Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Czo Was dziś zaskoczyło ?
Autor Wiadomość
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-17, 17:17   Czo Was dziś zaskoczyło ?

Pozytywnie jak i negatywnie. Czli wpisy nie pasujące specjalnie ani pod sytuację pozytywną, ani pod marudznie.

3 moje dzisiejsze :

- Byłem na poczcie z listem. Na handel mieli tam np. czekoladki. Ale cena . . . prawie 8zł/ czekoladka :shock: Kto to kupuje ? ?

- Że czekoladka była za droga, kupiłem sobie duże mleczko zagęszczone. 530g wypiłem jednym haustem, jak nigdy :P

- Gender. Wyszedłem na pocztę i zaraz koło siebie napotkałem na sąsiada z pieskiem. Znamy się trochę, jeszcze sprzed moich hormonów, konkretnie z elektro-fuszeg. On mnie zaczepił, bo ja to zwykle nikogo nie widzę, jak gdzieś idę. I gadamy, on mówi : << Oooo! Brzuszeg Ci urusł ! >> I jakoś, na koniec krótkiej rozmowy, użył, w stosunku do mnie, rodzaju żeńskiego :shock: :shock: w rodzaju " byłaś/ miałaś ". A nie poruszałem z nim tematu IS. Ale co najciekawsze : to pierwszy i jedyny gostek, z kręgu moich znajomych/ rodziny, pre-E, który zwrócił się do mnie w formie K. I to sam z siebie !
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2018-01-17, 17:25   

Mnie dzisiaj zaskoczyło, że 2i1 miał* dziś ponownie problemy genderowe :D

* niepotrzebne skreślić
_________________
Freja Draco
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-01-17, 18:28   

A mnie zaskoczyło kolejne copy-paste problemy genderowe.
Dlatego lubię w cis osobach to, że nie rozwlekają każdej reakcji jako - przypał genderowy, ono(ona,on), is i ts, srs itd. Po prostu normalnie po ludzku żyją, nie zaśmiecając sobie głowy genderyzmem.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-17, 19:03   

Freja, Co w tym zaskakującego ? ? Chyba, tak ogólnie, normalka. Tyle, że sama reakcja, to faktycznie.

Maxine, Ja tym żyję ! Na zasadzie, że bez genderu byłoby mi nudno, choć i z genderem różnie bywa. Dla cis... ok. Tylko mówisz o cis M, cis K. Ja jestem swoistym pionierem, jedynym w Pl i jedynym tak publicznie otwartym cis IS. Moim sukcesem byłoby, jeśli inne osoby cis IS, zaczęły mówić za siebie i dały głos. A nie chowały się po kątach ! :D
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-17, 19:19   

Kolejna śruba mi się w głowicy ukręciła, na szczęście niegroźnie.

Zaskoczyło mnie, że niegroźnie. Czuje się zaskoczona od samego rana, nic tylko d... niepowodzenia. A miały się już kończyć.
 
 
Maxine
użytkownik
Midnight Queen

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 132
Posty: 1149
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-01-17, 19:29   

2in1_inkarnacje napisał/a:
Ja jestem swoistym pionierem, jedynym w Pl i jedynym tak publicznie otwartym.

Powiem Ci, że ja też chciałam być pionierem. Miałam genialny pomysł, narodził się w gimnazjum i trwał do 2016r., na całe dnie wpadałam w trans i pisałam - wszystko. Moja głowa była pełna pomysłów, przed oczyma miałam każde sceny, muzyka grała. Te wybuchy, tą niesamowitą akcje. Wszystko widziałam.
Tak genialnego planu nikt nigdy nie zrobi, stworzyć firmę gigant, która podbije każde serce, filmami idealnymi w każdym ujęciu, perfekcja i poświęcenie do każdego szczegółu. Jedyną w Polsce, jedyną na świecie taką wytwórnię snów.
No i co?
No i wszystko prysło, jak bańka mydlana, zapomniałam o projekcie, skupiając się bardziej na sobie. Niedawno okazało się że to wszystko to tylko wytwory mojej zrytej głowy.
Wyszłam na wariatkę nie tylko w urzędach, ale też w innych organizacjach pomagających rozwojowi biznesu.
Psychiatra potwierdził to zresztą........
Chciałam zbawić świat od chłamu, ostatecznie [terefere] zrobiłam. :(
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-17, 21:11   

Ada75 napisał/a:
Kolejna śruba mi się w głowicy ukręciła, na szczęście niegroźnie.

