Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Wzrost i rozmiar buta
Autor Wiadomość
Balerinka
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-11, 18:57   Wzrost i rozmiar buta

Hej wszystkim sama mam 170 i 40 chociaż damskie to chyba 41 zbyt krótko żyję jako ja żeby się zorientować jeszcze, a jak to u was wygląda czyżby aż tak różowo jak mi się wydaje? bo dużo dziewczyn widzialam że pisze że np uwielbiam szpilki tyle fasonów teraz i tego typu posty to wy macie głównie nogi 38? takie z was szczęściary? bo jak wejdę do jakiegoś sklepu w którym są ludzkie ceny do 150zł to albo 38 albo 36 albo jakieś 34 xD albo 42 43. 40 41 jak na lekarstwo, to jak to u was wygląda ja mam 170 40-41 a mam kilka koleżanek genetycznych które mają 170 37 175 40 i 178 39 więc widzę że rozbieżności znaczne
 
 
Aisha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-11, 19:08   

174 cm rozmiar buta 40 a czasem z powodu haluksów 41...(szerokość)
 
 
Lea
użytkownik
biere hormony


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 725
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-11, 19:17   

Są ciski mojego wzrostu co mają np. 40 albo 41 (zdziwiłam się jak mi powiedziała). Myślałam że mam 38, takie noszę męskie ale się okazało że wchodzę w sandałki na obcasie mojej mamy która ma 35. Mam nadzieje że to tylko zaniżony numer bo 35 są za małe i też by były problemy.
 
 
Mateusz
użytkownik
fragrantbutter


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Posty: 25
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2017-06-11, 19:28   

173 cm wzrostu i stopa 40. Kupowanie tylko na dziale chlopiecym lub unisex
 
 
Lea
użytkownik
biere hormony


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 725
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-11, 19:32   

Mateusz, przykro mi :( . Znam to uczucie bo też musiałam tyle lat kupować młodzieżowe itd. Chociaż nie ubolewałam nad tym specjalnie że nie mogę nosić męskich. Pójdź może do szewca albo na zamówienie sobie zrób.
 
 
Balerinka
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-11, 19:53   

sandałki na obcasie 35 więc mogę cię tylko pocieszyć że 35 nie będziesz musiała kupować bo ja nosiłam i dalej noszę męskie 40 i w sandałki deichmann weszłam 38 ale lewa pięta mi minimalnie wystawała były jeszcze 36 42 43 44 sporo za małe duże więc jak przyszło mierzyć buty zamknięte szpilki balerinki itd to się okazało że 41 adidasy 40 a w h&m nagle 42 chyba bym potrzebowała z niektórych butów choć są do 41 to niektóre były przyciasne
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-06-11, 19:54   

Mateusz napisał/a:
173 cm wzrostu i stopa 40. Kupowanie tylko na dziale chlopiecym lub unisex

Co Ty gadasz, męskie się od 40 zaczynają w większości sklepów.

Lea napisał/a:
Myślałam że mam 38, takie noszę męskie ale się okazało że wchodzę w sandałki na obcasie mojej mamy która ma 35. Mam nadzieje że to tylko zaniżony numer bo 35 są za małe i też by były problemy.

Ja to już w ogóle co raz mniej na rozmiary patrzę... ostatnio kupiłem sandały - rozmiar 36 ale 38 były niemal identyczne... (no dobra, to był chiński market więc też może inaczej), i w sumie to jeszcze trochę za duże :P Buty robocze mam 39 (ale to jakieś małe 39), normalnie kupuję zwykle 38 bo mam trochę szeroką nogę i 37 są często za małe ale mój rozmiar to 37-38. No i przy takim rozmiarze to faktycznie dział dziecięcy zostaje, ale w zeszłym roku odkryłem dobry sklep obuwniczy, w którym te dziecięce buty są takie stonowane i spoko, więc ok :)
_________________
 
