Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Obalić Freje
Autor Wiadomość
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-11-05, 17:01   Obalić Freje

Jak wszyscy dobrze wiemy, forum trapią rozmaite problemy związane z toksycznością użytkowników i bezpieczeństwa. Nie raz przewijały się posty że coś tu nie gra. W tym poście poskładam wszystko do kupy. Już od dawna miałam chęć napisać coś takiego, ale zawsze rezygnowałam, z powodu zbyt małej ilości problemów i braku chęci. Ale po ostatnim poście JuicyLucy i Sashy2 (już usuniętym) skończyła się moja tolerancja dla głupoty.

Problem 1 - Toksyczność użytkowników.
Jednym z poważniejszych utrapień forum jest pozwolenie na to by toksyczne i agresywne osoby dalej mogły się tu udzielać. Takie osoby nie są stąd wyrzucane i pozwala im się nadal pisać swoje kłótliwe i agresywne treści. Mówię tu o LadyKwiecista99, JuicyLucy i Sasha2. Dla przypomnienia czemu te 3 osoby powinny dostać perma-bana to zarzucę kilkoma cytatami z Archiwum Ostrzeżeń.

Archiwum Ostrzeżeń napisał/a:
LadyKwiecista99-
a) Wulgarne i atakujące wypowiedzi w wątku powitalnym.
b) Atakowanie użytkownika i sugerowanie problemów psychicznych.
c) Kontynuowanie kłótni z wyzwiskami po zwróceniu uwagi przez moderatora, że jest to niezgodne z regulaminem.
d) Recydywistyczne prowokacje, liczne ataki, wycieczki osobiste, chęć ujawnienia korespondencji prywatnej (jakiejkolwiej, nie liczy się tylko ta z forum), sprowadzanie na forum afer spoza niego, mówienie osobom określającym się jako trans i będącym na terapii hormonalnej, że są transwestytami fetysz.


Archiwum Ostrzeżeń napisał/a:
JuicyLucy-
a) Wyzwiska w temacie "Offtop: pogromy"
b) "A jebac was wy tlumoki"
c) "Pocaluj sie kaska w cztery litery ty zwiedla ruto. Leje na wasz ban. Mocnei w necie a w realu niewidzialne"
d) "By kibol na ulicy ma wiecej rozumu niz wy przybledy. Was potopic jak te pchly to malo. Wyjebac mnie z tego forum bo inaczej wam rozwaliimy to! Juz nie macie prawa przetwazac moich danych od tej pory. Oficjalnie instrujue tego kto to forum ma, ze moje konto mam byc zlikwidowane. Jak za jakis czas zobacze tu moje wpisy to ide do sadu. Jest RODO i mam takie prawo. Wypierdalac mi. Jebac was pasikoniki."


Archiwum Ostrzeżeń napisał/a:
Sasha2-
a) Wątek "Powitanie" z treściami obrażającymi moderację oraz użytkowników.
b) Kłótnie w wątku "Piona"
c) https://cdn.discordapp.com/attachments/757954704113139772/773863553521287178/Screenshot_2020-11-04-23-11-44-046_com.android.chrome.jpg - to akurat każdy powinien zobaczyć


Przez forum przetoczyła się też wiele innych toksycznych osób, takich jak marta, DeadSally, hikaru, Arisa, Vichan. One również nie zostały zbanowane pomimo tego że publikowały bardzo agresywne treści, i to jest mega przykre. Jednak nie uważam żeby były aż tak szkodliwe jak LadyK, Lucy i Sasha, przynajmniej na chwilę obecną, bo ich aktywność jest niska. Wracając, uważam że wyżej zacytowane trzy osoby powinny zostać usunięte na stałe z forum, z powodu ciągłego atakowania innych użytkowników i transfobicznych tekstów.
Kwiecista nie potrafi przyjąć do wiadomości że może się mylić i obraża płeć innych osób (takie treści na forum transowym nie powinny mieć miejsca).
Lucy żyje w swojej własnej rzeczywistości i błędnie postrzega naszą rzeczywistość, wyzywając każdego kto zwróci jej uwage.
Sasha dopiero co weszła na forum, wywołuje kłótnie niezwiązaną z tematyką forum by parę dni później ot tak napisać post w którym obraża kilka osób, również te które z nią nie gadały. Czy to nie brzmi jak czyjeś multikonto?
Niestety powodem dla którego takie osoby nie są banowane, jest Freja. Ona niestety jest zbyt litościwa i z nieznanych mi powodów nie chce nic z tym problemem robić, cicho przyzwala na aktywność chamskich użytkowników na tym forum. W konsekwencji nadal te osoby działają i powstają kolejne gównoburzę na forum. Podejrzewam że każdy na tutaj ma już dość wymienionych osób.

Problem 2 - Dziurawy kod sieciowy.
Kolejną udręką forum jest bezpieczeństwo strony, a raczej jej brak. Oraz błędy, ale o nich później. Forum stoi na przestarzałym silniku, strona nie była od kilku lat aktualizowana pod względem bezpieczeństwa i połączenie nie jest w żaden sposób szyfrowane. Średnio rozgarnięty haker mógłby zaatakować forum i wykraść dane setek użytkowników. Jako że Freja jest właścicielką forum, to ma obowiązek dbania o bezpieczeństwo użytkowników, niestety tego nie robi.
Innym problemem są rozmaite błędy jakie tutaj istnieją. Zamulanie strony przy wyszukiwaniu, niepoprawnie działająca wyszukiwarka, wywalanie użytkowników z automatycznym logowaniem, błędy przy cytowaniu, brak możliwości wysyłania załączników w prywatnych wiadomościach. To wszystko co mi przychodzi do głowy ale znając życie błędów jest jeszcze więcej. Te wszystkie błędy naprawdę utrudniają korzystanie z forum i powinno się postarać aby je wszystkie wyeliminować. Do tego mamy ogrom botów na forum. Wiecie że na forum pojawiło się około 1400 użytkowników którzy napisali przynajmniej jedną wiadomość? Botów z kolei na tej stronie jest ponad 9000. Czy ich obecność jest dla nas bezpieczna?

Za te wszystkie problemy forum odpowiada Freja. Nie ma ona ochoty i czasu na porządne zadbanie o kod sieciowy i ogarnięcie użytkowników. I żeby nie było, ja uważam że jest ona dobrą osobą, jest miła, pomocna i życzliwa dla ludzi. Niestety na chwilę obecną się nie nadaje na najwyższe stanowisko na forum. Wchodzi na tu raz na dwa tygodnie i nie zajmuje się problemami transpomocy. Przykro mi to mówić, ale nie dbasz wystarczająco o bezpieczeństwo społeczne i techniczne forum. Dlatego ja proponuje aby Freja dla dobra forum, poprawiła się i wzięła się za uporządkowanie forum, albo poddała się do dymisji i oddała władzę komuś innemu. Wystarczy już pozwalania na ignorowanie utrapień strony.

Mam nadzieję że wątek nie zostanie usunięty tak jak jeden z moich postów gdzie zwróciłam uwagę o przyzwalanie na obecność osób toksycznych. Cały powyższy tekst jest napisany w sposób kulturalny i oczekuje że odpowiedzi będą spisane w podobnym tonie.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-05, 17:17   

Ja bym tylko chciała wskazać na panujące tu przyzwolenie na plucie na niebinarne osoby, niezbyt podoba mi się co było mówione przy okazji dyskusji na temat Margot.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-05, 17:21   

Żaden z wymienionych przez ciebie użytkowników nie jest "toksyczny". Takich ludzi nie ma, to mit ukuty na potrzeby spijających sobie z dziubków obłudników, którzy tak ich określili. To są ludzie z problemami, w większości ich przyczyną jest trannseksualizm, ale również pozycja społeczna, kłopoty zdrowotne (poza trans) itd, itp. Nie po to forum powstało, by kogokolwiek z niego wykluczać.

Na forum nie są przechowywane żadne mega wrażliwe dane, ludzie powinni mieć swój rozum i nie szastać na lewo i prawo rzeczami, których ujawnienie może im zaszkodzić. Adminka stworzyła to forum lata temu i takie były jego możliwości techniczne jakie teraz mamy. Osobiście uważam, że przydał by się jej pomocnik do administrowania, jednak wśród potencjalnych kandydatów, albo brak kompetencji technicznych, albo czasu a niekiedy również i zaufania. Minęły bowiem czasy powszechnych spotkań transów, gdzie osobiście można było poznać człowieka i wyrobić sobie o nim zdanie. Nie bardzo wiem, czy nowszy silnik byłby taki mega bardziej bezpieczny, często jest tak, że twórcy zostawiają sobie jakiś nieczysty kod i sami, lub przez udostępnienie furtki próbują ugrać ciut kasy na swoim dziele.

Chcesz, próbuj stworzyć swoje bezpieczniejsze miejsce, jeśli będzie tak samo dobre jak to chętnie tam zawitam.
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-11-05, 17:36   

Ada75 napisał/a:
spijających sobie z dziubków obłudników

Ale proszę bez niegrzecznych tekstów.
Ada75 napisał/a:
To są ludzie z problemami

I co z tego że mają jakieś problemy? Sama mam własne problemy życiowe ale nie wyzywam każdego i nie szkaluje ludzi. Jeśli ktoś nie potrafi się zachować i wziąć naukę z popełnianych błędów to jaki jest sens tolerowania takiej osoby? Takie osoby powinna spotkać należyta kara a nie ich głaskać po główce, bo ojej, mają problemy w życiu. Czyżby Tobie się podobało że użytkownicy są atakowani i obrażani??
Ada75 napisał/a:
Chcesz, próbuj stworzyć swoje bezpieczniejsze miejsce, jeśli będzie tak samo dobre jak to chętnie tam zawitam.

Najgłupszy argument na świecie, jak coś się nie podoba to wynocha. Kłopot w tym że nie tylko ja jestem narażona przez te wszystkie problemy forum, one dotykają każdego. Plus, jak coś się robi to powinno się to robić dobrze a nie byle jak. Zwrócenie uwagi że coś nie działa prawidłowo jest aż takie złe??
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-11-05, 18:29   

Emilia napisał/a:
Czy to nie brzmi jak czyjeś multikonto?

To jest multikonto. I wiemy już, której użytkowniczki.

Ada75 napisał/a:
To są ludzie z problemami

Jeśli są to poważne problemy natury psychicznej to powinny te osoby zgłosić się na terapię. Na żadnym forum nie ma pozwolenia na teksty, jakie w ostatnim czasie padały i tutaj również nie ma i nie będzie takiej zgody. Problemy z powodu ts lub innego nie są żadną wymówką do zachowań zacytowanych w pierwszym poście.
_________________
 
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-05, 18:44   

Emilia napisał/a:

I co z tego że mają jakieś problemy? Sama mam własne problemy życiowe ale nie wyzywam każdego i nie szkaluje ludzi. Jeśli ktoś nie potrafi się zachować i wziąć naukę z popełnianych błędów to jaki jest sens tolerowania takiej osoby? Takie osoby powinna spotkać należyta kara a nie ich głaskać po główce, bo ojej, mają problemy w życiu. Czyżby Tobie się podobało że użytkownicy są atakowani i obrażani??



Nie podoba mi się tak jak tobie. Jestem jednak przeciwna prembanom, choćby z powodu powrotów pod innymi nickami. Urlop na tydzień, to często wystarczająco dotkliwa kara. Mamy sprawną moderację i ona sobie z tym radzi.

Wojtku, takoż pracy ci nie braknie. Jestem niemal pewna, że przynajmniej niektórzy z zadymiarz wymagają kontaktu z psychiatrą, niestety im bardziej będziemy im to zalecać, tym bardziej będą to wypierali. Ostatnie zalecenia miały raczej wydźwięk ataku i wyrażenia pogardy, a powinna to być szczera troska.

Cytat:
Najgłupszy argument na świecie,

Bardzo grzeczny tekst.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-05, 19:05   

Ada75 napisał/a:
Jestem jednak przeciwna prembanom, choćby z powodu powrotów pod innymi nickami.

Pracujemy nad zablokowaniem tej możliwości.
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-11-05, 19:44   

Emilia napisał/a:
Najgłupszy argument na świecie, jak coś się nie podoba to wynocha.
taka sugestia nie padła, ani wprost ani pośrednio, nie histeryzuj z łaski swojej.
Nyaa napisał/a:
Ja bym tylko chciała wskazać na panujące tu przyzwolenie na plucie na niebinarne osoby, niezbyt podoba mi się co było mówione przy okazji dyskusji na temat Margot.
Też mi się to nie podoba i to bardzo, nie będę przypominała KTO w tym celował, kto ogarnia ten wie. To nie powinno być tolerowane.
WojtekM napisał/a:
Na żadnym forum nie ma pozwolenia na teksty, jakie w ostatnim czasie padały i tutaj również nie ma i nie będzie takiej zgody.
Jak się pozwala na sugerowanie innym choroby psychicznej to potem są takie teksty jak ten ostatni. Warto?