Zaskoczyło mnie, że niegroźnie. Czuje się zaskoczona od samego rana, nic tylko d... niepowodzenia. A miały się już kończyć.


Na czuja dokręcałaś?
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-17, 21:14   

Nie, powinno się je wymieniać, przy każdej ingerencji. M6 10.9 12 niutków plus 3/4 obrotu. Oczywiście nigdy wymieniane nie były.

Klucze dynamometryczne posiadam, nie jestem idiotką, choć ciemną blondynką. :evil:
 
 
Alone_usunięty
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-17, 21:45   

Ada75 napisał/a:
Nie, powinno się je wymieniać, przy każdej ingerencji. M6 10.9 12 niutków plus 3/4 obrotu. Oczywiście nigdy wymieniane nie były.

Klucze dynamometryczne posiadam, nie jestem idiotką, choć ciemną blondynką. :evil:


Nie zawsze trzeba wymieniać - bywa że producent podaje w jakim wymiarze powinny się zmieścić. Ale jeśli u Ciebie trzeba wkręcać nowe to trzeba. Stare przy dokręcaniu o moment i kąt rozciągnęły się po za granicę plastyczności materiału. One trochę jak sprężyna działają - przez siłę z jaką sa dokręcone, lekko rozciągnięte, ściągają elementy ze stałą siłą i nie wymagają dociągania. No i jeszcze w czasie dokręcania po miedzy łbem śruby i materiałem zachodzi prawie dyfuzja, drugi raz wkręcając jest większe tarcie, gwinty też bywają zniekształcone z jednej strony. Że olejem je trzeba na smarowac to pewnie wiesz...
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-17, 22:00   

Że trza wygarnąć olej z otworu ślepego też wiem. <rotfl3>
O tłuste w głowicy 1,9 TDI nie trudno.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-01-24, 19:42   

1. Jak kupowałem cydr to pani na mnie spojrzała i już widziałem, że chce mój dowód. Mam 34 lata i nie mam passingu jako mężczyzna. Jakbym miał to by mnie chyba za niemowlaka brali. Tylko takiego 65kilowego, 1,7m wzrostu.

2. Zaskoczyła mnie zmiana u Maxine. [Usunęłam wycieczkę osobistą. Wpadają dwa punkty, jeden za to drugi za Auschwitz /Lagertha]

Maxine napisał/a:

Dlatego lubię w cis osobach to, że nie rozwlekają każdej reakcji jako - przypał genderowy, ono(ona,on), is i ts, srs itd. Po prostu normalnie po ludzku żyją, nie zaśmiecając sobie głowy genderyzmem.


Hejt skasowany, takie teksty są Absolutnie niedopuszczalne!!! totalnie nie w twoim charakterze <bezradny>
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
Ostatnio zmieniony przez 2018-01-27, 15:19, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-24, 21:05   

Znów byłem na poczcie, ale gdzie indziej. I znów te czekoladki po 8zł/ szt.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-25, 16:17   

Normalnie mi nie uwierzycie !! ! :O Na fb znalazłem osobę, aktywiztę Inter, który mówi o sobie XX Intersex man. Brzmi szalenie znajomo :D Zmałpowałem sobie od niego Mx przed imieniem. I mimo, że standardowo nawalają mnie jajniki, to jezdem happy <3
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-01-29, 22:05   

Normalnie szoook ! :shock: Mx. Annunaki Ray zagiął mnie w moim własnym temacie Cis IS :shock: Ale on jest profesjonalistą, to mu wolno. Za naśladownictwo i małpowanie jego postów w języku Pl, to nawet się cieszył, ale za użycie bigenderowej flagi, przy opisie biologicznej płci IS, zrugał jak trza. Jak mi to tłumaczył, poczułem się trochę tak jak użytkownicy tegoż @Forum, kiedy czytają moje posty nt IS i nie wiedzo o co cho :P


Ps. Do Frei : Ray jest osobą mocno publiczną i zależy mu na rozpowszechnianiu własnego wizerunku.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-01, 00:15   

Nie genderowe :

1. Do Frei . Była u mnie dziś MK, z którą zakładamy forum. Jak tłumaczyła mi, o co tam cho, to poczułem się jak człowiek z epoki kamienia, który ujrzał co to cywilizacja XXI wieku. I to tak na bardzo chłopski rozum wyjaśnienia, z których zrobiłem sobie szczegółowe notatki i nadal nie bardzo wiem, o co cho :shock: Trzeba do tego mieć łeb jak sklep !