 
Balerinka
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-11, 20:08   

ja mam z pumą podobnie oni mają jakieś wąskie wyjątkowo buty i muszę brać 41 26,5 bo inaczej jak są 40 25,5 to niby lepsze na długość nie tak duży luz ale cisną z boku mały palec a nike np biorę 40 adidas 40 1,3 jest zawsze ok a deichmannowe to 40 bez wyjątku zimowe 41 bo grubsza skarpeta ale damskie to nie wiem zima dopiero przedemną ;)
 
 
Aisha
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-11, 20:34   

No dziwne są te niektóre rozmiarówki ja niedawno kupiłam sandały na koturnie i musiałam brać aż 42 a mam 40 41 marka graceland
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2570
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-11, 21:01   

Przy wzroście 160 cm, rozmiar butów mam 36,5 - 37 (zimowe, czyli trochę luźniejsze). Niestety, jak znajdę jakieś fajne buty męskie, okazuje się, że są dużo za duże. Muszę więc pozostać przy młodzieżowych.
_________________
 
 
 
Balerinka
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-11, 21:03   

e tam możesz robić tak jak ja kiedyś podobały mi się męskie buty wojskowe nie było mniej niż 41 a miałam jakieś 12 lat stopa 37 to wsadziłam w nie 3 wkładki do palców jeszcze po 3 waciki kosmetyczne i nagle te 41 były jak ulał ;) gorzej jak za małe
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2570
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-11, 21:10   

Tak, to fajny sposób, ale przy moim wzroście i rozmiarze buta 41 wyglądałbym karykaturalnie ;)
_________________
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-06-11, 21:23   

Balerinka napisał/a:
e tam możesz robić tak jak ja kiedyś podobały mi się męskie buty wojskowe nie było mniej niż 41 a miałam jakieś 12 lat stopa 37 to wsadziłam w nie 3 wkładki do palców jeszcze po 3 waciki kosmetyczne i nagle te 41 były jak ulał ;) gorzej jak za małe

To się nie do końca sprawdza ;) mam jedne buty męskie rozmiaru 40 (stąd wiem, że od tylu się zaczynają zwykle męskie :P ), w środku grube wkładki i zapiętki i są prawie dobre ("prawie" jak wiadomo robi dużą różnicę ;) ), ujdzie to, da się chodzić... ale jednak dużo wygodniej jest mi w tych młodzieżowych 37 :( z tymi za dużymi czujesz generalnie, że coś jednak jest nie tak, że nie leży to tak jak powinno...
_________________
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-11, 21:56   

Mam ultra szeroką i wysoką stopę o rozmiarze powiedzmy 41, które jeśli jest ze skóry i się rozciągnie jest często za luźne.

Takie same syntetyki często są nie do wytrzymania.

Zaleta moich kulfonów jest taka, że często i na dziale damskim i męskim trafiam na wyprzedaże.
 
 
Fadi
użytkownik
Stary pierdziel


Tożsamość płciowa: nb
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 12
Posty: 380
Wysłany: 2017-06-12, 04:47   

Ja noszę 40-41... I potwierdzam męskie w większości zaczynają się od 40 :) choć czasem jak są promocje sportowych firmowych w marketach np Lidl czy nawet Deichmann bywa, że męskie zaczynają się od 41 albo nawet 42. Plus często jak rzucają promocje to najmniejszych jest tylko 1 para...
_________________
Piotruś Pan ponad podziałami ;)
 
 
kasiencja
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 53
Posty: 357
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2017-06-12, 08:32   

