Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy jest sens?
Autor Wiadomość
Kreks13
użytkownik
Ten cichy sku***syn


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 19
  Wysłany: 2021-01-17, 09:22   Czy jest sens?

Siemanko, ja przychodzę z zasadniczym problemem to Was. Może moglibyście mi doradzić pewną rzecz? Ogólnie jestem homoseksualny i strasznie podoba mi się pewnien chłopak, jednak on zna mnie jako kobietę. Czy jest sens zagadać do niego i cokolwiek zaczynać czy lepiej odpuścić? Przyznam szczerze, że sam nie wiem. Jak tylko go poznałem od razu poczułem między nami swego rodzaju wibracje. Odpuściłem starając się nawet za bardzo na niego nie patrzeć, od razu do niego sam siebie skreśliłem starając się patrzeć na niego jak na kolegę z pracy i pozostając na zwykłym "siema". Jednak za każdym razem kiedy mnie widzi szeroko się uśmiecha i pierwszy mówi "siema" zanim ja zdąrzę się odezwać do tego te jego spojrzenia w moim kierunku powodują iż zaczynam się coraz bardziej wkręcać w to zauroczenie. Być może po prostu jest z natury miły, nie znam go dobrze i nie wiem czy nie ma zachowuje się w ten sposób do wszystkich, aczkolwiek największy problem leży w tym iż zna mnie jako kobietę. Chciałbym jeszcze napomknąć iż jeszcze nie biorę hormonów z czego wynika to, że nadal wyglądam jak kobieta niestety mimo iż ubieram się jak typowy facet i wiele osób mnie się pyta czy jestem mężczyzną czy kobietą więc obawiam się nawet do niego zagadać czy zaprosić go na jakąś kawę. Nie wiem czy w ogóle ma sens to aby cokolwiek do niego świrować.
Proszę Was o rady. Zastanawiałem się nawet nad tym aby zmienić pracę by dalej się w niego nie wkręcać.
Pozdrawiam serdecznie.
_________________
Czym jestem?
Bólem, płaczem, życia wdechem, grzechem, pechem, krzykiem, śmiechem, stresem
Kim jestem?
Buntownikiem, facetem-dzieckiem, Tobą, wojownikiem, walecznym sercem
 
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-17, 09:39   

Powiem tak..." KTO NIE PYTA- NIE DOSTAJE " . Ja bym działała, jeśli nie spróbujesz nie będziesz wiedzieć.

Nie jest to oczywiście dla każdego a ja poprostu nie mam filtra. Jeśli coś lub ktoś sprawia że czuję się dobrze to zabiegam o to. Jeśli tak to super, jeśli nie to twoja strata. Życie jest za krótkie i nikt nie chcę później gdybać, co by było gdyby...

Kawa na ławę i bajlando!

Trzymam kciuki.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-17, 09:43   

Ah... a gdyby okazało się jednak nie i odbierasz jego sygnały źle... wtedy zmieniłabym prace. Nie przez niego... dla efektu <rotfl3> Nie chcesz mnie? To nie jesteś już godzien widywać mua codziennie. Bye. :D
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Kreks13
użytkownik
Ten cichy sku***syn


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 19
Wysłany: 2021-01-17, 09:46   

QueenK napisał/a:
Ah... a gdyby okazało się jednak nie i odbierasz jego sygnały źle... wtedy zmieniłabym prace. Nie przez niego... dla efektu <rotfl3> Nie chcesz mnie? To nie jesteś już godzien widywać mua codziennie. Bye. :D

Ciekawe haha. I dzięki za odpowiedź/podpowiedź/radę :)
_________________
Czym jestem?
Bólem, płaczem, życia wdechem, grzechem, pechem, krzykiem, śmiechem, stresem
Kim jestem?
Buntownikiem, facetem-dzieckiem, Tobą, wojownikiem, walecznym sercem
 
 
 
Kreks13
użytkownik
Ten cichy sku***syn


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 19
Wysłany: 2021-01-17, 09:53   

Cytat:
Ja bym działała, jeśli nie spróbujesz nie będziesz wiedzieć

Czuję problem najbardziej z tym iż jestem trans, ciało kobiety to tylko powłoka prawdziwego mężczyzny w środku. Może jednak lepiej by było odpuścić i dopiero potem coś próbować kiedy będę wyglądał tak jak chcę. Wiesz, po hormonach przynajmniej, jak już nabiorę więcej pewności siebie, zacznę się sobie podobać i przestanę czuć się intruzem wśród ludzi. Może nie warto czegokolwiek teraz zaczynać co nie ma szans na przetrwanie? Bo nawet jeśli mu się podobam to znaczy, że podobam mu się jako kobieta, a ta kobieta kiedyś przeobrazi się w mężczyznę i co potem? Koniec związku? Zraniłbym tym i siebie i jego (jeśli faktycznie jest tak samo zauroczony jak ja). Tak, tak. To ja ten cichy pesymistyczny sku***syn 😅😂
_________________
Czym jestem?
Bólem, płaczem, życia wdechem, grzechem, pechem, krzykiem, śmiechem, stresem
Kim jestem?
Buntownikiem, facetem-dzieckiem, Tobą, wojownikiem, walecznym sercem
 