2. Byłem dziś ze znajomą MKą w Czechach. Parę kilometrów dalej, a zupełnie inna cywilizacja 8-) Np taki puncik ala bierz wody ile chcesz, za free. I woda tam normalnie leci w styczniu ! U nas by zakręcili w pazdzierniku, a tam się nie przejmują. Albo jubiler i taka wystawka przed wejściem do sklepu : coś na kształt trapezu przyklejonego do litej ściany. Ale uwaga : wykonana z listewek i przesłonięta najzwyklejszą szybą, za którą były srebra. Mnie to rozbawiło, bo u nas to by w biały dzień rozbili i uciekli. A tam ? Dopadła mnie głupawka, choć to nie śmieszne, ale przypomniały mi się wtedy takie akcje z Pl :
a) Lokalny lombard, jako wolnostojąca buda. Po włamaniu, właściciel zamontował rolety i kraty. No to spryciarze weszli od tyłu, wycinając, dość grubą ściankę - ale co ? POLAK POTRAFI ;-)
b) Pod zabudowany bankomat podjechali ciągnikiem, sposobem zaczepili linę, ciągnik odjechał i wyrwali. Zatrzymał się zaraz, wrzucili do kabiny i pyr-pyr-pyr odjechali. POLAK POTRAFI ;)
Przy okazji rozmowy, po drodze, o genderze i w kontekście katolicyzmu i odbierania wszystkiego ślepo przez ten pryzmat, doszliśmy do wniosku, że spora część Polaków, to naród mocno agresywny w tym kontekście i w ogóle.
*
Czesi okazali się być mega tolerancyjni i nikt nie zwracał uwagi na moją znajomą. To znaczy, że za jakiś czas moja kolej, gdy przyjadę tam w koszulce aktywistycznej 8-)

https://imgur.com/a/X3xqo
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-02-01, 00:46   

Cieszę sie, że wyjazd się udał :)

2in1_inkarnacje napisał/a:
Parę kilometrów dalej, a zupełnie inna cywilizacja 8-) Np taki puncik ala bierz wody ile chcesz, za free. I woda tam normalnie leci w styczniu ! U nas by zakręcili w pazdzierniku, a tam się nie przejmują.


Ja też mam taką studnię oligoceńską obok bloku. Jest czynna teraz, bo zima ciepła. :)
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
inka
moderator
to hell and back

Preferowany zaimek: ona
Punktów: 196
Posty: 1335
Skąd: Wars&Sawa
Wysłany: 2018-02-01, 00:56   

kicur napisał/a:
Cieszę sie, że wyjazd się udał :)

2in1_inkarnacje napisał/a:
Parę kilometrów dalej, a zupełnie inna cywilizacja 8-) Np taki puncik ala bierz wody ile chcesz, za free. I woda tam normalnie leci w styczniu ! U nas by zakręcili w pazdzierniku, a tam się nie przejmują.


Ja też mam taką studnię oligoceńską obok bloku. Jest czynna teraz, bo zima ciepła. :)


Kicur to ty niedaleko Cytadeli?
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2018-02-01, 08:42   

2in1_inkarnacje napisał/a:
1. Do Frei . Była u mnie dziś MK, z którą zakładamy forum. Jak tłumaczyła mi, o co tam cho, to poczułem się jak człowiek z epoki kamienia, który ujrzał co to cywilizacja XXI wieku. I to tak na bardzo chłopski rozum wyjaśnienia, z których zrobiłem sobie szczegółowe notatki i nadal nie bardzo wiem, o co cho :shock: Trzeba do tego mieć łeb jak sklep !

Mówisz? Ja ta nie wiem. Ja tu tylko sprzątam :p
_________________
Freja Draco
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-08, 01:26   

Zaskoczyło mnie, bo widzę, że ostatnio lubiane są moje posty, w dziale dla maruderii :shock:

Edit : Aha : i zaskoczyło mnie, bo sąsiedzi myślą, że chcę "zrobić przemianowanie do płci M" <rotfl3>
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-02-12, 13:26   

Dwa tysiące postów na forum :shock:
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-25, 19:36   

Zaskoczyło mnie, jak zima drogowców, że mam już ponad 2100 postów na forum :-o
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-29, 07:54   

Post pod postem, cóż.

