Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Offtop: pogromy
Autor Wiadomość
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-11, 12:59   

OneLotusPetal napisał/a:
Wolę Starbucksa. A moja prababcia była szlachcianką. Zabranie dworku, który był moim rodzinnym majątkiem, dalej było kradzieżą i nikt mi nie powie, że nie.

Ci, którzy dorobili się kasy, zazwyczaj wiedzą, jak ją utrzymać. Jeśli wprowadzić jakiś podatek 80%, to wszyscy przenieśliby swoje firmy do rajów podatkowych lub po prostu nawet najbliższego możliwego kraju, bo przecież dosłownie wszędzie ten podatek byłby niższy niż 80%, czyli bardziej by się to oplacalo. Ja przynajmniej bym tak zrobił. Efekt byłby przeciwny do zamierzonego. Zamiast więcej kasy, do budżetu państwa wpływałoby jej mniej, bo nikomu nie opłacałoby się w Polsce prowadzić dużej, dochodowej działalności. Czemu rozliczać się w kraju, który kosi z ciebie chore ilości pieniędzy? Nikt by tak nie robił, ludzie mają rozum.
Totalnie się zgadzam i prawie identyczna sytuacja też w mojej rodzinie. Do tego doszła też kamienica którą kiedyś posiadał mój dziadek.

W ogóle nie zgadzam się z tak zwaną "sprawiedliwością społeczna" . To była własnośc mojej rodziny która miała zapewnić życie dalszemu pokoleniu ... i to pradziadkowie i dziadkowie na to pracowali. I pewnie pokolenie przede tez...i zostało nam to zabrane. Czy to jest w porządku? Nie wydaje mi się. Czemu mam być karana za to ze jestem uprzywilejowana? Ja nie wybierałam sobie rodziny. Mam to oddać? Bo inni mają gorzej? Bez sensu.

6 lat temu zmarł mój ojciec. Odziedziczyłam trochę assetow... za które i tak muszę płacić podatki. Podatek gruntowy etc... A to czego dorobiłam sie na własną rękę ciężka pracą? Nikt tego tez mi nie dał. Zamiast marudzić o bogaczach i korporacjach proponuję spiąć poślady i dość do czegoś samemu. Zazdrość az sączy w tym wątku....
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-10-11, 13:10   

Zajmuje sie universal approximation, co samo w sobie jest imponujace i lezy u podstaw NN (funkcjonalna naliza, measure theory, dynamiczne systemy). Podalam ci linka bo ten Git dostal 91% od profesora, ktory rozwinal aplikacje Bregman distance w ML. Poza tym masz tam fajne przypiski i kilka osob juz sie z tego nauczylo jak budowac siec oraz o adversarial attacks. Masz tam tez fajna wizualizacje sieci, ktora wole niz TensorBoard. I najwiekszym Polakiem w ogole byl Stefan Banach i basta! U nas na dziale to Banach to w zasadzie Bog.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-11, 13:16   

JuicyLucy, Jak czytam twoje posty to az mnie wzdryga. Wielka dama siedzi na uniwerku w London Town ( co nie jest już jakimś wielkim osiągnięciem a i też powszechna wiedza - ze Angielski system edukacyjny jest na niskim poziomie i łatwiej sie studjuje tutaj niz w PL)... do tego pewnie masz student loan które będziesz spłacać az osiwiejesz ( chyba obie wiemy jakie sa statystyki odnośnie plac i pracy po studiach aby umozyli Tobie pożyczkę)... a tutaj zycasz "wy.." umniejszasz ludzi i chcesz pokazać swoją urojoną wyższość? Smutne. Niby taka wykształcona i inteligentna a jednak.... kiedyś było powiedzenie które chyba pasuje. Noga ze wsi a but z miasta...
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-11, 13:20   

Lucy. Ludzie ktorzy maja osiagniecia nie pisza [terefere] po forach. Zwyczajnie nie maja na to czasu bo zapieprzaja na swoje osiagniecia.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-11, 13:27   

Katarzyna napisał/a:
Lucy. Ludzie ktorzy maja osiagniecia nie pisza [terefere] po forach. Zwyczajnie nie maja na to czasu bo zapieprzaja na swoje osiagniecia.
👏👏👏👏👏👏👏
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-10-11, 13:38   

Ale jaja. No bo ja tu nie przyjechalam aby pracowac (tasmowac, po magazynach latac), ale aby cos osiagnac. Pieniazki z AI przyjda same w swoim czasie. Student loan nawet nie pokrywa mi czesnego, ale stypendia za dobra nauke sa milym dodatkiem. Do tego wykonuje zlecenia ( w sumie to data preprocessing i wycena opcji americano). Do tego mam dwoch ambitnych pupilow, korych przygotowuje do advanced A-level. Do tego posiadam portfolio nieruchomosci w PL i jakas kasa (ale nie duza) z najmow. A czas jakos jest bo zyje z tego co jest moja pasja.
UK uniwerki sa najlepsze w Europie, Polskie najgorsze. Przyklad nijaki Czarnek albo "dr" Jaki. Oczywiscie dla mnie w UK liczy sie tylko Russell Group. Tytulow z innych UK uczelni nie uznaje za powazne. Z Polskich to tylko AGH, Jagiellonski, Warszawski i Wroclawski. Reszta to sa zawodowki.
No i raty na to student loan to nic w porownaniu do zarobkow (ktore i tak uwazam za niskie w UK przez brexit). Ogolnie zywot do pandemii byl w Londynku piekny. Uni, imprezy po firmach i bankach, nauka, fajni ludzie. No i nie mozna chodzic do tablicy w mini i na szpilach (smutek) Teraz robi sie ponuro, ale za to wyscig szczurow sie skonczyl i mozna poswiecic sie nauce oraz pisanu na forach . LOL
Ostatnio zmieniony przez JuicyLucy 2020-10-11, 13:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-11, 13:40   

