, ponieważ najchętniej zrobiłabym dwa zabiegi za jednym zamachem. Nie chcę nadużywać chorobowego w pracy. Konsultację planuję w drugiej połowie lipca, a zabiegi we wrześniu jak da radę. Super, że byłaś już na elektrolizie. Ja chciałabym spytać przy okazji czy można usunąć 3 włoski z sutków XD bo niestety ale mam takie właśnie trzy niechciane :P . Jak będę po konsultacji w Timless to dam znać :) . Dodatkowo chcę poinformować wszystkich zainteresowanych, że po 2 razach zabiegów IPL Phillips Lumea, nie odrosły mi do dzisiaj włoski na dłoniach w ogóle. A jest to już drugi miesiąc od ostatniego zabiegu, więc jadę dalej z tą maszynerią i nie obracam się za Siebie. Buziaki
_________________
 
 
NadiaWalevska
użytkownik
IS : TrapGirlLikeMe


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 35
Posty: 150
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-05-07, 21:04   

Jestem swieżutko po elektrolizie. Mam co prawda trochę innę odczucia, więc postanowiłam się podzielić. Wiadomo - każda kosmetyczka jest inna. Moja bardzo dużo opowiedziała o zabiegu przez telefon i dodała, że pracuje z klientami usuwającymi trwale włosy od dawna. W zasadzie to usuwała po 3 włosy (3 ukłucia z prądem i wyciągnięcie włosów) po czym przecierała i znowu nakłuwała. Robiła to bardzo szybko. Opowiedziała mi, że na początku każdy ruch zabierał jej kilkanaście do kilkudziesięciu sekund. Aktualnie ma wprawę i robi to znacznie szybciej, przy czym nie zdarzyło jej się żeby komukolwiek zrobiła bliznę. Przyznała jednak, że czasem wychodzą małe pajączki z krwi, które znikają do paru dni. Pierwsze 5 minut myślałam - o co tyle krzyku z tą elektrolizą? Przecież ból jest do zniesienia. Po 20 minutach miałam naprężone mięśnie przed każdym ukłuciem ze stresu, a po 40 chciałam już kończyć bo tak mnie bolało :P . Wyjaśniła mi , że zazwyczaj robi 30-60 minut ponieważ przy jej tempie, rzadko kto wytrzyma dłużej. Gdy zobaczyłam w lustrze, że zrobiła mi cały podbródek, gdzie normalnie czytałam opinię, że zazwyczaj w 1h da się zrobić 1-2 cm2 to byłam zaskoczona. Przyjrzałam się w domu i rzeczywiście zrobiła bardzo dokładnie. Za parę dni mam kolejną wizytę, jednak powiedziała, że po 3 tygodniach robimy znowu to samo miejsce w którym zaczęłyśmy ponieważ niektóre włosy na pewno były w fazie uśpienia i jeszcze się pojawią. Cieszę się, że wreszcie udało mi się kogoś znaleźć :) . I że już wkrótce będę całkowicie bez włosków, wyrywała także te jaśniutkie więc jest super :) . Nawet nie byłam taka spuchnięta - normalnie udałam się do pracy na drugą zmianę. Idealnie! :)
_________________
 
 
Crystalka
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 103
Skąd: Trojmiasto
Wysłany: 2021-05-10, 13:00   

Sama szukam miejsca, gdzie zrobic FFS i ciagle rozwazam rozne opcje. Przyda sie wasza opinia na ten temat. Dajcie jakas relacje po FFS.

