Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: QueenK
2021-02-10, 19:58
Miasteczko, katolicka rodzina i transdziewczyna.
Autor Wiadomość
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2021-02-09, 18:56   Miasteczko, katolicka rodzina i transdziewczyna.

https://natemat.pl/337311,alice-jest-transplciowa-dziewczyna-zbiera-na-operacje-korekty-plci
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2021-02-09, 19:20   

I pomyśleć że jeszcze dwa lata temu była negatywnie nastawiona do HRT i wielokrotnie próbowała samobójstwa, dzięki wysiłkom moim i mej koleżanki wyszła na prostą :p . A teraz proszę, jak daleko zaszła, nawet wygląda o dziwo ładnie. Ciekawie tak zobaczyć starą znajomą w gazecie :v
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2021-02-10, 10:42   

Cytat:
Widuje się z Olivią. 7 sierpnia po południu ma jechać do Katowic na kilka dni, ale o 10 odbiera telefon. Słyszy, że Olivia nie żyje. Alice wyje, trzęsie się, potem dostaje ataku paniki. Leży na ziemi i nie może złapać tchu.

Jak to możliwe, że 21-latka umiera nagle na fotelu we własnym domu? Nikt tego nie wie. Poprzedniego wieczoru Olivia zachowuje się normalnie. Rozmawia z mamą i z Alice na messengerze. W pewnym momencie pisze, że musi na chwilę iść, ale nie wraca. Alice idzie spać w swoim pokoju w Olkuszu, bo myśli, że Olivia też poszła spać.

Sekcja zwłok wykazuje we krwi dziewczyny metaamfetaminę, bezpieczna dawka została przekroczona sześciokrotnie. Może i wszystko byłoby w porządku, ale Olivia chorowała na serce, brała leki. Dlaczego wzięła tamtego wieczora narkotyki i dlaczego tak dużo, jej mama i Alice nie wiedzą.

O.o
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Axea
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 40
Posty: 133
Wysłany: 2021-02-10, 15:46   

Emilia napisał/a:
I pomyśleć że jeszcze dwa lata temu była negatywnie nastawiona do HRT i wielokrotnie próbowała samobójstwa, dzięki wysiłkom moim i mej koleżanki wyszła na prostą :p . A teraz proszę, jak daleko zaszła, nawet wygląda o dziwo ładnie. Ciekawie tak zobaczyć starą znajomą w gazecie :v


Słucham? Dzięki czyim wysiłkom? Twoich i Wiktorii?Wyszłam na prostą dzięki sobie,Risa A, Remick76i mojej dziewczynie Olivii.. , a nie dzięki Tobie - nie żartuj sobie tak nieśmiesznie. Zresztą nie nazwałabym Ciebie "znajomą" - lol.

Aż się zalogowałam na tym ugh forum żeby Ci to napisać. Dobrze, że znajoma wysłała mi zdjęcie tego żałosnego komentarza.
_________________
Ostatnio zmieniony przez QueenK 2021-02-11, 19:53, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2021-02-10, 16:20   

Ich wszystkich możesz oszukiwać ale nie mnie, ja mam wszystko zapisane :p Teraz taka pewna siebie a 2 lata temu trzeba było cię na siłę do Libera zaciągać. Przeszłości nie zmienisz, samej siebie chociaż nie oszukuj.
Minęło ponad 1,5 roku i dalej obrażona? Serio? Eh, nic się nie zmieniłaś. Weź na luz.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Axea
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 40
Posty: 133
Wysłany: 2021-02-10, 16:27   

Emilia napisał/a:
Ich wszystkich możesz oszukiwać ale nie mnie, ja mam wszystko zapisane :p Teraz taka pewna siebie a 2 lata temu trzeba było cię na siłę do Libera zaciągać. Przeszłości nie zmienisz, samej siebie chociaż nie oszukuj.
Minęło ponad 1,5 roku i dalej obrażona? Serio? Eh, nic się nie zmieniłaś. Weź na luz.


Zaciągać siłą do Libera - nie bądź śmieszna. W niczym mi nie pomogłaś, wręcz przeciwnie - jesteś niesamowicie toksyczną osobą co również mam zapisane. Możesz podesłać te zdjęcia jeśli chcesz, chociaż długo tu nie zabawię - przyszłam wyjaśnić sytuację. Nie lubię gdy ktoś przypisuje sobie czyjeś zasługi, to zwyczajnie przykre.