Erotoman fantasta.
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-10-11, 13:45   

Katarzyna napisał/a:
Erotoman fantasta.


Oczywiscie zakladam ze moje zycie jest dla ciebie fantazja. Niech i tak bedzie. Ale wszystko co robie robie nie tylko dla siebie, ale dla wszystkich osob trans. Czyli jestem wspanialomyslna!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-11, 13:47   

JuicyLucy, Olśniewające. Nadal nie ogarnęłaś tego o czym była mowa. Co tylko podpiera moje stwierdzenie o tym że jesteś pospolita i się próbujesz się wywyższać... a tak naprawdę nie ma czym. Powodzenia

Jeez... trzymajcie mnie. Fantastyka i jaka humanitarna. Jesze trochę i będziesz druga matka Teresa..... <rotfl3>
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-10-11, 13:50   

Dziekuje i dam rade. Przetre droga dla wielu dziewczyn trans w AI industry. Moze mi nawet ktos piekny teczowy pomnik postawi. Moze to bedzie AI! Na powaznie to nie palam uczuciem do pospolitych ludzi, lubie takich nietuzinkowych.
Droga Kasiu. Zycie to nie tylko praca a ja nie robot. Jak jestes inteligentna to mozesz cos osiagnac nie zasuwajac od switu do nocy. Wazne aby mierzyc sama siebie a nie miec potrzeby byc mierzona przez innych! Jeszcze jest zabawa, relax, przyjaciele, opera i fajne restauracje gdzie sie je swieze ostrygi i popija dobrym proseco.
Moim celem jest zrobienie doktoratu w matematyce. Pieniedzmi sie na razie nie musze sie przejmujmowac, bo same poki co przychodza.
Ostatnio zmieniony przez JuicyLucy 2020-10-11, 13:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-10-11, 13:57   

JuicyLucy napisał/a:
Ale wszystko co robie robie nie tylko dla siebie, ale dla wszystkich osob trans.

Oświeć mnie, co takiego robisz dla wszystkich osób trans, bo jakoś nie mogę się tego dopatrzeć.

Poza tym, proszę, dla mnie (jako jednej z osób trans) nie rób niczego, bo świetnie radzę sobie bez twojej wspaniałomyślności.
_________________
 
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-11, 13:59   

JuicyLucy, o sukcesy, aprobaty, okazy wspaniałomyślności trzeba sobie zapracować czynani- a nie poprostu je stwierdzić.

To samo odnośni się do inteligencji i elokwencji- jeśli uważasz że jedynym sposobem na ich okazanie jest "pisanie patykiem "" u nas przedszkolanki..." "jacy wy " to chyba musisz jeszcze trochę posiedzieć na tym University. Takt również idzie z wykształceniem. A może masz nie rozwinięte zdolności interpersonalne🤔 Jak by nie było... nie jest to atrakcyjna forma swojego idealnego, mądrego, londynskiego, wspaniałomyślnego przekazu...

P.s Katarzyna jest uczulona na ostrygi- nie lubi opery a po prosecco ma gazy. I co teraz? Nie wpada w TWÓJ wizerunek idealności?

W ogóle co z laska? Nie mogę 🤣😂🤣
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-10-11, 14:06   

Np. masa prominentnych ludzi ma ze mna pozytywne doswiadzczenia. tez promuje TG na uczelni, duzo angazowalam sie (do pandemii) w imperazach firmowych itd. Dzialam w Labour tink tanku i buduje fajny wianuszek kontaktow. Generalnie ludzie mysla, ze transki to sa co najmniej prostytuki. Po kontakcie ze mna odziwo odkrywaja, ze osoby trans moga byc professional i ambitne. Nawrocilam gross ludzi na wlasciwa droge.
Mam stwierdzony jakis tam niby autyzm no i co z tego? Bardziej mi przeszkadza dyslekacja, bo np. macierze zdarza mi sie krecic w zla strone ale komputery bardzo pomoagaja tutaj. Autyzm wydaje sie byc fajny, bo automatycznie wyrzuca toksycznych ludkow z mojego otoczenia.
Ostatnio zmieniony przez JuicyLucy 2020-10-11, 14:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-11, 14:19   

Cytat:
Mam stwierdzony jakis tam niby autyzm no i co z tego?
I dziękuję. Teraz wszystko jasne. Szacunek że się tym podzieliłaś. Podejrzewałam to od dawna.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-10-11, 22:08   

LadyKwiecista99 napisał/a:
nie podjudzaj do sprzeczki.

