Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziwna reakcja- trochę drama - Poznałam Pana- KM
Autor Wiadomość
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-02, 10:47   Dziwna reakcja- trochę drama - Poznałam Pana- KM

Ostatnio dużo nad tym myślałam i trochę jest mi z tym źle. Dlatego podzielę się z wami tym tutaj....

Jakiś czas temu poznałam kogoś na Tinder. Koleś naprawdę fajny. Mieszkał niedaleko mnie, wygląd super ciacho. Tatuaże, fajna broda itd itp 😈 Od samego początku rozmowa była też super. Okazało się że już randkowal z trans łaskami ( ja na swoim profilu na Tinder piszę o tym otwarcie). Spotkaliśmy się. Było super.

Na następnej randce wypiliśmy sporo, nie mógł już prowadzić więc zaprosiłam go do siebie ( oczywiście wcale nie miałam zamiaru żeby dokładnie obejrzeć jego Tatuaże 🤫😏😇), no i stało się. Spędziliśmy ze sobą noc. Generalnie jeśli chodzi o sprawy łóżkowe to jestem bardzo sensualną osobą i lubię dotyk i eksploruje ciało 😉 Jedank on nie za bardzo dawał się dotykać w pewnych obszarach 😉 Myślałam że może jest nieśmiały itd... tak czy owak. Było fajnie i miło.

Nie będę się rozpisywała o naszych lozkowych eskapadach. Spotkaliśmy się jeszcze kilka razy. Nie będę owijać w bawełnę. Wyczułam pompkę. Widziałam też blizny. I zdałam sobie sprawę o co come on. Później znalazłam też dzwną saszetkę pod łóżkiem która była po jakimś płynie (?)

Nie wiedziałam jak do tego podejść. Któregoś wieczór podczas rozmowy powiedziałam że mam wrażenie że nie jest ze mną do końca chyba szczery. Nic nie powiedział i to mnie wkurzyło. Po tej rozmowie zaczelam nabierać dystansu i ewentualnie kontakt sie urwał.

Dostałam później sms-a ze wie dlaczego przestałam się spotkać i odzywać i to dlaczego że mam problem że on jest trans.

Źle to zakończyłam. Nie powinnam go olać ale... taki już mam charakter. Nie chodziło o to ze jest trans tylko o to ze nie był ze mną szczery. Tymbardziej ze ja odpoczatku grałam w otwarte karty. Nie rozumiem dlaczego nie powiedział mi Odrazu.

Jest mi z tym zle bo mozliwe ze naprawdę tak się poczuł a to nie jest fajnie. Sama to doskonale rozumiem.

Było to kilka lat temu a ja ciągle o tym myślę.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-02, 11:10   

Dla wielu jest to bariera ciężka do przeskoczenia, nawet gdy widzą, że inne osoby (jak np. ty) nie mają z tym problemu i świetnie sobie radzą.
Powodów może być kilka. Np. złe doświadczenie w przeszłości (np. po coming oucie przed dziewczyną został wyśmiany) lub bardzo silna dysforia związana z dołem (jak widać, nie nieuzasadniona --> skoro wyczułaś, ze jest trans, nawet po takim dużym kroku jak SRS).

"Kiedy powiedzieć" to druga ciężka sprawa. Dla niektórych powinno się mówić od razu. Dla innych dopiero wtedy, gdy zacznie dziać się coś poważnego. Wszystko tak naprawdę jest kwestią indywidualnych przekonań.

Wydaje mi się, że nie miał nic złego na myśli, nie chciał źle. Po prostu rozminęliście się w podejściu do takich spraw.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-02, 11:29   

OneLotusPetal napisał/a:
silna dysforia związana z dołem (jak widać, nie nieuzasadniona --> skoro wyczułaś, ze jest trans, nawet po takim dużym kroku jak SRS).


W sumie to myślę że raczej dysforia odpada bo gdyby nie wiedziała czego szukać to bym nie znalazła 😉 I napewno nie dałoby się poznać. Myślę że dlatego że jestem w temacie mogłam dość po nitce do kłębka. Poza tym powiedzmy ze bardzo odważnie posługiwał się mieczem 🤣🤣 Dlatego też nie zorientowałam się.
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-02, 11:33   

Coś jednak było na rzeczy, skoro nie powiedziałaś mu o tym w twarz, a jego pierwsza myślą było, że powodem, dlaczego przestałaś się do niego odzywać, jest jego bycie trans :) Czyli na podstawie czegoś domyślił się, że się domyśliłaś :D Pewnie bardzo wyczulony/zawstydzony albo z niską wiarą w siebie.
Faktycznie niezła drama. Aż trochę szkoda, że zerwaliście kontakt hah.

