Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Chce dokonać detranzycji po 9 latach HRT
Autor Wiadomość
DetranzycjaOn
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: on
Posty: 1
Wysłany: 2021-02-28, 11:32   Chce dokonać detranzycji po 9 latach HRT

Tak wiem jak bardzo ten temat jest kontrowersyjny ale szukam pomocy.

Ogólnie czemu zamierzam dokonać detranzycji?
Bo niestety stwierdzam że tranzycja spowodowała u mnie pogorszenie jakości życia i funkcjonowania w społeczeństwie. Przed tranzycja występowały u mnie perspektywy na stabilne i dobre życie pod kątem zawodowym i zwiazkowym. Niestety w wieku 17 lat (bo wtedy rozpoczęło się u mnie HRT) najprawdopodobniej doszło u mnie do pomyłki związanej z szukaniem przyczyn moich problemów.

Moimi problemami były relacje z innymi ludźmi, ghosting z strony innych ludzi, rzeczy związane z seksem (podobali mi się mężczyźni i kobiety) i rolą płciową w życiu.

Niestety tego syfu jaki spotkał mnie w życiu po rozpoczęciu HRT i zmianie danych w sądzie nie potrafię nawet określić slowami. Brak jakiegokolwiek wykształcenia i zawalenie liceum,brak stałej i stabilnej pracy, dramat na rynku matrymonialnym (faceci którzy pisali do mnie to były same zboczone oblechy nie myślące o związku albo desperaci), rozpoczęły się u mnie problemy z używkami alkoholem i narkotykami. Pogłębiła się depresja.

W końcu w wyniku zazywania leków antydepresyjnych przeszła u mnie dysforia do narządów meskich, ubran męskich oraz stereotypowej roli męskiej w społeczeństwie. Na dodatek doszedłem do wniosku, że czuję się bardzo dobrze w roli tzw. "samca alfa" w zachowaniu i bez problemu mogę wejść w związek z kobietą jako 100% mężczyzna.

Zatem mam ważne pytania dotyczące detranzycji:
1) Co jest mi potrzebne do zmiany danych na męskie w tym zależy mi na tym aby męskie imię było inne niż jest w zupełnym akcie urodzenia. Jak napisać wyrok itd.
2) Jak sprawa wygląda z płodnością jeśli odstawie HRT po 9 latach stosowania (był używany Androcur, Estrofem i neofolin).
3) Co z piersiami które urosly w wyniku HRT?
4) Będzie mi zależeć na zbudowaniu fajnej masy mięśniowej (klaty konkretnie i rąk) Czy po odstawieniu HRT jest to możliwe?

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Coffecat
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 49
Posty: 222
Wysłany: 2021-02-28, 13:22   

Och... To nie jest kontrowersyjne. Ale rzetelnych odpowiedzi szukaj raczej u seksuologa, psychologa i kompetentnego prawnika.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2021-03-01, 19:15   

Witaj :)
_________________
Freja Draco
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-03-02, 21:55   

Cześć :)
Co z płodnością to nie wiadomo... może wróci a może nie...
A piersi - robisz mastektomię jak k/m.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10