W kwestii podjudzania do sprzeczek palma pierwszeństwa należy do ciebie. Nie mam zamiaru konkurować :p

LadyKwiecista99 napisał/a:
jak jesteś trans to jest taka opcja na forum możesz sobie zaznaczyć.

Owszem, mogę, ale nie muszę. Nie ma takiego obowiązku.
_________________
 
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-10-11, 22:35   

LadyKwiecista99 napisał/a:
QueenK napisał/a:
Cytat:
Mam stwierdzony jakis tam niby autyzm no i co z tego?
I dziękuję. Teraz wszystko jasne. Szacunek że się tym podzieliłaś. Podejrzewałam to od dawna.


Nie wiem czy wiesz ale często osoby ze spektrum autyzmu cechują się ponadprzeciętną inteligencją.


no właśnie nie zawsze. autyzm nie gwarantuje ci tego, że będziesz mieć wysokie iq. autyzm to po prostu zaburzenie, nic fajnego.
po 2 wysokie iq nie gwarantuje tego, że dana jednostka jest jakkolwiek użyteczna, albo że nie jest zindoktrynowanym oszołomem. nawet inteligentni ludzie mają czasem idiotyczne przekonania.

poza tym czytam ten wątek i łapię się za głowę. anarchokomuniści żyją w swoim świecie i nie docierają do nich logiczne argumenty. w dodatku są niebezpieczni, bo jeszcze nie daj boże doszliby do władzy, to ten kraj byłby totalną ruiną, już nią jest, ale po wprowadzeniu anarchokomunizmu to już nie byłoby nawet co zbierać. przecież ci ludzie uznają własność prywatną za zło i myślą, że po zniesieniu wlasnosci prywatnej nadal znajda sie frajerzy, ktorzy beda ten bajzel utrzymywac xD ciekawe gdzie takich frajerów znajdą xD
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-11, 22:47   

Alvena, absolutnie 👏👏👏👏

To wyjaśnia Lucy skoki pomiędzy wątkami i widzenie powiązani w rzeczach które ich nie mają. Nierealistyczne wizję i skojarzenia i... trudności w przekazie o co tak naprawdę jej chodzi. Dlatego wszystko w tym wątku to jeden wielki haos.

Co do anarchokomuny... słabi, leniwi ludzie - prawie jak pasożyty. Próbują się ustawić na majątkach innych w imię "sprawiedliwość społecznej"

A co do klasizmu i hierarchii społecznej. Mnie osobiście sie podoba i zawsze podobała.

Pomimo tego że po przylocie do UK nie miałam żadnego statusu. Ten z PL nie miał już miejsca bytu i stałam się zwykła imigrantką. Pracowałam za barem, później na recepcji w hotelu... później w biurze rezerwacji... wróciłam do szkoły... później podjęłam pracę administracyjną, jedna , drugą... powoli się pielam... moj status wzrastał bo miałam ambicję... az wyładowałam w ratuszu. I czy to ma być źle?

Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Ambicji i rozumu nie dziedziczy się po mamie czy tacie... tylko trzeba na to zapracować.

A Ci którzy chcą to zniszczyć sa poprostu zbyt leniwi. Nie wspominając juz o millennials bo tym to i tak się wszystko należy od już. Tylko dej, dej, dej... spadowa.

Moje korona trzyma się mocno na głowie bo sama ja wykulam 👑
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-10-12, 00:55   

QueenK akurat się mylisz.

Skrajnie lewicowi ludzie to zwykle ludzie z tzw. dobrych domów, tzn gdzie hajs się przelewa i nie muszą się o niego martwić.
jest nawet na to określenie - bananowe julki i oskarki ze strzeżonych osiedli xD

co więcej, korzystają z tych dobroci, które dostają od rodziców, przeciez byly tu uzytkowniczki skrajno-lewicowe z FFS za hajs rodziców, a jednocześnie walczą one z klasizmem, uprzywilejowaniem... trochę beka xD tak jakby samych siebie uważają za tych złych. ale jakoś nie dostrzegają swojego uprzywilejowania.
co dziwniejsze, kiedyś przeciwko systemowi buntowali się głównie ludzie, którzy serio mieli przesraną sytuację. dziś anarchokomunistami są głównie znudzone, bananowe dzieci. nie muszą pracować, mają tak dobrze, wiec z nudów zajmują się walką społeczną i virtue signallingiem. a że nie skosztowały ciężkiego życia, to są odklejeni od realiów.

poza tym polska to socjalistyczny kraj, o czym wiele ludzi tutaj zapomina. sama nie jestem w stanie pracować przez swoją chorobę, a nie dostaję od polski nic, bo tak zadecydowała kasta urzędnicza. jestem słabą jednostką, jak to nazywasz, ale sama swojego losu sobie nie wybrałam, bo pewne rzeczy od nas nie zależą... a mimo to nie walczę o jeszcze wiekszy socjalizm, a popieram wieksza wolnosc podatkowa i wolny rynek. co mi sie rowniez oplaca, bo gdyby zarobki mojej matki nie szly na 500plusy i inne patusy, to mialaby ich wiecej i nie musialabym prosic ludzi o pieniadze na leki, podczas gdy ten wspanialy socjalizm wypina na mnie tylek.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-12, 08:24   

Alvena, Let's agree to disagree 😊

Masz sporo racji. Nie zaprzeczam.