Osobiście ograniczam swoją aktywność tutaj - głównie czytam - bo rozmowa o rozmiarze buta, interesu czy wczorajszej zupce to powiedzmy nie jest to co lwy lubią najbardziej xD

A w ogóle pojęcie agresywności jest znacznie szersze niż Ci się wydaje droga Emilio.
_________________
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-05, 21:16   

Czyżby mi się wydawało...(albo też mi odbibija?) Ale co niektóre komentarz może nie koniecznie bezpośrednio- ale mają odnosić się do mnie? Nice.

Zgadzam się i z jedną i z drugą stroną po części... Kwiecista jest ok. Pieni się czasami ( tak jak każdy) ale nie jest az TAK zla.

Widzę że co niektórych dopadła zielony potwor zwany zazdrością? Teraz pisanie o naszym codziennych sprawach stało się ble... ?

Niestety świat się zmienia... my też... to juz nie jest to forum które było kiedyś gdzie każdemu bylo non stop zle i ciągłe drama. Idziemy do przodu z tranzycja, medycyną, passingiem itd... gorzkie żale powoli się kończą bo nasze życie jest...zwyczajne.

Co do security- po co ta spina? Przecież nic tutaj nie ma? Nie rozumiem co takiego mamy ukrywać?

Mówię jak jest - mogę być miła albo nie. Komuś może się to podobać lub nie. Nie będę się z nikim obchodzić jak z jajkiem... a swoje poglądy mogę też mieć.

FIN
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-11-05, 21:31   

Ada75 napisał/a:
Urlop na tydzień, to często wystarczająco dotkliwa kara.

No jak widać nie skoro niektórzy dalej robią to samo. W takim wypadku należy dokonać dotkliwszej kary.
Ada75 napisał/a:
Bardzo grzeczny tekst.

A dziękuje. Starałam się.
remick76 napisał/a:
taka sugestia nie padła, ani wprost ani pośrednio, nie histeryzuj z łaski swojej.

Tak jakby właśnie padła xd
remick76 napisał/a:
A w ogóle pojęcie agresywności jest znacznie szersze niż Ci się wydaje droga Emilio

No fajnie. No i?
QueenK napisał/a:
Kwiecista jest ok. Pieni się czasami ( tak jak każdy) ale nie jest az TAK zla.

No nie aż tak jak każdy, sama przecież widziałaś jej teksty. Ona przoduje we wpienianiu się na tym forum. Fajnie że masz taką optymistyczną opinie, jednak nie Ty byłaś wielokrotnie wyzywana od transwestytów przez trans-kobiete. Właśnie dlatego mam opinie jaką mam i uważam że powinna dostać perma-bana.
QueenK napisał/a:
Co do security- po co ta spina?

Można wykraść email, hasła i adres IP użytkowników, a także podglądać czyjeś PW, a na nim można znaleźć wiele prywatnych informacji o użytkowniku. Stąd ta "spina".
QueenK napisał/a:
Niestety świat się zmienia... my też... to juz nie jest to forum które było kiedyś gdzie każdemu bylo non stop zle i ciągłe drama. Idziemy do przodu z tranzycja, medycyną, passingiem itd... gorzkie żale powoli się kończą bo nasze życie jest...zwyczajne.

Ano, zgadzam się.
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2020-11-06, 10:36   

Mi nie przeszkadzają wulgarne treści. Ale bardzo przeszkadza cenzura i nazywanie treści "szkodliwymi". To taka narracja Facebooka i Gatesa, którym przeszkadza prawda więc nazywają ją "treściami szkodliwymi". Szkodliwa to jest właśnie cenzura i niestety ją ostatnio widać. Może trzeba bardziej popilnować moderatorów, którzy usuwają.
Ostatnio zmieniony przez Wild 2020-11-06, 10:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-11-06, 10:37   

To, że phpBB 2 w 2020 to syf żadna nowość, jest mnóstwo bezpieczniejszych skryptów. Już lepsze phpBB 3, choć ja raczej wolę MyBB, ale pewnie aktualizacja do phpBB 3 byłaby prostsza. Brakuje też certyfikatu SSL.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-11-06, 17:02   

QueenK napisał/a:
Niestety świat się zmienia... my też... to juz nie jest to forum które było kiedyś gdzie każdemu bylo non stop zle i ciągłe drama. Idziemy do przodu z tranzycja, medycyną, passingiem itd... gorzkie żale powoli się kończą bo nasze życie jest...zwyczajne.


no raczej mówisz o sobie, bo nie u każdego jest tak kolorowo. poza tym pojawiają się też nowi użytkownicy, jeszcze przed tranzycją, szukający tu informacji, wiec ich sytuacja jest nieciekawa, są na początku drogi. więc miejsce na gorzkie żale jak najbardziej dalej jest :)
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-11-06, 17:23   

Alvena napisał/a:
no raczej mówisz o sobie, bo nie u każdego jest tak kolorowo. poza tym pojawiają się też nowi użytkownicy, jeszcze przed tranzycją, szukający tu informacji, wiec ich sytuacja jest nieciekawa, są na początku drogi. więc miejsce na gorzkie żale jak najbardziej dalej jest
100 % racja, poza tym nie widzę nic złego w żaleniu się to podobno forum pomocowe :)
_________________
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-11-07, 03:00   Re: Obalić Freje

Emilia napisał/a:
Obalić Freje

Chyba sobie... żartujesz. Czy jak kogoś odwiedzasz, to przychodzisz mu do domu i mówisz, że Ci się nie podobają jego goście, jego wystrój domu i zamki ma do kitu, więc wynocha i powinien ten dom komuś oddać albo się poprawić :D
Ja Ci powiem: zbuduj swój jak Ci się czyjś nie podoba. Jaki to problem? I nie, to nie jest najgłupszy argument na świecie, to jest zwyczajne stwierdzenie prostego faktu.

Cytat:
Nie raz przewijały się posty że coś tu nie gra.

Nic nowego, zawsze komuś gdzieś coś nie gra, nie da się zadowolić wszystkich, jestem moderatorem na Niebieskim forum od nie pamiętam już ile, ale pewno z 13 lat albo dłużej. Naprawdę zadowolić wszystkich się nie da i nie ma sensu nawet próbować. Już nawet tu jak widzisz po powyższych postach są różne zdania.

Cytat:
Problem 1 - Toksyczność użytkowników.

Nie bierzesz pod uwagę dwóch rzeczy:
- nie zawsze tak łatwo jest ocenić kto ma rację itp.
- nawet ci "toksyczni użytkownicy" mają swoich fanów - zbanujesz kogoś, to ci fani cię zakrzyczą i rozniosą oburzenie po całym internecie.

Cytat:
Przez forum przetoczyła się też wiele innych toksycznych osób, takich jak marta, DeadSally, hikaru, Arisa, Vichan.

To jest Twoja subiektywna ocena, moim zdaniem nie wszystkie z wymienionych przez Ciebie osób były toksyczne. I już widzisz nie wszyscy są zgodni, więc jak zadowolić wszystkich?

Emilia napisał/a:
Zwrócenie uwagi że coś nie działa prawidłowo jest aż takie złe??

Zwrócenie uwagi nie, pouczanie zwłaszcza z sugerowaniem że jeśli się czegoś nie zrobi, to powinno się komuś innemu oddać stworzone miejsce jest już moim zdaniem trochę bezczelne.
_________________
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-08, 13:23   

Alvena napisał/a:
QueenK napisał/a:
Niestety świat się zmienia... my też... to juz nie jest to forum które było kiedyś gdzie każdemu bylo non stop zle i ciągłe drama. Idziemy do przodu z tranzycja, medycyną, passingiem itd... gorzkie żale powoli się kończą bo nasze życie jest...zwyczajne.


no raczej mówisz o sobie, bo nie u każdego jest tak kolorowo. poza tym pojawiają się też nowi użytkownicy, jeszcze przed tranzycją, szukający tu informacji, wiec ich sytuacja jest nieciekawa, są na początku drogi. więc miejsce na gorzkie żale jak najbardziej dalej jest :)


Owszem, nie mówię że każdy ma łatwo.... i to jest skomplikowany proces. Ale dlaczego odrazu wyskakujesz z negatywnością? Czemu wpieramy sobie ze to okropna kara... obrazu zakładamy porażkę i cierpienie. Nie wytrzymam... litości.

Jest o wiele łatwiej dla każdej nowej osoby która stawia pierwsze kroki. Odrobina optymizmu nikogo nie zabije.... a za to że czasy się zmieniają... bedziemy widzieć mniej osób starszych decydujących się na tranzycje w poznym wieku.... i horror history juz nie będzie. ..

Każda osoba która zaczyna tranzycje musi wiedzieć ze jest wyjątkowa i ze będzie dobrze. Powinniśmy budować siebie na wzajem i dodawać pewności siebie i odwgi a nie dołować i straszyć. Cały process jest skomplikowany i trudny- ale czy to ma być męczarnia? Wątpię.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-08, 14:24   

QueenK napisał/a:
bedziemy widzieć mniej osób starszych decydujących się na tranzycje w poznym wieku.... i horror history juz nie będzie. ..


Hej, ja zamierzam jeszcze ciut pożyć.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-08, 14:29   

Ada75 napisał/a:
QueenK napisał/a:
bedziemy widzieć mniej osób starszych decydujących się na tranzycje w poznym wieku.... i horror history juz nie będzie. ..


Hej, ja zamierzam jeszcze ciut pożyć.
🤣🤣🤣🤣
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-08, 14:39   

I jeszcze się śmieje ze mnie , jak przedłożę przez kolano to ci mina zrzednie ;) .
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

  Wysłany: 2020-11-08, 14:57   

Ada75 napisał/a:
QueenK napisał/a:
bedziemy widzieć mniej osób starszych decydujących się na tranzycje w poznym wieku.... i horror history juz nie będzie. ..


Hej, ja zamierzam jeszcze ciut pożyć.


A ja mam wnuczęta. :roll:
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-08, 15:00   

Katarzyna, gratuluję. Bliźniaki?
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-11-08, 15:01   

A ja nie mam horror stories :) Chociaż nie, jest jedna. W sierpniu serbscy celnicy mi przetrzepali na granicy z Węgrami auto do ostatniej śrubki, nawet pompę paliwa wyciągali - podobno w poszukiwaniu kontrabandy :D
_________________
Ostatnio zmieniony przez remick76 2020-11-08, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-08, 15:01   

Ada75 napisał/a:
I jeszcze się śmieje ze mnie , jak przedłożę przez kolano to ci mina zrzednie ;) .
Klapsy dla mnie to żadna kara 😝😝😝
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-08, 15:25   

Ada75 napisał/a:
Katarzyna, gratuluję. Bliźniaki?


Wczoraj ten fakt sobie uswiadomilam. Stryjeczne. Jeden ma juz 5 lat. :O
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-09, 00:31   

no, i co na forum się stało jak mnie, hikaru i salamandrze życzono śmierci w auschwitz albo byciem dymem z birkenau, kiedy wyzywano od n-word loverów, gdy życzono mi gwałtów zbiorowych. jeden z użytkowników, który tu nadal wchodzi z którym sobie gawędzicie, życzył mi gwałtu oralnego przez sześciu syryjczyków i zmuszenia do picia ich spermy. żadna ilość warnów i banów nie cofnie czasu. te wszystkie zdania/słowa padły i są nie do wybaczenia i nie do zapomnienia. nie ma powrotu do "przed".
co jest teraz? harem margot i debata o niebinarności, rzeczy już bez metafor i przenośni, prosto z forum stormfrontu. zaczęło gnić faszystowsko tutaj już dawno, tylko przymykaliście/przymykałyście oczy.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-09, 08:10   

Znowu czuję się jakbym przyleciała z innej planet!? O czym ona w ogóle mówi? Jaki faszyzm?

Żadne z tych wyżej wymienionych rzeczy nie mają tutaj miejsca. Jeśli ktoś sądzi inaczej to chyba ma wypaczone poczucie rzeczywistości.

Czy możemy przestać usilnie podpinac okropne rzeczy które spotkały Żydów pod nasze środowisko? Please. Not cool. Nie ma ro z nami nic wspólnego i nigdy nie miało. Pilnujcie swoich dawek hormonów a nie czepiajcie się biednych Żydów.