Pozytywnie mnie zaskoczyło :
W radiu, tej nocy, mówili o dniu osób z autyzmem. Po raz pierwszy, w Polsce, święto odbędzie się konkretnie i wyjątkowo dla Polski. Bo dotychczas obchodziliśmy w ramach światowego dnia ASD.
Mówili, że podobno jest tylko 255 tyś osób z ASD w Polsce, ale trudno mi uwierzyć, że byłbym aż tak rzadkim okazem :shock:
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-03-29, 09:23   

2in1_inkarnacje napisał/a:

Mówili, że podobno jest tylko 255 tyś osób z ASD w Polsce, ale trudno mi uwierzyć, że byłbym aż tak rzadkim okazem :shock:

Trans jest tylko 3600...
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-29, 09:39   

Jenny napisał/a:
Trans jest tylko 3600...

Ale mało...
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-29, 09:40   

2in1, A zdiagnozowali Ci coś ze spektrum autyzmu?

Swan napisał/a:
Jenny napisał/a:
Trans jest tylko 3600...

Ale mało...

A skąd statystyki?
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-29, 09:47   

AhsokaTano, Jestem ASD i na swoich vlogach coś o tym wspominam czasami.
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-03-29, 18:56   

AhsokaTano napisał/a:

Swan napisał/a:
Jenny napisał/a:
Trans jest tylko 3600...

Ale mało...

A skąd statystyki?

Na wiki i w artkułach pojawia się 1 promil populacji.
W Polsce niby mniej, ale to raczej kwestia braku świadomości.
I tak z populacji i promila wychodzi coś koło 3600.
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7095
Wysłany: 2018-03-29, 19:19   

Jenny napisał/a:
AhsokaTano napisał/a:

Swan napisał/a:
Jenny napisał/a:
Trans jest tylko 3600...

Ale mało...

A skąd statystyki?

Na wiki i w artkułach pojawia się 1 promil populacji.
W Polsce niby mniej, ale to raczej kwestia braku świadomości.
I tak z populacji i promila wychodzi coś koło 3600.

Z 1‰ wyszłoby 36 tysięcy.

Jeśli mówicie o TS to widziałam szacunki w zakresie 1/100.000 - 1/30.000.
_________________
Freja Draco
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-29, 19:25   

Freja napisał/a:
Jenny napisał/a:
AhsokaTano napisał/a:

Swan napisał/a:
Jenny napisał/a:
Trans jest tylko 3600...

Ale mało...

A skąd statystyki?

Na wiki i w artkułach pojawia się 1 promil populacji.
W Polsce niby mniej, ale to raczej kwestia braku świadomości.
I tak z populacji i promila wychodzi coś koło 3600.

Z 1‰ wyszłoby 36 tysięcy.

Jeśli mówicie o TS to widziałam szacunki w zakresie 1/100.000 - 1/30.000.

C-C-C-C-COMBO BREAKER.

A co do TS to nie jest tak, że to jest 1:10000 i 1:30000 zależnie od płci w populacji ogólnej? Coś mało tych TS jest w Polsce. Pewnie przez transfobię i Polską kulturę.
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-29, 19:30   

AhsokaTano napisał/a:
Coś mało tych TS jest w Polsce. Pewnie przez transfobię i Polską kulturę.


Polska kultura leczy z dysforii, dobre, dobre...

A może by tak zacząć jakąś trans turystykę jako gałąź polskiej gospodarki?
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-03-29, 19:31   

Freja napisał/a:
Jenny napisał/a:
AhsokaTano napisał/a:

Swan napisał/a:
Jenny napisał/a:
Trans jest tylko 3600...

Ale mało...

A skąd statystyki?

Na wiki i w artkułach pojawia się 1 promil populacji.
W Polsce niby mniej, ale to raczej kwestia braku świadomości.
I tak z populacji i promila wychodzi coś koło 3600.

Z 1‰ wyszłoby 36 tysięcy.

Jeśli mówicie o TS to widziałam szacunki w zakresie 1/100.000 - 1/30.000.

Racja.
Niech będzie 1 prodekamil.
Mój limit myślenia na dziś skończył się.
Jadę na oparach.

A tak PS, to widziałam dziś ciężarówkę FREJA :-)
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-29, 19:34   

Nuuu, "leczy" bo ludzie się boją rozpocząć... o rodziców - radykalnych katolików, o huliganów, o odrzucenie, o dobrobyt. No cóż, ale przprszm za nich ;)
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-29, 19:53   

Freja napisał/a:
Jeśli mówicie o TS to widziałam szacunki w zakresie 1/100.000 - 1/30.000.