Oczywiście są wyjątki - Nie kazalabym schorowanym ludziom tyrac jak woły 😉
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-10-12, 11:18   

Wspaniale wiesci. Dzieki covidovi zostanie w krotce wprowadzony podatek. Podatek ten bedzie w skali globalnej tak aby nie bylo gdzie uciec. Wygrana Biden'a przypieczetuje ten proces.

https://biznes.interia.pl/podatki/news-czy-epidemia-przyspieszy-wprowadzenie-podatku-dla-najbogatsz,nId,4782849

Reasumujac, mozecie wyc, skakac i plakac a it ak bedzie po naszemu.
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-10-12, 11:49   

Ten news niczego nie dowodzi, to jest jedynie luźny pomysł a nie żaden pewnik. Ty naprawdę żyjesz w swoim świecie, wczoraj pokazałaś że twoja perspektywa widzenia jest naprawdę wąska, a po otrzymaniu krytyki [ciach] celowo wprowadzasz ludzi w błąd. Moderacja powinna walczyć również i z takimi szkodliwymi przypadkami, postronnym ludziom możesz sprawić krzywdę swoimi kłamstwami.
Jedna z drugą by porozkradały majątki wszystkim ludziom sukcesu, jesteście zwykłymi złodziejkami, wstydźcie się. Jeszcze by dały biednym za nic te pieniądze, tak aby zachęcić kolejnych ludzi do nic nie robienia, już wystarczy że 500+ rozleniwiło część Polaków. I gdyby tak bogaci stali się biedni, a korporacje straciły swoje majątki, to ciekawe jak by wyglądał postęp technologiczny, bez kasy nie jest on możliwy, jakikolwiek rozwój stanąłby w miejscu.
Jak tak wam się nie podoba kapitalizm to po co siedzicie w kapitalistycznych krajach. Wynoście się do Chin czy innego komunistycznego kraju, będziecie wtedy szczęśliwe i nareszcie zdobędzie poklask którego tak uparcie szukacie.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
Ostatnio zmieniony przez 2020-10-12, 14:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-12, 11:54   

Fake news- później ludzie glupieja....
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-10-12, 12:09   

Droga Emilio! Mnie am, ze w Polsce zaczeli okres grzewczy
https://businessinsider.com.pl/rozwoj-osobisty/zdrowie/wplyw-smogu-na-zdrowie-smog-obniza-inteligencje/jgbky4l
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-10-12, 12:17   

No tak, nie wie jak mi odpowiedzieć więc zaczyna pyskować i obrażać. Jeśli coś udowodniłaś to to że brakuje ci kultury i rozsądku, gdybyś była ambitną i inteligentną kobietą za jaką się uważasz, to byś nie wyskakiwała z taką obrazą. Z takim zachowaniem to ja już widzę jak promujesz Polskę i osoby trans na swojej uczelni...
A kwiatkowa całymi dniami siedzi na tym forum, zamiast zająć się czymś ambitnym to pisze swoje bzdury i lajkuje głupoty innych 24/dobę <idiota> .
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-10-12, 12:35   

A jaka niby obraza. Podalam link do artykulu popartymi danymi.
Zastanawialam sie dlaczego Polska mnie wysmiewala I wykopala, a Anglia przygarenela I docenila.
[ciach]

Promowac Polske, ten dziwny twor? Nigdy. Jak bym miala wrocic do PL to juz bym predziej sie zabila.
Ostatnio zmieniony przez 2020-10-12, 14:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-12, 14:11   

JuicyLucy: dostajesz 1 punkt ostrzeżenia za uwagi o niskim IQ Emilii.
Emilii z kolei wycinam wypowiedź o mierzeniu i upominam słownie, że różne odwołania do fizjologii są wulgarne, jeżeli akurat nie o tym jest rozmowa (np w dziale o „seks jest rzeczą ludzką”).

Przypomnę wszystkim, żeby starać się zachowywać kulturę dyskusji.
Za kolejne z rzędu ataki personalne może przysługiwać więcej punktów niż za pierwsze.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-12, 23:40   

Jak ja się cieszę że tym razem nie padło na mnie <rotfl3> To jak flip i flap... flip siedzi w transowym więzieniu a flip obrywa punkty za majaczenie 😂🤣😂 kocham was!!!
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-10-13, 00:29   

czemu ja nie dostałam punktów? jak zwykle nikt mi nic nie daje, najpierw zus, potem ludzie na zbiórce, teraz to forum :(

pewnie te punkty da się potem wymienić na jakieś nagrody, a ja nie mam ani 1 :(
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-10-13, 08:37   

Zbliza sie wypierpol. Wywala was z Unii I tak bedzie na moje a wy bedzie ie zyc w wielkiej katoutopii sterowanej przez malego Polskiego polpocika. I bedzie prawo w Polsce aka Putin/Orban prawo. A ja bede sie delektowac, ze zawsze mam racje.
https://wydarzenia.interia.pl/prasa/news-jaroslaw-kaczynski-nie-damy-sie-terroryzowac-pieniedzmi-bedz,nId,4790204
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-10-13, 10:08   

