Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Dwayane Wade - Amerykanski gracz NBA rozmawia o corce
Autor Wiadomość
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-06, 08:51   Dwayane Wade - Amerykanski gracz NBA rozmawia o corce

;) Stwierdilam ze w miare mozliwosci bede dodawala codziennie jakis pozytywny arktykul o tematyce trans.

Dzis rozmowa z Dwayen Wade - Amerykanskim graczem NBA. W wywiadzie dzieli sie jak wspiera swoja 12-letnia corke - osobe transpolciowa M/K. Artykul oraz wywiad opublikowano na stronie ESPN, amerykańska całodobowa stacja telewizyjna poświęcona tematyce sportowej.

https://www.espn.co.uk/nb...gender-identity
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 903
Posty: 7086
Wysłany: 2020-08-06, 21:28   

QueenK napisał/a:
;) Stwierdilam ze w miare mozliwosci bede dodawala codziennie jakis pozytywny arktykul o tematyce trans.

Pochwalić inicjatywę :)

Życzę wytrwałości.
_________________
Freja Draco
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2020-08-07, 01:59   

Piccola napisał/a:
Mam nadzieję, że i u nas będzie coraz więcej coming outów wśród ludzi powszechnie znanych i szanowanych

Przykład z Francji - "Pierre Brésolles (ur. 10 listopada 1929) - urodzony jako Claire Brésolles, francuski lekkoatleta, sprinter, dwukrotny medalista mistrzostw Europy z 1946. W latach 50. XX wieku przeszedł operację korekty płci".

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pierre_Br%C3%A9solles

I oto jest przykład na to, że operacje korekty płci NIE są wymysłem tzw. ideologii gender, ponieważ leczenie i operacje były na długo przed rewolucją seksualną (koniec lat 60.) i na długo przed powstaniem skrótowca LGBT oraz tej całej nieszczęsnej tęczowej flagi.

Pierre Brésolles przeszedł operację korekty płci w latach 50. XX w. Obecnie ma 90 lat.

Wszystkich aktywistów spod literki T proszę, by napisali rzetelny artykuł o leczeniu osób TS w dawnych latach, ponieważ nie jest to nowość związana z jakąś ideologią.

Foto z: https://www.peoplemaven.c...-br%C3%A9solles

th.jpg
Pierre Brésolles
Plik ściągnięto 1 raz(y) 26,65 KB

_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-07, 08:50   

Bruce napisał/a:
Wszystkich aktywistów spod literki T proszę, by napisali rzetelny artykuł o leczeniu osób TS w dawnych latach, ponieważ nie jest to nowość związana z jakąś ideologią.
Totalnie popieram. Zamiast biegac po miescie z flagami i fioletowymi wlosami taki eudkujacy artykul by sie przydal :-D A jesli ktos juz sie zdecyduje to polecam artykul z The Guardian jako odnosnie:

https://www.theguardian.c...nsgender-issues

Oraz dolument Disclosure ( jest na Netflix ) - ciekawie pokazuje misrecepcje osob trans i wiele linkow historycznych :

https://en.wikipedia.org/wiki/Disclosure:_Trans_Lives_on_Screen
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-07, 13:39   

Piccola, 🤣🤣🤣🤣 Mnie tez niektóre pastelowe odcienie się podobają. Nie atakuje nikogo:) Każdy może nosić takie włosy jakie chcę. Ale... osobiście nie czuję się przynależna do - uwaga, ostre słowa- 🤣🤣 aktywistów biegających po mieście z tenczowymi flagami, włosami jak wymiociny mojego kota, w obdartych ciuchach z ekologicznie włóczki... Sorry. Rozumiem ze zmiany są potrzebne ale nie tędy droga...
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-07, 14:26   

Ostatnio wtrąciła paczkę skittles 😉🤣

Pewnie, ja to rozumiem wszystko. Mimo tego nie chcę być identyfikowana z takim wizerunkiem. Jestem zwyczajną osobą, ze zwyczajnym życiem. Tak jak każda osoba obok. Nie podoba mi się to że ludzie kojarzą nas z krzyżówka emo na kwasie zasilaną tofu w trampkach.

Czemu nie pokazują naszej zwyczajności? Typowego Kowalskiego czy Kowalskiej z nudną ale pozadna pracą, kredytem na dom, zmartwieniami takie jak każdy tylko podkręconymi na HRT. Zamiast tego jest trend, klaun z kolorowanką na głowie widoczną z Google maps.... walczący o lepsze życie dla nas wszystkich? Hmmmm🤔🤭🤔🤭🤔😉🤣
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-07, 16:25   

Typowy działacz LGBT starter Pack:

1. Kolorowe włosy. Im dziwniejsze tym lepsze
2. Cera blada - zaniedbana.
3. Tenczowa flaga
4. Pro ekologiczne, pro vegan, tofu
5. Kocha mange, anime
6. Dwa lub trzy badziewne tatuaże.

Najlepiej celować w image bezdomnego dziecka z czasów Wiktorianskich, chorego na influenze które nie przetrwa do zimy.