Czyli przy 36 mln Polakow to 360-1000. Czy coś źle licze? Bo ta liczba jest niemozliwie mała.
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-29, 19:56   

ok. 39'000'000:10'000 = 3900 M/K - tzn. tyle być powinno,
ok. 39'000'000:30'000 = 1300 K/M - tzn. tyle być powinno. Razem 5200. Ale podobno w Polsce jest z jakichś przyczyn odwrotny stosunek.

I to tyle być powinno bez Turnerów i Klinefelterów i innych form IS, które są dużo częstsze w populacji bo aż 1%.
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-03-29, 20:36   

AhsokaTano, w Polsce nie ma 39mln mężczyzn i 39mln kobiet. Tyle jest w sumie. Więc pomnóż każdy wynik cząstkowy przez stosunek danej plci do populacji lub przyjmij szacunkowo 50:50 i podziel ostateczny wynik przez 2...
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Sindorei
użytkownik
Anar'alah belore


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 29
Posty: 191
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-03-29, 22:00   

Według spisu narodowego z 2011 roku

18 651 441 mężczyzn - 1866 m/k
19 882 348 kobiet - 663 k/m
_________________
"Bravissimo, hip hip hooray
What a glorious display
Melt our joyous hearts away
Under the mushroom cloud confetti"
- A Perfect Circle - So Long, And Thanks For All The Fish
 
 
 
skasowany
[Usunięty]

Wysłany: 2018-03-29, 23:04   

Nie mam pewności, że te liczby są podane względem kobiet i mężczyzn, czy względem całej populacji. Można więc założyć, że ts w Polsce jest od około 2600 do 5200.

Ale... w wielu miejscach piszą, że u nas k/m-ów jest nienaturalnie więcej niż w innych zakątkach świata.

Sindorei napisał/a:
Według spisu narodowego z 2011 roku

18 651 441 mężczyzn - 1866 m/k
19 882 348 kobiet - 663 k/m


Ja odpowiedziałam w tych ankietach, jak cis kobieta (właściwie nie pamiętam już o co pytali). Więc dane niemiarodajne. Powinni to raczej zbierać z urzędów stanu cywilnego lub baz PESEL. Powód: pośrednik.
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-12, 09:21   

Wczoraj podciąłęm sobie włosy, sam. Zwykle podcinam ze 3 razy do roku, max. Ale masakra, ILE wczoraj poszło :O Z takich dość mocno długich, zrobiły mi się lekko za ramiona. Dawno nie miałem tak krótkich :shock: A dopiero widzę, jak wyschły. Ow well, przynajmniej wiem na pewno, że babcia będzie wreszcie i chociaż raz zadowolona. Choć mi tak szybko rosną, że zaraz znów będą długie xD
 
 
lexel
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 63
Posty: 716
Wysłany: 2018-05-17, 23:26   

Ktoś w Marriottcie w czajniku gotował kartofle.
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-05-18, 22:43   

Znajoma pracowała jako studentka w callcenter, które miało wspólną kuchnię z innym. W tym drugim pracowały starsze babki, które gotowały parówki w czajniku, więc się nie dało zrobić tam herbaty.
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-05-19, 01:53   

lexel, ile razy trzeba włączyć czajnik, żeby ugotować kartofle?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-21, 05:46   

Arisa napisał/a:
Dlaczego babcia jest zadowolona jak podcinasz?

Czekam by zobaczyć następny odcinek twojego YT. Kiedy planujesz się nam pokazać w nowej fryzurce?


Babcia nie jest zadowolona z tego, że podcinam. Ona nie bardzo lubi mnie w długich. Choć zdawało mi się, że od roku 2005 go, jakoś, to już się przyzwyczaiła.

Był odcinek z parę dni temu, w którym robię recenzję pewnej stronki internetowej pod kątem TS oraz IS. Miał być wczoraj jeszcze następny, ale zająłem się grupą FB i licznymi wiadomościami prywatnymi.
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-05-21, 13:10   

Moja już od kilku lat męczy o to, żeby ściąć włosy, bo ma swoją wizję, jak powinny wyglądać w zgodzie z normami :roll:
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-21, 13:46   

Vera-chan, A jakie są "normy" dla IS z identyfikacją IS, że babcia mi nie daje spokoju ?
 
 
Vera-chan
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 148
Posty: 743
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-05-21, 14:25   

Kto wie. To babcine wyobrażenia o normach tego, jakie włosy powinny mieć dzieci, wnuki itp.
 
 
torjus
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-21, 16:44   

Dziś zaskoczył mnie przełom w psychoterapii. To takie nierealne wreszcie znaleźć odpowiedź na to, co jest ze mną nie tak. Wciąż nie mogę się otrząsnąć.
 