Co to ma być w ogóle!? Ogarnij się.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-09, 10:29   

QueenK, to pasta. Taki rodzaj żartu.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-11-09, 14:25   

Queen - ona mowi o mnie mocno przy tym koloryzujac. Nazywa mnie faszysta tylko dlatego ze kiedys byla tu dyskusja o uchodzcach, w ktorej wyrazalem swoje obawy o to ze Europa przyjmujac uchodzcow wpusci na swoj teren wielu islamistow. Uplynelo troche czasu i co widzimy - zamachy we Francji (obcinanie glow), ktorego dokonuja nielegalny imigrant z Tunezji ktory udajac uchodzce przedostal sie przez jedna z wysp wloskich i uchodzca z Checzenii, zamach w Wiedniu, ktorego dokonal muzulmanski imigrant z Balkanow. Podobnych przypadkow od czasu usuniecia tej dyskusji z forum bylo mnostwo. Niestety tacy lewaccy ekstremisci jak DeadSally i wymienione przez nia hikaru i salamandra zyja w swoim wyimaginowanym swiecie, gdzie tylko oni maja racje, a jak ktos ma inne zdanie to nazywa sie go faszysta. Ich poglady to marksizm w najczystszej postaci wraz z prymitywnym darwinizmem spolecznym - jedna z nich kiedys napisala na tym forum, ze sprawiedliwoscia dziejowa bedzie opanowanie Europy przez ludzi przybylych tu z trzeciego swiata i zaprowadzenie ich praw - bo przeciez wedlug Darwina tylko najbardziej bezwzgledne jednostki maja prawo przezyc. Nie wiem jak slepym trzeba byc zeby gloszac poglady na ktorych rozwinal sie faszyzm nazywac innych faszystami (bo faszyzm to takze kult najsilniejszego, ktory jedynie z powodu swojej sily ma prawo podporzadkowywac sobie slabszych)
Dla tych ktorzy nie znaja Dead Sally i jej towaszyszek - to sa lewicowe ekstremistki wychwalajace zalety komunizmu (nie socjalizmu, ale wlasnie komunizmu!). O tym tez byla tu kiedys dyskusja i one wszystkie twierdzily, ze eksperyment z komunizmem w Rosji sie wprawdzie nie udal z powodu wypaczen, ale nalezy go jeszcze raz powtorzyc stosujac sie nieco dokladniej do zalecen pana Marxa, a wtedy wszyscy bedziemy na pewno zyc w raju na ziemi.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-11-09, 14:54   

southener napisał/a:
Queen - ona mowi o mnie mocno przy tym koloryzujac. Nazywa mnie faszysta tylko dlatego ze kiedys byla tu dyskusja o uchodzcach, w ktorej wyrazalem swoje obawy o to ze Europa przyjmujac uchodzcow wpusci na swoj teren wielu islamistow. Uplynelo troche czasu i co widzimy - zamachy we Francji (obcinanie glow), ktorego dokonuja nielegalny imigrant z Tunezji ktory udajac uchodzce przedostal sie przez jedna z wysp wloskich i uchodzca z Checzenii, zamach w Wiedniu, ktorego dokonal muzulmanski imigrant z Balkanow. Podobnych przypadkow od czasu usuniecia tej dyskusji z forum bylo mnostwo. Niestety tacy lewaccy ekstremisci jak DeadSally i wymienione przez nia hikaru i salamandra zyja w swoim wyimaginowanym swiecie, gdzie tylko oni maja racje, a jak ktos ma inne zdanie to nazywa sie go faszysta. Ich poglady to marksizm w najczystszej postaci wraz z prymitywnym darwinizmem spolecznym - jedna z nich kiedys napisala na tym forum, ze sprawiedliwoscia dziejowa bedzie opanowanie Europy przez ludzi przybylych tu z trzeciego swiata i zaprowadzenie ich praw - bo przeciez wedlug Darwina tylko najbardziej bezwzgledne jednostki maja prawo przezyc. Nie wiem jak slepym trzeba byc zeby gloszac poglady na ktorych rozwinal sie faszyzm nazywac innych faszystami (bo faszyzm to takze kult najsilniejszego, ktory jedynie z powodu swojej sily ma prawo podporzadkowywac sobie slabszych)
Dla tych ktorzy nie znaja Dead Sally i jej towaszyszek - to sa lewicowe ekstremistki wychwalajace zalety komunizmu (nie socjalizmu, ale wlasnie komunizmu!). O tym tez byla tu kiedys dyskusja i one wszystkie twierdzily, ze eksperyment z komunizmem w Rosji sie wprawdzie nie udal z powodu wypaczen, ale nalezy go jeszcze raz powtorzyc stosujac sie nieco dokladniej do zalecen pana Marxa, a wtedy wszyscy bedziemy na pewno zyc w raju na ziemi.


nie znam tych typiar.
ale przecież to sobie przeczy, co piszesz o nich, skoro z jednej strony niby promują marksizm, a z drugiej popierają przetrwanie najsilniejszych, inwazję na słabszych, czy wprowadzenie szariatu w europie.

albo rybki, albo grzybki.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-09, 18:06   

tak, zaprzeczajcie rzeczywistości dalej. mówcie, że to pasty i żarty. bredźcie o radzieckim komunizmie.
Nic, co było nie zostanie zapomniane i nigdy nie będzie.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-11-09, 18:26   

Nie to nie tak - glosno tego nie mowia ze popieraja przetrwanie najsilniejszych - tak samo jak komunisci nie przyznawali sie do tego ze popieraja przetrwanie najsilniejszych. Jednak kto wie jak marksizm przejawial sie w praktyce zauwazy ze filozofia marksistowska czerpala duzo z darwinizmu, marksisci nawet promowali darwinizm, nauczano go w szkolach z jasnym dla wszystkim przeslaniem, ze to jest poglad bliski komunistom. Co zas do ideologii komunistycznej to tez byl w niej obecny w postaci twierdzenia, ze klasy spoleczne najbardziej zywotne, najliczniejsze maja moralne prawo do wyeliminowania (w tym nawet fizycznego) klas przestarzalych, anachronicznych, mniej licznych - czyli burzuazji, arystokracji czy kulactwa. Taka tez byla praktyka komunistow - eliminowano przedstawicieli wyzej wymienianych klas, odbierano im majatki a czesto takze i zycie. Faszyzm czerpal z Nitchego i Darwina w sposob doslowny, komunisci walke najsilniejszych gatunkow zamienili na przetrwanie najsilniejszych klas spolecznych i realizowali ja w praktyce. Wspomniane przeze mnie towarzyszki pokazaly nam na tym forum ze wspolczesny anarcho - komunizm (bo do takiego nurtu sie zaliczyly) proponuje nam jeszcze inny wariant ten marksistowskiej teorii - przetrwanie najsilniejszych nacji, czyli cos bardzo podobnego co glosil faszyzm - otoz ludy najliczniejsze, rozmnazajace sie w najszybszym tempie maja moralne prawo do zajmowania ziemi ludow bardziej zaawansowanych cywilizacyjnie i przez to bogatszych. Maja moralne prawo do osiedlania sie na tych ziemiach i narzucania tubylcom swoich praw, a ci ktorzy sie temu sprzeciwiaja sa zli. Dlatego te towarzystki komuno - anarchistki ludzi takich ja zawsze tu na forum nazywaly faszystami.
Alvena - sam mam przekonania lewicowe, ale to co nam w przeszlosci zaproponowal komunizm z dobrem, pacyfizmem i sprawiedliwoscia spoleczna niewiele ma wspolnego. Owoce faszyzmu i komunizmu urosly na tym samym drzewie darwinizmu, trudno wiec zeby smakowaly inaczej. Jak to jest powiedziane - po owocach ich poznacie - jesli cos wyglada i smakuje tak samo to znaczy ze pochodzi z tego samego drzewa. Mordy i terror byl znakiem rozpoznawczym zarowno komunizmu jak tez faszyzmu, nie od rzeczy wiec bedzie przypuszczenie ze te dwie ideologie maja wspolne korzenie.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-11-09, 20:25   

QueenK napisał/a:
Znowu czuję się jakbym przyleciała z innej planet!? O czym ona w ogóle mówi? Jaki faszyzm?

Żadne z tych wyżej wymienionych rzeczy nie mają tutaj miejsca. Jeśli ktoś sądzi inaczej to chyba ma wypaczone poczucie rzeczywistości.

Bo przyleciałaś ;) Od kiedy tutaj jesteś? No właśnie. Nie widziałaś tego co się tu czasami działo wcześniej. Niestety ale DeadSally nie wymyśla, tak było momentami. Teraz już na szczęście takie rzeczy nie mają tutaj miejsca (i mam nadzieję, że nie będą miały).

southener, proszę Cię, przeczytaj pierwszy akapit definicji komunizmu:

Komunizm (od łac. communis „wspólny, powszechny”[1]) – polityczna i ekonomiczna ideologia klasyfikowana jako utopijna[2], której celem jest utworzenie społeczeństwa pozbawionego ucisku i wyzysku klasowego, opartego na braku własności prywatnej (w rozumieniu marksistowskim)[3], kolektywnej własności środków produkcji i wspólnotowym podziale dóbr[4]. W pismach Karola Marksa, Fryderyka Engelsa i innych teoretyków marksizmu, komunizm jest przyszłym ustrojem rozwiniętych społeczeństw, w którym wspólnota własności obejmować będzie przede wszystkim środki produkcji. Potocznie mianem komunizmu określa się też ustrój polityczny zaprowadzony w państwach, w których władzę zdobyły dyktatury i partie komunistyczne (zob. ZSRR i blok wschodni)[5].
( https://pl.wikipedia.org/wiki/Komunizm )

- tak więc komunizm ma bardzo szlachetne i wzniosłe założenia. Tyle że jest ustrojem utopijnym, którego jak dotąd nigdzie nie było i zapewne nigdzie nie będzie.

southener napisał/a:
Queen - ona mowi o mnie mocno przy tym koloryzujac. Nazywa mnie faszysta tylko dlatego ze kiedys byla tu dyskusja o uchodzcach, w ktorej wyrazalem swoje obawy o to ze Europa przyjmujac uchodzcow wpusci na swoj teren wielu islamistow.

No tylko że "wyrażając swoje obawy" "troszeczkę" się wtedy zagalopowałeś, ja też to pamiętam.

southener napisał/a:
Uplynelo troche czasu i co widzimy - zamachy we Francji (obcinanie glow), ktorego dokonuja nielegalny imigrant z Tunezji ktory udajac uchodzce przedostal sie przez jedna z wysp wloskich i uchodzca z Checzenii, zamach w Wiedniu, ktorego dokonal muzulmanski imigrant z Balkanow. Podobnych przypadkow od czasu usuniecia tej dyskusji z forum bylo mnostwo.

I galopujesz dalej. A ile było innych zbrodni nie dokonanych przez uchodźców?
_________________
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-11-09, 20:36   

Jak jest tak cudownie to idz uczyc nauk spolecznych czy historii we Francji - piekne, bezpieczne, demokratyczne panstwo, ale jak na lekcji powiesz cos na temat totalitarnego charakteru isalmu, albo jak pokazesz jakies plakaty z Mahometem to nazajutrz bedziesz miec ucieta glowe. Tylu bedzie tam chetnych do skrocenia Cie o glowe, ze masz to na 100% zagwarantowane. Taka to mamy wolnosc slowa w tym kraju, a tak wkrotce bedzie tez w innych krajach. Ty podobnie jak niektorzy liberalowie w ogole nie rozumieja zagrozenia demokracji przez ten totalitarny system religijny. Nie pamietaja, ze Hitler nie przejal wladzy w wyniku zamachu stanu, ze tak naprawde wygral w demokratycznych wyborach. Ta historia znowu moze sie powtorzyc w Europie w przyszlosci: islamisci wygraja za pomoca mechanizmow demokratycznych, a potem juz bez przeszkod mechanizmy te zastapia rezimem totalitarnym. Pomoze im w tym demografia. A ilosc zbrodni islamskich w Europie zwieksza sie wraz z iloscia przybyszow z muzulmanskich krajow - w latach 80-tych czegos takiego w ogole nie bylo bo i muzulmanow w Europie bylo mniej. Za to w Europie Zachodniej bylo wiecej komunistow i tez to przekladalo sie na ilosc zbrodni popelnianych przez ta grupe - np: zbrodnie popelnione przez Czerwone Brygady. Tam gdzie jest wiecej radykalow tam jest tez wiecej popelnianych przez nich zbrodni.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-09, 21:57   

Sven, to jest pasta, sven. i nie zawsze jest to rodzaj żartu.
Tęczowa flaga w alei dziś rano, ślad krwi na porwanym materiale. Ludzie z tego forum uważają, że jestem toksyczna. Jestem, bo zobaczyłam ich prawdziwe twarze. Posty to przedłużenie rynsztoków, a rynsztoki są pełne krwi i kiedy studzienki pokryją się wreszcie strupami, całe te transowe zrypanie się potopi. Nagromadzony brud neoliberalizmu, przymykania oczu i nietolerancji spieni im się na wysokość pasa a wszystkie cisy, emki, kaemi i enbies spojrzą w górę i zakrzykną: „Ocal nas!”, a ja spojrzę w dół i rozpłaczę się bo nie będę wiedziała jak pomóc. Mieli wybór, wszyscy. Mogli pójść w ślady dobrych ludzi. Przyzwoitych ludzi, którzy wierzyli w akceptację i solidarność społeczną. Tymczasem poszli tropem odchodów, pozostawionych przez obrzydliwców i nazistów, nie rozumiejąc, że szlak prowadzi nad przepaścią. Wszyscy stoimy na krawędzi, patrząc na krwawe piekło wokół, wszyscy ci liberałowie, intelektualiści i mądrale także... i nikt nie wie, co powiedzieć.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-09, 22:07   

