Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Piona
Autor Wiadomość
Sasha2
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-26, 14:54   Piona

Jestem Sasha i jestem niebinarna. Mieszkam w Krakowie. Szmat czasu po sprawie sądowej. Na forum sprowadza mnie dość groźnie brzmiąca analiza prac legislacyjnych w sejmie. Dziadek dziś dostał mandat za to, że raczył wyjść z domu, więc działania władzy są na prawdę niepraworządne.

Mam na myśli w szczególności to, że lekarze w myśl zmiany ustawy pozostaną bezkarni, nie tylko w przypadku leczenia choroby COVID-19, ale także każdej innej choroby. Najgorsze, że wrzuciła to LEWICA, nie PIS.

Czy istnieje jakakolwiek możliwość działania obywatelskiego w tej sprawie? Zostaliśmy ograbieni z Sądu Najwyższego, Trybunału Konstytucyjnego, a za kilka dni poleci ze stołka Rzecznik Praw Obywatelskich.

https://wolne-forum-transowe.pl/art-bezprawie-oraz-druk-sejmowy-683

Od tego piątku zapowiadany jest calkowity lockdown i dalsze łamanie naszych praw.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26436078,01.html

Planujecie protest pod mieszkaniem Kaczyńskiego?

Dodałam do użytkowników. /Freja
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2020-10-26, 17:00   

Trochę za daleko mam <rotfl3>

Ale fakt. Teraz ponoć porobili jakieś cuda, że dostajesz receptę na cały rok, i wybierasz leki z tej recepty zawsze w jednej i tej samej aptece. Moja mama leczy się na serce, kończą się jej leki, a receptę może zrealizować 30 km od domu. I co ma zrobić?

W ogóle to cześć :-D
_________________
One dream, one vision
The state of perfection, a streamline direction
One day there will be a way
To the state of perfection, the only direction
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2020-10-26, 17:07   Re: Piona

Sasha2 napisał/a:
Jestem Sasha i jestem niebinarna. Mieszkam w Krakowie. Szmat czasu po sprawie sądowej. Na forum sprowadza mnie dość groźnie brzmiąca analiza prac legislacyjnych w sejmie. Dziadek dziś dostał mandat za to, że raczył wyjść z domu, więc działania władzy są na prawdę niepraworządne.

Mam na myśli w szczególności to, że lekarze w myśl zmiany ustawy pozostaną bezkarni, nie tylko w przypadku leczenia choroby COVID-19, ale także każdej innej choroby. Najgorsze, że wrzuciła to LEWICA, nie PIS.

Czy istnieje jakakolwiek możliwość działania obywatelskiego w tej sprawie? Zostaliśmy ograbieni z Sądu Najwyższego, Trybunału Konstytucyjnego, a za kilka dni poleci ze stołka Rzecznik Praw Obywatelskich.

https://wolne-forum-transowe.pl/art-bezprawie-oraz-druk-sejmowy-683

Od tego piątku zapowiadany jest calkowity lockdown i dalsze łamanie naszych praw.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26436078,01.html

Planujecie protest pod mieszkaniem Kaczyńskiego?


Takich mandatów nie przyjmuj! Dziadek może się odwołać nadal do sądu nawet jak go przyjął. Ktoś go wkręcił! Wszystkie te madnaty są nielegalne i sądy je umarzają nawet jak ktoś przyjmował
 
 
Sasha2
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-27, 19:41   

Wildzie, dziadek nie jest osobą na tyle sprawną co my. Nie chce mu się latać do sądu o 500 złotych. Jest gorzej niż myślałam bo dziś przyszli dwaj policyjni listonosze i dostarczyli karę z sanepidu 10 tysięcy złotych z nakazem natychmiastowej płatności! :(

Leesh, witaj :)
 
 
Sasha2
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-27, 20:16   

Nie miał żadnej kwarantanny. Choruję ja, nigdzie nie zgłaszałam i do dziadka nie jeżdże, siedzę w domu, ponieważ nie chcę go zarazić.

