Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Refundancja ffs w krajach Europy
Autor Wiadomość
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2020-08-29, 23:08   Refundancja ffs w krajach Europy

Jak wyglada temat refundacji ffs w poszczegolnych krajach Europy? Prosba by Dziewczyny, ktore maja doswiadczenie w temacie podzielily sie informacjami jak wyglada procedura refundacji. Proponuje wpisac kraj a pod spodem jak formalnie to wyglada. Fajnie gdybys tez napisala czy pracujesz czy moze prowadzisz wlasna firme.

Ulatwia moze ponizsze pytania.
1. Gdzie mieszkasz - kraj w ktorym zrefundowano Ci ffs?
2. Czy przeszlas juz ffs czy jestes w trakcie dopelniania procedur?
3. Forma ubezpieczenia zdrowotnego - pracujesz, prowadzisz firme czy moze jakas inna forma ubezpieczenia?
4. Warunki ubezpieczenia. Ogolnie, np. czy jest wymog minimalnego okresu ubezpieczenia, ile wynosi skladka na ubezpieczenie czy inne istotne informacje, ktore moga ulatwic procedury.
5. Czy moglas wybrac kraj, w ktorym robilas ffs?


Ja i wiele innych dziewczyn, bedziemy wdzieczne za podzielenie sie wiedza.
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2020-09-02, 17:31   

Nikt?
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-02, 17:51   

Nigdzie nie refundują ffs... przynajmniej ja nie słyszałam żeby gdziekolwiek refundowano...
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2020-09-02, 23:32   

QueenK napisał/a:
Nigdzie nie refundują ffs... przynajmniej ja nie słyszałam żeby gdziekolwiek refundowano...


Dziekuje za odpowiedz :)
W Anglii nie jest to pokrywane z ubezpieczenia? Kazdy zabieg trzeba z wlasnej kasy robic? Obilo mi sie kiedys, ze w Holandii i w Niemczech jest to refundowane, ale to niepotwierdzone informacje i wlasnie po to moj post. Bede wdzieczna za kazda informacje.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-02, 23:43   

Nikita napisał/a:
QueenK napisał/a:
Nigdzie nie refundują ffs... przynajmniej ja nie słyszałam żeby gdziekolwiek refundowano...


Dziekuje za odpowiedz :)
W Anglii nie jest to pokrywane z ubezpieczenia? Kazdy zabieg trzeba z wlasnej kasy robic? Obilo mi sie kiedys, ze w Holandii i w Niemczech jest to refundowane, ale to niepotwierdzone informacje i wlasnie po to moj post. Bede wdzieczna za kazda informacje.


Nie ma za co:)

W UK refundują SRS i laser ( max £400) , do tego masz darmową terapię głosu. Kiedyś refundowano też implanty ale od bardzo dawna tego nie robią. Do tego dodam że obecnie przepisy się dużo pozmienialy, aby uzyskać pełen dostęp do świadczeń NHS ( Angielski fundusz zdrowia) należy być zatrudnionymi i opłacać składki min. 3 lata.

O innych krajach się nie wypowiem bo naprawdę nie wiem i też pierwsze słyszę o tym że gdziekolwiek ffs jest refundowany.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-09-03, 00:21   

Ja też sądzę, że FFS nigdzie nie jest refundowany, bo to zbyt subiektywne zabiegi...

Nikita napisał/a:
Obilo mi sie kiedys, ze w Holandii i w Niemczech jest to refundowane, ale to niepotwierdzone informacje i wlasnie po to moj post. Bede wdzieczna za kazda informacje.

W Niemczech refundowany jest SRS, laser, hormony i możliwe, że też implanty biustu, terapia głosu chyba też. Nic mi nie wiadomo o tym żeby był jakiś limit że trzeba być ileś ubezpieczonym aby tą refundację dostać. Trzeba przejść diagnostykę, mieć opinie lekarskie i być pod kontrolą lekarza - to jak się w Niemczech zaczyna drogę korekty. Niestety nie wiem jak to jest jak się już przyjeżdża w trakcie po zmianie danych, a chce się przejść jakieś zabiegi - pewnie trzeba nadrobić przynajmniej część diagnostyki.
_________________
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-09-03, 12:12   

wendigo napisał/a:
Ja też sądzę, że FFS nigdzie nie jest refundowany, bo to zbyt subiektywne zabiegi...