Converse.

Tak gotowi możemy iść zmieniać Polskę :lol: :mrgreen: <rotfl3>
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-07, 19:10   

Nooo tak ja też nie mam kolorowych włosów, tatuaży, tęczy ani nie jestem wege.

Natomiast anime i grami nie gardzę :mrgreen:
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-07, 19:18   

Sven, 1 z 5... marny z Ciebie aktywista 🤣🤣🤣😉 :-p <rotfl3>

Btw. Może powinna się zatrudnić w Cosmopolitan? Już widzę te Quiz.... W dzisiejszym wydaniu. Jakim aktywistą jesteś? Do tego... jak zrobić pasztet z Ciećwierzycy.... 🤣🤣🤣

Do tego nowe trendy w koloryzacji włosów! Wybierz który odcień bezrobocia pasuje Ci najbardziej? Zielony? Niebieski? Purpurowy?
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-07, 20:04   

Odhaczam trójkę, czwórkę, piątkę i wkrótce szóstkę 😁 Do lisa na plecach dojdzie feniks na klacie.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-07, 21:00   

Flagą bym może nie pogardził.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-07, 21:30   

OneLotusPetal, Moj drogi. ...Wymiatasz. Ura bura. Naczelny aktywista tego podwóra 🤭🤣

Sven, Ja też bym chciała w sumie. Ale ta trans. Nie ta tenczowa 😉
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2020-08-08, 01:18   

QueenK napisał/a:
Ale... osobiście nie czuję się przynależna do - uwaga, ostre słowa- 🤣🤣 aktywistów biegających po mieście z tenczowymi flagami

QueenK napisał/a:
Mimo tego nie chcę być identyfikowana z takim wizerunkiem. Jestem zwyczajną osobą, ze zwyczajnym życiem. Tak jak każda osoba obok.

Ja też mam zwyczajne życie i również nie chcę być identyfikowany z takim wizerunkiem, jaki przedstawiają aktywiści LGBT. Odcinam się od tego typu działań, w sumie to zawsze nie podobał mi się przesadny ekscentryzm w tym środowisku.

Jakby kolektyw Stop Bzdurom umieścił taką flagę tylko na pomniku Syrenki Warszawskiej, to by nie było żadnej afery. Ale umieszczanie na figurze Chrystusa, było pewnego rodzaju atakiem w wiarę katolików. Dodatkowo z obraźliwymi treściami na kartkach i maseczkami ze znakiem anarchistów. I nie zgadzam się na takie akcje, bo zaczyna być z tego jakaś wojna ideologiczna.

QueenK napisał/a:
Typowy działacz LGBT starter Pack:
1. Kolorowe włosy. Im dziwniejsze tym lepsze
2. Cera blada - zaniedbana.
3. Tenczowa flaga
4. Pro ekologiczne, pro vegan, tofu
5. Kocha mange, anime
6. Dwa lub trzy badziewne tatuaże.

1. Czy siwiejące skronie też się liczą? :]
2. Co jakiś czas (raz na kilka tygodni) solarka, dla poprawy cery.
3. W życiu!!! I nawet ta trans (niebieski-różowy-biały). Osobiście nie potrzebuję żadnej symboliki. O, a tu jest dużo flag - https://pl.wikipedia.org/wiki/Symbole_LGBT#Flagi_2 (ciekawe, czy jest flaga hetero miśków ftm? :D )
Moim zdaniem zbytnia symbolika może prowadzić do ideologizacji, co chyba w ostatnich dniach ma miejsce.
4. Od dłuższego czasu wegetarianin, ze względów zdrowotnych, ale nigdy weganin, uwielbiam sery :-D
5. Nigdy nie zrozumiem tej ekscytacji azjatyckimi komiksami, widać, że jestem po prostu z innego pokolenia.
6. Jeśli tatuaże, to tylko medyczne, zakrywające blizny.

W związku z powyższym, nigdy nie będę działaczem LGBT i nigdy nie zamierzałem nim być.

Queen, lubię ten sarkazm, bo mam podobne spojrzenie na ten cały aktywizm LGBT, który obecnie w większości przypadków jest kompletnie oderwany od rzeczywistości.
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-08, 09:06   

Cytat:

1. Czy siwiejące skronie też się liczą?
Nie Bruce, nie liczą się. Chyba że zafarbujesz jedną na pomarańczowo;)
Bruce napisał/a:
Queen, lubię ten sarkazm, bo mam podobne spojrzenie na ten cały aktywizm LGBT, który obecnie w większości przypadków jest kompletnie oderwany od rzeczywistości.
Pomimo że jestem królową to aż Ci się ukłonie za ten komentarz 😉
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-08-09, 03:29   

O kurde, to ja pasuję niemal idealnie :D Poza tym, ze nie mam prawie czego farbować, bo jakbym miał, to bez kitu byłyby niebieskie, a fioletowy to też fajny pomysł :P
Tylko ta manga i anime... w sumie nie mam nic przeciwko, ale raczej tylko yaoi mnie interesuje ;)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11