Dziadek dostał te dwie kary za złamanie jakiegoś debilnego rozporządzenia, w którym piszą, że nie wolno wychodzić w wieku 70 lat z domu. Wyszedł na spacer do rodziny. Pies jechał te 500 złotych, ale na zapłacenie 10 tysięcy na już to nas nie stać.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-10-27, 20:45   

Dzień dobry :)

...tylko nie za bardzo wiem co ma mandat i Covid-19 wspólnego z tym forum...
_________________
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2020-10-28, 09:10   

A co boisz się że ściema wyjdzie na jaw? Zauważyłem że są tu usuwane posty demaskujące covid ściemę.
Nie ma żadnego prawnego zakazu a te co są są bezprawne! Policjanci naciągnęli twojego dziadka!
Takich "kar" się nie płaci! Tylko odwołuje. Wyrok nakazowe są wydawane ale są bezprawne i nic nie warte - dziadek musi się odwoływać zarówno od mandatów jak i od kary sanepidu. Zostaną umorzone jeśli dziadek się odwoła.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-28, 09:50   

Wild napisał/a:
A co boisz się że ściema wyjdzie na jaw? Zauważyłem że są tu usuwane posty demaskujące covid ściemę.

Może dlatego, bo moderacja pracuje z Covidem na co dzień :) I wmawianie mi, że robię ściemę, traktuję jako personalny atak na mnie.
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-10-28, 10:01   

OneLotusPetal napisał/a:
Może dlatego, bo moderacja pracuje z Covidem na co dzień
Ależ jedno nie wyklucza drugiego :) Poza tym zastanówcie się co w praktyce oznacza ten fragment komunikatów MZ: "X osób zmarło na covid, XXX osób zmarło na choroby współistniejące" ..

No i oczywiście, to paranoja że nie można się dostać do dermatologa na NFZ bo terminy może kiedyś były ale wybyły i nikt o nich nie słyszał a tak w ogóle to spróbujcie zdiagnozować czerniaka teleporadą LOL ale za to zapewnia się lekarzom bezkarność.
_________________
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-28, 10:17   

remick76 napisał/a:
Ależ jedno nie wyklucza drugiego

No dla mnie już wyklucza :) Jeżeli ktoś będzie robił po mnie pojazd i wmawiał mi ściemę/kłamanie/manipulację, to spotka się z banem i nie interesuje mnie potem płacz, jaki to Lotus zły, bo nie można było pisać, że był przekupiony przez rząd/Gatesa. Możecie się potem odwołać do innego moda.
Właśnie przez takie teksty ludzie nie chcą przestrzegać obostrzeń i w efekcie mamy tyle zakażeń, a w Poznaniu nie ma wolnych respiratorów i trzeba szukać miejsc po szpitalach spoza miasta czy nawet województwa.

Wizyty u specjalistów normalnie się odbywają... Chyba ci się pomyliło z teleporadą u rodzinnego. Sam właśnie leczę się na AZS i trądzik.

remick76 napisał/a:
XXX osób zmarło na choroby współistniejące

Nie tak brzmi ten komunikat. Brzmi "śmierć w wyniku współistnienia COVID z innymi schorzeniami". Czyli np. w wyniku zaostrzenia choroby podstawowej przez COVID. Przewlekle niewydolne serce w wyniku COVID nagle całkowicie staje, mimo że przez 15 lat było stabilnie. Itd.
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-10-28, 10:45   

OneLotusPetal napisał/a:
Chyba ci się pomyliło z teleporadą u rodzinnego. Sam właśnie leczę się na AZS i trądzik.
Nic mi się nie pomyliło bo właśnie próbowałam się umówić na wizytę kontrolną i odbiłam się od ściany. Kardiolog to samo, endokrynolog - wolny termin 2024.. śmiech na sali. Sam rodzinny mi przyznał że to nie ma najmniejszego sensu XD

Inny przykład - IFPS Kajetany. 5 lat czekania na operację, termin wyznaczony kwiecień 2020 na ale przyszedł covid i oczywiście termin wyparował, nikt nic nie wie i pewnie następne 5 lat czekania :-)

Dostęp do publicznej służby zdrowia stał się właśnie czysto teoretyczny.

Wild napisał/a:
Zauważyłem że są tu usuwane posty demaskujące covid ściemę.
a ja zauważyłam ściąganie plusów przez moderację (zapewne). Nie po raz pierwszy.
_________________
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-28, 10:55   

remick76 napisał/a:
Nic mi się nie pomyliło bo właśnie próbowałam się umówić na wizytę kontrolną i odbiłam się od ściany. Kardiolog to samo, endokrynolog - wolny termin 2024.. śmiech na sali.

