Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
binder
Autor Wiadomość
AnoinmoweKonto1
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 2
Wysłany: 2021-02-25, 06:46   binder

Siema mam pytanie dotyczace bindera, nie wiem jak powiedzeic o tym rodzicam, piersi mi rosna, binder konieczny ;/ ///

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
GhostDegu86
użytkownik
Zrzędliwy Dziad


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 6
Posty: 60
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-02-25, 07:46   

Hmm... Z tego co zrozumiałem z innego Twojego posta, to rodzice nie powinni być ani trochę zaskoczeni tą sprawą. Powiedz (albo im napisz), że potrzebujesz, bo masz przez klatę problem z funkcjonowaniem wśród ludzi / nasilony wstręt do ciała / że to się może odbijać na Twoim zdrowiu psychicznym, czy jak tam to konkretnie w Twoim przypadku wygląda. I, że binder jest potrzebny, bo nie chcesz używać innych, niezdrowych i szkodliwych metod. (Serio: bandaży i podobnego badziewia nie polecam.)

Jeśli to z jakiegoś powodu "nie przejdzie", to są jeszcze metody na samodzielne uszycie bindera.
_________________
mikimaus86
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-02-26, 22:36   

A czy w ogóle musisz im cokolwiek mówić? Nie wiem ile masz lat, jeśli więcej niż 13, to w sumie możesz już sobie kupić bez proszenia kogokolwiek o pomoc. Chyba że chcesz zamówić z zagranicy a nie masz konta - poproś rodziców o założenie konta, od 13 lat można mieć, przyda się nie tylko do tego zakupu ;) No chyba, że masz mniej, to patrz niżej.
Oczywiście to nie tak, że masz im nie mówić, z tego co napisałeś w powitalnym poście wynika, że chyba Cię jakoś tam lepiej lub gorzej rozumieją, więc mogą być pomocni (tylko że ja bym się pewnie krępował i wolałbym poprosić o konto i sam sobie kupić niż mówić o binderze :P ). Wtedy faktycznie najlepiej im wytłumaczyć jak źle się czujesz i że binder jest bezpieczniejszy niż inne opcje.
_________________
 
 
Denver
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 83
Posty: 540
Wysłany: 2021-02-27, 12:49   

AnoinmoweKonto1, witaj na forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9