Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Epilatory mechaniczne
Autor Wiadomość
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-12-04, 05:33   Epilatory mechaniczne

Hej, rozważam w niedalekiej przyszłości kupno epilatora mechanicznego, wyrywającego włoski. Stąd moje pytanie - jakie epilatory polecacie? nie chcę kupować w ciemno, a chodzi mi o jakiś w miarę tani ok 100zł, ewentualnie w porywach do 150, na więcej mnie nie stać.
Zależałoby mi na tym, by dobrze łapał krótkie włoski. to najważniejsza cecha.
2ga w kolejności, nieco mniej ważna w wyborze, to by łapał ich możliwie jak najwięcej za 1 przejechaniem. jest to mniej ważne, ostatecznie mogę spędzić na epilacji trochę dłużej, ten 1 wymóg jest dużo ważniejszy od tego. ale gdyby dało się dorwać jakichś tani z 2 tmyi cechami, to byłoby super.

ból mi nie jest straszny, chodzi jedynie o efektywność. nie potrzeba mi jakichś super funkcji typu chłodzenie.

chcę się w końcu pozbyć tego okropnego owłosienia na brzuchu, nogach, pod pachami i na du... xD golenie jest strasznie męczące, powoduje u mnie masowe zapalenia mieszków wlosowych, utrzymujące się długo (po epilacji mechanicznej problem ten jest duzo mniejszy u mnie), a pozytywne efekty golenia utrzymuja sie krotko, bo włosy szybko odrastaja. po epilacji mialam spokoj na dluzej.

tak więc jak macie jakies ciekawe info i cos taniego godnego polecenia, zamieniam się w słuch (wzrok).
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-12-04, 07:32   

Kup to co jest dobrze oceniane w internecie i popularne, nie ma żadnego świeżego testu depilatorów, więc można się tylko kierować parametrami i opiniami użytkowników.
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2020-12-04, 08:06   

Od siebie mogę polecić Braun Silk Epil 5 5780. W UK kupiłam nowy za 30£, dość tani i dobry. Ma 40 pęset, dość sprawnie depiluje i bez większego bólu po przyzwyczajeniu się. Wersja na kablu czyli możesz używać godzinami nie martwiąc się o baterie.
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2020-12-04, 17:28   

Braun Silk Epi 5

Tu recenzja: http://transpomoc.pl/viewtopic.php?t=497
_________________
Freja Draco
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-12-04, 19:12   

dzięki za odpowiedzi.

Fallen_Angel napisał/a:
Od siebie mogę polecić Braun Silk Epil 5 5780. W UK kupiłam nowy za 30£, dość tani i dobry. Ma 40 pęset, dość sprawnie depiluje i bez większego bólu po przyzwyczajeniu się. Wersja na kablu czyli możesz używać godzinami nie martwiąc się o baterie.


30 Ł to niesamowita cena. nawet zakładając, że kupiłas go wtedy, gdy funt wynosił 7 zł i był mocniejszy, teraz wynosi 5.

https://www.ceneo.pl/15797556

nie jest dostępny nawet, ostatnia cena w polsce to 270 zl, a to znacznie wiecej niz 150 czy nawet 210. ech :(

tak więc jak ktoś ma jakąś ofertę na coś godnego poniżej 200 zł, jeszcze tyle mogę się poświęcić i wydać, to niech się podzieli, plizzzz :3

naprawdę braun ma najlepsze depilatory? są naprawdę drogie. i jeśli wezmę 3 zamiast 5 (5 maja zawrotne ceny w polsce), ktora ma 20 penset, a nie 40, to myslicie, ze to duza ujma dla tego depilatora i bedzie zle go uzywac?
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-04, 19:22   

Mam brauna i jest dobry. Sprawdza się od wielu lat.
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2020-12-04, 19:36   

Są dwie wersje 5tki i druga ma mniej pęset. Może znajdziesz tą z 40 i innym numerem taniej w PL. Na eBayu jeszcze tanio są, może tam coś znajdziesz choćby z wysyłką z zagranicy.
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-12-04, 20:37   

Można też zamówić z Amazon.de nowy/z Warehouse Deals i zwrócić jak się nie spodoba. W Polsce nie wiem, czy jest sklep co by przyjął zwrot używanego depilatora.
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2020-12-04, 20:38   

klaudia233 napisał/a:
Można też zamówić z Amazon.de nowy/z Warehouse Deals i zwrócić jak się nie spodoba. W Polsce nie wiem, czy jest sklep co by przyjął zwrot używanego depilatora.


I wcale się nie dziwię, to dość nieodpowiedzialne.
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-12-04, 21:42   

Wild napisał/a:
klaudia233 napisał/a:
Można też zamówić z Amazon.de nowy/z Warehouse Deals i zwrócić jak się nie spodoba. W Polsce nie wiem, czy jest sklep co by przyjął zwrot używanego depilatora.


I wcale się nie dziwię, to dość nieodpowiedzialne.

Tylko nie wiem co się z tym potem w Amazonie dzieje, w Warehouse Deals nie ma używanych depilatorów, tylko z różnymi wadami (uszkodzone opakowanie, rysy itd.).
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-12-04, 23:27   

sklepy przyjmują zwrot słuchawek, a przecież woskowina z uszu to nie jest nic fajnego, więc nic mnie nie zdziwi.

zakupy na amazonie sa bezpieczne? jest tam jakaś ochrona kupujących, jak na allegro?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-12-05, 03:30   

Wild napisał/a:
klaudia233 napisał/a:
Można też zamówić z Amazon.de nowy/z Warehouse Deals i zwrócić jak się nie spodoba. W Polsce nie wiem, czy jest sklep co by przyjął zwrot używanego depilatora.


I wcale się nie dziwię, to dość nieodpowiedzialne.

Dlaczego? Nie muszą ich przecież potem sprzedawać jako nowe. Wiem że to strata da firmy, ale myślę, że zwroty to i tak na tyle mały procent, że dużej różnicy to nie zrobi, a sama możliwość zwrotu jednak zachęca klientów.

Alvena napisał/a:

zakupy na amazonie sa bezpieczne? jest tam jakaś ochrona kupujących, jak na allegro?

Raczej tak. Nigdy się nie wgłębiałem w to ale wiele razy robiłem zakupy na Amazonie, z Niemiec, z USA, sam nie pamiętam już skąd i zawsze było ok i nawet bardzo szybko.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10