Z rozmiarami butów jest tak że od groma jest na necie i w sklepach tandety. Dla sklepów ja noszę rozmiar od L do XXL i buty od 39-41. Więc olewam rozmiarówki i kupuję tylko to gdzie jest napisany konkretny wymiar stopy bądź wymiary ciuchów. Przytyło mi się przez ostatnie 3 lata Bo jadłam na równi obiadki z moim facetem który miał sporą nadwagę, ale już jej nie ma. I jak wcześniej nosiłam zawsze 39 rozmiar butów tak teraz muszę kupować czółenka o rozmiarze 40 bo mam tęższą nogę. Na olx.pl ledwo co kupiłam 2 pary super butków o rozmiarze 40 na moją nogę w cenie po 20 zł + 10 przesyłki. Buty praktycznie nie używane, nowe fleki, odklejone tylko naklejki. Więc jak się szuka to bez problemu trafić można nowe i do tego z prawdziwej skóry porządne buty i wcale nie trzeba mówić 200 złotym papa. Za 200 zł to ja się umiem porządnie ubrać w całości :) Tylko na bieliźnie nie oszczędzam bo jest najważniejsza.
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2017-06-13, 15:51   

Kompletnie nie znam się na butach, bo chodzę pół życia w jednej parze i zastanawiam się czy istnieje jakaś sensowna alternatywa do glanów na stopę 46? Przydałoby się coś lżejszego i najlepiej też skórzanego, ale podobnie jak z odzieżą wierzchnią wszystko wydaje się być strasznie upłciowione lub po prostu brzydkie.
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-13, 23:46   

Jeżynka napisał/a:
Kompletnie nie znam się na butach, bo chodzę pół życia w jednej parze i zastanawiam się czy istnieje jakaś sensowna alternatywa do glanów na stopę 46? Przydałoby się coś lżejszego i najlepiej też skórzanego, ale podobnie jak z odzieżą wierzchnią wszystko wydaje się być strasznie upłciowione lub po prostu brzydkie.


Nooo cokolwiek innego niż Rangers'y będzie odmianą. :) Może na początek jakieś Martensy na 6 dziurek?
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2017-06-14, 15:26   

175 wzrost but 41/42 czasami wejdę w 40 wszystko zależy od firmy
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-14, 21:47   

Ja zauważyłam, że zawsze takie typowo męskie adidasy, które mi matka w dzieciństwie kupowała to 41-42, ale teraz mam trampki rozmiar 41 i są za duże. Mam inne buty (coś a`la sneakersy) rozm. 41 bo nie było innych i także są sporo za duże.
Inne stare buty rozmiar 40 jest idealny. A nawet gdybym chciała to wcisnęła bym się w 39 :D
_________________
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2017-06-15, 01:02   

185 cm, 45 (damskie 43-44).
Sama radość :D
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 08:26   

Freja napisał/a:
185 cm, 45 (damskie 43-44).
Sama radość :D


Czyli ogólnie administracja patrzy na forum z góry.

Zapomniałam dodać ja mam 175cm. Córka, która odziedziczyła profil stopy po mnie już ma mi to za złe.
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 13:44   

Ada75 napisał/a:
Freja napisał/a:
185 cm, 45 (damskie 43-44).
Sama radość :D


Czyli ogólnie administracja patrzy na forum z góry.

Zapomniałam dodać ja mam 175cm. Córka, która odziedziczyła profil stopy po mnie już ma mi to za złe.


Nie na wszystkich! 185 i 43. :)
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-15, 13:51   

Ja mam takie, mieszczące się w normach: :-p

191 cm / 43
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2017-06-15, 14:16   

Ada75 napisał/a:
Freja napisał/a:
185 cm, 45 (damskie 43-44).
Sama radość :D

Czyli ogólnie administracja patrzy na forum z góry.

I trzyma pod butem :p
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-15, 14:22   

Ada75 napisał/a:
Freja napisał/a:
185 cm, 45 (damskie 43-44).
Sama radość :D


Czyli ogólnie administracja patrzy na forum z góry.

Zapomniałam dodać ja mam 175cm. Córka, która odziedziczyła profil stopy po mnie już ma mi to za złe.