Nie powiedziałabym, że subiektywizm/obiektywizm zabiegu stanowi o tym czy jest on refundowany czy nie. Przynajmniej z tego co widzę w polskich realaich. Sporo operacji, skomplikowanych operacji, zabiegów ratujących życie nie jest. O nich chyba ciężko powiedzieć ,,subiektywne''.

Swoją drogą na pewno nigdzie nie refundują? Czasem myślę czy by sobie nie zrobić. Ale najpierw dokończę aktualny etap
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-03, 13:55   

światełkoPEACE, ogólnie przyjęte normy są takie że ffs to kosmetyka. Może i miałoby to sense gdybyśmy żyli w społeczeństwie bardzo tolerancyjnym... niestety tak nie jest i naprawdę wątpię żeby ffs kiedykolwiek był refundowany.

Większości z was jest bardzo młoda. Proponuję alternatywy o wiele tańsze. Botox, wypelniacze, nici lifingujace, derma pen. Na dzisiejszym postępowym rynku kosmetyki estetycznej nie inwazyjnej naprawdę mozna dużo.

I... najlepsze w tym jest to ze im wcześniej zaczniesz tym lepsze efekty. Modelowanie twarzy w młodym wieku ma korzyści bo skóra zapamiętuje te zmiany i je utrwala. Polecam. Sama korzystam 😊
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-09-03, 14:25   

QueenK napisał/a:
światełkoPEACE, ogólnie przyjęte normy są takie że ffs to kosmetyka. Może i miałoby to sense gdybyśmy żyli w społeczeństwie bardzo tolerancyjnym... niestety tak nie jest i naprawdę wątpię żeby ffs kiedykolwiek był refundowany.

Większości z was jest bardzo młoda. Proponuję alternatywy o wiele tańsze. Botox, wypelniacze, nici lifingujace, derma pen. Na dzisiejszym postępowym rynku kosmetyki estetycznej nie inwazyjnej naprawdę mozna dużo.

I... najlepsze w tym jest to ze im wcześniej zaczniesz tym lepsze efekty. Modelowanie twarzy w młodym wieku ma korzyści bo skóra zapamiętuje te zmiany i je utrwala. Polecam. Sama korzystam 😊


Poszperam w sieci i poszukam czegoś :) już to robiłem ale raz jeszcze
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-09-03, 16:46   

QueenK napisał/a:
Większości z was jest bardzo młoda. Proponuję alternatywy o wiele tańsze.


Akurat mi bardzo zależy żeby moje kości były widocznie zmodyfikowane, nawet jeśli nie chcę mieć pozostałości po sobie kiedy umrę. Chcę mieć widoczny ślad, że nie jestem mężczyzną. Akurat na twarzy mam drobnostki do poprawy, i dlaczego miałabym odmawiać sobie chirurgii plastycznej jeśli jest szansa że będzie mnie na to stać (albo w ostateczności oberwę finansowo w plecy i pójdę robić w Starbucks)?
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-09-03, 16:49   

Nyaa napisał/a:
QueenK napisał/a:
Większości z was jest bardzo młoda. Proponuję alternatywy o wiele tańsze.


Akurat mi bardzo zależy żeby moje kości były widocznie zmodyfikowane, nawet jeśli nie chcę mieć pozostałości po sobie kiedy umrę. Chcę mieć widoczny ślad, że nie jestem mężczyzną. Akurat na twarzy mam drobnostki do poprawy, i dlaczego miałabym odmawiać sobie chirurgii plastycznej jeśli jest szansa że będzie mnie na to stać (albo w ostateczności oberwę finansowo w plecy i pójdę robić w Starbucks)?
Nie neguje. Rób co chcesz. Napisałam tylko że są alternatywy 😊
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2020-09-04, 23:04   

Dziewczyny macie moze kontakt do osob ktore robily ffs w 2passClinic albo Facial Teams? Sa w Europie inne osrodki godne zaufania i jednoczesnie relatywnie przystepne cenowo?
Ja chce zoperowac czolo. Po 15 latach zycia na hormonach i 10 po zabiegu zaczyna mi sie chyba psuć passing.
Ludzie mi sie przygladaja, chyba bardziej niz zwykle. Kilka lat temu bylam pewna ze podziwiaja, teraz juz nie wiem co myslec. Tak czy inaczej zaczynam odkladac na czolo i moze przy okazji nos. Nie wiem tylko ile powinnam odkladac a na razie nie usmiecha mi sie konsultowac w 2 pass clinic za 250 eur.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-09-05, 03:56   

światełkoPEACE napisał/a:
Sporo operacji, skomplikowanych operacji, zabiegów ratujących życie nie jest. O nich chyba ciężko powiedzieć ,,subiektywne''.

