Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakistan Transpłciowość
Autor Wiadomość
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-09-09, 18:42   

Bardzo celnie. Płeć powinna być uzgadniana na zasadzie deklaracji. 3 razy tak LadyKwiecista99, to samo w Polsce być powinno. Pakistan to też bardzo ciekawy przypadek, bo kraj jest jednak dość konserwatywny, religijny, za seks z osobą tej samej płci jak dobrze kojarzę jest tam kara, a tu taka zmiana dla osób trans.
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-09, 19:42   

Super! Oby w rzeczywistości też tak było. Należy pamiętać że ten kraj właśnie zablokował Tindera i Grinder... Do tolerancyjnych raczej się nie zaliczają.... szczególnie że ta mniejszości etniczna jest w sumie najbardziej zdemoralizowana. Np. Większość napisać selsualnych, molestowania itd sa w UK właśnie popełniane przez nich. Nie piszę że każdy... ale tam gdzie religia i wyższość facetów... tam też deprawację.

A co do osób trans, ich tolerancja ma podłoże religijne. Gdzieś kiedyś czytałam że obraza osoby trans przynosi ogromnego pecha.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-09-09, 20:51   

QueenK napisał/a:
Super! Oby w rzeczywistości też tak było. Należy pamiętać że ten kraj właśnie zablokował Tindera i Grinder... Do tolerancyjnych raczej się nie zaliczają.... szczególnie że ta mniejszości etniczna jest w sumie najbardziej zdemoralizowana. Np. Większość napisać selsualnych, molestowania itd sa w UK właśnie popełniane przez nich. Nie piszę że każdy... ale tam gdzie religia i wyższość facetów... tam też deprawację.

A co do osób trans, ich tolerancja ma podłoże religijne. Gdzieś kiedyś czytałam że obraza osoby trans przynosi ogromnego pecha.


Ta ostatnia kwestia mnie dość zaciekawiła. Kojarzysz, gdzie znalazłaś taką informację?
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-09, 21:01   

światełkoPEACE napisał/a:
QueenK napisał/a:
Super! Oby w rzeczywistości też tak było. Należy pamiętać że ten kraj właśnie zablokował Tindera i Grinder... Do tolerancyjnych raczej się nie zaliczają.... szczególnie że ta mniejszości etniczna jest w sumie najbardziej zdemoralizowana. Np. Większość napisać selsualnych, molestowania itd sa w UK właśnie popełniane przez nich. Nie piszę że każdy... ale tam gdzie religia i wyższość facetów... tam też deprawację.

A co do osób trans, ich tolerancja ma podłoże religijne. Gdzieś kiedyś czytałam że obraza osoby trans przynosi ogromnego pecha.


Ta ostatnia kwestia mnie dość zaciekawiła. Kojarzysz, gdzie znalazłaś taką informację?


Masa na ten temat:

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Hidźra

Tych odmian religijnych jest wiele, tak jak nazewinctwa. W linku znajdziesz je wszystkie 😊
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
Ostatnio zmieniony przez QueenK 2020-09-09, 21:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-09, 21:04   

To jest zupełnie inna kultura. Pakistan jest na styku hinduskich Hijras i afgańskiej chuci w kierunku młodych chłopców w kolorowych opływających złotem strojach, zatem nic dziwnego.

To o czym słyszała królowa to zapewne zasady postępowania w Indiach względem kasty Hijras, co nie likwiduje powszechnej deprecjacji niżej położonych w hierarchii kadrowej. One żyją z jałmużny wędrując po kraju, nie zazdroszczę a nawet współczuję położenia.

Hijras w Pakistanie mają swoją inną nazwę, ale nie pamiętam jej.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-09, 21:09   

Cytat:
One żyją z jałmużny wędrując po kraju, nie zazdroszczę a nawet współczuję położenia.
Totalnie się zgadzam. Nie ma czego zazdrościć. Jednak są powszechnie tolerowane.

Ciapki się lubują w trans laskach. Pisałam już o tym w innym poście. ☺
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-09-10, 07:08   

zmiana danych od tak, na życzenie, też nie jest z drugiej strony czymś bezwzględnie dobrym. my byśmy na tym skorzystali, ALE z drugiej strony jest to też otwarta furtka dla różnych zboczeńców, którzy dzięki temu mogliby trafić do kobiecych więzień i tam molestować/gwałcić kobiety.
znam co najmniej jeden taki przypadek, gdzie pedofilo-gwałciciel kobiet ogłosił w sądzie, że jest kobietą, by dostać się do kobiecego więzienia i tam molestował kobiety. w końcu przenieśli go do męskiego.
niestety tacy zboczeńcy będą potem nam robić zły PR :(

dlatego lepszym rozwiązaniem byłoby po prostu uproszczenie procedury zmiany płci. potrzeba wyroku sądu jest żałosna i mega kosztowna + czasochłonna. lepiej gdyby to ograniczyć do opinii seksuologa + psychologa, z tym iść do urzędu, wypełniać wniosek o zmianę danych i po sprawie.
Ostatnio zmieniony przez Alvena 2020-09-10, 07:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-09-10, 07:15   

no tak, najlepiej to wille więźniom wybudować xDDD

no nie jest najlepszy system, skoro ma luki, które można exploitować. a to, czy finalnie zdecyduje się na to wiele osób czy mało, to już sprawa drugorzędna. ważne, że ma dużą wadę.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-12, 07:13   

Cytat:
dlatego lepszym rozwiązaniem byłoby po prostu uproszczenie procedury zmiany płci. potrzeba wyroku sądu jest żałosna i mega kosztowna + czasochłonna. lepiej gdyby to ograniczyć do opinii seksuologa + psychologa, z tym iść do urzędu, wypełniać wniosek o zmianę danych i po sprawie.

