Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Nauczyciele
Autor Wiadomość
owi
użytkownik
fercia ^^

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 66
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-01-11, 10:08   Nauczyciele

Witam, mam pytanie o outa, jak najlepiej sie zoutowac przed nauczycielami, bo sie chyba zabije jak beda mowic lub chociaz myslec ze ja jestem chlopakiem, czuje sie dziewczyna wiec nia jestem, i jedynie moge byc dumna ze sie wyoutowalam przed klasa, ale nauczyciele to trudniejszy temat, wyoutowala bym sie ale jedynie jak moge to przez psychologa na opini ale nie uda mi sie do wtedy jak nie wrocimy jak nie z 2 miech pozniej, bo psycholozka jest zarabista ale zadko sie ukazuje :( Prosila bym o porady albo o powiedzenie jak to u was wygladalo.
Pozdrawiam
 
 
Amethyst
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 10
Posty: 40
Wysłany: 2021-01-11, 15:21   

Najlepszą opcją by było żeby twoja mama porozmawiała z wychowawcą i przedstawiła sytuacje. Jeżeli natomiast czujesz że mogą być problemy z nauczycielami o zmianę zaimków czy wpisania obok deadnam'u w dzienniku twojego imienia to warto załatwić jakieś króciutkie zaświadczenie od psychologa że zwracanie się do ciebie w odpowiedniej formie polepsza twoje funkcjonowanie w szkole i nie tylko.
 
 
Amanda
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 19
Wysłany: 2021-01-11, 19:39   

Myślę że to rodzic powinien porozmawiać z kimś z twojej szkoły.
Chociaż powinnaś się zastanowić czy naprawdę tego tak bardzo potrzebujesz, wiem że ciągłe wysłuchiwanie deadname i złych zaimków jest przykre, ale nieprzychylni ludzie naprawdę potrafią uprzykrzyć życie. Ja w liceum, kiedy zmian od hrt nie dało się już ukryć i wszyscy o wszystkim wiedzieli, miałam spore problemy nie z uczniami, tylko z nauczycielami właśnie. Ostatecznie musiałam przez to zmienić szkołę, czego teraz trochę żałuję.
Jesteś jeszcze bardzo młoda, ludzie mogą potraktować twój transseksualizm jako nastoletni kaprys, na twoim miejscu czekałabym do czasu wyrobienia diagnozy i jakichś zmian w wyglądzie.
 
 
owi
użytkownik
fercia ^^

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 66
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-01-11, 20:47   

Wiecej info: W szkole dziwadlem nie bede, nayczyciele sa fajni w wiekszosci bo tylko 1 nauczyciel jest taki niezbyt fajny. Szkoly tez nie zmienie bo tu jestem woutowana w klasie pozatym mam jedynych kolegow.
Amanda napisał/a:
wiem że ciągłe wysłuchiwanie deadname i złych zaimków jest przykre

To nie jest przykre tylko czuje bol i cierpienie
Cytat:
Chociaż powinnaś się zastanowić czy naprawdę tego tak bardzo potrzebujesz

Jastem zastanowiona, chce twego bo sprawia deadname to ze boli i cierpie
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-01-12, 09:14   

Jeśli masz fajnych nauczycieli, jak piszesz, to powinno być w porządku, ale na pewno najlepiej by było gdyby rodzice z nimi porozmawiali - rodziców potraktują poważniej.
_________________
 
 
owi
użytkownik
fercia ^^

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 66
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-01-21, 12:35   

Witam, dawno nie pisalam w tym temacie ale jest problem kolejny, mama mowi ze by nauczyciele zmienili zaimki lub chociaz potraktowali to powaznie potrzebuja zaswiadczenia "bo tak jej powiedziala psycholog-seksuolog trans friendly". Najgorsze jest to ze moja mama nie zna do konca moich nauczycieli, i jak ona tego nie lubi, to dzis wsadzila wszystkich do jednego wora. Robic to czego potrzebuje i powiedziec (jak mowilam, nauczyciele w mojej sql sa strasznie toleancyjni i nawet vice-dyrektorka powiedziala ze u nich toleruja wszystkich ale matka dalej swoje) czy sluchac sie mamy i ogarniac zaswiadczenie co zajmie kilka miesiecy?
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2021-01-21, 15:43   

owi napisał/a:
Witam, dawno nie pisalam w tym temacie ale jest problem kolejny, mama mowi ze by nauczyciele zmienili zaimki lub chociaz potraktowali to powaznie potrzebuja zaswiadczenia "bo tak jej powiedziala psycholog-seksuolog trans friendly". Najgorsze jest to ze moja mama nie zna do konca moich nauczycieli, i jak ona tego nie lubi, to dzis wsadzila wszystkich do jednego wora. Robic to czego potrzebuje i powiedziec (jak mowilam, nauczyciele w mojej sql sa strasznie toleancyjni i nawet vice-dyrektorka powiedziala ze u nich toleruja wszystkich ale matka dalej swoje) czy sluchac sie mamy i ogarniac zaswiadczenie co zajmie kilka miesiecy?


zaświadczenie na pewno nie zaszkodzi. poza tym i tak zapewne zaczniesz tranzycję kiedyś, skoro się czujesz kobietą, więc czemu to odwlekać?
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2021-01-25, 23:21   

owi napisał/a:
Witam, dawno nie pisalam w tym temacie ale jest problem kolejny, mama mowi ze by nauczyciele zmienili zaimki lub chociaz potraktowali to powaznie potrzebuja zaswiadczenia "bo tak jej powiedziala psycholog-seksuolog trans friendly". Najgorsze jest to ze moja mama nie zna do konca moich nauczycieli, i jak ona tego nie lubi, to dzis wsadzila wszystkich do jednego wora. Robic to czego potrzebuje i powiedziec (jak mowilam, nauczyciele w mojej sql sa strasznie toleancyjni i nawet vice-dyrektorka powiedziala ze u nich toleruja wszystkich ale matka dalej swoje) czy sluchac sie mamy i ogarniac zaswiadczenie co zajmie kilka miesiecy?


Ja bym po prostu poszedł sam i powiedział.
I jak sie uda to masz. A jak nie to dopiero do mamy.
I wtedy mama powinna pójść sama a jak chce to niech sobie czeka na zaświadczenie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10