1,75m, rozmiar 39 (męski; nie wiem czemu dla mnie się nie sprawdza ta reguła, że damskie są mniejsze :O )

Dziś odkryłem, że Gal Gadot jest wyższa ode mnie ^^
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 14:48   

kicur napisał/a:
Ada75 napisał/a:
Freja napisał/a:
185 cm, 45 (damskie 43-44).
Sama radość :D


Czyli ogólnie administracja patrzy na forum z góry.

Zapomniałam dodać ja mam 175cm. Córka, która odziedziczyła profil stopy po mnie już ma mi to za złe.


1,75m, rozmiar 39 (męski; nie wiem czemu dla mnie się nie sprawdza ta reguła, że damskie są mniejsze :O )

Dziś odkryłem, że Gal Gadot jest wyższa ode mnie ^^


Tajemnica jest tu: https://www.forpro.pl/pomocnik/tabela-rozmiarow
np: Damskie 42,5 to stopa 27,5 a męskie 43 to ...stopa 27,5. a 39 damskie to 25cm a męskie 24,5.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-06-15, 16:00   

Alone, według tej rozmiarówki powinienem nosić 35 albo jeszcze mniejsze <rotfl3>
_________________
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 16:05   

wendigo napisał/a:
Alone, według tej rozmiarówki powinienem nosić 35 albo jeszcze mniejsze <rotfl3>


To rozmiarówka Reeboka. :D A co dziwnego w 35? Moja partnerka nosi 36.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-06-15, 16:10   

No nic niby, ale przypuszczam, że jednak byłoby trochę mi ciasno ;) bywa ciasno (raczej wszerz) w 37, więc...
_________________
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 16:24   

wendigo napisał/a:
No nic niby, ale przypuszczam, że jednak byłoby trochę mi ciasno ;) bywa ciasno (raczej wszerz) w 37, więc...


Aaa o to chodzi. No ja w damskie 42 z chin nie wejdę w kontynentalne czasem a w angielskim mam spory luz. Chińczycy mają zupełnie inne rozmiarówki a różnica po między angielskim i naszym polega właśnie w szerokości.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2017-06-15, 17:08   

Aristocat napisał/a:
Wendi, z całym szacunkiem, ale to możliwe. Bro, you short. :D

wiem, ale jak wyżej - wszerz niezbyt :P

Alone, to może w angielskie 35 bym wszedł :D
Nie no, z Chin to w ogóle dziwna rozmiarówka :D mówiłem, że kupiłem ostatnio sandały 36, które od 38 były krótsze o najwyżej 0,5cm :D (bo jedna i drugie wydają mi się odrobinę za duże :D )
_________________
 
 
JurekB
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 21:16   

Freja napisał/a:
185 cm, 45 (damskie 43-44).
Sama radość :D

Nie łatwo znaleźć ładne damskie buty w takim rozmiarze. To amerykańskie damskie 12 ( czyli euro 43,5) - niewiele firm ma je w swojej ofercie.
Mam na pewno kilka takich par, porządnych, markowych - 100% prawdziwa skóra - nie plastykowe badziewie z sex shopu , które kupić mogą tylko zdesperowani transwestyci.
Niestety , chyba wszystkie mają wysokie obcasy, takie około 10 cm ... :-(
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2017-06-15, 21:41   

Cytat:
Mam na pewno kilka takich par, porządnych, markowych - 100% prawdziwa skóra - nie plastykowe badziewie z sex shopu , które kupić mogą tylko zdesperowani transwestyci.
Niestety , chyba wszystkie mają wysokie obcasy, takie około 10 cm ... :-(

Na ten moment i tak mnie nie stać, ale dzięki za info :)
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 21:51   

JurekB napisał/a:
Freja napisał/a:
185 cm, 45 (damskie 43-44).
Sama radość :D

Nie łatwo znaleźć ładne damskie buty w takim rozmiarze. To amerykańskie damskie 12 ( czyli euro 43,5) - niewiele firm ma je w swojej ofercie.
Mam na pewno kilka takich par, porządnych, markowych - 100% prawdziwa skóra - nie plastykowe badziewie z sex shopu , które kupić mogą tylko zdesperowani transwestyci.
Niestety , chyba wszystkie mają wysokie obcasy, takie około 10 cm ... :-(