No niestety i w tę stronę bywa :/ Ale w drugą tym bardziej...
_________________
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2020-09-05, 18:56   

Przypomnialam sobie ze 3 lata temu pisalam z Kamolem. Wowczas ocenil, ze mozna zrobic mi zabiegi

1. Forehead shaving 157,500 THB (4,322 EUR approximately)
You possibly need forehead compression depending on your bone structure. I really appreciate if you can send me the facial x-ray films.
2. Forehead augmentation with ePTFE sheet 157,500 THB (4,322 EUR approximately) to make your forehead curved as genetic women.
3. Eyebrow lift and temporal lift 105,000 THB (2,881 EUR approximately)
4. Revision rhinoplasty 157,500 THB (4,322 EUR approximately); lateral and dorsal reduction to make the nose smaller and curved as in genetic.
5. Face lift 157,500 THB (4,322 EUR approximately); after we cut the bones you will have excess skin that need to be lifted.
6. Upper lip lift 52,250 THB (1,433 EUR approximately)
7. Zygoma reduction 157,500 THB (4,322 EUR approximately)
8. Jaw reduction 157,500 THB (4,322 EUR approximately)
9. Side reduction 126,000 THB (3,458 EUR approximately)

Cos ok 35 tys eur. Kiedy napisalam ze mam 12 tys eur to uznal ze najwazniejsze by zrobic w tej cenie

1. Forehead shaving + orbital eye bone shaving
2. Forehead augmentation
3. Reduction rhinoplasty
4. Side chin shaving

Troche mnie dziwi koniecznosc zrobienia tylu zabiegow. Ja od prawie 20 lat zyje juz normalnie i nie mialam problemu z passingiem. Bylam w kilku zwiazkach z facetami ktorzy o mnie nie wiedzieli, wiec to chyba najlepszy dowod. Wiem ze mam wyrazista urode i komus moge sie bardzo podobac a ktos oceni ze jestem brzydka. Jednak od jakichs 2-3 lat ludzie dziwnie mi sie przygladaja. Mialam tez sytuacje, kiedy jeden z fotografow zapytal mnie wprost czy zmienolam plec. No i chyba powinnam w koncu jeszcze przed 40 zrobic ffs :)

Tak naprawde to zaczynam dopiero odkladac a ceny mysle ze juz raczej wyzsze. Niech moze wypowiedza sie dziewczyny ktore operowaly sie niedawno. Pamietam, ze jedna z nas, ktora pisala, ze jest stala bywalczynia u Kamola wspominala o nieco innych cenach. Mam wrazenie ze nizszych.

Zastanawiam sie czy jak doliczyc koszt podrozy i pobytu to czy nie jest latwiej i w podobnej cenie gdzies w Europie.

Poszukalabym, ale srednio mowie po angielsku.
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2020-10-18, 19:20   

Odswiezam temat :) Ktos cos na temat cen ffs w Belgii lub Hiszpanii?
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2020-10-19, 16:54   

LadyKwiecista99 napisał/a:
Nikita napisał/a:
Przypomnialam sobie ze 3 lata temu pisalam z Kamolem. Wowczas ocenil, ze mozna zrobic mi zabiegi


Najlepiej dodaj zdjęcie z okularami lub bez jeśli można, i my ocenimy najbardziej obiektywnie.
Bo ci chirurdzy to oceniają tak żeby zarobić jak najwięcej.


