Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z butami
Autor Wiadomość
Nax
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-06-04, 17:29   Problem z butami

Mam sprawę.
Gdzie mogę kupić męskie buty w rozmiarze 38/39. Męczy mnie już łażenie po dziecięcym, bo nic ciekawego, oprócz butów typowo do sportu nie mogę znaleźć. Najlepiej sklepy internetowe, jeśli można :mrgreen:
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-06-04, 17:41   

mogę zasugerować eobuwie, a przy okazji korzystając z tego, że jak widzę - Twoje miasto to też Poznań, to w galerii MM przy Marcinkowskiego jest na górze sklep VIVO. Ja sobie kupiłem tam damskie szpilki w rozmiarze 43, podczas gdy nigdzie ich nie mogłem znaleźć. A tam jednak były. W cenie 9 ziko.
Zatem myślę, że te 2 miejsca.
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2021-06-04, 19:02   

Kurczę. Mój facet ma właśnie rozmiar 39, ale on tam wagi nie przywiązuje i kupuje w Decathlonie, a to jest już typowo sportowy sklep :( ale w necie jest taki sklep: https://www.butyotmet.pl/buty-meskie-male-rozmiary i tu masz męskie w rozmiarach od 36 do 40 :-D
_________________
One dream, one vision
The state of perfection, a streamline direction
One day there will be a way
To the state of perfection, the only direction
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2021-06-04, 22:12   

Potwierdzam, ze eobowie najlepszym sklepem. Mozna wymierzyc stopy na specjalnej platformie i filtowac pozniej buty po tym rozmuarze. System Ci podpiwiada jaki rozmiar najlepiej wybrac.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2021-06-05, 18:52   

Nikita napisał/a:
Potwierdzam, ze eobowie najlepszym sklepem. Mozna wymierzyc stopy na specjalnej platformie i filtowac pozniej buty po tym rozmuarze. System Ci podpiwiada jaki rozmiar najlepiej wybrac.

Zajrzałam. Modele nawet fajne. Rozmiary nawet 42-44.
Ale - do licha - w większości modeli jakie przejrzałam oni chcą po 400-500 zł za buty robione ze skaju itp syntetyków. W takiej cenie te kilka pasków ze skóry powinno być po prostu standardem.
_________________
Freja Draco
 
 
Denver
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 83
Posty: 537
Wysłany: 2021-06-05, 23:01   

Freja, ale sztuczna skóra to wegetarianizm. A cena to też design, tam są modne buty. Choć ja upolowałem kilka par dużo taniej. Choć w kwestii nietypowych rozmiarów nie wypowiem się.
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2021-06-05, 23:17   

Freja napisał/a:
Nikita napisał/a:
Potwierdzam, ze eobowie najlepszym sklepem. Mozna wymierzyc stopy na specjalnej platformie i filtowac pozniej buty po tym rozmuarze. System Ci podpiwiada jaki rozmiar najlepiej wybrac.

Zajrzałam. Modele nawet fajne. Rozmiary nawet 42-44.
Ale - do licha - w większości modeli jakie przejrzałam oni chcą po 400-500 zł za buty robione ze skaju itp syntetyków. W takiej cenie te kilka pasków ze skóry powinno być po prostu standardem.


Nieprawda, ja czesto kupuje w promocjach a i regularne ceny sa spoko. Rozpietosc cenowa duza ale tamsze tez sa.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2021-12-03, 12:53   Re: Problem z butami

Nax napisał/a:
Mam sprawę.
Gdzie mogę kupić męskie buty w rozmiarze 38/39. Męczy mnie już łażenie po dziecięcym, bo nic ciekawego, oprócz butów typowo do sportu nie mogę znaleźć. Najlepiej sklepy internetowe, jeśli można :mrgreen:


Sprawdzenie na damskim nie szkodzi. Jest tam mnóstwo butów, które wyglądają na unisex czy męskie tyle że są mniejsze.
Jak ktoś lubi botki, sztyblety, kowbojki to takie najszybciej kupi właśnie na damskim dziale a na nogach znajdzie te typy u mężczyzn i kobiet a po co ma męczyć się w 2 nr za dużych? Ja tak kupiłem sobie dwie pary sztybletów i wyglądam super. Przynajmniej pierwsze buty od lat, w których się nie męczę.
Sportowych dużo jest w decathlonie, męskie od 39 się zaczynają, a w damskich można nieraz znaleźć takie bardziej neutralne modele.
Otmęt (ma sklep online) również ma buty w rozmiarze 36-39 ale jakoś mimo że polskie i z tradycją, nie przypasowały, za ciężkie i sztywne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10