Alvena napisał/a:
czemu ja nie dostałam punktów? jak zwykle nikt mi nic nie daje, najpierw zus, potem ludzie na zbiórce, teraz to forum :(

pewnie te punkty da się potem wymienić na jakieś nagrody, a ja nie mam ani 1 :(
🤣🤣🤣🤣🤣 Punkty tutaj to jak te naklejki z biedronki 🤣 Zbierasz i wymieniasz na fajniaki- tylo na odwrót 🤣😂🤣
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-13, 15:35   

JuicyLucy, już widzę jak PiS postawi się EU w tej sytuacji, jak będzie ich stać na utrzymanie tego cyrku bez wsparcia finansowego. Powiedz mi od kogo kaczor by brał pieniądze żeby utrzymać swój reżim.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-10-14, 00:33   

juicy to żyje w swoim świecie, po prostu dajmy jej pisać te teorie spiskowe, niech ma dziewczyna radochę i poczucie satysfakcji, że jest prorokiem i niczym mojżesz prowadzi nas, transseksualistów, do ziemi obiecanej (coś przecież wspominała o tym, że nasza społeczność dużo jej zawdzięcza). nie ma sensu się z nią kłócić.

w ogóle zauważyłam, że polacy lubią teorie spiskowe. przodujemy w statystykach światowych jeśli chodzi np o zaprzeczanie istnieniu coronawirusa, że to bill gates chce nas zaczipować. no polacy to niezbyt inteligentny naród, niestety :(
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-10-14, 02:28   

JuicyLucy, poproś administrację o skasowanie konta.
_________________
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-10-14, 09:32   

To i ja wymienię kilka grzechów Lucy :p Brakuje jej umiejętności prowadzenia normalnej dyskusji, na kontrargumenty innych reaguje agresją lub wychwalaniem siebie jaka to jest wspaniała, inteligentna i uzdolniona :mrgreen: . Do tego nie poprawnie odczytuje artykuły znalezione w sieci. Po mojej odpowiedzi że jest w błędzie, odpowiedziała że mam niskie IQ :D . W ostatnim linku jaki zapodała nie wynika że Polska opuści EU, ale sama uważa że tak się stanie.
Człowiek inteligentny nie wychwala siebie na każdym kroku i nie próbuje udowodnić swojej mądrości, taka osoba swoimi czynami pracuje na opinie człowieka inteligentnego.
JuicyLucy napisał/a:
[ciach]

A szczególnie człowiek inteligentny nie obraża innych :/
_________________


Nigdy nie trać nadziei
Ostatnio zmieniony przez 2020-10-14, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-14, 15:31   

Cytat:
Człowiek inteligentny


Mylisz inteligencję z mądrością i dojrzałością.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-14, 16:06   

Ada75 napisał/a:
Cytat:
Człowiek inteligentny


Mylisz inteligencję z mądrością i dojrzałością.

I jednym, i drugim człowiek może się co najwyżej wykazać czynami, bez mówienia każdemu wokół, jak bardzo mądry/inteligentny/dojrzały jest. Inaczej to są co jedynie słowa rzucane na wiatr.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-10-14, 19:41   

OneLotusPetal napisał/a:
Ada75 napisał/a:
Cytat:
Człowiek inteligentny


Mylisz inteligencję z mądrością i dojrzałością.

I jednym, i drugim człowiek może się co najwyżej wykazać czynami, bez mówienia każdemu wokół, jak bardzo mądry/inteligentny/dojrzały jest. Inaczej to są co jedynie słowa rzucane na wiatr.


a co z testami na iq, np tym mensowskim? czy to tez zaliczasz do czynów?
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-14, 21:30   

Jeśli z wrodzonego tumiwisizmu zaniecham kłótni z będącym w błędzie adwersarzem, to działam i zaświadczam działaniem o dojrzałości, czy wprost przeciwnie brak działania dyskredytuje mnie w tej kwestii?
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-14, 21:52   

Alvena napisał/a:
OneLotusPetal napisał/a:
Ada75 napisał/a:
Cytat:
Człowiek inteligentny


Mylisz inteligencję z mądrością i dojrzałością.

I jednym, i drugim człowiek może się co najwyżej wykazać czynami, bez mówienia każdemu wokół, jak bardzo mądry/inteligentny/dojrzały jest. Inaczej to są co jedynie słowa rzucane na wiatr.


a co z testami na iq, np tym mensowskim? czy to tez zaliczasz do czynów?

A użytkowniczka Lucy taki test zdała?
Jeśli nie, to wykładniki inteligencji można ocenić co najwyżej po zachowaniu. Czego tutaj mi zabrakło. A nie po tym, że ktoś powie, jaki jest inteligentny.

Ada75 napisał/a:
Jeśli z wrodzonego tumiwisizmu zaniecham kłótni z będącym w błędzie adwersarzem, to działam i zaświadczam działaniem o dojrzałości, czy wprost przeciwnie brak działania dyskredytuje mnie w tej kwestii?