10cm obcasa to w proporcjach tyle co 8cm poniżej 42cm - prawdziwy transwestyta gardzi takim niskim obcasem. :D
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 21:58   

JurekB napisał/a:
nie plastykowe badziewie z sex shopu , które kupić mogą tylko zdesperowani transwestyci.
niech ktoś zatrzyma tą karuzelę śmiechu
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 22:10   

DeadSally napisał/a:
JurekB napisał/a:
nie plastykowe badziewie z sex shopu , które kupić mogą tylko zdesperowani transwestyci.
niech ktoś zatrzyma tą karuzelę śmiechu


Wyobraziłaś sobie Jurka?




Podejrzewam że może wyprzedaje swoją kolekcję... :D
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 22:13   

Alone, akurat to już jakiś czas temu
 
 
tomss71
użytkownik

Punktów: 3
Posty: 87
Wysłany: 2017-06-15, 22:48   

Jestem k/m,mam 175cm wzrostu,rozmiar obuwia 44.Oczywiscie mam na mysli numeracje meska.
Nie wiadomo po kim.Napewno nie po rodzicach.
 
 
JurekB
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 23:02   

Alone napisał/a:

Obrazek


Czyje to zdjęcie? :-o Twoje?
to współczuję , tragiczny widok ...
i wywołuje obrzydzenie. Sorry , taka jest prawda.
( czy za to będą punkty karne?) <rotfl>

To jest właśnie badziewie z sex shopu dla transwestytów i dragqueen.
Ewentualnie innych nie znanych mi przypadków, tych co uważają się za kogoś pomiędzy.
Moja kolekcja to buty dla eleganckich dam!
Przegięte zboki, jak ten ze zdjęcia, czegoś takiego nigdy nie noszą.
Ty się na tym znasz pewnie jak świnia na gwiazdozbiorach , więc pewnie nie czujesz różnicy, ale ona jest ogromna.
Uwierz mi! :mrgreen:

Freja napisał/a:

Na ten moment i tak mnie nie stać, ale dzięki za info :)


Nie ma za co dziękować i tak nic bym Ci nie zaproponował i nie sprzedał.
Moja kolekcja w stosunku do tego forum, to bajka z innego wymiaru.
Ostatnio zmieniony przez 2017-06-15, 23:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-15, 23:10   

JurekB napisał/a:
Moja kolekcja to buty dla eleganckich dam!


Czyżbyś był tym oto słynnym sprzedawcą butów..? :-o

Al Bundy.jpg
Plik ściągnięto 8043 raz(y) 10,32 KB

_________________
 
 
JurekB
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 23:14   

Aristocat napisał/a:
JurekB napisał/a:
To jest właśnie badziewie z sex shopu dla transwestytów i dragqueen.
Ewentualnie innych nie znanych mi przypadków, tych co uważają się za kogoś pomiędzy.


Nie zrównuj non-binary ("tych co uważają się za kogoś pomiędzy") z drag queens i transwestytami (zwłaszcza fetyszystycznymi). To chamskie.
Drag queen to kreacja artystyczna, tv to przebieranki w celu osiągnięcia satysfakcji seksualnej lub emocjonalnej (i nie muszą wcale zadowalać się byle czym), a non-binary to non-binary.


Czyli wg Ciebie drag queens i transwestyci to ktoś gorszego sortu , a porównanie do nich to chamstwo???
Czyli co ? Ty jesteś kimś lepszym? jakimś lepszym sortem?
A niby dlaczego?