Niestety takie terminy, zwłaszcza do endo i kardio, to żadna nowość i nie ma to związku z epidemią (tych specjalistów jest po prostu o wiele za mało). Już dwa-trzy lata temu krążyły wśród medyków, ale pewnie nie tylko, zdjęcia skierowań z zamazanymi danymi, do kardiologa, na termin za 4 lata :) Dużo zależy od stanu, stany pilne mają pierwszeństwo. U wielu lekarzy kolejki są mega długie od zawsze. Można wejść na stronę NFZ z wykazem kolejek i po prostu iść do tego specjalisty, który ma najszybszy termin. Ja tak robię i w efekcie nie musiałem za każdym razem "odbijać się od ściany". Tam gdzie się da, tam się da.

remick76 napisał/a:
Inny przykład - IFPS Kajetany. 5 lat czekania na operację

Okej, ale to jest zabieg planowy, a nie ostry. A ty zaczęłaś o czerniaku, który jest stanem naglącym... Trochę inna sytuacja. Też bym się wkurzył, gdyby mi odwołano/przełożono histo/mastektomię, ale nie można tego porównywać do nowotworu ani tym bardziej wprowadzać zamieszania poprzez mówienie, że teraz nie leczą nowotworów albo leczą przez teleporadę.
 
 
Sasha2
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-28, 14:03   

Na prawdę przyzwoite forum. Mamy tutaj zwolenników bezkarności lekarzy, gdy ludzie o misdiagnozy COVID umierają. Teraz rozumiem dlaczego nadal nie mogę pisać w innych wątkach. Dziękuję za wolność słowa zapisaną w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Mam do niej takie prawo jak dziadek do art. 52 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Wildzie, wdzięczna jestem za informacje, nie zdążyłam przeczytać usuniętych wypowiedzi. Proszę o kopię na priva. Jak napisać takie odwołanie dziadkowi? On sam nie da rady. Ile ma czasu na to? Z internetu już wiem, że należy powołać się na art 52 i 31 Konstytucji. Ale nie wiem jak mu to napisać.

Wendigo, odpowiadając na twoje pytanie. Nas transów też dotyka bezprawie związane z covid i myślę, że w tym kontekście powinna być dozwolona dyskusja na forum. Przykro mi, że nie wolno tutaj rozmawiać o bezprawiu tworzonemu pod przykrywką epidemii. O przekręcie Lewicy też nie wolno rozmawiać?

Proszę o wymienienie 2 różnic między wyznawcami płaskiej ziemi a wyznawcami bezprawia dla lekarzy.

OneLotusPetal napisał/a:
ale nie można tego porównywać do nowotworu ani tym bardziej wprowadzać zamieszania poprzez mówienie, że teraz nie leczą nowotworów albo leczą przez teleporadę.

Pozwolę sobie zacytować fragment z części informacyjnej forum:
Cytat:
Przypomnieć należy, że rozpoznano u minimum jednego pacjenta COVID‑19, podczas gdy miał ropień w mózgu. Skutkiem takiego rozpoznania i opóźnienia właściwego leczenia (gdy objawy ropnia znacznie odbiegają od objawów grypy – podobne objawy ma choroba COVID‑19) – była śmierć pacjenta. Głośny był też przypadek dziewczynki, której lekarz na nocnej pomocy lekarskiej zdiagnozował COVID‑19, podczas gdy po zasięgnięciu opinii przez rodzica u innego lekarza – okazało się, że dziecko ma opryszczkowe zapalenie jamy ustnej. Pierwszy lekarz odmawiał pełnego zbadania pacjentki. Takich błędów będzie więcej, a lekarze pozostaną bezkarni za niewłaściwe rozpoznanie choroby.

Czy te stany nie były naglące?
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-28, 15:52   

Sasha2 napisał/a:
Na prawdę przyzwoite forum. Mamy tutaj zwolenników bezkarności lekarzy, gdy ludzie o misdiagnozy COVID umierają.

?XDD Nigdzie nie wypowiedziałem się na temat bezkarności. Rozmawialiśmy o przekładaniu zabiegów planowych, dostaniu się do specjalisty, diagnozowaniu czerniaka przez teleporadę i że to niby wina epidemii, a to wszystko pod ogólnym zarzutem, że epidemia to "ściema".
A nie o prawidłowym diagnozowaniu Covida, o czym teraz wspominasz ty. Mieszacie tutaj kilka rzeczy naraz i robi się chaos.
O przypadkach zacytowanych się nie wypowiem, bo nie wiem, o co dokładnie w nich chodziło.

