Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Stanowisko Konferencji Episkopatu Polski wobec LGBT+
Autor Wiadomość
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-28, 12:23   Stanowisko Konferencji Episkopatu Polski wobec LGBT+

za episkopat.pl
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-28, 15:03   

Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale link się nie otwiera.

Edit: Znalazłem na innej stronie: https://www.gosc.pl/doc/6...GBT-nie-oznacza

"Natura ludzka", "poglądy LGBT", "wobec wyzwań tworzonych przez ideologię gender i ruchy LGBT+, a zwłaszcza mając na uwadze trudności, cierpienia i duchowe rozdarcia przeżywane przez te osoby, konieczne jest tworzenie poradni (również z pomocą̨ Kościoła, czy też przy jego strukturach) służących pomocą̨ osobom pragnącym odzyskać zdrowie seksualne i naturalną orientację płciową".

Ci ludzie chyba nigdy nie zrozumieją, że orientacja czy tożsamość płciowa to nie poglądy ani kwestia wyboru, a w naturze, na którą się powołują, homoseksualizm/biseksualizm są całkowicie powszechne.

Nie rozumiem, dlaczego za głoszenie takich szkodliwych treści nie dostaje się kary więzienia albo przynajmniej grzywny.
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2020-08-28, 18:04   

Mogliby zająć się pedofilią wśród księży zamiast tego. No cóż trzeba znaleźć sobie temat zastępczy...
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Nyaa
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-28, 20:15   

Fallen_Angel, ale dokładnie dlatego obecnie w kraju obecnie jest ta święta wojna. Chcą zakopać temat przemocy seksualnej w swojej organizacji, bo nie jest to dobrze wyglądający dla nich temat.
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2020-08-28, 20:56   

Mnie zastanawia dlaczego nie rozwiążą tego problemu u siebie? Po co to tuszować itd.?
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-28, 21:37   

Fallen_Angel napisał/a:
Po co to tuszować itd.?
_________________


Bo to nie jest pomijalny margines, tylko norma?
 
 
Fallen_Angel
użytkownik
Madness


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 492
Wysłany: 2020-08-29, 00:36   

Aha, czyli to jest to ich "powołanie"...
_________________
"Życie jest to opowieść idioty, pełna wrzasku i wściekłości, nic nie znacząca..."
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-08-29, 09:34   

Przescrollowałam kilka artykułów o tym, no ale.....
Niby fajnie, że oficjalnie potępili agresję, ale gdy mowa o tzw,, poradniach" to zaraz mamy przemoc psychiczną bo czym innym jest próba zmiany orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej? I to przez kogoś z zewnątrz. Poza tym to gadanie, że osoby trans żyjąc zgodnie z własną tożsamością naruszają, sprzeciwiają się czemuś tam. Zakłamana instytucja, której wydaje się, że zżarła wszelkie rozumy.
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Alex Cross
[Usunięty]

Wysłany: 2021-08-20, 19:03   

Witam

Odświeżę temat

...nic się nie zmieni, mamy słabo wyedukowane społeczeństwo które operuje stereotypami i to nie tylko w kwestii orientacji seksualnych, etc ...ale i w innych, co do Kościoła Rzymsko - Katolickiego, niestety to Religia która moim zdaniem jest skorumpowana od wewnątrz i myślę że prędzej czy później WATYKAN upadnie, zauważcie że w krajach bardziej uboższych KATOLICYZM ma wzięcie, w krajach bogatszych, KATOLICYZM jest zjawiskiem marginalnym - np CZECHY, ESTONIA, SZWECJA i inne kraje Skandynawskie, co do stosunku do LGBT +, to nie tylko KATOLICYZM ma negatywny stosunek, ale i FUNDAMENTALIŚCI EWANGELICZNI - PROTESTANCCY też - np w USA - tzw ''pas biblijny '' - Południe USA - wylęgarnia religijnych homofobów, transfobów , rasistów ...u nas znów to PODKARPACKIE i WSCHÓD POLSKI - Podlasie, Białystok i ...kandydat na prezydenta POLSKI - KONONOWICZ ''KONON '' taaa ...Polska Parafialna .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9