Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Myślałem, że jest ze mną lepiej
Autor Wiadomość
Credo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Wysłany: 2021-01-27, 18:34   Myślałem, że jest ze mną lepiej

Żyje sobie na uboczu, 28 rok już zmarnowanego życia.
Chodzę do pracy, siedzę w domu i to tyle co mam z tego.
Poza byciem trans mam jeszcze inny problem zdrowotny. Byłem dzisiaj w dużej klinice w celu badania i dosłownie dysforia mnie zeżarła. Jakieś dziecko się na mnie ciągle gapilo i czulem się wśród tych wszystkich ludzi, pacjentów jak dziwadło. Totalny brak pewności siebie mnie obezwładnił.
Spojrzalem do lustra i widzialem ten zarys piersi, mimo bindera długie okropne włosy oczywiście u piętę w znienawidzonego kucyka, i sobie pomyślałem, że tak się nie da żyć. Długo zamiatałem problem pod dywan, rodzina nie zadaje pytań, w pracy sie przyzwyczaili do mojego wyglądu.
Co mnie powstrzymuje? Przede wszystkim zanim zajmę sie tranzycja chce rozwiązać ten problem powyższy bo jest groźniejszy i utrudnia życie. Druga rzecz praca do której przywykłem.
Jestem tak zakompleksiony, iż pomimo mam podejrzenie, że fajna kobieta się we mnie podkochuje nie potrafię z nią rozmawiać, bo nie wiem jak to możliwe.
Też macie takie momenty beznadziei? Tak sobie narzekam a zaraz mi przejdzie i będę dalej tkwił w nicości :(
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2570
Skąd: Łódź
Wysłany: 2021-01-27, 18:54   

Każdy miał, ma lub będzie miał takie momenty. Najgorsze, co można zrobić to porównywać się z innymi, sięgając po wzorce, którym trudno sprostać (i dotyczy to nie tylko nas, ale i wielu cis facetów).

Credo napisał/a:
długie okropne włosy oczywiście u piętę w znienawidzonego kucyka

Skoro tak nienawidzisz swoich włosów, dlaczego ich nie zetniesz?
_________________
 
 
 
K-passion
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 14
Posty: 41
Skąd: Katowice
Wysłany: 2021-01-27, 18:55   

Cytat:
Jestem tak zakompleksiony, iż pomimo mam podejrzenie, że fajna kobieta się we mnie podkochuje nie potrafię z nią rozmawiać, bo nie wiem jak to możliwe.Też macie takie momenty beznadziei? Tak sobie narzekam a zaraz mi przejdzie i będę dalej tkwił w nicości

Każdy człowiek ma takie chwile. Jak to w życiu bywa, raz mamy lepsze raz gorsze samopoczucie. Co do kobiety, jeśli jest fajna to nie spisuj tego na straty, tylko z tego powodu, że coś wydaje się niemożliwe. Nie ma rzeczy niemożliwych i Ty sam dobrze to wiesz. Bądź naturalny, bądż sobą i nie bój się jej :-)
 
 
Credo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Wysłany: 2021-01-27, 19:13   

Credo napisał/a:
długie okropne włosy oczywiście u piętę w znienawidzonego kucyka

Skoro tak nienawidzisz swoich włosów, dlaczego ich nie zetniesz?[/quote]

Boje się pytań. Już zaczynam myśleć że coś ze mną nie tak i moją psycha. Poza byciem TS ciężkie dzieciństwo. Teraz ta choroba, wszystko odciska piętno na pewności siebie. Zrobię to w końcu ale jeszcze nie teraz.

Cytat:
Co do kobiety, jeśli jest fajna to nie spisuj tego na straty

Już zepsułem, dala szanse i zaraz zepsuje znowu jak się nie ogarnę ze swoją głową.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-01-28, 03:09   

Credo napisał/a:
Boje się pytań.

Ja nie wiem czy serio ludzie będą pytać dlaczego ściąłeś włosy, bo o co tu pytać - chyba można się domyślić, że ktoś chciał odmiany :P A jak się nie domyślą i zapytają, to właśnie tak powiesz: że chciałeś coś zmienić w wyglądzie i tyle. Z resztą jak zawsze mówią: nie musisz od razu krótko się obcinać, skracaj stopniowo. A nawet jak krótko, możesz wybrać damską fryzurę na początek.
_________________
 
 
tekla
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tv
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 21
Posty: 102
Skąd: Lublin
Wysłany: 2021-01-28, 23:44   

Credo napisał/a:
Credo napisał/a:
długie okropne włosy oczywiście u piętę w znienawidzonego kucyka

Skoro tak nienawidzisz swoich włosów, dlaczego ich nie zetniesz?


Boje się pytań. Już zaczynam myśleć że coś ze mną nie tak i moją psycha. Poza byciem TS ciężkie dzieciństwo. Teraz ta choroba, wszystko odciska piętno na pewności siebie. Zrobię to w końcu ale jeszcze nie teraz.

Cytat:
Co do kobiety, jeśli jest fajna to nie spisuj tego na straty

Już zepsułem, dala szanse i zaraz zepsuje znowu jak się nie ogarnę ze swoją głową.[/quote]

Sam noszę długie i nikogo nie dziwi że taki "wielki chłop" nosi kuca do połowy pleców, co 10 lat temu wzbudzało niezdrową chęć zadawania cierpienia wśród wielkomiejskiego chamstwa, a tym bardziej nikt nie zwróci uwagi na kogoś w krótkich włosach. Po prostu znikniesz w tłumie, a zimą zakryjesz to czapką i już.
_________________
Attracted by the blinding light
Like months we fly towards the fiery end
With hope to conquer the skies
We throw ourselves into the void again
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10