Wiesz, dlaczego pojawił się ten przepis o bezkarności? Ponieważ rząd zmusza lekarzy, każe im siłą, przymusowo, pod groźbą kary, dyżurować przy Covidzie, nawet jeśli są rezydentami pierwszego roku ortopedii (mój kolega) i nawet nie powinni dotykać takich pacjentów, bo to totalnie nie jest ich działka. Kierownik specjalizacji może teraz oddelegować lekarza do placówki covidowej bez jego zgody. Doszło do takich absurdów, że lekarze pytają na grupach i forach, jak wyrzec się prawa wykonywania zawodu :D Ustawa o bezkarności powstała wyłącznie dlatego, że pomyłki są przez PiS przewidziane, bo nietrudno o pomyłkę, jeśli w Covidzie ma pracować przyszły ortopeda. To jest akurat faktycznie porażka, tylko pokazująca, jak bardzo nasz obecny wspaniały rząd jest nieprzygotowany i ma tak naprawdę zdrowie pacjentów głęboko w d****.
http://ozzl.org.pl/aktual...azku-z-epidemia
https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,26417881,matka-karmiaca-i-lekarz-po-60-oddelegowani-do-walki-z-covid-19.html
 
 
Sasha2
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-28, 18:07   

OneLotusPetal napisał/a:
Sasha2 napisał/a:
Na prawdę przyzwoite forum. Mamy tutaj zwolenników bezkarności lekarzy, gdy ludzie o misdiagnozy COVID umierają.

?XDD Nigdzie nie wypowiedziałem się na temat bezkarności. Rozmawialiśmy o przekładaniu zabiegów planowych, dostaniu się do specjalisty, diagnozowaniu czerniaka przez teleporadę i że to niby wina epidemii, a to wszystko pod ogólnym zarzutem, że epidemia to "ściema".
A nie o prawidłowym diagnozowaniu Covida, o czym teraz wspominasz ty. Mieszacie tutaj kilka rzeczy naraz i robi się chaos.
O przypadkach zacytowanych się nie wypowiem, bo nie wiem, o co dokładnie w nich chodziło.

Wiesz, dlaczego pojawił się ten przepis o bezkarności? Ponieważ rząd zmusza lekarzy, każe im siłą, przymusowo, pod groźbą kary, dyżurować przy Covidzie, nawet jeśli są rezydentami pierwszego roku ortopedii (mój kolega) i nawet nie powinni dotykać takich pacjentów, bo to totalnie nie jest ich działka. Kierownik specjalizacji może teraz oddelegować lekarza do placówki covidowej bez jego zgody. Doszło do takich absurdów, że lekarze pytają na grupach i forach, jak wyrzec się prawa wykonywania zawodu :D Ustawa o bezkarności powstała wyłącznie dlatego, że pomyłki są przez PiS przewidziane, bo nietrudno o pomyłkę, jeśli w Covidzie ma pracować przyszły ortopeda. To jest akurat faktycznie porażka, tylko pokazująca, jak bardzo nasz obecny wspaniały rząd jest nieprzygotowany i ma tak naprawdę zdrowie pacjentów głęboko w d****.
http://ozzl.org.pl/aktual...azku-z-epidemia
https://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,26417881,matka-karmiaca-i-lekarz-po-60-oddelegowani-do-walki-z-covid-19.html

Przestań odwracać kota ogonem, ponieważ ogon już się urwał. Jedzie mnie to jak poprawnie diagnozują covida, gdy wystarczą fragmenty wirusa, aby test wskazał +, a te fragmenty krążą w środowisku, a ludzie stoją w kilometrowych kolejkach w moim mieście i się nawzajem zarażają czekając. Test nie dziwne, że wyjdzie dodatni i że się zarazić mogą jeden od drugiego. Covid i grypa są tak podobne że trudno je odróżnić.

W temacie poruszyłam lub zamierzam poruszyć:
- wystawianie mandatów za korzystanie z naszych wolności i to jest głównym tematem tego wątku (poza przywitaniem, - dziękuję bardzo moderatorowi za powitanie i nadanie uprawnień!),
- misdiagnozy, czyli braki poprawnych diagnoz innych chorób! (jedzie mnie ten cały covid!),
- zmuszanie ludzi do teleporad, nawet gdy teleporadą nie da się sprawy załatwić, na prawdę zajeździście mi się rozmawia przez telefon nagrywany przez poradnię i operatora, że jestem trans i potrzebuję leków,
- zmuszanie ludzi do podpisania oświadczenia "że podejrzewają" (nie "czy podejrzewają") u siebie koronawirusa pod rygorem nieprzyjęcia do szpitala.

Dodam, co się u mnie w dalszej rodzinie działo. Jedna osoba miała 2 podejrzenia zapalenia wyrostka ze zmianami niecharakterystycznymi w usg (czekała na zabieg planowany z rygorem dzwonienia po karetkę gdyby się coś działo). Jeszcze zanim ten wirus był w kraju. Obecnie nie żyje zdiagnozowana jako covid z chorobami współistniejącymi. Dzwoniła po karetkę z ostrymi bólami brzucha i postępującą słabością + gorączką. Podstawili formularz do wypełnienia przed szpitalem. Odmówiła, bo podejrzana nie była, wiedziała że to wyrostek. Niestety w czasie opóźnionej operacji zmarła. Bezkarność lekarzy to obejmie?