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-17, 10:08   

Są gusta i gusciki... piszesz że już teraz przed tranzycją ludzie biorą Cię za kolesia... więc kto wie! :)

Guy's are like spaghetti. They are all straight until it gets hot and steamy :) ;)

I mała rada- przecież nie musicie odrazu stawać przed ołtarzem. Nawet jeśli to miało by być przejsciowe. Nadal można przeżyć piękne chwilę. Poprostu się tak nie angażuj.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Kreks13
użytkownik
Ten cichy sku***syn


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 19
Wysłany: 2021-01-17, 10:46   

Cytat:
Poprostu się tak nie angażuj.

Nie, nie, nie amgażuję się. Po prostu rozważam wszystkie za i przeciw oraz staram się wziąć pod uwagę wszystkie możliwe ewentualności.
Dzięki za dobre słowa/rady/podpowiedzi/odpowiedzi. :-)
_________________
Czym jestem?
Bólem, płaczem, życia wdechem, grzechem, pechem, krzykiem, śmiechem, stresem
Kim jestem?
Buntownikiem, facetem-dzieckiem, Tobą, wojownikiem, walecznym sercem
 
 
 
Kreks13
użytkownik
Ten cichy sku***syn


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 19
Wysłany: 2021-01-17, 10:47   

Ja nie umiem żyć z chwili na chwilę z podejściem "co ma być to będzie" jestem raczej osobą, która najpierw myśli potem robi, no może nie zawsze, ale zazwyczaj.
_________________
Czym jestem?
Bólem, płaczem, życia wdechem, grzechem, pechem, krzykiem, śmiechem, stresem
Kim jestem?
Buntownikiem, facetem-dzieckiem, Tobą, wojownikiem, walecznym sercem
 
 
 
mikimaus86
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-17, 10:55   

Kreks13 napisał/a:
Może nie warto czegokolwiek teraz zaczynać co nie ma szans na przetrwanie? Bo nawet jeśli mu się podobam to znaczy, że podobam mu się jako kobieta, a ta kobieta kiedyś przeobrazi się w mężczyznę i co potem? Koniec związku? Zraniłbym tym i siebie i jego


Cóż... Jeśli już teraz masz względny passing, to nie wiadomo, jako kto mu się możesz podobać. Ja tam myślę, że jak już próbować wchodzić w konkretniejsze interakcje to zdecydowanie bez udawania "kobiety", bo sam piszesz jak to się może skończyć. No i zdarzały się przypadki, że transkolesie przed leczeniem (ale funkcjonujący już we właściwej roli) wchodzili w związki z homo / bi facetami i to działało lepiej lub gorzej. Jak zwykle, nie ma jednej reguły
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-17, 10:57   

Kreks13,
Cytat:
Dzięki za dobre słowa/rady/podpowiedzi/odpowiedzi.
- Do usług 👑 Przyjemność po mojej stronie.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-17, 11:55   

A na poprawę humorku wrzucam tutaj ten kawałek bo naprawdę pasuje ❤

Jonas Blue - Perfect Strangers

🎼🎼Maybe we're perfect strangers
Maybe it's not forever
Maybe the night will change us
Maybe we'll stay together
Maybe we'll walk away
Maybe we'll realize
We're only human
Maybe we don't need no reason
Maybe we're perfect strangers
Maybe it's not forever
Maybe the night will change us
Maybe we'll stay together
Maybe we'll walk away
Maybe we'll realize
We're only human

Maybe we don't need no reason why..🎼🎼🎼

https://music.youtube.com/watch?v=naY7omm4-iI&feature=share
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Kreks13
użytkownik
Ten cichy sku***syn


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 19
Wysłany: 2021-01-17, 12:18   

QueenK,
Dzięki, na prawdę Ci dziękuję za tą nutę!
_________________
Czym jestem?
Bólem, płaczem, życia wdechem, grzechem, pechem, krzykiem, śmiechem, stresem
Kim jestem?
Buntownikiem, facetem-dzieckiem, Tobą, wojownikiem, walecznym sercem
 
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-01-17, 12:21   

Kreks13, muach! 😘 Glowa do góry i do przodu!
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2021-01-17, 15:23   

jeśli jest stricte homoseksualny, to szans obecnie nie masz.
ale może jest homoflexible, kto wie... ryzyk fizyk.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-01-18, 00:35   

Alvena, a jak jest stricte hetero (na co jest większa szansa jednak statystycznie) to szans potem nie ma, a właściwie nie ma ich wcale. Więc ogólnie szanse na cokolwiek poza znajomością są niestety bardzo nikłe.

