Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Czym interesują się mki?
Autor Wiadomość
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-17, 16:13   

kicur napisał/a:
Może powinniśmy założyć taki wątek dla KMów?

No, chyba nie... Nie jesteście cholernie inteligentni i twórczy.
 
 
turkusowa
użytkownik
na odwyku od forum

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 75
Posty: 1069
Wysłany: 2016-07-17, 17:01   

KMi pewnie nie interesują sie pisaniem pierdo%%%% wątków, więc nie ma :P
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2016-07-17, 17:16   

Oj chyba jesteśmy jednak twórczy :mrgreen:
_________________
 
 
Misiek
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 342
Skąd: Bruksela
Wysłany: 2016-07-17, 20:47   

Ja niezbyt (dlatego nie podejmuję się zakładania wątku), ale wiem, że inne chłopaki są...:P
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2016-07-17, 23:50   

Nie wiem, nie mam pojęcia, na ile mój przypadek można uznać za mk :roll: Bo jeśli tak, to bardzo męski.
 
 
caprica
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 1
Posty: 46
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: 2016-07-18, 08:36   

Sztuka, historia, tatuaż, modelarstwo :D
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-30, 21:03   

caprica napisał/a:
Sztuka, historia, tatuaż, modelarstwo
ładnie :) mam podobnie
Pisanie - lubię określać przeżywany świat słowami, sztuka - rzeźba - tworzenie czegoś z niczego, rysowanie, głównie szkic - ołówek i węgiel , tatuaż i piercing to dawne dzieje, fotografia i ta reporterska i artystyczna, chemia doświadczalna -- głównie pirotechnika, fizyka i ta normalna i kwantowa, bo jest mało odkryta i daje ciekawy punkt widzenia, uwielbiam psychologię bo to połączenie biologii i fizyki i bardziej mistycznej części świata, i na koniec wisienka... terapia manualna, masaż, bo to praca z całym człowiekiem i jego duszą.
zapomniałam o modelarstwie, głównie avionistyka w skalach od micro do 1:12
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2017-03-30, 21:06   

o fajny temat :)

no to...

ojej ...

jak będę miała wolny weekend to spiszę to wszystko, najlepiej jak będzie to długi weekend.
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2017-03-31, 06:35   

Moje zainteresowania to głównie:
- muzyka (zwykle gitarowa, elektroniczna oraz ambient)
- sztuki wizualne (rysunek, malarstwo, częściowo fotografia i kolaż)
- kolekcjonowanie lalek (chociaż ostatnio mniej ze względu na ograniczone fundusze)
- języki obce

Natomiast całkowicie poza kręgiem moich zainteresowań są:
- przedmioty ścisłe (mam wręcz alergię na to od dziecka)
- fantastyka pod niemal każdą postacią
- sport
 
 
Crissy
[Usunięty]

Wysłany: 2017-04-04, 17:42   

Niebieskie napisał/a:
- kolekcjonowanie lalek

zbierasz konkretne jakieś?
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2017-04-04, 18:17   

Crissy napisał/a:
zbierasz konkretne jakieś?

Różnie. Zbieram głównie Barbie, Skipper i Courtney ze starszych lat (powiedzmy 60-90), ale okazyjnie także Blythe, Pullip...
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-04-13, 14:38   

- Kreskówki, animacje, komiksy (dużo rzadziej), w tej właśnie kolejności. Bardziej teatr niż film, ale oba bardzo rzadko.
- Kiedyś rysowanie i malowanie (bardziej kredki niż farby, potem sam ołówek, długopis), aktualnie praktycznie tylko zdjęcia (ale żaden profesjonalizm, raczej uchwycenie chwili, miejsca). Raczej się do tego nie przykładam, nie spinam, że ma być tak czy siak. W rezultacie jest sporo średnich zdjęć, no ale wolę to robić po swojemu.
- Przez pewien czas gry komputerowe (RPG [te na żywo również], przygodowe, platformówki, niektóre strategie, bardziej te ekonomiczne), ale może to nie tyle zainteresowanie nimi, co historią przez nie opowiadaną.
- Książki, książki, książki :-D Młodzieżowe, przygodowe, fantasy, historyczne, przyrodnicze, mitologie, inne języki.
- Wycieczki, spacery, podróże - pieszo, rowerem, autem, pociągiem, łodzią, ale wszystko raczej w ramach naszego kraju. Samolotem nie lubię.
- Pisanie
- Słuchanie muzyki (różne, ale bardziej w kierunku folkowych, klasycznych - przede wszystkim w rockowych itp. aranżacjach. Do tego muzyka filmowa, z anime. ) i śpiewanie
- Planszówki
- Różne słodkości
- Robienie pizzy :-)