Inna osoba - lekarka w rodzinie znajomego która przepisuje mi leki, bo boję się wyjść do jakiegokolwiek lekarza po tym co się dzieje od marca. Boję się nie wirusa, bo przebiega to jak grypa, ale działań politycznych i lobby lekarskiego (wnioski o bezkarność). Zaufanie moje spadło z 30% do zera do lekarzy. Słuchałam z dyktafonu jak prosiła o maski heka i coś jeszcze. Dyrektor szpitala nakrzyczał na nią, zakazał mówić o brakach pod groźbą że postara się nie tylko o wywalenie jej ze szpitala ale też postara o odebranie prawa wykonywania zawodu. Do tego zmuszanie do pisania jedynej słusznej diagnozy, gdy zdiagnozowała co innego. Ze szpitala odeszła/ Wystarczy mi oraz jej tego cyrku.

Skoro nie mogę pisać w innych tematach i nie ma tu wolności słowa, pytam:
JAK DZIADEK I DO KTÓREGO SĄDU MA PISAĆ TE ODWOŁANIA OD TYCH KAR I MANDATÓW? ILE MA NA TO CZASU?

Cytat:
Doszło do takich absurdów, że lekarze pytają na grupach i forach, jak wyrzec się prawa wykonywania zawodu

Jest to bardzo proste, ustawa mówi o niekaralności za przestępstwa umyślne. Iść i ukraść poniżej 460zł lub dokonać podobnego przestępstwa, za które grozi co najwyżej grzywna. Nie oddelegują po czymś takim.

Przepraszam ale ściemy koronawirusowej nie zamierzam czytać - proszę o pomoc ze sprawą dziadka.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-28, 20:34   

Boshe co tu się dzieje?

Sasha2, przypominamy ze forum jest głównie o tematyce trans. Jeśli jesteś tak zdesperowana aby uzyskać odpowiedź o dziaku może sprawdzić w necie? Nie widzę powiązania jak to miałoby się tyczyć nas?

Takie teksty rozwalają poczucie naszej społeczności. Można dyskutować- ale swoje wrogie nastawienie zostaw w domu dla dziadka albo sanepidu....

Pozdrawiam
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-10-28, 22:18   

Wild napisał/a:
A co boisz się że ściema wyjdzie na jaw?

Jeśli to było do mnie, to moja odpowiedź: nie mają dla mnie znaczenia Wasze schizy ale lubię jak jest porządek. Myślę, że dla takich tematów inne fora są odpowiedniejsze. Ale nawet jak ktoś czuje misję, że musi napisać na tym, to to jest dział "przywitaj się", jeśli ktoś chce o covidzie pisać, to powinien poczekać na zaakceptowanie, a potem napisać w odpowiednim temacie (takie tematy też mamy i możecie tam sobie pisać o covidzie, spiskach i niesprawiedliwych mandatach ile dusza zapragnie, no chyba możecie - modem nie jestem ;) ).

QueenK, dokładnie. Totalnie nie rozumiem po co ktoś się piekli na transowym forum, ze nie dostał pomocy w sprawie zupełnie z tym forum nie związanej - najwyraźniej tu nikt nie miał problemu z odwołaniem od mandatu w covidowej sprawie. Szybciej by znalazła pomoc na forach, które się tym konkretnie zajmują...
_________________
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2020-10-29, 08:57   

Sasha2 teraz twój dziadek musi się szybko odwołać zarówno od mandatu jak i od "kary sanepid", bodajże jest na to 7 lub 14 dni więc działajcie szybko. Te kary są umarzane przez sądy a wyrok nakazowy jest wydawany bez analizowania sprawy więc nie musisz sie nim przejmować. Gadanie że nie chce mi się chodzić, nie mogę chodzić odrzućcie. Należy walczyć o swoje prawo. Jak cię lub dziadka zamkną za przestępstwo których nie popełnicie to też powiecie że wam się nie chce chodzić po sądach?

Tu znajdziecie gotowe pisma do walki z niesprawiedliwością: https://zrzutka.pl/h266xv
Niech was nie odstrasza zrzutka bo to dla chętnych, pisma są bezpłatne.

Dziękuję jednocześnie za słowa prawdy. Powodzenia.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2020-12-02, 20:17   

Cześć :)
_________________
Freja Draco
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 9