Tak by było chyba najlepiej. Z resztą słyszy się, że za granicą tak jest, że wypełnia się wniosek, a nie otwiera sprawę w sądzie.

LadyKwiecista99 napisał/a:
Gdy miałam 12 lat i wyglądałam jak chłopak sama byłam molestowana przez kilka cis dziewczyn, mianowicie obmacywana ocierana, miała też miejsce taka sytuacja chyba no miałam 13 lat już jedna dziewczyna wskoczyła mi na kolana (z niepełnosprawnością intelektualną) i zaczęła podskakiwać.

Też miałem takie przypadki :-?
 
 
ElżbietaFromage
moderator
Ośmiornica z Wenus


Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 186
Posty: 2533
Skąd: Nie-biegun
Wysłany: 2020-09-14, 18:57   

Alvena napisał/a:
no tak, najlepiej to wille więźniom wybudować xDDD

Pewnie byłoby to lepsze, niż tworzenie miejsc, które zamiast resocjalizować doprowadzają do nasilenia zjawisk przestępczych u osób, które z takiego miejsca uciekają.

Osobiście zupełnie nie rozumiem dlaczego tylu ludziom zależy na KARANIU innych, a nie na normalnej pozytywnej edukacji. Rozumiem, że wciąż tkwią w nas prymitywne instynkty, ale jeśli się zastanowimy to jaki sens ma karanie? Co to tak naprawdę zmienia. Czy świat stanie się lepszym miejscem, czy ulży komukolwiek z tego powodu, że ktoś został ukarany?
_________________
Izolacja, izolacja, kroplówka, cukierki…
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-14, 21:25   

Ludzi od zawsze grzała nienawiść i chęć pokazania się lepszymi od innych. Jednych prowadzi to do przestępstw, tych drugich do satysfakcji z ich gnębienia (o ile ich złapią).
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2020-09-15, 11:10   

LadyKwiecista99 napisał/a:

Gdy miałam 12 lat i wyglądałam jak chłopak sama byłam molestowana przez kilka cis dziewczyn, mianowicie obmacywana ocierana, miała też miejsce taka sytuacja chyba no miałam 13 lat już jedna dziewczyna wskoczyła mi na kolana (z niepełnosprawnością intelektualną) i zaczęła podskakiwać.

U wszystkich płci zdarzają się osoby molestujące, każda płeć może paść ofiarą molestowania seksualnego.

Przecie to normalne zachowania 13 latków. Często je widywałem będąc w tym wieku. Nigdy nie myślałem o molestowaniu. :shock:
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2020-09-15, 11:14   

pojedyncze cele jak najbardziej są dobrym pomysłem. W ludziach istnieje chęć zemsty, najczęściej cierpią na tym ci którzy siedzą za nic ciekawego, drobne przestępstwo. Życie poniżej godności wywołuje chęć zemsty i degraduje człowieka. Nie chodzi o budowanie willi ale o godne traktowanie.
Zresztą zyjący w mieszkaniach 15m2 w kilka osób również degradują siebie. Jak tego nie rozumiecie zawsze możecie spróbować pomieszkać w celi z osobami po wieloletnich wyrokach, którzy chęć złości i zemsty chętnie zaspokoją na was.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-17, 07:56   

Wild napisał/a:
LadyKwiecista99 napisał/a:

Gdy miałam 12 lat i wyglądałam jak chłopak sama byłam molestowana przez kilka cis dziewczyn, mianowicie obmacywana ocierana, miała też miejsce taka sytuacja chyba no miałam 13 lat już jedna dziewczyna wskoczyła mi na kolana (z niepełnosprawnością intelektualną) i zaczęła podskakiwać.

U wszystkich płci zdarzają się osoby molestujące, każda płeć może paść ofiarą molestowania seksualnego.

Przecie to normalne zachowania 13 latków. Często je widywałem będąc w tym wieku. Nigdy nie myślałem o molestowaniu. :shock:


Też chciałam właśnie to napisać 😊 Też byłam ciekawska w tym wieku. Burza hormonów itd... nastolatki odwalają dużo takich akcji.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-09-19, 23:52   

QueenK napisał/a:
Wild napisał/a:

Przecie to normalne zachowania 13 latków. Często je widywałem będąc w tym wieku. Nigdy nie myślałem o molestowaniu. :shock:


Też chciałam właśnie to napisać 😊 Też byłam ciekawska w tym wieku. Burza hormonów itd... nastolatki odwalają dużo takich akcji.

Co nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Ja też wiele rzeczy nie uznałbym za molestowanie, a dla innych są molestowaniem, więc trzeba uważać.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11