 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-11-09, 22:24   

Smutne jest to, ze my wszyscy tutaj chcemy jak najlepszej przyszlosci dla naszego kraju i Europy, ale zarowno ta szczesliwa przyszlosc jak tez zagrozenia widzimy zupelnie gdzie indziej. Nie ma sie wiec chyba co dalej spierac, bo do zadnego porozumienia nie dojdziemy. W kazdym razie nie warto powtarzac tego co raz juz tu zostalo powiedziane. Szkoda na to czasu, szkoda nerwow. Nie wiem po co Dead Sally wrocila do tego wszystkiego, niech sobie pamieta, jej sprawa, jej zolc sie przelewa. Ja tez pamietalem jak wyzywala mnie od nazioli, ale z tego powodu nie mialem zamiaru tworzyc nowej afery. Gdyby bylo tak jak ona to przedstawila to administracja by zareagoweala - ale bylo dokladnie odwrotnie - to ona wyzywala ludzi i w koncu chyba dostala za to jakies ostrzezenia. W kazdym badz razie obrazila sie i przez dlugi czas nie wchodzila na forum. Niedawno zaczela sie znowu udzielac i znowu nawija o faszystach i Zydach.
Moglbym bardzo latwo zrobic parafraze tego ostatniego postu DS - ale po co? Ze tez tak kiedys bedzie jak napisalbym w poscie - nie mam co do tego watpliwosci - tez bedzie krew, trupy, a z teczowa flaga nikt sie nawet nie odwazy po ulicach ganiac. Co z tego ze tak bedzie - co to obchodzi dzisiejsza lewice?
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-09, 22:47   

Ale ja nie twierdzę, że w żarcie nie można czegoś na poważnie przekazywać. Absolutnie można. Tylko forma jest zabawna. Treść nie musi być.

Cytat:
Wszyscy stoimy na krawędzi, patrząc na krwawe piekło wokół, wszyscy ci liberałowie, intelektualiści i mądrale także... i nikt nie wie, co powiedzieć.

Tru tho. Jak się człowiek nie obróci, to 4 litery z tyłu.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-11-10, 07:51   

DeadSally napisał/a:
Sven, to jest pasta, sven. i nie zawsze jest to rodzaj żartu.
Tęczowa flaga w alei dziś rano, ślad krwi na porwanym materiale. Ludzie z tego forum uważają, że jestem toksyczna. Jestem, bo zobaczyłam ich prawdziwe twarze. Posty to przedłużenie rynsztoków, a rynsztoki są pełne krwi i kiedy studzienki pokryją się wreszcie strupami, całe te transowe zrypanie się potopi. Nagromadzony brud neoliberalizmu, przymykania oczu i nietolerancji spieni im się na wysokość pasa a wszystkie cisy, emki, kaemi i enbies spojrzą w górę i zakrzykną: „Ocal nas!”, a ja spojrzę w dół i rozpłaczę się bo nie będę wiedziała jak pomóc. Mieli wybór, wszyscy. Mogli pójść w ślady dobrych ludzi. Przyzwoitych ludzi, którzy wierzyli w akceptację i solidarność społeczną. Tymczasem poszli tropem odchodów, pozostawionych przez obrzydliwców i nazistów, nie rozumiejąc, że szlak prowadzi nad przepaścią. Wszyscy stoimy na krawędzi, patrząc na krwawe piekło wokół, wszyscy ci liberałowie, intelektualiści i mądrale także... i nikt nie wie, co powiedzieć.


o, tak swoją drogą dodam, że żaden lewicowiec nigdy mi nie pomógł, nigdy nie wpłacił żaden na moją zbiórkę, a nie mam nawet za co leków kupić. nawet żaden nie udostępił nigdy mojej zbiórki, gdy o to prosiłam, a to przecież nic nie kosztuje. zbywali mnie jedynie obietnicami pomocy i pustymi słowami, ze oh, jak to im przkro i jak mi współczują, że trzymają kciuki. już nawet tzw prawacy pomogli mi dawno temu parę razy, zdarzyło się. czyli prawacy mniej mnie nienawidzą od lewaków? na to wychodzi, mimo, że ci drudzy uprawiają non stop virtue signalling, wciąż słyszę te piękne słówka. więc od gadania, że lewica, że anarchokomuniści to równość, dobro, miłość, tolerancja, wzajemna pomoc sobie, to mi się rzygać chce. bo to jedna, wielka obłuda. wszędzie są równi i równiejsi, wszędzie wszystko jest po znajomości. nie mówię, że każdy lewicowiec jest zły, bo ja przecież wszystkich nie znam, ale jeszcze spoko osoby z tej grupy nigdy nie spotkałam w swoim życiu. to są moje doświadczenia, może mam takiego pecha w życiu. nie wiem co gorsze, tzw. prawica, ktora mnie nienawidzi wprost, czy lewica, ktora udaje, ze jej na mniej zalezy, a też mną gardzą/mają w 4 literach.
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2020-11-10, 11:37   

Ja też miałam sytuacje że osoby z lewicy nie pomogły mi, raz w 2010 zaraz po operacji, dwa w 2017 obiecali dać mieszkanie socjalne a poszłam na komisje i tylko się ośmieszyłam. Z prawicy i centrum tak: dyrektor liceum znał ts problem, jest kobieta 84 letnia lekarka co ją nazywam ciocią. Ona jest zagorzałą katoliczką ale jeden mój telefon i rozwiązuje moje problemy.
Fakt jeden z PiSu oszukał mnie z pracą, tak samo jeden konfederat :D :D
zresztą wszędzie są różni ludzie. :-p
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-10, 18:45   

DeadSally napisał/a:
Mieli wybór, wszyscy. Mogli pójść w ślady dobrych ludzi. Przyzwoitych ludzi, którzy wierzyli w akceptację i solidarność społeczną. Tymczasem poszli tropem odchodów, pozostawionych przez obrzydliwców i nazistów, nie rozumiejąc, że szlak prowadzi nad przepaścią.


Pokojowe rozwiązania mają sens w czasach pokoju, zdaje mi się że takie podejście nie jest zbyt skomplikowane.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-11-10, 21:04   

southener napisał/a:
Taka to mamy wolnosc slowa w tym kraju, a tak wkrotce bedzie tez w innych krajach.

Następny prorok po JuicyLucy...

southener napisał/a:
Ty podobnie jak niektorzy liberalowie w ogole nie rozumieja zagrozenia demokracji przez ten totalitarny system religijny. Nie pamietaja, ze Hitler nie przejal wladzy w wyniku zamachu stanu, ze tak naprawde wygral w demokratycznych wyborach. Ta historia znowu moze sie powtorzyc w Europie w przyszlosci: islamisci wygraja za pomoca mechanizmow demokratycznych, a potem juz bez przeszkod mechanizmy te zastapia rezimem totalitarnym.

I to jest powód, dla którego mamy wyrzec się demokracji czy stać się tyranami wcześniej?

southener napisał/a:
Za to w Europie Zachodniej bylo wiecej komunistow i tez to przekladalo sie na ilosc zbrodni popelnianych przez ta grupe - np: zbrodnie popelnione przez Czerwone Brygady. Tam gdzie jest wiecej radykalow tam jest tez wiecej popelnianych przez nich zbrodni.

Więc nie bądź radykałem.

southener napisał/a:
Ze tez tak kiedys bedzie jak napisalbym w poscie - nie mam co do tego watpliwosci - tez bedzie krew, trupy, a z teczowa flaga nikt sie nawet nie odwazy po ulicach ganiac. Co z tego ze tak bedzie - co to obchodzi dzisiejsza lewice?

Ty naprawdę chyba chcesz przejąć funkcję JuicyLucy...

Alvena napisał/a:
czyli prawacy mniej mnie nienawidzą od lewaków?

W jaki sposób to, że ktoś Ci nie pomógł miałoby być równoznaczne z nienawiścią? Różne są powody braku pomocy, a zwłaszcza jeśli chodzi o finansową - wielu ludzi żyje na niskim poziomie, ciężko jeszcze wtedy komuś pomagać.
_________________
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-10, 21:09   

Polityka- ustroje państwa... totalnie nie moja bajka. Forum nie jest po to aby promować swoje przekonanania ... i tlić ekonomiczne wojny... personalnie staram się trzymać z dala od takich dyskusji...
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-11-10, 21:24   

wendigo napisał/a:
W jaki sposób to, że ktoś Ci nie pomógł miałoby być równoznaczne z nienawiścią? Różne są powody braku pomocy, a zwłaszcza jeśli chodzi o finansową - wielu ludzi żyje na niskim poziomie, ciężko jeszcze wtedy komuś pomagać.


czytanie ze zrozumieniem się kłania. napisałam przecież WYRAŹNIE, że prosiłam o pomoc choćby w udostępnieniu linka, UDOSTĘPNIENIU LINKA. rozumiem, że to też zbyt kosztowne? po prostu ci ludzie są obłudni, ale zawsze pierwsi do virtue signalingu. ja już wolę prawaków, którzy nienawidza mnie wprost, niż taką obłudę i udawanie pomocnych, przyjacielskich, przejętych czyimś losem, gdy tak naprawdę mają cię gdzieś.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-11-12, 02:50   

Nie trzeba byc prorokiem, zeby pewne rzeczy przewidziec - tak jak w latach trzydziestych ub. wieku nie trzeba bylo zadnych prorokow, aby przewidziec zbrodnie faszystowskie. Moze sw. pamieci Lech Kaczynski tez byl prorokiem kiedy mowil, ze nastepnym celem ataku Rosji (po Gruzji) bedzie Ukraina?
Jak zreszta nie miec zlych przeczuc co do losow Europy, kiedy nawet muzulmanskie dzieci zyjace w Europie potrafia byc ekstremistami? https://www.dailymail.co....er-Germany.html

A ty Wendigo robisz wrazenie jakbys w ogole nie wiedzial co sie na swiecie dzieje, Dopytujesz o to ktory z zamachowcow byl uchodzca, czy nielegalnym imigrantem jakbys nigdy nie slyszal o szczegolach zwiazanych z zamachami. Jakbys sluchal uwaznie wiadomosci to bys wiedzial, no chyba ze u Was z polecenia cioci Angeli cenzuruja media. Otoz wyobraz sobie, ze prawie za kazdym z atakow terrorystycznych na przestrzeni ostatnich lat stali uchodzcy, azylanci, starajacy sie o azyl albo dzieci tych ktorzy otrzymali azyl,

Pierwsze z brzegu przyklady - Manchester Arena - syn libijskich uchodzcow uciekajacych przed przesladowaniami rezimu Gadafiego - Brytyjczycy ulitowali sie nad rodzicami i przyznali im azyl, a ich bachor tak sie im odplacil

London Bridge - jednym z terrorystow byl Marokanczyk, ktorego podanie o azyl wladze brytyjskie odrzucily

Berlin 2016 - nielegalny imigrant, ktory przybyl na Lampaduse na lodzi z uchodzcami

Nicea 2016 - tunezyjski imigrant, ktory przybyl do Francji w 2005

Reading 2020 - atak na gejow w parku - libijski uchodzca, ktory uzyskal azyl w 2012

Atak na posterunek policji w Paryzu w styczniu 2016 - dokladnie w rocznice zamachu na biuro Charlie Hebdo - nielegalny imigrant z Tunezji, udajacy uchodzce, mieszkajacy w osrodku dla uchodzcow w Niemczech.

Atak maczeta na policjanta przed katedra Notre Damme - 6 czerwiec 2017- podaje dokladna date bo to istna perelka - przyklad ilustrujacy ze nawet tym uchodzacym za zwesternizowanych nie mozna ufac - sprawca to algierski dziennikarz, laureat nagrody za artykuly o prawach czlowieka, przybyly do Francji na podstawie wizy studenckiej, robiacy we Francji doktorat. Jego promotor scharakteryzowal go go jako 'niezlomnego obronce zachodniej demokracji'

Jesli o nich nigdy nie slyszales to podam ci przyklady blizej domu, wszystkie z 2016:

Wuerzburg - atak nozownika w pociagu - uchodzca z Afganistanu.

Berlin 24 lipca - syryjski uchodzca starajacy sie o azyl maczeta zabija kobiete w ciazy i rani 5 innych osob

Ten sam dzien, Ansbach - syryjski uchodzca wysadza sie w powietrze raniac 15 osob

Teraz te najnowsze:
18 sierpien 2020 Berlin, iracki uchodzca starajacy sie o azyl taranowal samochody na autostradzie 100, raniac 6 osob

4 pazdziernik 2020, Drezno - Syryjczyk starajacy sie o azyl zaatakowal turystow nozem zabijajac jedna osobe i raniac druga.