Ja bym szczerze mówiąc poczekał. Zrobić coś jest łatwo (no nie jest :P ale łatwo w tym sensie, że jak już się coś zrobi, to nie ma odwrotu), ale potem... no właśnie nie ma odwrotu często i można spalić sobie most tak jakby ;) Poczekałbym do hormonów, do jakiejś korekty, zobaczysz jak on na to zareaguje, może zaprzyjaźnicie się jeszcze bardziej? (można spróbować tak nawet żeby mu jako jednemu z pierwszych powiedzieć, tak wiesz "w zaufaniu" - to działa na niektórych ludzi, że są Ci potem wdzięczni za zaufanie, czują że są dużo warci dla Ciebie). Ja bym w to poszedł - w jakąś głębszą przyjaźń, bo jeśli facet jest w dodatku hetero, to tylko w ten sposób jest jakaś choćby nikła szansa, że mimo tego moooże choć jakaś przygoda się uda ;)
_________________
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2021-01-18, 01:23   

a, w ogóle źle przeczytałam, ups. przeczytałam, że ten chłopak jest homoseksualny xD a to chodziło o autora wątku. stąd moj poprzedni komentarz o homoseksualizmie.

ale skoro jego orientacja jest nieznana, to wszystko jest możliwe. może jest biseksualny, może jest 100% hetero, a autor podoba mu się jako kobieta tomboy i po tranzycji nie będzie szans na bycie razem, a może w ogóle mu się nie podoba, tylko jest miły. możliwości jest naprawdę wiele i możemy gdybać.

możesz sprobowac sie z nim zakumplować, pogadać i wybadać sprawę.
 
 
Kreks13
użytkownik
Ten cichy sku***syn


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 19
Wysłany: 2021-01-18, 05:06   

wendigo napisał/a:
Poczekałbym do hormonów, do jakiejś korekty, zobaczysz jak on na to zareaguje, może zaprzyjaźnicie się jeszcze bardziej?

Problem w tym, że to są dość odległe czasy. Liczę na to, że za trzy miesiące będę już po badaniach aczkolwiek nie jest to jeszcze pewne i w sumie dość mało prawdopodobnie jednak nie jest nie wykonalne. A za trzy miesiące któreś z nas może już tutaj nie pracować. Gdybym miał pewność iż obaj będziemy pracować tutaj przez tą firmę i będziemy nadal mieszkać tak blisko siebie nierozkminiałbym tego aby coś do niego świrować. Problem w tym, że boję się, że będę żałował kiedy nie spróbuję. Obawiam się też tego, że nie potrafię się z nim zakumplować, bo co miałbym zrobić? O czym rozmawiać? Jest jeszcze jeden problem. Ja nie mówię po angielsku, a on słabo po polsku więc jeszcze słabiej jest nam rozmawiać. Ale niestety ja już tak mam, że obcokrajowcy mi się podobają (tak, wiem ja będąc w Holandii także jestem tutaj obcokrajowcem, ale wiecie o co chodzi) kiedyś zabujałem się w Ukraińcu, w sumie gdzieś tam nadal w sercu moim siedzi, alw nie jest to już tak silne jak rok temu.


Tak na prawdę to boję się chyba z nim rozmawiać o czymkolwiek. Boję się, że zauważy, mi tak łatwo nie przychodzi rozmowa z ludźmi. Znaczy może nie ze wszystkimi, ale kiedy ktos mi się podoba przy nim zaraz drźy mi głos, trzęsą się ręce i nie umiem rozmawiać. Mamy tutaj takiego fajnego miłego kierowcę, zawsze z nim rozmawiam i nie mam problemu, ale jest ta różnica, że on mi się nie podoba jako (powiedzmy) potencjalny partner. Tak, wiem to nie jest normalne, ale tak już mam, tak na prawdę było mi nawet ciężko odpowiedzieć mu siema za pierwszym razem, a teraz nawet jak chcę to nie zdąrzę, bo on jest zawsze pierwszy :D

Nie wiem, może to przez to, że mam fobię społeczną i dopiero zaczynam z niej pomału wychodzić, tak na prawdę chciałbym normalnie funkcjonować, ale pewnie lęki mi na to nie pozwalają, ale staram się z nimi walczyć. np do 18 roku życia nigdzie nie wychodziłem bez mamy z domu (tak nawet do szkoły) a teraz koedy mam 24,5 siedzę w Holandii więc jest dobrze.
_________________
Czym jestem?
Bólem, płaczem, życia wdechem, grzechem, pechem, krzykiem, śmiechem, stresem
Kim jestem?
Buntownikiem, facetem-dzieckiem, Tobą, wojownikiem, walecznym sercem
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9