Za mało danych :)
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-10-25, 02:41   

Jak trumpek wygra to Polske wykopia z UE I Czarnek was wszystkich wylapie [ciach] No I prawie wam.
Ostatnio zmieniony przez 2020-10-25, 19:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-10-25, 05:29   

JuicyLucy napisał/a:
Jak trumpek wygra to Polske wykopia z UE I Czarnek was wszystkich wylapie a ja bede rzec z waszej ignorancji i temmmmmmppppoty. No I prawie wam.


xD

nasz polski nostradamus :D
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-25, 12:00   

JuicyLucy, w EU nie ma na tą chwilę żadnej procedury usunięcia kraju, obecnie jest tylko procedura dla kraju który chce odejść. Bez procedur dużo nie można, zobacz sobie próby Texasu wystąpienia z federacji, poszłoby to dokładnie tak samo. Wprowadzenie procedur zajęłoby lata i mogłoby być blokowane przez członków, więc takie wykopanie mogłoby mieć miejsce dopiero po tym jak obecna władza zostanie usunięta.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-25, 12:54   

Sok z Żuka to troll. Wezcie w koncu wyslijcie ja na wczasy...
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-10-25, 14:43   

Haha. Zaloza sobie now a Unie a ta umrze smiercia naturalna. Tj. Kraje z euro sie zjednocza a kraje bez euro moga sobie isc. A wam tam w Polszy drugiego Kadyrowa trzeba czego I wam z calego serca zycze.
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-10-25, 15:28   

Przykro mi ale by ie milym nie jest tym Co tygryski lubia najbardziej. W zasadzie to byl zart [ciach] Wlasnie czytan now a ksiazke Anne Applebaum I wynika z nie, ze ludzie podatni na teorie spiskowe sa bardzo podatni na negatywna manipulacje czyli po prostu zli. Ostatnio moj braciszek okazal sie wielkim wielbicielem Trumpka i jak tu sie dziwic ze swiat schodzi na psy I jak tu byc milym. [ciach] Przykladowo zrozumienie teorii granic zajelo ludzkosc 2300 lat! [ciach] Oczywiscie to jest celowe I sensowne bowiem zyjemy w symulacji a w tej ma wrzec!
Ostatnio zmieniony przez 2020-10-25, 19:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-25, 16:18   

LadyKwiecista99 napisał/a:
JuicyLucy napisał/a:
I wam z calego serca zycze.


to już nie jest miłe.



Dlatego wnioskuje o bana. Przydalby sie permanentny poniewaz Lucy niczego pozytywnego nigdy tu nie wniosla. Ot mierny trollek.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-25, 16:23   

LadyKwiecista99 napisał/a:
Katarzyna napisał/a:
Sok z Żuka to troll.

To jakieś twoje hobby? :lol:
Co chwila oskarżasz kogoś o trolowanie, a możesz kogoś tym urazić może być to nie słuszne.


Moze byc. Oczywiscie. Moge urazac - tak. :)
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-10-25, 18:46   

Nieprzemyślane bezpodstawne działania LadyKwiecista99 doprowadzają do bezsensownej agresji i do wku**iania połowy forum.

Zachęcam adminkę do usunięcia LadyKwiecista99.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-10-27, 19:58   

JuicyLucy napisał/a:
Jak trumpek wygra to

serio myślisz, że jeszcze raz wygra? no to już bym chyba serio zapłakał nad kondycją intelektualną współczesnego społeczeństwa...
_________________
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-11-03, 14:50   

Uwaga! Byla narada w polskiej policji i wojksu. Jak Trump wygra wybory maja uzyc sily przeciwko protestujacym w Polsce. Jak Biden to Pis sie zwija. Brexit zreszta tez.
Pozdrawiam
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-03, 15:07   

JuicyLucy napisał/a:
Uwaga! Byla narada w polskiej policji i wojksu. Jak Trump wygra wybory maja uzyc sily przeciwko protestujacym w Polsce. Jak Biden to Pis sie zwija. Brexit zreszta tez.
Pozdrawiam
znowu Trump dzwonił do Ciebie.... thx Lucy... powiemy innym 😝😝
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-03, 17:15   

JuicyLucy napisał/a:
Brexit zreszta tez.


O czym ty mówisz? Jak brexit ma się "zwijać" kiedy inauguracja będzie 20 stycznia, kiedy na dobrą sprawę będzie po wszystkim. Chciałabym wiedzieć co ty bierzesz żeby mieć takie "wizje". Swoją drogą, te twoje pogromy powinny już się zacząć, a temat zastępczy zmienił się już rządowi.
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-11-03, 17:39   

Przeciez juz sa stracia i protesty na ulicach. Kibole nie tylko atakuja LGBT ale i same kobiety. Policja jeszcze nie wie tylko po czyjej stronie stanac. Wszystko co przewidzialam sprawdza sie do joty. Co do brexitu to https://www.washingtonpos...ohnson-britain/

Tak czy owak jak Biden wygra to Keir Starmer bedzie Prime Minister po nowym roku :-D . Jab Trump bedzie gora to bedzie pogroooooommm.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-11-03, 17:47   

