Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
THelp na Discord
Autor Wiadomość
SlynnaBlogerKa
użytkownik
Ka


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 24
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2020-07-07, 11:55   

Jak chcecie pogadać w bezpiecznej atmosferze, to polecam serwer THelp na Discord, jakieś dwa lata temu Maddy założyła go, ma się dobrze do dziś. :)
Aktualny link z zaproszeniem jest na moim blogu: https://blogka.pl/linki/
_________________
Znasz Blog Ka - Blog transpłciowej dziewczyny?
 
 
nolife
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 39
Posty: 64
Wysłany: 2020-07-08, 11:15   

Popieram. Jeśli kogoś interesuje rozmowa na poziomie i brak pozwolenia na transfobię, homofobię, rasizm i pozostałe przyjemności :)
_________________
Nie tracę czasu na ludzi, którzy popierają swoje twierdzenia danymi z Instytutu Bo Tak Uważam
 
 
noname
użytkownik
noname

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 20
Wysłany: 2020-08-03, 16:58   

Rano zarejestrowałam się na THelp, popisałam trochę na kanale #it i na ogólnym o lekarzach, a teraz nagle patrzę, że zostałam zbanowana bez podania przyczyny. Nie wiem za co, ani przez kogo. Nie przeklinałam, nikogo nie obrażałam, zachowywałam się kulturalnie. Nikt nie zgłaszał pretensji, a tu nagle po kilku godzinach ban bez żadnego uzasadnienia.

To nie pierwsza taka sytuacja na Discordzie jaka przytrafiła mi się na serwerach rzekomo LGBT-friendly. Wcześniej zostałam usunięta z innego popularnego miejsca. Po napisaniu do właścicielki usłyszałam, że chodziło o to, iż jedna użytkowniczka groziła odejściem, jeśli mnie tam jeszcze raz zobaczy. Nie byłam napastliwa, nikogo nie atakowałam ani nie obrażałam. Jedynie ośmieliłam się mieć inne zdanie w pewnej kwestii, swoją drogą zupełnie niezwiązanej z tranzycją. Tamta osoba strzeliła focha i napisała do adminiki, żeby się mnie pozbyć, bo tak. Właścicielka sama przyznała, że nie złamałam żadnego punktu regulaminu ani nie zachowywałam się niestosownie. Po prostu nie chciała, żeby tamta osoba sobie poszła, bo regularnie wrzuca zdjęcia swoich pluszaków na jednym kanale, co ponoć napędza aktywność serwera. A jej zależało na popularności i powinnam ją zrozumieć, bo ponoć tak się teraz robi.
[ciach]

Jeszcze wcześniej pozbyto się mnie z jeszcze innego serwera, po tym jak zwróciłam uwagę moderatorce na rażące błędy ortograficzne i popsuty mechanizm przypisywania ról. Zostało to uznane za "trolling", "prowokację", nakręcanie "dramy" i "obrażanie" moderacji.
[ciach]

Te wszystkie wydarzenia miały miejsce na przestrzeni zaledwie miesiąca. Jeśli tak mają wyglądać bezpieczne przystanie rzekomo walczące z dyskryminacją, szczycące się "ogarniętą administracją" i "przyjazną atmosferą", to ja dziękuję. Ja nieco inaczej wyobrażałam sobie "wzajemne wspieranie się w problemach". Serdecznie dziękuję wszystkim, dzięki którym poczułam się jak trędowata.

Usunąłem screeny. Na forum jest zakaz publikowania prywatnej korespondencji. Jeden ze screenów jest korespondencją prywatną. Według regulaminu, punkt 9.4, przysługują za to 3 punkty ostrzeżenia, które skutkują zakazem pisanie przez tydzień.

Oprócz tego przypominam, punkt regulaminu:
2.2. To forum NIE jest miejscem dla przenoszenia swoich prywatnych spraw, zadawnionych żali i konfliktów.
/Sven
Ostatnio zmieniony przez 2020-08-03, 19:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-03, 17:11   

Coś dużo słychać o tym "cudnym" diskordzie ostatnio 🤭🤭🤭😇😇😇
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-08-03, 18:57   

Serwery bywają różne. Ja jestem na 4 o tęczowej tematyce i jest oki
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
Aleksa
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 12
Posty: 26
Wysłany: 2020-08-03, 19:54   

noname napisał/a:
Nie wiem za co, ani przez kogo.


Zostałaś usunięta za poważne naruszenie regulaminu i wywoływanie kłótni na serwerze oraz napastowanie kilku użytkowników którzy się skarżyli do administracji.