To sa tylko przyklady jakich mozna znalezc wiele, tylko Ty Wendigo nie widzisz tego co sie dzieje lub udajesz, ze nie widzisz. (Nazwisk zamachowcow nie podaje, kazdy kto chce moze sobie je znalezc i przy okazji stwierdzic prawdziwosc danych o ich statusie w momencie dokonywania zamachu - czyli czy byli to azylanci, nielegalni imigranci... itp)
Tak nawiasem mowiac, to macie u siebie juz zaczatek wojny domowej (ha, ha przewidzianej przez kogos w internetach) Wszyscy atakuja wszystkich - islamisci niewiernych, prawacy islamistow, lewacy prawakow. Atakowani sa cywile, wojsko, meczety, bary szisza... Wystarczy sobie przejrzec liste zamachow w Niemczech i to wszystko tam sie znajdzie. Tylko trzeba chciec wiedziec, a nie wsadzac glowe w piasek i udawac, ze nic sie nie dzieje.

Nikt nie mowi o wyrzeczeniu sie demokracji, czasami jednak mniejsze wartosci trzeba poswecic dla wiekszych.
Wiesz jaka byla cena zachowania demokracji w Europie w czasie II WS? Co poswiecil Churchil aby uratowac swoj kraj, a tym samym Europe Zachodnia przed calkowita kleska? Bylo cos takiego, bardzo obrzydliwego, Ty mi powiedz co.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-11-13, 16:39   

Prawda zawsze kluje w oczy i czesto wywoluje uczucie nienawisci w stosunku do tych ktorzy prawde mowia.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-13, 19:14   

<idiota> <idiota> <idiota>

Ale fazy ludzie mają. Proponuję skupić się na sobie i przestać robić problemy tam gdzie ich nie ma...

Miłego weekendu!
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-13, 20:15   

DeadSally, ja ciebie bardzo lubię, wspominam czasy, gdy potrafiłaś pisać bardzo mądrze i tak, że często z podziwu nie wychodziłam z tydzień. Dziś piszesz dyrdymały, wracasz raz po raz wyzwać wszystkich wszem i wobec od najgorszych, a po wszystkim piszesz, że tylko miłość do kolesia, co tu się kiedyś pojawił szybko zdobył klakę i zniknął mając zdobytą funkcję w [terefere] ratuje nas od zguby. Serio? To jest tak, że gdyby nie on, to by mi komórka spłonęła?

Jeśli ci to pomoże w życiu to sama ci ją wyśle do zdeptania szpilkami, czy co tam akurat (glany) założysz na stopy. Los adminki cię nie obchodzi? Ją też tymi glanami podepczesz?

Jadu macie w sobie tyle, że aż mi oczy sinieją, większość z was, ktoś się w ogóle przejął, co jest nie tak, że Frei nie ma tu od dłuższego czasu? K.... nikt, jednemu wadzi, że tu sami faszyści, drugiemu, że promotorzy multikulti, trzeciemu, że jak on ma fajnie to inni też powinni, a najbardziej [terefere] mnie typy co tu się "zaszczytów" dochrapali i nie potrafią z nich zrezygnować.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-11-13, 20:23   

DeadSally, DeadSally... Najpierw Ty komuś coś rozpieprzysz, potem ktoś rozpieprzy coś Tobie - równowaga w przyrodzie musi być, ale niestety zawsze czyimś kosztem. Nie warto.
A swoją drogą, szkoda że Aristocat przestał się udzielać.
_________________
 
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-14, 23:02   

Ada75, WojtekM, post do którego się odnosicie został usunięty, ponieważ grożę i w ogóle zostałam zgłoszona.
Ada75, tak, ja tez wspominam czasy kiedy to było tez moje miejsce. i żałuję kiedy przestało nim być.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-15, 06:54   

DeadSally, nie zmienisz wszystkich ludzi i czas, byś wreszcie to sobie uświadomiła właśnie nadszedł. Ale możesz zostać z nami i uratować choćby jednego. To pomaga także ratującemu.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-11-15, 11:28   

Ada75 napisał/a:
DeadSally, nie zmienisz wszystkich ludzi i czas, byś wreszcie to sobie uświadomiła właśnie nadszedł. Ale możesz zostać z nami i uratować choćby jednego. To pomaga także ratującemu.


przed czym ratować?
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-15, 15:03   

DeadSally napisał/a:
Ada75, WojtekM, post do którego się odnosicie został usunięty, ponieważ grożę i w ogóle zostałam zgłoszona.
Ada75, tak, ja tez wspominam czasy kiedy to było tez moje miejsce. i żałuję kiedy przestało nim być.

Zachecam do udzielania się, kiedy postanowisz przestać łamać regulamin na każdym kroku.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-11-16, 22:22   

Alvena, ok, ale nadal nie bardzo wiem czemu lewacy mieliby być bardziej czyimś losem przejęci itp. ;) przecież nie od tego zależy podział na prawicę i lewicę.


southener napisał/a:
Nie trzeba byc prorokiem, zeby pewne rzeczy przewidziec - tak jak w latach trzydziestych ub. wieku nie trzeba bylo zadnych prorokow, aby przewidziec zbrodnie faszystowskie.

No i jakoś nikt nie przewidział.

Cytat:
Jakbys sluchal uwaznie wiadomosci

tu masz rację - nie słucham uważnie wiadomości, bo w ogóle ich nie słucham. Zamiast na telewizor patrzę za okno. Żyję tu i spotykam ludzi, różnych, uchodźcy też się zdarzali, nawet dwie m/k były na grupie. Biorąc pod uwagę wielkość miasta itp., statystycznie więcej jest transseksualnych uchodźców niż zamachowców ;)

Ok, prześledziłem podane przez Ciebie przykłady, choć nie wszędzie da się stwierdzić motywację i nie wszędzie da się wykluczyć choroby psychiczne, załamanie nerwowe itp. Ale ok, niech będzie że to i "wiele więcej" są zamachy terrorystyczne spowodowane przez uchodźców (choć nie wszyscy byli uchodźcami, no bo imigranci to niekoniecznie uchodźcy), i nie wiem co rozumiesz właściwie przez "wiele więcej", ale... wiesz chyba ilu uchodźców przyjęła Europa? A ilu dokonało tych zamachów? 1% to pewnie jest przesadzona liczba, ale niech będzie. Naprawdę uważasz, że to w porządku wypiąć się na 99% ludzi z powodu 1%?
(1% to jest przesadzona liczba, nawet 1 promil byłaby przesadzona)

Chyba z tego wynika różnica między nami - Ty podajesz kilkanaście, a może i potrafisz podać kilkadziesiąt zamachów terrorystycznych i mówisz: "nooo gdyby nie było tu tych ludzi, to nie byłoby i tych zamachów!" A ja widzę, że zamachy spowodował jakiś promil spośród ludzi, którzy tylko dążą do lepszego życia, jak każdy.

Cytat:
Tak nawiasem mowiac, to macie u siebie juz zaczatek wojny domowej (ha, ha przewidzianej przez kogos w internetach)

No tak, znowu wie lepiej ktoś z daleka niż ja ;)

Cytat:
Tylko trzeba chciec wiedziec, a nie wsadzac glowe w piasek i udawac, ze nic sie nie dzieje.

No masz rację, to ja chyba nie chcę, skoro moja wiedza ma przypominać wiedzę kogoś, kto obejrzał kilka zdjęć drag queen czy jakiegoś gościa z dildo na czole i grzmi: "o, to tak wyglądają parady równości!" :D
Naprawdę nie polecam czerpać swojej wiedzy o życiu w danym kraju z wiadomości... (zwłaszcza spoza niego).

Cytat:
Nikt nie mowi o wyrzeczeniu sie demokracji, czasami jednak mniejsze wartosci trzeba poswecic dla wiekszych.

No przepraszam ale to zdanie jest żywcem wyjęte właśnie argumentacji nazistów z III Rzeszy :/ Wszyscy się zgadzali, że zabijanie dzieci choćby i żydowskich to trochę tak niezbyt, ale przecież z nich wyrosną dorośli wrogowie, więc czasami trzeba było poświęcić...
Tak samo w ogóle to porównanie muzułmanów do nazistów - otóż nie, to jest zupełnie nietrafione porównanie. Muzułmanie to są współczesnymi Żydami :/
_________________
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-11-16, 22:43   

Tak Ty czerpiesz wiedze z poznawania ludzi - tylko ze nawet gdybys poznal islamiste to bys go po prostu nie rozpoznal - na pewno nie wyjawil by Ci swojej nienawisci do niewiernych - tak samo jak niektorzy z nas nie mowia w obecnosci muzulmanow co o nich mysla. Tak wiec twoja metoda poznawania ludzi jest obarczona ta wada, ze nie jest zawsze skuteczna.

Tak zamachow moze nie jest wiele, ale ich czestotliwosc wzrasta wraz z iloscia muzulmanow zyjacych w Europie. Jest dokladnie tak jak to kiedys Freja stwierdzila 'Nawet wiem czemu w krajach muzulmanskich jest wiecej zamachow niz w Europie - po prostu dlatego, ze zyje tam wiecej muzulmanow.'

A skad wiesz, ze to nie poczatek jakiegos konfliktu - skoro nawet nie ogladasz wiadomosci - myslisz ze wszystko zawsze bedzie sie dzialo pod Twoim nosem? Jakby ludzie polegali tylko na tym co na wlasne oczy moga zaobserwowac to dopiero by byli dobrze poinformowani - w takim przypadku moja babcia pewnie by myslala ze IIWS zaczela sie w 1944 - bo wtedy dopiero zobaczyla pierwsze odznaki wojny: naloty lotnicze, zgrupowania niemieckich zolnierzy...itp

Przez wiele stuleci granice wielu panstw byly zamkniete przed cudzoziemcami, o uchodzcach nikt nie slyszal, - takie USA w latach wojny odmowily przyjecia Zydow - czy to panstwo nazwiesz nazistowskim? W wiekszosci panstw europejskich prawa mniejszosci seksualnych nie byly przestrzegane - czy przez to te panstwa byly panstwami faszystowskimi? Wiesz co panstwo brytyjskie zrobilo jednemu z tych ktorym zawdziecza ocalenie przed agresja niemiecka - mowie o Turingu. Pewnie nie wiesz, bo na moje poprzednie pytanie tez nie odpowiedziales. zamiast Ciebie odpowiemm na te 2 pytania - Alan Turing pracowal przy rozszyfrowaniu Enigmy - dzieki jego pracy Brytyjczycy z wyprzedzeniem wiedzieli co planuja faszysci. Za to odwdzieczyli mu sie po wojnie. Turing byl gejem i po wojnie oskarzono go o utrzymywanie homoseksualnych stosunkow seksualnych - to bylo karane wiezieniem. Dano wiec mu wybor - albo wiezienie albo kastracja chemiczna. wybral kastracje ale pozniej nie mogl sobie poradzic z konsekwencjami - w rezultacie popelnil samobojstwo. Teraz wiec idz powiedz Angolom ze byli faszystami. Churchila tez pewnie nazwalbys faszysta gdybys wiedzial czym kupil amerykanska pomoc finansowa i wojskowa. Wyobraz sobie ze amerykanski prezydent Roosevelt nie bardzo sie kwapil aby pomoc Wlk. Brytanii - uwazal ze Brytyjczykom nie mozna ufac, ze jak sie im da jakies uzbrojenie to i tak sie poddadza, a wszystko wpadnie w rece Niemcow, ktorzy w rezultacie beda miec wiecej sprzetu do ataku na USA. (To wszystko wynika z listow jakie pisali Roosevelt and Churchil) Co ostatecznie przekonalo amerykanskiego prezydenta do tego ze Brytyjczycy sa zdeterminowani do obrony swojego kraju? Gdy Francja sie poddala wlk. Brytania zazadala od Francuzow wydania im wszystkich okretow wojennych tak abu nie wpadly one w rece Niemcow. Francuzi odmowili, tlumaczac ze nigdy nie oddadza okretow Niemcom. Wtedy Churchil rozkazal zajac te okrety przy uzyciu sily. - tqak kazal zaatakowac zbrojnie swojego sojusznika, kazal strzelac do marynarzy francuzkich. Tak tez sie stalo - w rezultacie z rozkazu Churchila zginelo ponad 1000 Francuzow. Oni zgineli ale Brytyjczycy dostali sprzet i pieniadze, mogli dzieki temu np: ocalic miliony swoich Zydow. Teraz powiedz Brytyjczykom ze ich bohater To faszysta.
Ostatnio zmieniony przez southener 2020-11-16, 23:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-16, 22:49   

wendigo napisał/a:
Tak samo w ogóle to porównanie muzułmanów do nazistów - otóż nie, to jest zupełnie nietrafione porównanie. Muzułmanie to są współczesnymi Żydam


No niestety nie są. Mam duży szacunek do kultury i tradycji judaistycznych. Jak by nie było wybrali bliższą mojemu sercu metodę przeżycia w ekstremalnych warunkach bliskiego wschodu. Polega ona na tradycji, nauce, interesie i ciężkiej pracy. Po drugiej stronie barykady mamy współczesne wynaturzenie średniowiecznego Islamu, który niewiele się różnił od judaizmu jeśli wziąć pod uwagę moje argumenty.