Jesteś faszystą? a może od razu powiedz ze czujesz się ubermenschem!
Rozumiem że jesteś lepszy też od mnie, bo ja jestem zupełnie zwykłym faceta i nie czuje się nic a nic po środku.
Nawet nic mnie tam nie ciągnie, ani nigdy nie ciągnęło ...
ojej!
to ja wg Ciebie jastem jakiś kaleka! :-o
jakiś niedorozwój
nieudany egzemplarz ...
O mamunciu !! !
:-o
Ostatnio zmieniony przez 2017-06-15, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 23:14   

Przegięte zboki, powiadasz...

Homofob? Transfob? Jako co to się kwalifikuje? "Normals" niby się odezwał.

Nie podoba Ci się osoba na zdjęciu, okej, ale zrewiduj swoje poglądy proszę. Współczuję Twojej dziewczynie.Ciekawe, czy wie, jakie masz poglądy, czy też jest homofobką.
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 23:18   

JurekB napisał/a:
Alone napisał/a:

Obrazek


Czyje to zdjęcie? :-o Twoje?
to współczuję , tragiczny widok ...
i wywołuje obrzydzenie. Sorry , taka jest prawda.
( czy za to będą punkty karne?) <rotfl>

To jest właśnie badziewie z sex shopu dla transwestytów i dragqueen.
Ewentualnie innych nie znanych mi przypadków, tych co uważają się za kogoś pomiędzy.
Moja kolekcja to buty dla eleganckich dam!
Przegięte zboki, jak ten ze zdjęcia, czegoś takiego nigdy nie noszą.
Ty się na tym znasz pewnie jak świnia na gwiazdozbiorach , więc pewnie nie czujesz różnicy, ale ona jest ogromna.
Uwierz mi! :mrgreen:

Freja napisał/a:

Na ten moment i tak mnie nie stać, ale dzięki za info :)


Nie ma za co dziękować i tak nic bym Ci nie zaproponował i nie sprzedał.
Moja kolekcja w stosunku do tego forum, to bajka z innego wymiaru.



Słabiutka riposta. Bazuje na prymitywnych skojarzeniach. Więc czy ktoś kto w taki sposób odpowiada na mój post może mnie obrazić? Niee i proszę administrację o nie karanie jakiekolwiek Pana Jerzego. Nie daje rady chłop ale... może się zepnie i błyśnie czymś złośliwym - tym bardziej niech administracja da mu szanse. :)
 
 
JurekB
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 23:26   

Alone napisał/a:

Słabiutka riposta. Bazuje na prymitywnych skojarzeniach. Więc czy ktoś kto w taki sposób odpowiada na mój post może mnie obrazić? Niee i proszę administrację o nie karanie jakiekolwiek Pana Jerzego. Nie daje rady chłop ale... może się zepnie i błyśnie czymś złośliwym - tym bardziej niech administracja da mu szanse. :)


Bo jako osoba , jak to nazywasz "binarna", jestem tylko taką "prymitywną formą życia ..."
lata świetlne w tyle za nastajaszczymi genderquerowcami takimi jak "alone".
Nie wiadomo nawet czy można mnie nazwać człowiekiem?
A jak już to ZNACZNIE gorszego sortu!
...
Nie no ... po Twoich subtelnych wypowiedziach , czuję się jak robak! :-o
( ale dwunożny, podobny do tego z Pana Tadeusza)
o mamunciu ... chyba pójdę się upić ...
... sokiem malinowym.