 
Dalialama
użytkownik


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 578
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-05-21, 17:50   

Na maturce z hiszpańskiego było nagranie o różnicach w budowie mózgu między płciami, przynajmniej jedną rzecz zrozumiałam od początku do końca xd
_________________
 
 
Karatajew
użytkownik
\__________/


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 158
Posty: 973
Skąd: z brzucha mamy
Wysłany: 2018-05-23, 20:44   

Reprezentacja Polski w blind footballu (piłka nożna niewidomych) wygrała turniej IBSA Blind Football Euro Challenge Cup 2018 8-)
_________________
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-05-23, 22:06   

Mam nadzieję, że limit szczęścia nie został wyczerpany i miłą niespodziankę sprawią również nasze Orły podczas Mundialu w Rosji.
_________________
 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-05-23, 22:36   

Dla mnie mundial w Rosji to jakaś pomyłka. Ten kraj nie respektuje praw ludzkich, a przed mundialem wybili wszystkie bezdomne psy i koty. Bogowie jedni wiedzą co zrobili z bezdomnymi ludźmi. Więc bojkotuję.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2018-05-23, 22:48   

A mnie generalnie piłka coraz bardziej wisi. Rosja jest natomiast taka jakiej chcą Rosjanie.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-05-23, 23:00   

Armand napisał/a:
Dla mnie mundial w Rosji to jakaś pomyłka.

Też wolałbym, żeby mistrzostwa odbyły się w bardziej ludzkim kraju, ale od 1982 roku nie opuściłem żadnych Mistrzostw Europy ani też Mundialu, więc i tym razem będę kibicował swoim ulubionym reprezentacjom (nie tylko Polakom).
_________________
 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-05-23, 23:03   

Mi piłka nożna zawsze wisiała. A z wiekiem coraz bardziej szanuję inne istoty. Nawet jeśli ludzie wkurzają mnie swoją głupotą, a kleszczy jednak trochę nienawidzę.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-05-23, 23:19   

Podążając tym tropem, wszelkie imprezy w Polsce też należałoby bojkotować, z racji nieposzanowania władzy dla innych istot. :-p
_________________
 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-05-23, 23:28   

AwryBoy, serio... jeśli tego jeszcze nie rozumiesz, to nie mam siły ani ochoty Ci tłumaczyć.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-05-23, 23:40   

Nie chcę, żebyś tłumaczył mi cokolwiek. Każdy z nas jest inny i inaczej zapatruje się na pewne sprawy.
_________________
 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2018-05-23, 23:47   

To po co napisałeś to co napisałeś?

AwryBoy napisał/a:
Podążając tym tropem, wszelkie imprezy w Polsce też należałoby bojkotować, z racji nieposzanowania władzy dla innych istot.


Dla mnie zabijanie zwierząt bo Mundial jest chore. Tak samo jak zamykanie do więzień niehetero i niecis ludzi. Nie wiem na jakiej podstawie porównujesz to z Polską?
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-05-24, 00:11   

Armand napisał/a:
Nie wiem na jakiej podstawie porównujesz to z Polską?

Cytat:
z racji nieposzanowania władzy dla innych istot.


Arisa napisał/a:
Jak usłyszę / przeczytam Mundial, to przejdę na inną stronę.

Też przejdę na inną stronę, gdy jeszcze raz przeczytam: RODO, bo czuję się, jakbym cały czas siedział w pracy, a czasem trzeba też odpocząć psychicznie.
_________________
 
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2572
Skąd: Łódź
Wysłany: 2018-05-24, 00:41   

Arisa napisał/a:
a kotom i psom też należy się życie.

Nikt tego nie neguje.
_________________
 
 
 
2in1_inkarnacje
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-09, 06:57   

Zaskoczyło mnie, iż :
stanąłem przed lustrem i pomyślałem sobie, że . . . wyglądam nawet dobrze :shock: :-o <zdziwiony>
Wersję natychmiast obaliłem, tłumacząc pogarszającam się stanem mojego wzroku.
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2020-10-04, 11:22   

Nasz nowy sąsiad jest zaskakująco cicho od kilku dni. A to niestety taki typ człowieka, który lubi walnąć muzykę tak głośno, że cała ulica słyszy. Mieszkamy w domkach szeregowych i razem z tym gościem dzielimy ścianę, także tego no.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 10