Ja to tylko czolo chce zrobic. Zastanawiam sie tylko czy jak pojada z czola to czy nie beda musieli z grzbietem nosa cos porobic. I jak bede miala za duzo kasy to broda. Generalnie na zywo wygladam zdecydowanie lepiej <spoko>
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-10-19, 19:21   

Nikita napisał/a:
LadyKwiecista99 napisał/a:
Nikita napisał/a:
Przypomnialam sobie ze 3 lata temu pisalam z Kamolem. Wowczas ocenil, ze mozna zrobic mi zabiegi


Najlepiej dodaj zdjęcie z okularami lub bez jeśli można, i my ocenimy najbardziej obiektywnie.
Bo ci chirurdzy to oceniają tak żeby zarobić jak najwięcej.


Ja to tylko czolo chce zrobic. Zastanawiam sie tylko czy jak pojada z czola to czy nie beda musieli z grzbietem nosa cos porobic. I jak bede miala za duzo kasy to broda. Generalnie na zywo wygladam zdecydowanie lepiej <spoko>


twoja dolna część twarzy wygląda super i nie potrzebuje zadnych zmian. wygladasz jak kobieta, po prostu o wyrazistych, szlachetnych rysach. wiec nie wiem czemu chcesz robić brodę.
za to ten fałd nad nosem faktycznie wygląda źle i męsko, totalnie psując ci passing z profilu (nie wiem jak z przodu).
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2020-10-19, 19:41   

Brode zrobilabym jako kaprys. Raczej nie. Na wprost wygladam ok, mnie sie podoba. Profil mam wlasnie schrzaniony i dlatego chcialabym poprawic czolo. Zastanawiam sie tylko czy wtedy nos tez by musieli ruszac? Nie wiem kompletnie ile pieniedzy powinnam na to przygitowac. I gdzie najlepiej. Facial Teams czy 2Pass Clinic a moze Kamol? Tylko przeraza mnie Tajlandia w obliczu komplikacji ktore moga sie przytrafic.
 
 
Nikita
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 172
Wysłany: 2020-10-19, 20:13   

LadyKwiecista99 napisał/a:
Nikita napisał/a:
Brode zrobilabym jako kaprys. Raczej nie. Na wprost wygladam ok, mnie sie podoba. Profil mam wlasnie schrzaniony i dlatego chcialabym poprawic czolo. Zastanawiam sie tylko czy wtedy nos tez by musieli ruszac? Nie wiem kompletnie ile pieniedzy powinnam na to przygitowac. I gdzie najlepiej. Facial Teams czy 2Pass Clinic a moze Kamol? Tylko przeraza mnie Tajlandia w obliczu komplikacji ktore moga sie przytrafic.


Nie ruszaj nosa nos jest ok bardzo ładny.
Twoja twarz wygląda tak jak to mówią szlachetnie nie przez brodę ani szerszą szczękę, najbardziej taki efekt to dają twoje rozbudowane kości policzkowe.

Wyglądasz ok, czoło tylko wybrzuszone bardzo, i jak chcesz się pozbyć tej szlachetności a chcesz się ograniczyć do jednej procedury to będzie tym zajęcie się kościami policzkowymi chyba spiłowanie.


Kosci policzkowe sa bardzo spoko i wszyscy je chwala wiec raczej nic co ponizej czola nie bede ruszala. Dla mnie czolo jest masakra. I tego chce sie pozbyc.
 
 
Cukierkowa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 50
Posty: 424
Wysłany: 2020-10-19, 22:17   

Wiem że to wyjście doraźne ale może spróbuj rozjaśnić włosy. Blond kolor bardzo pomaga gubić niedoskonałości twarzy i ostre rysy. Ja bym zaryzykowała blond przy twojej twarzy. Ja sama tak zrobiłam ponad 7 lat temu.
 
 
Alvena
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 175
Posty: 548
Wysłany: 2020-10-20, 00:36   

Cukierkowa napisał/a:
Wiem że to wyjście doraźne ale może spróbuj rozjaśnić włosy. Blond kolor bardzo pomaga gubić niedoskonałości twarzy i ostre rysy. Ja bym zaryzykowała blond przy twojej twarzy. Ja sama tak zrobiłam ponad 7 lat temu.


rozjaśnianie NISZCZY włosy (ja bym swoich nie chciała poświęcać, nawet gdyby to była prawda co mówisz) i nie każdemu pasuje (ja wyglądałabym głupio - przymierzyłam kiedyś blond perukę i zadzialalo to odwrotnie do tego, co mówisz - podkreslila mi mocne rysy warzy).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 9