Znikam.
Jak ja w ogóle śmiałem dziś zabierać głos , na forum gdzie wypowiadają się takie ważne persony jak "alone" ?
tgq
to niedopuszczane ...
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 23:30   

JurekB napisał/a:
Alone napisał/a:

Słabiutka riposta. Bazuje na prymitywnych skojarzeniach. Więc czy ktoś kto w taki sposób odpowiada na mój post może mnie obrazić? Niee i proszę administrację o nie karanie jakiekolwiek Pana Jerzego. Nie daje rady chłop ale... może się zepnie i błyśnie czymś złośliwym - tym bardziej niech administracja da mu szanse. :)


Bo jako osoba , jak to nazywasz "binarna", jestem tylko taką "prymitywną formą życia ..."
lata świetlne w tyle za nastajaszczymi genderquerowcami takimi jak "alone".
Nie wiadomo nawet czy można mnie nazwać człowiekiem?
A jak już to ZNACZNIE gorszego sortu!
...
Nie no ... po Twoich subtelnych wypowiedziach , czuję się jak robak! :-o
( ale dwunożny, podobny do tego z Pana Tadeusza)
o mamunciu ... chyba pójdę się upić ...
... sokiem malinowym.


Spoko. :) Lubię takich uległych. :D Już szukam dla Ciebie kulki w buzię i zestawu do elektrowstrząsów. Tylko szpilki załóż! :D
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 23:30   

jurku, to jakie buty miałbyś dla mnie? bo do roboty muszę
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-15, 23:36   

DeadSally napisał/a:
jurku, to jakie buty miałbyś dla mnie? bo do roboty muszę
Obrazek


JurekB napisał/a:
Nie ma za co dziękować i tak nic bym Ci nie zaproponował i nie sprzedał.
Moja kolekcja w stosunku do tego forum, to bajka z innego wymiaru.


:shock:
_________________
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 23:36   

JurekB napisał/a:
Znikam.

Jeżeli zamierzasz być transfobem i homofobem, to słusznie. Nie wiem, co sobie wyobrażasz obrażając różne grupy osób transpłciowych i homoseksualistów na forum takim jak to. Że wszyscy Ci przyklasną?
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 23:45   

Swan napisał/a:
JurekB napisał/a:
Znikam.

Jeżeli zamierzasz być transfobem i homofobem, to słusznie. Nie wiem, co sobie wyobrażasz obrażając różne grupy osób transpłciowych i homoseksualistów na forum takim jak to. Że wszyscy Ci przyklasną?


A czemu Go traktować poważnie? :D Siedzi w domu i w przerwach po między grabieniem trawnika i sprzątaniem z niego psich kup coś sobie tu po troluje. :D A tu wszyscy od razu że obraża, uwłacza itp, itd. :)
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-15, 23:49   

Ja mam 182 i aktualni 44/5. I wydaje mi, że palce są trochę hmmm... Ogólnie, to stopa jest typu greckiego, ale w niej tylko drugi palec wystaje ponad paluch. U mnie:
- 3 jest niewiele krótszy od 2.
- Oba mają na długość "paluch + nieco więcej niż paznokieć palca 2 lub 3.
- Nawet 4 jest ciut dłuższy niż paluch, choć niewiele.
- Palec 5 kończy się nawet nie osiągając początku paznokcia palucha.
-Palce u lewej stopy jak są razem są wyprostowane. U prawej nie mogę ich w ten sposób wyprostować i tworzą lekki łuk. proste się robią, jeśli bardzo mocno naciągnę mięśnie wszystkich palców w tej stopie.

Chyba nietrudno jest się domyślić, jakie dylematy krążą mi po głowie. :-)

Aristocat napisał/a:
Inaczej: jest na tym forum ktoś, kto nie wyobraził sobie Jurka na obcasach przynajmniej raz w historii swojego pobytu tutaj?

Ja
Ostatnio zmieniony przez Vera-chan 2017-06-15, 23:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-15, 23:55   

Alone, ale pogonić trolla można, żeby zmykał do lasu ;)
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2017-06-16, 00:37   

JurekB napisał/a:

Freja napisał/a:

Na ten moment i tak mnie nie stać, ale dzięki za info :)

Nie ma za co dziękować i tak nic bym Ci nie zaproponował i nie sprzedał.
Moja kolekcja w stosunku do tego forum, to bajka z innego wymiaru.

