Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Witajcie w tym niezwykłym miejscu
Autor Wiadomość
mulan
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 6
Posty: 23
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2020-12-04, 20:59   Witajcie w tym niezwykłym miejscu

Cieszę się, że jest tak miejsce, szacunek i podziękowania dla założycieli i adminów za ich pracę:)

Moja historia w pewnej części jest podobna do wielu a w innej całkiem inna czasem niestety a czasem pewnie bardzo dobrze.

Klasycznie jak byłam dzieckiem, uwielbiałam biżuterię i ubierać się jak dziewczynka.. Zapomniałam o tym w ogóle i o tym, ze nieraz przebierałam się za kobietę w ciuchy mych dziewczyn, gdy ich nie było.. a potem wypierałam to .. ale też zawsze prawie wszędzie czułam się inna, chociaż nauczyłam się już znaleźć swobodnie w każdej sytuacji - to kwestia pracy nad sobą:)

Ostatnio medytując zagłębiam się "w siebie".. a zewnętrznie szukając siebie w fantazjach fetyszystycznych.. ale zrozumiałam, że to nie chodzi o sex bym tam czuła się kobietą.. całe dzieciństwo brali mnie za dziewczynkę a ja się oburzałam.. jako nastolatek tez się zdarzały częste propozycje homosexualne na mój widok.. Mieszkałam w małym miasteczku.. pisałam wiersze i kochałam się skrycie w moich najlepszych przyjaciołach ..później już jakoś przeszło, że tylko kobiety mnie pociągały a kobiecość zabijałam w sobie i w swoim wyglądzie.. jak można się czuć dobrze w takim konflikcie wewnętrznym i jeszcze nie uświadomionym..

Pewna szamanka powiedziała mi kiedyś jak tylko mnie zobaczyła - jesteś kobietą - wiedziałam, ze to prawda ale myślałam.. i co z tego jestem b. atrakcyjnym mężczyzną, podobam się..tak myślałem, jeszcze teraz tak myślę.. chciałbym być kobietą fizycznie i w pełni nie tylko dla sexu ale też nie wiem czy to jeszcze realne czy wytrzymałbym taka zmianę i nie zburzyłoby mi to równowagi wewnętrznej a ona daje mi moc.

Nie wiem co będzie dalej ale bardzo bym chciał poznać inne osoby trans.. spotkać się.. porozmawiać.. znaleźć kogoś przy kim poczuję się jak kobieta.. kto mnie pociąga? kobiety a o mężczyźnie zawsze myślałam ale nigdy nie spróbowałam chociaż wiele razy marzyłam o k.....e w mnie:)

Czy się tu rozczaruję, czy będzie fajnie:) Z jednej strony ludzie podobni do mnie:) z drugiej ludzie jak wszędzie - paleta emocji i charakterów .. problemów więcej a to niektórych przytłacza.. mogę przytulić wtedy i czasem coś powiem mądrego może:) .. nie zawsze tak plotę.. zazwyczaj mało mówię ale celnie

OK.. no to zobaczymy co dalej

a jeszcze nie:) mam 186 cm, wysportowane ale szczupłe umięśnione ciało - około 70 kg, drobne kości, ładną buzię.. a jakby mi ją ktoś pomalował _/\_ bo nie umiem:) to..
wcięcie w talii-- mogłabym być piękna tylko nie wiem jak
Nie przebieram się ale sama myśl powoduje, ze serce mi zamiera
Młodo wyglądam.. co za autoreklama?:)) sorry zaraz napiszę, że wianki wyplatam:)

Żeby nie było tak miło, to mam 41 lat, rozwiedzion.. i... ale młody wygląd

Tak poważnie to nawet ułamka % tu o mnie jeszcze nie ma

Uśmiechy dla Was wszystkich i nie poddawajcie się złym nastrojom i sami produkujcie tylko dobre:) bo podobne przyciąga podobne:) Jakich chcecie mieć ludzi wokół siebie? Takie bądźcie kochane i kochani:)

mulan

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-12-04, 21:22   

Bardzo sympatycznie się przedstawiłaś :)
Witaj na forum, mulan.
_________________
 
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-12-04, 21:35   

Witam na forum.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-12-04, 21:36   

Heeeejjj!!! 😘
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-12-05, 00:53   

Hejka :) )))
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-12-05, 01:36   

Witaj :) Dzięki za wyczerpującą autoprezentację.

Cytat:
Moja historia w pewnej części jest podobna do wielu a w innej całkiem inna czasem niestety a czasem pewnie bardzo dobrze.


Pod większością tego, co piszesz, mogłabym się sama podpisać. Jak z resztą pewnie większość tutejszych emek.
_________________
Freja Draco
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-12-05, 03:43   

Cześć, faktycznie bardzo sympatyczne przywitanie :)
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-05, 08:47   

Witamy na forum
 
 
mulan
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 6
Posty: 23
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2020-12-05, 16:36   

Dziękuje za przywitanie:)
Wojtek:) Klaudia:) Queen:) ŚwiatełkoPEACE:) Freja:) Wendigo:) Sven:)

Dawno nie czułam takiej radości i chęci by z kimś rozmawiać na dodatek z osobami których naprawdę nie znam.. jaka moc tkwi kiedy sobie zrzucamy pewne kajdany ile wolności się pojawia.. a tak naprawdę nic nie zrobiłam.. nie mam piersi.. c...i;( co tam, nawet pary szpilek, nie mam:)

ale miło mi się tu patrzy na eMKi, które wyglądają pięknie:) aż bym je wszystkie chciała.. zobaczyć na żywo;) a KM.. mmm .. też bym chciała:) To wszystko przede mną fajnie:)

Cieszę się, że macie odwagę, pokonujecie swoje słabości i przeszkody na drodze do realizacji marzeń.. Marzenia, które nikogo nie krzywdzą a mogą nauczyć tolerancji a Rodzinę bezwarunkowej miłości.. Wiem, lekko nie jest.. ale trzymajcie uśmiech:)
_________________
ważniejsze od bycia kobietą czy mężczyzną jest bycie człowiekiem
 
 
michalina1988
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 61
Skąd: Kościan
Wysłany: 2020-12-06, 11:07   

Hejka mulan
 
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2020-12-06, 11:23   

Witamy! Piękne miasto!
 
 
mulan
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 6
Posty: 23
Skąd: Kłodzko
Wysłany: 2020-12-06, 17:01   

Michalina:) Wild:)
_________________
ważniejsze od bycia kobietą czy mężczyzną jest bycie człowiekiem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9