O romansie Arabów z nazistami w trakcie II WŚ chyba nie muszę ci przypominać? Przykro mi bardzo, bo coraz mniej we mnie tolerancji, a coraz więcej pragmatyzmu.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-11-16, 22:51   

wendigo napisał/a:
Alvena, ok, ale nadal nie bardzo wiem czemu lewacy mieliby być bardziej czyimś losem przejęci itp. ;) przecież nie od tego zależy podział na prawicę i lewicę.



pff.. dalej nie rozumiesz. jesli dana osoba postuluje oficjalnie bycie pro lgbt, walczy niby o prawa lgbt, w tym trans, mowi piękne słówka, wspomina publicznie martwe, zaszczute osoby LGBT, a tak naprawdę nie chce ani trochę pomóc takim osobom, to jak ją nazwać? dwulicowanym hipokrytą? niech takie osoby nie uprawiają virtue signalingu i nie udają, że im zależy, wtedy nie będę mieć do nich pretensji. od udawanych przyjaciół wolę szczerych wrogów - na tych drugich się nie przejedziesz i wiesz kim są, możesz ich unikać.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-11-16, 23:31   

Lewica, ktora twierdzi, ze broni praw czlowieka, pokrzykuje jacy to ci prawacy, zli homofobiczni, jacy z nich naziole, a gdy trzeba to swoje poparcie dla slabszego poprzec czynami, to okazuje sie, ze sa tacy sami jak ci po prawej stronie. Pozuja na swietych sprawiedliqwych, a jak trzeba cos konkretnego zrobic to ich nie ma. W takich sytuacjach niektorzy juz wola jak ktos wprost wyraza swoja niechec do Ciebie - bo to jest lepsze niz czyjes udawanie, ze jest ci przychylny. Mnie na przyklad mniej zabolala postawa mojej kosciolkowej znajomej, ktora nie mogla zaakceptowac mojej tranzycji od postawy mojego lewicowego wujka, ktory tez nie akceptowal mojej decyzji. Roznica byla taka, ze w przypadku mojej znajomej rozumialem z czego wynika taka postawa, moglem sie tego wszesniej spodziewac znajac jej przekonania. Postawa mojego wujka byla zupelnym zaskoczeniem - on zawsze mowiacy o tym ze nalezy sie kierowac rozumem, on ateista wysmiewajacy kosciol, ze glosi takie wsteczne poglady, czlowiek wydawalo by sie nowoczesny - potraktowal mnie duzo gorzej niz ta moja znajoma.

Muzumanie wspolczesnymi Zydami - az smiechlem - ciekawe czy w Europie policja stawia posterunki przed meczetami czy przed synagogami. To gdzie sa te posterunki Wendigo?
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-17, 07:59   

Ada75 napisał/a:
wendigo napisał/a:
Tak samo w ogóle to porównanie muzułmanów do nazistów - otóż nie, to jest zupełnie nietrafione porównanie. Muzułmanie to są współczesnymi Żydam


No niestety nie są. Mam duży szacunek do kultury i tradycji judaistycznych. Jak by nie było wybrali bliższą mojemu sercu metodę przeżycia w ekstremalnych warunkach bliskiego wschodu. Polega ona na tradycji, nauce, interesie i ciężkiej pracy. Po drugiej stronie barykady mamy współczesne wynaturzenie średniowiecznego Islamu, który niewiele się różnił od judaizmu jeśli wziąć pod uwagę moje argumenty.

O romansie Arabów z nazistami w trakcie II WŚ chyba nie muszę ci przypominać? Przykro mi bardzo, bo coraz mniej we mnie tolerancji, a coraz więcej pragmatyzmu.
Miałam się nie udzielać w tych tematach ale tutaj akurat się zgadzam w 100%
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-11-18, 20:08   

southener napisał/a:

Tak zamachow moze nie jest wiele, ale ich czestotliwosc wzrasta wraz z iloscia muzulmanow zyjacych w Europie. Jest dokladnie tak jak to kiedys Freja stwierdzila 'Nawet wiem czemu w krajach muzulmanskich jest wiecej zamachow niz w Europie - po prostu dlatego, ze zyje tam wiecej muzulmanow.'

Z tym się mogę zgodzić tylko co z tego? Częstotliwość wypadków samochodowych wzrasta wraz ze zwiększającą się liczbą kierowców ale czy to jest powód, dla którego mamy zaprzestać szkolenia i wydawania praw jazdy? Idąc tym tokiem rozumowania tak należałoby zrobić.

Cytat:
czy to panstwo nazwiesz nazistowskim?

Nie, może po prostu nieludzkim?

Cytat:
W wiekszosci panstw europejskich prawa mniejszosci seksualnych nie byly przestrzegane - czy przez to te panstwa byly panstwami faszystowskimi?

Homofobicznymi na pewno. Faszystowskimi niekoniecznie (odsyłam do definicji faszyzmu).

Cytat:
Wiesz co panstwo brytyjskie zrobilo jednemu z tych ktorym zawdziecza ocalenie przed agresja niemiecka - mowie o Turingu.

O tym akurat słyszałem, o tej pierwszej sprawie nie. Dzięki za wykład z historii, to rzeczywiście nie jest obszar moich zainteresowań (jest nim holocaust), tylko że dalej nie wiem jak to się ma do tematu.

Cytat:
Tak tez sie stalo - w rezultacie z rozkazu Churchila zginelo ponad 1000 Francuzow. Oni zgineli ale Brytyjczycy dostali sprzet i pieniadze, mogli dzieki temu np: ocalic miliony swoich Zydow. Teraz powiedz Brytyjczykom ze ich bohater To faszysta.

Cóż, są takie dylematy moralne. Do definicji faszyzmu raczej nie pasuje, co nie znaczy że ja popieram zastosowane rozwiązanie.

Ada75 napisał/a:
wendigo napisał/a:
Tak samo w ogóle to porównanie muzułmanów do nazistów - otóż nie, to jest zupełnie nietrafione porównanie. Muzułmanie to są współczesnymi Żydam


No niestety nie są. Mam duży szacunek do kultury i tradycji judaistycznych. Jak by nie było wybrali bliższą mojemu sercu metodę przeżycia w ekstremalnych warunkach bliskiego wschodu. Polega ona na tradycji, nauce, interesie i ciężkiej pracy. Po drugiej stronie barykady mamy współczesne wynaturzenie średniowiecznego Islamu, który niewiele się różnił od judaizmu jeśli wziąć pod uwagę moje argumenty.

Nie to miałem na myśli, ale może nie byłem dość precyzyjny. Miałem na myśli, że muzułmanie są współczesnymi Żydami w Europie - tak samo wielu ludzi odczuwa niechęć do tych zamieszkujących Europę jak przed IIWŚ wielu odczuwało do Żydów, tak samo tworzy się plotki i przejaskrawia itp.

Alvena napisał/a:
wendigo napisał/a:
Alvena, ok, ale nadal nie bardzo wiem czemu lewacy mieliby być bardziej czyimś losem przejęci itp. ;) przecież nie od tego zależy podział na prawicę i lewicę.

pff.. dalej nie rozumiesz. jesli dana osoba postuluje oficjalnie bycie pro lgbt, walczy niby o prawa lgbt, w tym trans, mowi piękne słówka, wspomina publicznie martwe, zaszczute osoby LGBT, a tak naprawdę nie chce ani trochę pomóc takim osobom, to jak ją nazwać? dwulicowanym hipokrytą?

Jeśli ta konkretna osoba z LGBT powiedziała: "pomogę jak mogę, będę wszystko robić żeby pomagać innym LGBT!", a potem tego nie zrealizowała, to faktycznie hipokryzja. Cała grupa uważam że nie ma w jakichś założeniach domyślnie pomocy. Bycie lewicowym czy pro LGBT to moim zdaniem tylko opis przekonań, nawet nie czynów.
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-18, 21:46   

Tak, dużo Brytyjczyków uważa Churchilla za faszystę. To akurat prawda.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-11-18, 22:29   

Chyba tylko skrajna lewica - czyli osoby takie jak Dead Sally. Ja nigdy nie spotkalem Brytyjczyka ktory uwaza Ch. za faszyste - ale ja ze skrajna lewica sie nie zadaje.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-18, 23:01   

Ja też nie...

Może kwestia pokolenia i tego jakie zachowania uchodzą, a jakie nie. Jego poglądy na temat innych narodowości i kobiet zwyczajnie nie uchodzą. Z drugiej strony, ilu Polaków też nie znosi historycznych „bohaterów” za to jakie prezentowali postawy poza tą dziedziną, w której się wsławili? Nasz obecny rząd też dla jednych jest bohaterski, a dla innych nazistowski (wcale nie tylko dla skrajnej lewicy!).
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-18, 23:42   

Sven, porównywanie obecnego "rządu" do gigantów polityki, ile by nie mieli za uszami jest słabe. Historycznie rzecz ujmując to d... nie urywa.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-11-21, 13:45   

Demokracja polega na tym ze w publicznym dyskursie dopuszcza sie rozne poglady - o ile nie zagrazaja one porzadkowi publicznemu. Konserwatyzm jest jednym z takich pogladow i wedle definicji demokracji ma prawo istnienia w przestrzeni publicznej. Jakkolwiek on mi sie osobiscie nie podoba to jednak uwazam ze trudno go nazwac faszyzmem. Faszyzm to narzucanie swoich pogladow spoleczenstwu sila, eliminowanie tych ktorzy maja inne poglady. Tak wiec totalitaryzm komunistyczny nie rozni sie niczym od faszyzmu, islamizm tez rowna sie faszyzm, Wszystkie inne proby silowego wyeliminowania z zycia publicznego nie podobajacych sie nam pogladow tez z demokracja maja niewiele wspolnego. Oczywiscie glownym kryterium powinno byc takie ze szerzenie takich pogladow nie powinno zagrazac innym ludziom, oraz to ze poglady takie nie powinny byc szerzone z uzuciem sily, zastraszania innych, wynikiem szerzenia takich pogladow nie moze byc odbieranie praw innym ludziom.
 
 
tekla
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tv
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 21
Posty: 102
Skąd: Lublin
Wysłany: 2020-11-30, 22:27   

Zrobię mały odkop, w kwestii wyliczania zamachów autorstwa muzułmanów, bo Polacy jak zawsze nie dają o sobie zapomnieć: https://oko.press/polak-w-uk-skazany-za-konstruowanie-bomby/
Nawet bym się nad tym nie schylał, gdyby nie to że a) gość pochodzi z mojego miasta; b) kojarzę go z czasów liceum.
_________________
Attracted by the blinding light
Like months we fly towards the fiery end
With hope to conquer the skies
We throw ourselves into the void again
 
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-12-01, 18:31   

Tak to juz jest ze akcja rodzi reakcje - o tym wlasnie mowilem odpowiadajac na ktorys z postow Wendigo. Zamachy muzulmanskie wywoluja skrajne reakcje u czesci rdzennych Europejczykow, tak jest w wielu krajach gdzie osiadlili sie muzulmanie. Przegladajac dane na temat Niemiec az sie zdziwilem jak wszyscy walcza ze wszystkimi. W Niemczech zamachy sa dokonywane przez muzulmanow na niewiernych, w odwecie skrajna prawica dokonuje zamachow na muzulmanow (meczety, bary sisha... itp); do tego przylacza sie skrajna lewica ktora atakuje politykow i obiekty skrajnej prawicy, w odpowiedzi skrajna prawica atakuje politykow skrajnej lewicy. Nie o wszystkich tych zamachac mozna uslyszec z zagranicy, ale to sie dzieje. Te dane sa ogolnie dostepne. Lista zamachow w Niemczech: https://en.wikipedia.org/wiki/Terrorism_in_Germany
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-12-02, 20:45   

SSL wykupię przy następnym przedłużeniu domeny na początku stycznia.

Poza tym postaram się poprawić. Ostatnio nie miałam głowy do niczego poza robotą. Jeśli się nie dam rady poprawić, to po nowym roku zastanowię się, komu by można przekazać klucze do mojego schowka na szczotki.
_________________
Freja Draco
 
 
marta
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 38
Posty: 122
Wysłany: 2020-12-02, 23:33   Re: Obalić Freje

Emilia napisał/a:
Jak wszyscy dobrze wiemy, forum trapią rozmaite problemy związane z toksycznością użytkowników i bezpieczeństwa.


Aha...
No dobrz dobrz...