A... to inna bajka.
To w takim razie nie dziękuję i przepraszam, że dziękowałam.
Widocznie musiałam się pomylić.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-16, 00:48   

Ech :(

Jerzy zbiera buty, czy nowe, czy używane, nic w tym zdrożnego, ale to z jaką nieukrywaną pogardą traktuje wszem i wobec, bo coś mu się w kwestii kordu opony udało w życiu wymyślić to jest już poniżej normy. Ludzkiej empatycznej normy.

A to podobno ja zieję żółciowymi oparami i szczekam na karawanę.
 
 
Lea
użytkownik
biere hormony


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 725
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-16, 01:08   

DeadSally napisał/a:
jurku, to jakie buty miałbyś dla mnie? bo do roboty muszę
Obrazek

Prześliczny post, kocham.
Ależ tu się abstrakcja maluje, czasem lubię taki chaos.
 
 
Lea
użytkownik
biere hormony


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 725
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-16, 01:20   

Aristocat, w jednym wątku będzie o rozmiarach stopy, o wyższości Jurka nad tutejszymi transami bo on ma super kolekcje, o islamie i o tym że DeadSally potrzebuje butów do pracy. Komedia x'DD
 
 
Lea
użytkownik
biere hormony


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 77
Posty: 725
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-16, 01:27   

Aristocat, świetne. Szłabym. Brałabym udział.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-16, 01:29   

Ale Jezus przecież w Islamie jest ważnym prorokiem.
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-16, 01:31   

Aristocat napisał/a:
Jesus Allah
a nie santa christ?
nie ma butów dla mnie? ok, then
 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-16, 01:37   

Aristocat, nie masz czegoś normalnego?
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2017-06-16, 18:35   

Przyjmuje się, że wzrost do długości stopy ma stosunek 6,6:1 Stopa zwykle ma tę samą długość co przedramię (mierzone od zgięcia wewnętrznej strony)
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2017-06-16, 20:41   

Arisu napisał/a:
Skoro już o butach mówimy to chce sobie glany kupić. Jakie firmy polecacie i na co patrzeć? :-p


Gdy byłem młody i gniewny to najtwardsi ( i ja :D ) nosili Rangers Shelly's. Blachy w czubkach, podeszwy przykręcone na wkręty. Twarde, ciężkie i muszą się "rozchodzić". Inna kultowa firma to Steel. I od razu mówię: Na tych w Martensach patrzyliśmy z "góry" :D
 
 
Ania96
użytkownik
Ania 96


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 55
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-06-16, 22:34   

ElżbietaFromage napisał/a:
Stopa zwykle ma tę samą długość co przedramię (mierzone od zgięcia wewnętrznej strony)


W takim razie mi wychodzi rozmiar jakoś 55 jak nie więcej :D
_________________
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2017-06-17, 00:37   

183 i 43 :D
 
 
asdfghj
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 33
Posty: 311
Wysłany: 2017-06-17, 23:43   

whaat Iryd? zazdroszczę :)
169 i 40/41
jestem karłem
_________________
 
 
Iryd
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 14
Posty: 349
Skąd: znad morza
Wysłany: 2017-06-18, 22:38   

Zaokrąglij sobie do 170 i będzie dobrze, nie masz złego wzrostu ja nawet wśród cis kolegów jestem wysoki.
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2020-10-31, 20:16   

178 cm wzrostu, rozmiar buta 42.
Niedawno uświadomiłam sobie, że mogło być gorzej. Jak na kobietę to już jestem wysoka, ale ze mieszkam blisko Holandii, więc nikt z tego wielkiej sensacji nie robi :D A damskie buty w rozmiarze 42 dostanę w kilku sklepach, a w razie problemu zawsze mogę w Holandii kupić. Mimo wszystko, wybór jest mniejszy niż np. rozmiar 39 czy 40.
_________________
One dream, one vision
The state of perfection, a streamline direction
One day there will be a way
To the state of perfection, the only direction
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 15