Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Trans kobieta pozbawiona dostępu do konta ze względu na głos
Autor Wiadomość
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-02, 08:33   Trans kobieta pozbawiona dostępu do konta ze względu na głos

Bank Santander ukarany £1000 ( co to £1000 - waciki można za to kupić 🤣 powinno się ich ukarać więcej)


https://www.dailymail.co....pensation.html.

Kobieta transpłciowa, która była regularnie blokowana na swoim koncie w banku Santander, „ponieważ brzmiała jak mężczyzna przy telefonie”, otrzymuje 1000 funtów odszkodowania
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-02, 09:26   

Haha, skąd ja to znam...
Uczelnia: Nie możemy zaakceptować pańskiej propozycji występowania na listach pod innym imieniem (w czasach deadname). Nie poinformujemy o sytuacji katedr, bo nie mamy powodu. Jest pan prawnie kobietą, proszę sobie radzić.
Prawie każdy nowy prowadzący: Nie wierzę, że jest pan *deadname*, proszę przyjść do katedry z legitymacją i to udowodnić, albo będziemy musieli złożyć doniesienie o kradzieży tożsamości.

Ogólnie dziwne, że Santander nie zrobił nic po pierwszej interwencji i dalej ją blokowali. Ale zaczynam coraz mniej wymagać od innych ludzi...
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-02, 16:35   

Ja mam pełno takich sytuacji. Jeśli ktoś zakłada że jestem własną mamą albo dziewczyną, to po prostu z tym brnę dalej jak jest potrzeba, bo często sprawa jest bardzo szybka. Ja akurat jestem w sytuacji gdzie mam stare dane, a zapomniałam jak brzmieć chociaż trochę męsko, chociaż zawsze mój głos był dość wysoki. Wygląd też nie pomaga, odbieranie przesyłek na poczcie jest frustrujące.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-11-03, 05:20   

Nyaa napisał/a:
Ja mam pełno takich sytuacji. Jeśli ktoś zakłada że jestem własną mamą albo dziewczyną, to po prostu z tym brnę dalej jak jest potrzeba, bo często sprawa jest bardzo szybka. Ja akurat jestem w sytuacji gdzie mam stare dane, a zapomniałam jak brzmieć chociaż trochę męsko, chociaż zawsze mój głos był dość wysoki. Wygląd też nie pomaga, odbieranie przesyłek na poczcie jest frustrujące.


pamietam jak endokrynolog przy 1 wizycie zdziwiona patrzyla na mnie, pomyslala, ze przychodze po leki dla męża, bo on nie mógł przyjść. a tu się okazało, że to ja jestem tym "mężem" xD jak ktos mnie uzna za kobiete w rejestracji np, to tez gram dalej, udajac, ze jestem rodziną pacjenta.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-03, 08:07   

Ja miałam największy przypal w Polskiej Ambasadzie w Londynie. Otóż musiałam wymienić paszport. Aby dostać w ogóle wizyte w Ambasadzie to chyba łatwiej jest umówić się z papieżem... no ale nie ważne. Przed wejściem kolejki, ludzie ściśnięci jak sardynki... musisz mieć ze sobą wydrukowane potwierdzenie wizyty, później przy wejściu dajesz formę Panu celnikowi . Pan celnik wtedy obszukuje Ciebie i musisz przejść przez wykrywacz metalu...

Oczywiście, nie ma z tym problemu.. jeśli masz zmienione dane. Królowa jeszcze nie ma... więc... odpicowana na maksa ( London biatches- musiałam! Później miałam plany <rotfl3> ) Stanęłam w tej kolejce z tymi Polskimi śmiertelnikami 🤣 Gdy nadeszła moja kolej, podałam karteczkę na co Pan celnik: " Proszę Pani! Jasno jest napisane że do Ambasady można wejść pojedynczo, bez osób towarzyszących. Mąż niech przejdzie kontrola ( zerka i mówi to do jakiegoś Janusza który stał za mną) Pani niech czeka na zewnątrz. ) Ja: Cegła 🤭🤣 Ale Proszę Pana pan nie rozumie. TO JA! Na co celnik- Ahhh ok.... rozumiem.... zapraszam do kontroli.

Nie byłoby to takie najgorsze gdyby nie fakt że celnik się nadzieral i wszyscy to słyszeli...

Wzięła bilecik i poszłam załatwić to co musiałam. Reszta poszła gładko bo sie mnie spodziewali 🤣 Ale to był chyba jedna z najbardziej krepujacych sytuacji od momentu mojej tranzycji 🤣🤣 <rotfl3>
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-11-03, 11:20   

QueenK napisał/a:
to był chyba jedna z najbardziej krepujacych sytuacji od momentu mojej tranzycji 🤣🤣 <rotfl3>


pff, ja mam takie co tydzień :(
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-11-03, 23:09   

A czy Queen wie, ze w Docklands lapia Polakow, daja kompielowki (albo fajne stroje) i kaza plynac do Polski? Fajna sprawa bo te majtki maja mapke (no nie nie mozesz polynac do Ameryki) jak nawigowac przez English Channel, potem morze Polnocne, Skattegat, Kattegat, oplyniesz trzy razy Rugie, a potem kanalem Karsinborskim i wyplniesz w Jeziorze Dabie. I tak bedziez bagienna nimfeka ze Szczecina, co straszy w tym Szczecinie.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-11-04, 01:58   

JuicyLucy napisał/a:
A czy Queen wie, ze w Docklands lapia Polakow, daja kompielowki (albo fajne stroje) i kaza plynac do Polski? Fajna sprawa bo te majtki maja mapke (no nie nie mozesz polynac do Ameryki) jak nawigowac przez English Channel, potem morze Polnocne, Skattegat, Kattegat, oplyniesz trzy razy Rugie, a potem kanalem Karsinborskim i wyplniesz w Jeziorze Dabie. I tak bedziez bagienna nimfeka ze Szczecina, co straszy w tym Szczecinie.


a jakis link na potwierdzenie tej historii?
a moze ciebie tak złapali??
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-11-04, 07:58   

JuicyLucy, Nie słyszałam o twojej bajce z Docklands- ale za to wiem na 100% że w tej dzielnicy rezyduje dużo Polskich psychologów i psychoterapeutów. Może zamiast wymyślać bajki zerknelabys na nich?

https://www.psychologytod...ondon/docklands

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

@Administracja/ Moderacja

Lucy ewidentnie przeżywa kolejny epizod. Nie wiem jak ma sie do tego regulamin. ( nie można dyskryminować osób chorych psychicznie) ale jej posty sa pozbawione sensu. Może usunąć jako trolling? Piszę poważnie.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
JuicyLucy
użytkownik
JuicyLucy

Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 377
Wysłany: 2020-11-04, 18:53   

Queen LOL!!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10