(w chwilach szczególnie silnej depresji jedynie słuchać muzyki jestem w stanie :-| , a pozostałe zainteresowania nie mogą mnie utrzymać dłużej niż kilka minut, jeśli w ogóle jestem się w stanie za nie zabrać)

Nie cierpię
- motoryzacji
- wojskowości
- sportu, szczególnie siłowni
- spraw technicznych
- gdy coś muszę naprawić (frustruje mnie to, schodzi bardzo dużo czasu i daje mi to -100% satysfakcji)
- posługiwania się językiem-żargonem matematyczno-informatyczno-fizycznym
- książek, filmów itp. typowo ekstremalno-podróżniczych, S-F, sensacyjnych, technicznych, sportowych, poradników jak coś zrobić.
- jeśli język książek jest zbyt suchy, faktograficzny, to mnie to usypia.
- jeśli czytam jakiś medyczny artykuł, to robi mi się słabo
- gdy w śpiworze jest piasek, w butach woda, a powietrze zimne :-|
- jedzenia i picia gorzkiego, tłustego, surowego lub nie do końca przygotowanego mięsa (krew, skóra, żyłki mnie obrzydzają)
 
 
Xitre
użytkownik

Kim jesteś: ?
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 3
Posty: 206
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-04-14, 15:39   

Mam tak samo jak Moonshadow, Misiek, Niebieskie i Vera-chan.
 
 
only_nati
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Posty: 2
Wysłany: 2017-10-31, 19:03   

Niektóre z moich zainteresowań są "stereotypowo męskie", a inne nie. No właśnie - stereotypowo, a był to do pewnego czasu pewien kompleks, dopóki nie zdałam sobie sprawy, że to przecież nic nie znaczy. Wiele zależy od osoby, nie od płci. Jeśli chodzi o mnie, to:

"Lubię":

- Uwielbiam animacje, zwłaszcza japońskie. Oglądałam zarówno te dłuższe, jak i krótsze, a szczególnie lubię romanse.
- Muzyka, ale to zależy od nastroju, słuchałam rocka, teraz wolę shoegaze.
- Gry komputerowe - zwłaszcza te fabularne, gdzie można stworzyć własną postać. Chyba z wiadomych względów.
- pisanie opowiadań, zawsze miałam sporą wyobraźnię
- już jak to się przewijało wiele razy wcześniej - informatyka. Ale to głównie ze względu na moje zamknięcie się w wirtualnym świecie, z którego próbuję się wyleczyć. Co nie zmienia faktu, że się na tym znam :D
- polityka, w pewnym okresie mojego życia. Teraz prawie nie wiem co się dzieje w świecie, poza tym co przeczytam w wiadomościach
- czytanie książek to coś, co uwielbiam. Dużo łatwiej mi jest się wciągnąć w dobrą książkę niż film. Jako ciekawostkę dodam, że miałam doła po przeczytaniu sagi "Zmierzch", co już coś chyba znaczy. Lubię fantasy.
- seriale i filmy, chociaż to malutkie kłamstewko bo seriali oglądałam niewiele - tylko te najbardziej popularne typu Gra o Tron, a z filmów bardziej te fantastyczne.
- Astronautyka, zagadnienia popularno naukowe

"Nie lubię" / "obojętne":
- Sportu - zwłaszcza piłki nożnej. Z drugiej strony kibicowałam wiele razy naszym w siatce :3
- Medycyny. Termin bardzo ogólny, ale nie mogę patrzeć na zabiegi chirurgiczne czy cokolwiek z tym związanego. Po prostu... Nie.
- Motoryzacji - nigdy nie przywiązywałam do tego żadnej wagi, samochód to samochód.
- Fizyki, chemii, biologii - zdecydowanie.
- wędkarstwo, brrr. Nie lubię. Nienawidzę.
- no to też dorzucę polowania, chociaż nigdy nie miałam do czynienia :D
 
 
Monoko
użytkownik

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 98
Posty: 640
Wysłany: 2017-11-01, 02:29   

only_nati napisał/a:
słuchałam rocka, teraz wolę shoegaze

Ale wiesz, że Shoegaze to styl w muzyce rockowej? :roll:
Poza tym, Shields przebąkiwał coś, że w przyszłym roku będzie nowe MBV. Miej się na baczności! :-D
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2020-10-15, 16:30   

Ja jestem z wykształcenia elektryk i w tymże zawodzie pracuję. :P jest to elektryka przemysłowa w moim przypadku, a nie instalacje w budynkach.
Poza tym interesuję się fotografią i podróżami, a tego to już za bardzo do płci nie można przypisać :P no i kolekcjonuję zeszyty, kalendarze, notatniki i lubię fajne długopisy.
_________________
One dream, one vision
The state of perfection, a streamline direction
One day there will be a way
To the state of perfection, the only direction
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9