Emilia napisał/a:

Przez forum przetoczyła się też wiele innych toksycznych osób, takich jak marta


???
JA? Ale za co? Co ja komu takiego zrobiłam, co napisałam i przeciwko komu, kogo wyzwałam?
Cytaty poproszę albo przeprosiny. Na piśmie!

Emilia napisał/a:

One również nie zostały zbanowane pomimo tego że publikowały bardzo agresywne treści


Agresywne treści? A ten Twój obecny to jaki jest jak nie agresywny właśnie? ;)


Emilia napisał/a:

Problem 2 - Dziurawy kod sieciowy.
Kolejną udręką forum jest bezpieczeństwo strony, a raczej jej brak.


Co to jest "kod sieciowy"? Coś od rybaków? ;P
Czy może to miał być "kot sieciowy" - w znaczeniu taki kotek co biega i czyści sieci w zamian za resztki ryb albo coś? ;P

No dobrz, chodziło Ci oczywiście o brak szyfrowania danych pomiędzy Użytkownikami aplikacji jaką jest skrypt tego Forum a serwerem, który tą aplikację nam serwuje. Kod sieciowy nie ma tu nic do rzeczy, zapewne na tym poziomie jest on bezpieczny, tylko po prostu brakuje elementów na których to oprogramowanie się opiera. Czyli certyfikatów SSL i odpowiedniej konfiguracji serwera, czyli
Dla jasności, dla osób które nie siedzą w tematyce polecam:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Transport_Layer_Security
https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTPS

Z ciekawości sprawdziłam i okazuje się, że serwer na którym stoi ta strona nasłuchuje już na 443 porcie, zatem wystarczy zapewne dograć certyfikat i skonfigurować daemona. Aczkolwiek coś tu dziwnie pachnie jakimś LiteSpeedem? Wordpress? E?
No mniejsza.

Emilia napisał/a:
Cały powyższy tekst jest napisany w sposób kulturalny i oczekuje że odpowiedzi będą spisane w podobnym tonie.


Z tym się niestety absolutnie nie zgodzę. W ramach swoich pretensji sama zaatakowałaś innych, w tym osoby które na codzień nie przesiadują obecnie na tym Forum. Nieładnie. W zasadzie to brzydko i to się kwalifikuje do takiego ostrzeżenia raczej. Może banan na 1-2-3 dni?


Freja napisał/a:
SSL wykupię przy następnym przedłużeniu domeny na początku stycznia.
Poza tym postaram się poprawić. Ostatnio nie miałam głowy do niczego poza robotą. Jeśli się nie dam rady poprawić, to po nowym roku zastanowię się, komu by można przekazać klucze do mojego schowka na szczotki.


Freja, nie musisz nic kupować. Wystarczy certbot i konto na Let's Encrypt...
https://letsencrypt.org/getting-started/

Co by nie pisać odnośnie postu Emilii to niestety ma rację i nieszyfrowanie transmisji na serwerze z _takimi_ danymi to strzelanie sobie z automatu w stopy, kolana i w plecy jednocześnie.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-12-03, 00:00   

marta napisał/a:
Freja, nie musisz nic kupować. Wystarczy certbot i konto na Let's Encrypt...
https://letsencrypt.org/getting-started/

Ale tam się trzeba męczyć z odświeżaniem co kwartał albo ze skryptami odświeżającymi.
Jeśli to przetestuję wcześniej na jakiejś nieistotnej domenie to może w przyszłości. Na WFT nie będę się uczyć, jak to to działa.
_________________
Freja Draco
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-12-03, 02:06   

Doczytałam co trzeba wedle sugestii podesłanej przez @PaulaTS i widzę, że u mojego dostawcy hostingu da się to Lets's Encrypt wyklikać po prostu w panelu zarządzającym kontem i (na ile dobrze to rozumiem) certyfikat będzie później odnawiany przez skrypty w panelu bez konieczności ręcznego powtarzania operacji czy podpinania jakiegoś własnego kodu.

Zatem obadam sprawę, przetestuję na jakiejś innej domenie i włączę też tutaj :)
_________________
Freja Draco
 
 
marta
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 38
Posty: 122
Wysłany: 2020-12-03, 02:07   

Odświeżanie jest chyba co pół roku, a jeśli nawet to proszę:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Crontab

3 2 1 3,6,9,12 certbot --apache -d domena.pl -d www.domena.pl

[uruchamianie skryptu 3 minuty po 2 godzinie w nocy 1 dnia miesiąca - marzec, czerwiec, wrzesień i grudzień]

Tu masz polskie paczki instalacyjne forum SMF:
https://www.smf.pl/index.php?action=tpmod;dl=cat1

Postawić Ci VPSa i zainstalować? Pytam poważnie.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-03, 11:46   

Freja napisał/a:
Doczytałam co trzeba wedle sugestii podesłanej przez @PaulaTS i widzę, że u mojego dostawcy hostingu da się to Lets's Encrypt wyklikać po prostu w panelu zarządzającym kontem i (na ile dobrze to rozumiem) certyfikat będzie później odnawiany przez skrypty w panelu bez konieczności ręcznego powtarzania operacji czy podpinania jakiegoś własnego kodu.

Zatem obadam sprawę, przetestuję na jakiejś innej domenie i włączę też tutaj :)

Dobrze by było. Popieram. Teraz to standard.

Poza tym służę pomocą, niedługo są święta i trochę wolnego.
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-12-13, 21:41   

Widzę, że są OneLotusPetal i Sven mają admina, gratulacje.
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-12-14, 13:10   

Hah, gratuluje Svenowi, Liskowi i oczywiście również QueenK otrzymania nowych ciepłych posadek :mrgreen: . Wbrew narzekaczom, udało się wprowadzić nowe, dobre zmiany na forum, dzięki mojemu postowi i staraniom moderacji. Mam szczerą nadzieję że teraz forum wyjdzie na prostą i stanie się jeszcze lepszym miejscem :]
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-14, 16:56   

Dziękujemy :mrgreen:
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-14, 20:10   

Ale wiecie, że teraz będziemy na was marudzić, obrażać się i psy wieszać podwójne? :mrgreen:
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-15, 01:12   

Ada75 napisał/a:
Ale wiecie, że teraz będziemy na was marudzić, obrażać się i psy wieszać podwójne? :mrgreen:

Czyli wszystko po staremu.
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-12-15, 10:43   

Ja najbardziej czekam na nowszy skrypt forum i SSL, niekoniecznie inny, bo pewnie aktualizacja do phpBB 3 jest mniej problematyczna. Ostatnio mi też się freezuje okno pisania posta na mobilnym Chrome. Telefon nie jest za słaby, żeby obsłużyć to forum, mam Xiaomi Mi 9.
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-15, 11:23   

Zdaje sie ze to wina przegladarki. Mi tez zamarza na redmi 8noteT
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2020-12-15, 21:09   

Mi bez problemu działa na iphonie przez chrome.
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-12-22, 22:03   

Dobre by było też zgłaszanie prywatnych wiadomości, żeby można było zgłaszać wiadomości łamiące regulamin. Tak to nie ma jak zgłosić, bo można najwyżej zrobić screena, ewentualnie odczytać z bazy danych forum.
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2021-01-21, 17:11   

Przypomnę o problemie botów wrzucających śmieci na forum w postaci różnych linków. Pomogłoby np. pytanie przy rejestracji + lepsza captcha.
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2021-01-21, 18:58   

klaudia233, o to. Dzisiaj z rana zajrzałam sobie na listę użytkowników, a tam kupa jakichś nicków, których nikt znikąd nie kojarzy, jak nie spamują to zakładają konto i więcej na nie nie wchodzą, lokalizacje też z całego świata.
_________________
One dream, one vision
The state of perfection, a streamline direction
One day there will be a way
To the state of perfection, the only direction
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2021-02-02, 13:34   

Nie wiem, czy pisałam tu o tym, ale nie szkodzi. Czy dałoby radę zrobić, żeby moderatorzy mogli dać bana permanentnego? Teraz tylko mogą dać ostrzeżenia, które wygasają, ale czasem jest taka potrzeba i to jest lepsze niż usuwanie konta, bo jest odwracalne w przypadku pomyłki lub potrzeby odbanowania. Ban na IP to nie wiem, czy nie za duże uprawnienie jak na grupę moderatorów.
Też mam propozycję, żeby była tu jakaś dodatkowa aktywna osoba na forum jako Junior Admin, bo obecne osoby z tej grupy nie wchodzą zbyt często, nie są mocno aktywne. Moim zdaniem jako osoba na tym stanowisku nadaje się QueenK, gdyż jest aktywna i dobrze jej idzie moderacja forum. Oczywiście tu decyduje adminka, ale moim zdaniem pomysł dobry jeśli QueenK by chciała i Freja by dała nową rangę.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2021-02-02, 17:43   

klaudia233 napisał/a:
Czy dałoby radę zrobić, żeby moderatorzy mogli dać bana permanentnego?

Nawet jeśli, to nie tak powinna wyglądać procedura. Takie decyzje staraliśmy się tutaj najpierw obgadać.
_________________
Freja Draco
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2021-02-02, 17:45   

Lista użytkowników nie jest widoczna bez zalogowania, więc wiele z tego i tak nie mają pożytku. Raz na kilka miesięcy się czyści wszystkich, co się zarejestrowali i nie zalogowali w ciągu kilku kolejnych dni. A później przychodzą nowe i się rejestrują.
_________________
Freja Draco
 
 
Coffecat
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 49
Posty: 221
Wysłany: 2021-02-02, 18:36   

Oooo niee e. Protestuje. Po wpadce z adminem uwazam ze najbardziej krytyczne mozliwosci powinny byc przynalezne tylko Frei. Zrobicie junior Admina - zmykam stad czym predzej.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2021-02-02, 19:53   

klaudia233, Dziękuję. Bardzo to miłe co napisałaś ❤ Jednak tak się nie stanie...

Coffecat, Ależ kochana! Zrobię Tobie dziś radochę i odejdę Ja. Siedz sobie tutaj do woli.

Kochani!

Ostatnio dużo myślałam nad moim miejscem tutaj. To naprawdę były piękne chwilę Prawle 3 lata) i nigdy nie spodziewałam się że nawiąże takie więzi z wieloma z was....
JEDANK.... muszą być szczera. Było też wiele okropnych chwil. Przez całe swoje życie i tranzycje nie spotkałam takiej niechęci i wrogości od osób do których powinnam czuć przynależność. Internet czy nie... to szczucie, zazdrość i generalnie jad który płynie tutaj sprawiło że wypaliłam się. Wchodząc do tego kregu miałam nadzieję że będę mogła zrobić coś dobrego dla środowiska... niestety tak się nie stało. Doszło do tego że przestałam nawet się udzielać w dyskusjach bo zawsze ' Było coś ' , zawsze ktoś musiał wbić szpile... Dlatego stwierdziłam że nie chcę takiej energii w swoim życiu. Nadal zamierzam udzielać się w środowisku trans ale już nie tutaj.

Dziękuję za wspólne chwile. Życzę wam wszystkim jak najlepiej. Jeśli ktoś chciałby zostać w kontakcie to podaje swojego insta ( Droga administracjo - jako pożegnalny prezent dla Królowej chciałabym żebyście nie usuwali linka :D ) https://www.instagram.com/queenkhrh/ lub email queenkhrh@gmail.com.

@Freja - Proszę potraktuje to jako oficialny wniosek, zrzekam się uprawnień moderatorskich chciałabym zeby moje konto zostało usunięte. Kiedy będziesz miała chwilę 😊 Dziękuję i powodzenia ❤👑
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2021-02-02, 20:35   

Wcale nie musisz kasować konta od razu. Zawsze możesz zostawić i może akurat kiedyś jeszcze wejdziesz, poczytasz. Nikt tu nie ma nakazu udzielania się i np. ja czytam tylko wybrane wątki, które mnie interesują i udzielam się też rzadko.

Zawsze tu były jakieś toksyczne osoby, dużo z nich właśnie lubi później kasować konta wraz z postami. Nie przejmuj się nimi i dość dużo wnosisz dobrego.
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2021-02-02, 21:15   

Coffecat napisał/a:
Oooo niee e. Protestuje. Po wpadce z adminem uwazam ze najbardziej krytyczne mozliwosci powinny byc przynalezne tylko Frei. Zrobicie junior Admina - zmykam stad czym predzej.

Na wielu forach były takie sytuacje, że jakaś osoba zaszkodziła forum, ale to nie znaczy, że nie trzeba już awansować żadnych użytkowników przez to jeśli ktoś pomaga na forum. Jednak jeśli QueenK nie chce już tu postować, chce usunąć konto i jest to przemyślana i nieimpulsywna decyzja, to nie będę naciskać na moją propozycję.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2021-02-02, 22:33   

QueenK napisał/a:
Przez całe swoje życie i tranzycje nie spotkałam takiej niechęci i wrogości od osób do których powinnam czuć przynależność.