 
 
DeadSally
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-03, 21:22   

nie wiem kim jesteś noname. może jesteś rypnięta. i byłaś w rypniętym miejscu, gdzie warstwa deklaratywna jest ważna, ale jak poskrobiesz transów z thelpu to widać cis podlizów i swastę. i kiedy resztki ich postów pokryją się wreszcie strupami, całe robactwo się potopi itd
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2021-01-21, 21:54   

Mi to dalej nie działa od kiedy mnie wy*ebaliście ponad pół roku temu.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2021-01-21, 23:03   

Armand napisał/a:
Mi to dalej nie działa od kiedy mnie wy*ebaliście ponad pół roku temu.

Za co Cię zbanowali? xD
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2021-01-21, 23:29   

klaudia233, za [terefere] na Dudę co wygrał wybory.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
nolife
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 39
Posty: 64
Wysłany: 2021-01-22, 11:21   

klaudia233 napisał/a:
Za co Cię zbanowali? xD
Za bluzgi i pisanie jakby chciał mordować masowo ludzi. Tzn. za to dostał tylko mute, żeby się uspokoił, bo rozumiemy, że każdemu mogą puścić nerwy, zwłaszcza od sytuacji politycznej w Polsce. Niestety Armand zamiast się uspokoić, zaczął bluzgać jednej moderatorce w wiadomościach prywatnych i dostał wtedy bana.

Armand napisał/a:
Mi to dalej nie działa od kiedy mnie wy*ebaliście ponad pół roku temu.
Na tym polega ban.
_________________
Nie tracę czasu na ludzi, którzy popierają swoje twierdzenia danymi z Instytutu Bo Tak Uważam
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2021-01-23, 18:51   

Bo to taki pomocowy discord co chyba jeszcze nikomu nie pomógł.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Leesh
użytkownik
Laura


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 108
Posty: 1019
Skąd: Belgia
Wysłany: 2021-01-23, 19:09   

noname napisał/a:
Jeszcze wcześniej pozbyto się mnie z jeszcze innego serwera, po tym jak zwróciłam uwagę moderatorce na rażące błędy ortograficzne i popsuty mechanizm przypisywania ról. Zostało to uznane za "trolling", "prowokację", nakręcanie "dramy" i "obrażanie" moderacji.

Mnie się kiedyś zdarzyło na forum niezwiązanych z LGBT+, że kilka użytkowniczek zaatakowało mnie i zarzucało, że jestem czyimś multikontem, tylko dlatego, że lubię tę samą bohaterkę pewnej serii książek. :roll: po jakimś czasie nie dało się tam już nic pisać. Nie pomogła nawet interwencja administracji, która to stwierdziła, że lokalizację adresu IP mojego i tamtej osoby różnią się diametralnie i że nic nie wskazuje na użycie proxy przez którąkolwiek z nas :roll:
Także to chyba nie tylko Discord tym śmierdzi :shock:
_________________
One dream, one vision
The state of perfection, a streamline direction
One day there will be a way
To the state of perfection, the only direction
 
 
nolife
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 39
Posty: 64
Wysłany: 2021-01-27, 13:23   

Armand napisał/a:
Bo to taki pomocowy discord co chyba jeszcze nikomu nie pomógł.

Nie mogę wyjść z fascynacji twoją logiką. Z tego, że tobie nie pomógł, wyciągasz wniosek, że nie pomógł nikomu. Nie wiem, czy uważasz się za całą ludzkość, czy uważasz, że jeden przypadek można ekstrapolować na całą populację, czy może uważasz, że wszyscy ludzie myślą tak samo jak ty i przeżywają to samo co ty.
_________________
Nie tracę czasu na ludzi, którzy popierają swoje twierdzenia danymi z Instytutu Bo Tak Uważam
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2021-02-08, 22:28   

nolife, Ty lepiej ze mnie zejdź. Chyba się masz za jakiegoś strażnika teksasu.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2021-02-09, 08:36   

Strażnik Teksasu :D :mrgreen: :-D

nie wiem czemu ale wybuchłam śmiechem na to porównanie :) jakoś tak mnie rozbawiło, nie żeby było coś w nim złego czy ten...

dobrze, że nie piłem kawy akurat jeszcze
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
nolife
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 39
Posty: 64
Wysłany: 2021-02-17, 20:59   

Armand napisał/a:
nolife, Ty lepiej ze mnie zejdź. Chyba się masz za jakiegoś strażnika teksasu.

To teraz podsumuję.

1. A się burzy, że jest zbanowany po tym jak dostał bana od pewnej społeczności.
2. Mówi, że ta społeczność nikomu nigdy nie pomogła i ogólnie jest zła
3. Ktoś z tej społeczności reaguje
4. A: "zejść ze mnie, chyba masz się za jakiegoś strażnika teksasu".

Czyli rozumiem, że Armand pluć jadem dobrze, ktoś reagować jak Armand pluje jadem źle?
_________________
Nie tracę czasu na ludzi, którzy popierają swoje twierdzenia danymi z Instytutu Bo Tak Uważam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10