JuicyLucy napisał/a:
Wszystko co przewidzialam sprawdza sie do joty.


co się niby sprawdziło? bo ja jakoś niewidzę tego "co do joty". ty na haju chyba jesteś xD

a brexit będzie tak czy siak.
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-11-03, 18:08   

Ty Alvena /wycinka/

+ 2 pkt za ubliżanie Alvenie.
WojtekM
Ostatnio zmieniony przez WojtekM 2020-11-03, 21:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-03, 20:03   

JuicyLucy, uspokój się™.
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-11-03, 21:47   

Ada75, uspokoj sie !! !!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-03, 21:49   

Lucy powinna zrobić English exit....
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-03, 22:01   

Jak się jeszcze bardziej uspokoję, to zejdę. A nie stać mnie.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-03, 22:17   

Jem muchy
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-11-03, 22:29   

To zejdz tam i znajdz swoje podium LOL. A tej trugiej ja zabiora settled status to bedzie majaczyc w jezyku kwi kwi. Pamietaj to nie ustawa tylko rozporzadzenie a takowe mozna zmienic od tak!!! A bez wyksztalcenia to raczej Canada cie nie przygarnie i skonczy sie hej UK jak to bylo z Windrush.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-03, 22:45   

Smazone na skwarki
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-11-04, 04:50   

JuicyLucy napisał/a:
Kibole nie tylko atakuja LGBT ale i same kobiety.

Lol, o kobietach nie było mowy, to chyba się jednak nie sprawdza tak dokładnie :D
_________________
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-11-04, 05:29   

wendigo napisał/a:
JuicyLucy napisał/a:
Kibole nie tylko atakuja LGBT ale i same kobiety.

Lol, o kobietach nie było mowy, to chyba się jednak nie sprawdza tak dokładnie :D


cicho, nie znasz się!!11

przepowiednie lucy spełniają się nawet wtedy, gdy o nich nie mówiła, lub mówiła coś zupełnie innego. xD

to tak jak z kartami tarota. karty tarota nigdy się nie mylą, idealnie przewidują przyszłość, a to dlatego, że pod każdą kartę, która ci wyjdzie, możesz podpiąć milion znaczeń. jak np wyjdzie ci karta "śmierć", to nie znaczy, że ktokolwiek umrze, może to też oznaczać koniec czegoś i początek czegoś nowego. więc można pod to podpiąć nawet wykończenie rolki papieru i wstawienie nowej w jej miejsce.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-04, 08:03   

Ciężko się to czyta. Musimy być wyrozumiali bo Lucy aktualnie przeżywa kolejny epizod psychozy.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2020-11-04, 12:29   

Niestety tak to wypowiedzi chorej osoby :( :( :( :(
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-04, 14:12   

Cóż, wypowiedzi Lucy w każdym razie na razie nie są szkodliwe, nawet jeśli niekoniecznie muszą być według nas prawdziwe.
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-11-04, 18:51   

Queen, przeciez mowila, ze daja te majtki w Docklands. Ty dostaniesz krolweskie i plynnnnn
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-11-04, 19:19   

Lucy - musisz sie jeszcze poduczyc angielskiego, bo ze zrozumieniem tekstu w tym jezyku masz niestety problemy. Przeslanie zalinkowanego przez Ciebie artykulu z Washington Post jest zupelnie inne niz Ci sie wydaje. W artykule wyraznie stwierdzono, ze wprawdzie zawarcie ukladu handlowego miedzy USA a UK moze trwac dluzej jezeli prezydentem zostanie Biden, to jednak nie jest to niemozliwe. Wedlug artykulu nie ma zadnych roznic w podejsciu obu kandydatow na prezydenta do sprawy irlandzkiej - obaj uzalezniaja podpisanie umowy handlowej z UK od przestrzegania przez Johnsona zobowiazan w sprawie Irlandii Pln. Co wiecej artylul stwierdza, ze w niektorych kwestiach rzadowi Johnsona blizej jest do stanowiska Bidena niz Trumpa - konkretnie sprawy klimatu i polityki wobec Chin i Rosji.
Nie wiem wiec skad u Ciebie pojawila sie pewnosc, ze dni rzadu Johnsona sa policzone - na pewno nie wynika to z zalinkowanego przez Ciebie artykulu (nie mowiac juz o tym, ze ewentualne zawirowania z podpisaniem umowy handlowej nijak sie maja do ukladu sil w brytyjskim parlamencie, gdzie konserwatysci maja wiekszosc, ktora twardo opowiada sie za Brexitem)
Wyglada na to ze przedstawiasz nam swoja wlasna (czesto znieksztalcona) wizje rzeczywistosci i dobierasz do tego dowolne artykuly prasowe, ktore czesto - jak chociazby w tym przypadku - przecza przedstawianej przez Ciebie tezie. Trudno o wieksza niespojnosc.
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-11-04, 21:45   

Anol. Ja doktorat [ciach] robie a ty mi [ciach]takie nawiazki robisz. [ciach]