Transprzemoc.pl ;)
_________________
Freja Draco
 
 
Coffecat
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 49
Posty: 221
Wysłany: 2021-02-02, 22:45   

Nauczcie sie czytach do "przewleklej choroby z biegunka" Gdzie ja napisalam "Queen... ". Ogolnie ocenilam pomysl dopuszczania do funkcji ktora moze zaszkodzic dzialaniu forum.
 
 
Emilia
użytkownik
Nie chcę SRS :)


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 134
Posty: 357
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2021-02-02, 22:48   

klaudia233 napisał/a:
Czy dałoby radę zrobić, żeby moderatorzy mogli dać bana permanentnego? Teraz tylko mogą dać ostrzeżenia, które wygasają, ale czasem jest taka potrzeba i to jest lepsze niż usuwanie konta, bo jest odwracalne w przypadku pomyłki lub potrzeby odbanowania.

Ty to masz łeb <spoko> . Właśnie sobie zdałam sprawę że już na forum jest możliwość dania bana nie pozwalającego wchodzenia na forum (czyli 6 pkt. ostrzeżeń). Nie można by zrobić na tej samej zasadzie bana permanetnego tylko że bez limitu czasowego? Takie coś byłoby lepsze niż usuwanie konta, można by dać taką opcje modom i zawsze w razie wtopy dałoby się odkręcić wszystko.

klaudia233 napisał/a:
Też mam propozycję, żeby była tu jakaś dodatkowa aktywna osoba na forum jako Junior Admin, bo obecne osoby z tej grupy nie wchodzą zbyt często, nie są mocno aktywne. Moim zdaniem jako osoba na tym stanowisku nadaje się QueenK, gdyż jest aktywna i dobrze jej idzie moderacja forum.

Tak samo uważam. Dorzucę też coś od siebie. Proponuje zrobić z Klaudii Junior Admina, dziewczyna ma łeb na karku i zna się na tych wszystkich technikaliach, mogłaby poprawić działanie forum, i to byłby jej jedyny obowiązek.

Coffecat napisał/a:
Zrobicie junior Admina - zmykam stad czym predzej.

To możesz uciekać już teraz, bo J. Adminów mamy czterech <rotfl3> .

Freja, mogłabyś wydzielić z tego osobny wątek? Oryginalny post dotyczył czegoś innego.

QueenK, a gdzie się podziała ta silna Królowa która nie boi się niczego i jest siebie pewna? Ja zgłaszam sprzeciw usunięcia QueenK na forum, co my zrobimy bez niej, no nic nie zrobimy. Możesz przecież zrobić tak jak pisze Fallen Angel, porzucić konto a nóż może kiedyś zechcesz tu wrócić. Rozumiem to co czujesz bo i ja mam złą opinie na temat całego środowiska trans, a teraz mam pretekst by powiedzieć to co mi siedzi na sercu już od dłuższego czasu.
Zacznę od czegoś pozytywnego, poznałam w tym środowisku wiele fajnych i wartościowych osób, z którymi się zaprzyjaźniłam, na tym forum również jest wiele takich osób, dostałam masę pomocy od osób trans i sama udzieliłam pomocy wielu osobom. To również i z dziewczyną stąd weszłam w swój pierwszy związek. Jednak te pozytywy nie są w stanie przykryć masy gówna jakie się wylewa z tego środowiska. Najgorsze zaczęło mnie spotykać w ubiegłym roku, gdy kontakt z osobami transfobicznymi i agresywnymi zaczął się wzmagać. Agresja, zarozumialstwo, podżeganie do kłótni, ujawnianie prywatnych danych użytkowników, izolacja, wyśmiewanie, pogróżki śmierci, to wszystko spotykało mnie na co dzień przez pół roku. Ja wytrzymałam i się nie poddałam, jednak nie każdy był tak silny jak ja, jedna znajoma wpadła przez to wszystko w dołmującą depresje a inna się zabiła. Ostatecznie pół roku temu zerwałam niemal W CAŁOŚCI prywatne kontakty z osobami trans, mam tego dość po prostu, utrzymuje kontakt tylko z dwiema osobami które uważam za dobrych ludzi. Poza tym wolę rozmawiać z cisami, łatwiej mi znaleźć normalną osobę wśród nich.
Wiele z rzeczy jakie mnie wku.wiają na forum opisałam już w wątku "Obalić Freje", żal w sercu ściska że wiele osób potraktowało te propozycje jako cenzurę i przyjęło że toksyczne osoby im nie przeszkadzają, no tak, każdy tak twierdzi póki problem nie dotyczy ich samych. Dodam do tego jak wielkim problemem jest trutsizm i transfobia od osób trans, takich osób jak Kwiecista jest naprawdę masa w sieci, nawet setki, młode osoby słysząc że są gorsze od innych osób trans, bo nie spełniają ich wymogów, jest ogromnie dołujące dla nich, nie mówiąc już o tym że rozpowszechniają kłamstwa. Ale to nie wszystko, ilość syfu jakie widziałam tu w przeciągu dwóch tygodni jest zatrważająca, prześladowanie moderacji, obrażanie użytkowniczki za słowa jakich nie wypowiedziała, sączenie jadu, robienie gównoburzy bez powodu, tego jest za dużo. A problem zamiast znikać to tylko narasta.

Do wszystkich żmii plujących jadem na każdego, ogarnijcie się, nie widzicie że wasze działania spowodowały że już dwoje osób z moderacji odeszło z forum (w tym jedna aktualnie zamierza), robicie im tylko przykrość i wprawiacie w marazm. Ilość gówna tutaj jest zatrważająca, ciągle tylko szczucie, kłótnie i atakowanie użytkowników. To właśnie tego chcecie, żeby cała moderacja w końcu stąd uciekła, taki jest wasz cel? A nie pomyśleliście że to wy sprawiacie problemy a nie moderacja? W szczególności mam na myśli osoby które zdążyłam skrytykować w ciągu ostatnich tygodni jak i tych co już dostali bana. A rozwiązywanie tych wszystkich problemów leży w gestii moderacji, i to na nich odbija się najbardziej a nie na zwykłych użytkownikach.

To czemu nadal tu siedzę? Bo nadal jest tu sporo pozytywnych osób, których posty się z przyjemnością czyta, i nadal ich ilość jest większa od tych problematycznych użytkowników (nie zapominaj o tym QueenK!). I nadal chcę w miarę swoich możliwości pomagać innym i potępiać ludzką głupotę.
Dużo prywaty i ostrych słów padło, ale po godzinie pisania nareszcie wyrzuciłam to z siebie. Zapamiętajcie sobie jedno, ja jestem ku.wa niezniszczalna, nie pozbędziecie się mnie stąd, będę tu siedzieć, pomagać, marudzić, śmiać się i dalej prosić administracje o ogarnięcie tego bałaganu :p
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2021-02-02, 22:55   

Coffecat napisał/a:
Nauczcie sie czytach do "przewleklej choroby z biegunka" Gdzie ja napisalam "Queen... ". Ogolnie ocenilam pomysl dopuszczania do funkcji ktora moze zaszkodzic dzialaniu forum.

To źle zrozumiałaś to co napisałam w tamtym poście, mi chodziło o jakiekolwiek awansowanie użytkowników. Tam dalej się odniosłam do usunięcia konta QueenK a nie do tego, że powinna albo nie powinna być Junior Adminem.
Użytkownik Denver też pisał o unowocześnieniu forum jak go o to zapytałam, a przecież mając dostęp do FTP i bazy danych można jeszcze większych szkód narobić niż mając rangę na tym forum xD Oczywiście ja się cieszę, że będzie wprowadzał zmiany.
@Emilia kiedyś używałam Przemo i myBB i różne rzeczy tam robiłam, ale teraz jestem najbardziej zainteresowana hardware. Miałam kiedyś też moda w kilku działach na pewnym niegdyś popularnym forum w PL i inne funkcje.
 
 
K-passion
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: cis
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 14
Posty: 41
Skąd: Katowice
Wysłany: 2021-02-02, 23:33   

QueenK napisał/a:
Coffecat, Ależ kochana! Zrobię Tobie dziś radochę i odejdę Ja. Siedz sobie tutaj do woli.
Nie jestem z waszego "kręgu", a jedynie obserwuję z boku i dlatego też pozwolę sobie napisać, że za bardzo bierzesz słowa do siebie. Całkiem niepotrzebnie nadinterpretowałaś też wypowiedź Coffecat.
Cytat:
To naprawdę były piękne chwilę Prawle 3 lata) i nigdy nie spodziewałam się że nawiąże takie więzi z wieloma z was....
Pięknych chwil zapewne jest więcej, niż tych złych. I jeśli wspierasz swoją społeczność, to rób to dalej, tak jak się należy. Nie poddawaj się i przede wszystkim nie zawiedź tych dla których jesteś.
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2021-02-03, 03:40   

QueenK napisał/a:
Proszę potraktuje to jako oficialny wniosek, zrzekam się uprawnień moderatorskich chciałabym zeby moje konto zostało usunięte.

Daj spokój ;) Ja sam nie udzielałem się przez około dwa lata, ale wchodziłem na forum, by sprawdzić, czy dzieje się coś w czym chciałbym się wypowiedzieć. Dopiero wpieprzanie się jednego gościa z Berlina do życia osób trans wkurzyło mnie na tyle, by znowu tu pisać i dodać coś od siebie. Niemniej jednak, kwestię pewnego czatu, gdzie działy się toksyczne rzeczy, ale w którym nie uczestniczyłem, uważam za - jakby tu napisać - totalne przegięcie jednej userki (adminki czatu na D.), za które powinna ponieść jakąś odpowiedzialność.

Queen, naprawdę nie warto usuwać konta, przecież możesz sobie odpocząć od forum. Po SRS, jeśli będziesz chciała, podzielisz się jak to wygląda w UK. Życzę udanej operacji i szybkiego wygojenia :)
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2021-02-03, 10:33   

Pls, czemu Vivian (i jej multikonta) tu nie ma bana jak to najprawdopodobniej ona co jakiś czas tworzy multi, żeby trollować, robić prowokacje, flamewar itp. I zawsze to samo pisze, o transwestytyzmie fetyszystycznym, żeby nie nazywać sprzecznie jak dobrze pamiętam. Ja osobiście nie odczułam, żeby jakaś osoba tu usilnie i celowo nazywała kogoś tym określeniem pomimo innej identyfikacji. Piszę o tym ze względu na jej kolejny troll-topic, który założyła wczoraj wraz z kolejnym multi.
 
 
Jaga
użytkownik
Westalka w służbie.


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 438
Skąd: Z lasu.
Wysłany: 2021-02-03, 12:19   

Myślę, że najwyższy czas przestać się nią przejmować.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2021-02-03, 19:44   

Och te odejścia i powroty, od 14 lat w środowisku to samo :P
_________________
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2021-02-03, 21:00   

QueenK napisał/a:
klaudia233, Dziękuję. Bardzo to miłe co napisałaś ❤ Jednak tak się nie stanie...

Coffecat, Ależ kochana! Zrobię Tobie dziś radochę i odejdę Ja. Siedz sobie tutaj do woli.

Kochani!

Ostatnio dużo myślałam nad moim miejscem tutaj. To naprawdę były piękne chwilę Prawle 3 lata) i nigdy nie spodziewałam się że nawiąże takie więzi z wieloma z was....
JEDANK.... muszą być szczera. Było też wiele okropnych chwil. Przez całe swoje życie i tranzycje nie spotkałam takiej niechęci i wrogości od osób do których powinnam czuć przynależność. Internet czy nie... to szczucie, zazdrość i generalnie jad który płynie tutaj sprawiło że wypaliłam się. Wchodząc do tego kregu miałam nadzieję że będę mogła zrobić coś dobrego dla środowiska... niestety tak się nie stało. Doszło do tego że przestałam nawet się udzielać w dyskusjach bo zawsze ' Było coś ' , zawsze ktoś musiał wbić szpile... Dlatego stwierdziłam że nie chcę takiej energii w swoim życiu. Nadal zamierzam udzielać się w środowisku trans ale już nie tutaj.

Dziękuję za wspólne chwile. Życzę wam wszystkim jak najlepiej. Jeśli ktoś chciałby zostać w kontakcie to podaje swojego insta ( Droga administracjo - jako pożegnalny prezent dla Królowej chciałabym żebyście nie usuwali linka :D ) https://www.instagram.com/queenkhrh/ lub email queenkhrh@gmail.com.

@Freja - Proszę potraktuje to jako oficialny wniosek, zrzekam się uprawnień moderatorskich chciałabym zeby moje konto zostało usunięte. Kiedy będziesz miała chwilę 😊 Dziękuję i powodzenia ❤👑

No nieeee :cry: my się wszyscy zaprzemy i Ciebie nie wypuścimy! ♥
_________________
One dream, one vision
The state of perfection, a streamline direction
One day there will be a way
To the state of perfection, the only direction
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,4 sekundy. Zapytań do SQL: 12