Obrażona? [CIACH[]Ja sobie życie ułożyłam bez "twojej pomocy" śmieszny człowieczku.
_________________
Ostatnio zmieniony przez QueenK 2021-02-10, 20:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-02-10, 16:36   

Temat zamykam do czasu aż opadną emocję. Dziewczyny proszę załatwiać swoje prywatne spory między sobą
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-02-10, 20:40   

Axea, Dopiero przeczytałam cały artykuł. Jesteś cudowna! Mocno Ci kibicuje i okropnie mi przykro że tyle złego Cię spotkało. Uściski ❤
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2021-02-10, 20:43   

Ja tam w Wasze prywatne spory nie wnikam, ale chciałam powiedzieć Tobie, Axea, że jesteś naprawdę ładna i do tego włosy masz marzenie ♡ i również życzę Tobie wszystkiego najlepszego ♡
_________________
One dream, one vision
The state of perfection, a streamline direction
One day there will be a way
To the state of perfection, the only direction
 
 
Axea
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 40
Posty: 133
Wysłany: 2021-02-10, 20:44   

QueenK, bardzo dziękuję za słowa! Dziękuję też za wpłatę, teraz zobaczyłam - jestem bardzo wdzięczna ❤
_________________
Ostatnio zmieniony przez Axea 2021-02-10, 20:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Axea
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 40
Posty: 133
Wysłany: 2021-02-10, 20:47   

Leesh napisał/a:
Ja tam w Wasze prywatne spory nie wnikam, ale chciałam powiedzieć Tobie, Axea, że jesteś naprawdę ładna i do tego włosy masz marzenie ♡ i również życzę Tobie wszystkiego najlepszego ♡


O włosy dbam niesamowicie i poświęcam im sporo czasu. Dziękuję bardzo ^^
_________________
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2021-02-10, 21:18   

Zycze Ci poowodzenia, dorzucilem sie tez, bo wyobrazam sobie jak to jest stracic najblizsza osobe. Wtedy tylo jakis inny wazny cel moze podtrzymac chec zycia.
 
 
NadiaWalevska
użytkownik
IS : TrapGirlLikeMe


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 35
Posty: 150
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2021-02-10, 22:03   

Życzę powodzenia w realizacji celu, a także wytrwałości i wszystkiego co najlepsze.
_________________
 
 
K-passion
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 14
Posty: 41
Skąd: Katowice
Wysłany: 2021-02-10, 23:38   

Axea napisał/a:
O włosy dbam niesamowicie i poświęcam im sporo czasu.

Ślicznie wyglądasz. Życzę dużo siły i wytrwałości w dążeniu do celu. Powodzenia! 💜
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2021-02-11, 14:25   

Pięknie wyglądasz :-* życzę powodzenia i szczęścia w życiu. Dobrze że znalazłaś drugą mamę i babcie ;-) przykro mi z powodu straty ukochanej. 3 mam kciuki za to żeby w twoim życiu były pozytywne rzeczy :-* :-* przytulam i całuje 💜
 
 
ona84
użytkownik
Być i wspierać m/k


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 8
Posty: 130
Wysłany: 2021-09-12, 20:42   

Hej!

Przeczytałam Twoją historię na stronie https://natemat.pl i rzeczywiście widzę, że Twoja obecna sytuacja
życiowa jest nietrywialna i masz ostro pod górkę. Rozumiem Ciebie tym bardziej, że u mnie też rodzina nie jest
zbyt tolerancyjna, ale Ty masz jeszcze gorzej, a na dodatek przeżyłaś śmierć swojej dziewczyny [*] w bardzo
młodym wieku.

Dlatego też postanowiłam Cię wesprzeć i wpłaciłam wczoraj 50 zł na Twoją zrzutkę.
Myślę, że każda pomoc Ci się przyda.

Mamy ze sobą sporo wspólnego, jak poczytasz moje wiadomości na tym forum to poznasz też moją historię, której część pokrywa się z Twoją.
Sama pisałam, że lepiej byłoby, gdybym przeszła przemianę wcześniej, na przykład
gdybym skończyła liceum lub studia jeszcze pod starymi danymi, a kolejny etap życia rozpoczęła już z nową tożsamością. Czasu jednak nie da się cofnąć.

Tym niemniej, biorąc pod uwagę swoje doświadczenia życiowe, rozumiem Ciebie i wiem, że im we wcześniejszym wieku przejdziesz przemianę, tym lepiej. Trzymam kciuki, żeby Tobie się udało. Tym bardziej, że wygląd zewnętrzny masz bardzo kobiecy i założę się, że niejedna zwykła, biologiczna dziewczyna by Ci zazdrościła, więc masz wszelkie dane, abyś mogła funkcjonować w społeczeństwie jak normalna kobieta. Oby Twoje marzenia się spełniły!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13