A co do elektrolizy to tez z checia bym znalazla jakies dobre miejsce w trojmiescie by pozyc sie kilku niechcianych wloskow na brodzie, z ktorymi laser nie dal sobie rady.
_________________
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-05-11, 18:43   

Ja właśnie jestem po 9 zabiegach epilacji, ale nadal trochę tego mam do usunięcia, choć sporo się poprawiło i spadła moja dysfo. No cóż indywidualne predyspozycje i gospodarka hormonalna trochę przeszkadza, ale no lepiej niż kiedyś znacznie. Będę robić dodatkowe zabiegi chyba....jak budżet pozwoli, mam kilka ważnych wydatków jeszcze :/
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2021-06-04, 07:04   

A czy epilacja jest bardziej trwala niz laserowe usuwanie? Jak to ma sie do kilku delikatnych wloskow?
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2021-06-04, 07:06   

I jak kosztowo wyglada epilacja?
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-06-04, 18:03   

Nikita, laserowanie usuwanie włosów trwałe to właśnie epilacja :)

Tak, metoda taka jest przynajmniej opierając się na moim doświadczeniu dość skuteczna.
Kosztowo nie wygląda to tanio. Zależy od salonu, ale np tu w Poznaniu gdzie mieszkam nie spotkałam tańszej opcji niż 1 zabieg za 130-150 zł, są oczywiście pakiety, wtedy to taniej wychodzi. Zależy też ile to jest zabiegów. Najmniejszy pakiet jaki widziałem liczy 4 zabiegi, największy chyba 9
Przy tych mniejszych pakietach koszt najmniej wyniósł (kiedy robiłem research) jakoś 600-650 zł, przy tych większych jest to już koszt 900 albo i ponad 1000.
W sieci gdzie ja robiłam załapałam się na promocję i 9 zabiegów na twarz i brodę zrobiłem za 996, podczas gdy teraz byłoby to 1200. Generalnie zależy to też od partii ciała, bo np twarz ma inną cenę niż np nogi, plecy, itd.

Ciekawy artykuł o tej technice: https://www.poradnikzdrow...-cPkH-uew3.html

Natomiast dla porównania. Ceny z 3 salonów w Poznaniu.
Ja sam skorzystałem z tego trzeciego:

1 salon: http://beauty-factory.pl/cennik/
2 salon: https://poznan.yasumi.pl/zabiegi/trwala-depilacja-depilacja-laserowa-fotoepilacja-fotodepilacja/91
3 salon: https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2021-06-04, 22:20   

światełkoPEACE napisał/a:
Nikita, laserowanie usuwanie włosów trwałe to właśnie epilacja :)

Tak, metoda taka jest przynajmniej opierając się na moim doświadczeniu dość skuteczna.
Kosztowo nie wygląda to tanio. Zależy od salonu, ale np tu w Poznaniu gdzie mieszkam nie spotkałam tańszej opcji niż 1 zabieg za 130-150 zł, są oczywiście pakiety, wtedy to taniej wychodzi. Zależy też ile to jest zabiegów. Najmniejszy pakiet jaki widziałem liczy 4 zabiegi, największy chyba 9
Przy tych mniejszych pakietach koszt najmniej wyniósł (kiedy robiłem research) jakoś 600-650 zł, przy tych większych jest to już koszt 900 albo i ponad 1000.
W sieci gdzie ja robiłam załapałam się na promocję i 9 zabiegów na twarz i brodę zrobiłem za 996, podczas gdy teraz byłoby to 1200. Generalnie zależy to też od partii ciała, bo np twarz ma inną cenę niż np nogi, plecy, itd.

Ciekawy artykuł o tej technice: https://www.poradnikzdrow...-cPkH-uew3.html

Natomiast dla porównania. Ceny z 3 salonów w Poznaniu.
Ja sam skorzystałem z tego trzeciego:

1 salon: http://beauty-factory.pl/cennik/
2 salon: https://poznan.yasumi.pl/zabiegi/trwala-depilacja-depilacja-laserowa-fotoepilacja-fotodepilacja/91
3 salon: https://depilacja.pl/cennik-depilacji-laserowej/


Bardzo Ci dziekuje :-*
A z jakiej metody korzystasz? Laser, elektroliza, termoliza czy blend?
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-06-04, 22:42   

Nikita, laser :)
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2021-06-04, 22:45   

światełkoPEACE napisał/a:
Nikita, laser :)


Bardzo dziekuje :-D
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-06-05, 23:38   

:) )))
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 9