Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Among Us
Autor Wiadomość
Nejthan_
użytkownik
Nejthan_

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 10
Wysłany: 2020-10-15, 20:44   Among Us

Myślę, że sporo osób zna tą grę. Może nawet dużo więcej niż sporo, ale nie nad tym chcę się rozwodzić.
Marzy mi się zebranie jakiejś ekipki ludzi którzy by chcieli jakoś czasem połączyć się, chociażby na discordzie (czy co tam będzie pasować) i odpalić sobie prywatną sesję.
Jakby ktoś z was był zainteresowany, to było by superancko ;-)
Do usłyszenia!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-10-16, 02:40   

Jestem zainteresowany.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7092
Wysłany: 2020-10-16, 02:59   

Jak mam okazję, to zapytam: o co - do cholery - chodzi w tej grze, bo nie ogarniam :/
_________________
Freja Draco
 
 
Nejthan_
użytkownik
Nejthan_

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 10
Wysłany: 2020-10-16, 04:07   

W jako takim skrócie - jest to dość prosta gierka, w której ląduje się w grupie 10 naukowców na statku kosmicznym. Każdy ma swoje zadania do wykonania, pokazujące się w lewym górnym rogu. Są one mini gierkami o dość prostych zasadach i nie sprawiają kłopotu swoją obecnością. Jednakże wśród 10 naukowców (crewmates) jest również jeden, dwóch, lub trzech zdrajców (impostor). Ta osoba ma inne zadanie niż wszyscy - musi zabić cała załogę i nie zostać wykryta przez innych graczy, ponieważ gdy ktoś znajdzie cialo zostaje zwołane zebranie lub gdy ktoś je zwoła po prostu (emergency meeting). Po każdym takim spotkaniu całej załogii i dyskusji na temat tego, kto jest impostorem, następuje głosowanie. Wybierana jest osoba która wylatuje ze statku. Kiedy ta osoba "leci w kosmos" dowiadujemy się czy była impostorem czy nie. Oczywiście nie zawsze ktoś zostanie wybrany, można się wstrzymać od głosu, bądź może wyjść remis, wtedy nikt nie jest wyrzucany. Po naszej śmierci, jeśli byliśmy crewmate, nadal możemy pomóc naszej ekipie wygrać. Jesteśmy duchem i możemy realizować zadania, które nam pozostały (jeżeli skończymy wszystkie zadania zanim impostor wszystkich zabije - wygrywamy z nim). Impostor ma dostęp także do systemu statku, co oznacza że może zamykać drzwi do różnych pokoi, sabotować maszyny z tlenem, światło, reaktor lub maszynę do komunikacji (crewmates muszą ustabilizować wtedy maszynę na czas aby nie zginąć najczęściej).
Dobra nie mam pojęcia czy wszystko napisałem ale starałem się jka mogłem. Najlepiej jest ściągnąć grę I spróbować, bo jest intuicyjna wg mnie. Też byłem do niej nastawiony średnio na jeża, a potem mnie wciągnęła mocno XDDDD. Na telefony gra jest darmowa, na komputery za 18 zł.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-10-16, 04:22   

wydaje sie fajne. ale nie mam mikrofonu do discordow. i jestem wstydliwa zreszta xD
 
 
Nejthan_
użytkownik
Nejthan_

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 10
Wysłany: 2020-10-16, 04:27   

Disscorda można na spokojnie założyć za darmo ;-) , a co do mikrofonu no to niestety on nie jest za darmo, ale można dostać jakieś tanie nawet w supermarketach chyba jeszcze. Napewno w elektronicznych sklepach będą.
A dlaczego mi tak zależy na łączeniu się i rozmawianiu na spotkaniach zamiast pisania? Jest wtedy lepsza zabawa, lepsza komunikacja na zebraniach, na których określony jest czas na głosowanie. Można się więcej od siebie nawzajem dowiedzieć. Jest to po prostu przyjemniejsze od pisania na czacie w grze. :-)
 
 
Nejthan_
użytkownik
Nejthan_

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 10
Wysłany: 2020-10-16, 11:00   

Alvena właśnie zdałem sobie sprawę z mojej głupoty xddd
Among us możesz mieć na telefonie lub komputerze to obojętne, a jeśli nie masz mikrofonu przy komputerze to masz go przy telefonie, a disscorda można zainstalować na telefon.
Może to jakoś nam rozwiąże problem mały xddd
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9