/Pomimo tego, że normalnie nie chciałoby mi się reagować na tak dziecinne wpisy, to muszę przyznać punkty ostrzeżenia ze względu na to, że post został zgłoszony.
Przyznaję zatem 3 punkty ostrzeżenia za obrażanie użytkownika, przekleństwa oraz recydywę.
OneLotusPetal
Ostatnio zmieniony przez 2020-11-04, 22:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-04, 22:04   

xD Ja nie wierzę, że to jest na serio. :mrgreen:
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-11-04, 22:23   

By kibol na ulicy ma wiecej rozumu niz wy [ciach]Wyrzucić mnie z tego forum bo inaczej wam rozwaliimy to! Juz nie macie prawa przetwazac moich danych od tej pory. Oficjalnie instrujue tego kto to forum ma, ze moje konto mam byc zlikwidowane. Jak za jakis czas zobacze tu moje wpisy to ide do sadu. Jest RODO i mam takie prawo. [ciach]

/Przyznaję pani doktor kolejne 3 punkty ostrzeżenia.
OneLotusPetal
Ostatnio zmieniony przez 2020-11-04, 22:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-04, 22:36   

Jeżeli ktoś byłby ciekawy zawartości postów Lucy, to, eufemistycznie ujmując, uznała, że ma o nas bardzo niskie mniemanie i wyjątkowo można wobec nas stosować przemoc fizyczną. Niestety, nie wyraziła tego w sposób stosowny do stopnia doktorskiego, a właśnie językiem kibolskim.
Ciekawe, kto tu robi "pogromy" 🤔
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-11-05, 03:44   

Alvena napisał/a:
wendigo napisał/a:
JuicyLucy napisał/a:
Kibole nie tylko atakuja LGBT ale i same kobiety.

Lol, o kobietach nie było mowy, to chyba się jednak nie sprawdza tak dokładnie :D


cicho, nie znasz się!!11

przepowiednie lucy spełniają się nawet wtedy, gdy o nich nie mówiła, lub mówiła coś zupełnie innego. xD

Aa, no chyba że tak, to wszystko wyjaśnia :D

JuicyLucy napisał/a:
bo inaczej wam rozwaliimy to!

Jeszcze groźby :D My powinniśmy oficjalnie poinstruować panią Lucy, że to są groźby karalne :P
_________________
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-05, 08:50   

Powiem tylko...A NIE MÓWIŁAM! Trzeba jej tylko współczuć...
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-11-05, 14:17   

JuicyLucy napisał/a:
Queen, przeciez mowila, ze daja te majtki w Docklands. Ty dostaniesz krolweskie i plynnnnn


o jak mnie rozwalił ten tekst, leżę xD królewskie gacie dla queen <3
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-05, 14:24   

Alvena, pomyliła się... nie noszę majtek <rotfl3> <rotfl3>
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-11-08, 06:21   

z tego co widzę wybory wygrał przeciwnik trumpa. więc według przepowiedni wielkiego proroka, lucy, teraz pis powinno podkulić ogon i przestać gnębić polaków, zwlaszcza LGBT, zamiast tego będzie panować dobrobyt, równość i miłość.

no to zobaczymy jak bardzo jej przepowiednie się spełnią.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-08, 10:15   

Koniec epoki strachu! 💪🏳️‍🌈♀️♂️👬👭👑
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2020-11-09, 10:44   

Ja też bardzo szczęśliwa z tego powodu 💪🏳️‍🌈
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-11-09, 13:37   

Zupelnie na przekor przepowiedniom Lucy Borys tez poszedl po rozum do glowy i w podskokach zaraz pobiegnie na spotkanie z negocjatorami UE, ktorzy wlasnie dzisiaj zjechali do Londynu - a jeszcze kilka tygodni temu powiedzial im ze nie maja po co tu przyjezdzac, bo porozumienia na proponowanych przez Unie warunkach nie bedzie. Tak wiec bedzie i Brexit i najprawdopodobniej umowa handlowa z UE, a Johnson bedzie sobie spokojnie rzadzil do konca kadencji.
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-11-16, 17:30   

[ciach]
Ostatnio zmieniony przez 2020-11-16, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-16, 18:34   

Ja już plywam po Docklands w moich królewskich gaciach <rotfl3> Co tam jakieś jezioro. Ale dzięki Lucy <rotfl3>

P.s

Jakim cudem ona jeszcze tutaj jest? Powinno się ją usunąć... tak spokojnie było 🤭🤭
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-16, 21:08   

Co za laska. Piękne słownictwo. Tak się odzywa wykształcona kobieta... z United Kingdom.... z cudnego uniwersytetu.... a tak naprawdę... pospolity burak jakich mało <rotfl3>
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-16, 21:12   

*w oczekiwaniu na dzień, gdy użytkowniczki zaczną przestrzegać regulaminu*
...Okej.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-11-16, 22:30   

Trudno uwierzyc ze to sie dzieje naprawde. Najfajniejsze jest to ze ja nigdy nie widze tego co JL napisze - zanim wejde na forum to jej bluzgi sa juz usuniete. Tak wiec JL - produkujesz sie na darmo - nawet nie moge sie zdenerwowac tak szybko dzialaja moderatorzy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,37 sekundy. Zapytań do SQL: 21