Btw nie wiem, czy mogę to tu powiedzieć (najwyżej usunę), ale przejrzałem twoje zdjęcia na instagramie i jestem pod dużym wrażeniem efektów tranzycji.
Ostatnio zmieniony przez OneLotusPetal 2020-08-02, 11:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-08-02, 11:37   

Być może zbyt szybko przeszliście do konkretów ;) Być może byłaś dla niego pierwszą partnerką i dopiero zaczynał się uczyć relacji damsko-męskich w realnym świecie. Być może problem z byciem trans to był jego główny problem. Być może jeszcze nie oswoił się na tyle z własnym "nowym" ciałem, żeby zaakceptować dotyk. Tych "być może" jest wiele, a odpowiedź zna tylko on.

Zupełnie jednak nie rozumiem, jak można nie powiedzieć osobie trans, że... jest się trans. Z reguły są to pierwsze osoby, którym się zwierzamy.
QueenK napisał/a:
Nic nie powiedział i to mnie wkurzyło.

Nie dziwię się. Też bym się wkurzył w podobnej sytuacji.
QueenK napisał/a:
Jest mi z tym zle bo mozliwe ze naprawdę tak się poczuł

Wchodzenie w bliższe relacje jest niczym gra w "prawda czy fałsz". Każdy z nas ma wybór: prawda, kłamstwo lub zatajenie prawdy i jest to wyłącznie nasz wybór, który wyjdzie nam na dobre lub przeciwnie. On dokonał własnego wyboru i wyszło do bani. Może to go czegoś nauczyło.
_________________
 
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-02, 11:52   

OneLotusPetal napisał/a:
Coś jednak było na rzeczy, skoro nie powiedziałaś mu o tym w twarz,


Właśnie tutaj winie swój trudny charakter. Dałam mu szansę żeby mi powiedział, milczał. W mojej głowie Odrazu zapaliły się czerwone lampki i myś " skoro nie jest ze mną szczery od początku jak mogę budować coś solidnego jeśli fundament już się chwieje " i bach... Skorpionica, foch i przytup obcasami. :roll: A powinna sama rozwinąć temat i dać mu poczuć się pewniej. Teraz trochę żałuj ze taka zimna suka ze mnie :-(

WojtekM napisał/a:
Btw nie wiem, czy mogę to tu powiedzieć (najwyżej usunę), ale przejrzałem twoje zdjęcia na instagramie i jestem pod dużym wrażeniem efektów tranzycji.
dziękuję ❤ Bardzo to miłe.

WojtekM napisał/a:
Być może zbyt szybko przeszliście do konkretów
Nic na to nie poradzę ze w moich żyłach płynie gorąca krew 8-) Akurat nie żałuję prędkości <rotfl3>

Cytat:

Zupełnie jednak nie rozumiem, jak można nie powiedzieć osobie trans, że... jest się trans. Z reguły są to pierwsze osoby, którym się zwierzamy.
Właśnie to zabolalo.


Może spróbuje się z nim skontaktować- przynajmniej żeby to naprostowac?
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-02, 12:25   

(Wierzysz w znaki Zodiaku? :mrgreen: Ja nigdy nie podchodziłem do tego na poważnie, ale Lew chyba faktycznie oddaje mój charakter)

Możliwe jeszcze, że gość chciał "zaliczyć" jak zwykły facet, nie jako trans. Bez ujawniania. Domyślam się, że to potrafi bardzo zaboostować ego. W każdym razie, jak już zostało powiedziane --> to wie tylko on.

Jeśli postanowisz odnowić z nim kontakt (da się go znowu znaleźć?), to życzę powodzenia i trzymam kciuki.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-02, 12:35   

OneLotusPetal, Wierzę trochę :-) Interesują mnie te klimaty. Lew to bardzo silny znak. Teraz to tłumaczy niektóre twoje posty :-p Interesuje się astrologia, peganizm itd. Zanim zapytasz - nie... nie latam na miotle ;-)

Nie pisz że chciał tylko zaliczyć :mrgreen: Burzysz resztki mojej nadzieji o porządnych facetac. Pomimo czasów w których żyjemy ja nadal wierze w miłośc, bratnie dusze i romans. Bara bara to tylko bonusowy dodatek ;-)
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-08-02, 13:46   

QueenK napisał/a:
Nic na to nie poradzę ze w moich żyłach płynie gorąca krew 8-)

To nie był zarzut. Panie spod znaku Skorpiona to dość temperamentne kobietki :D Choć czasem bliższa relacja przypomina chodzenie po polu minowym (to też nie zarzut) - trzeba się po prostu nauczyć jak omijać niewybuchy ;)
_________________
 
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-02, 13:51   

WojtekM, Ahahaha to fakt! Temperament mega! Choć jak jestem grzeczna i szczęśliwa i miła to robię wypieki, babeczki, ciasteczka. Obiadki. Misie ,ptysie i przytulance. Temperament pokazuje się dopiero jak ktoś mi podpadnie. Wtedy rzucam garami i drapie 🤣🤣🤣
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-02, 14:24   

WojtekM napisał/a:
QueenK napisał/a:
Nic na to nie poradzę ze w moich żyłach płynie gorąca krew 8-)

To nie był zarzut. Panie spod znaku Skorpiona to dość temperamentne kobietki :D Choć czasem bliższa relacja przypomina chodzenie po polu minowym (to też nie zarzut) - trzeba się po prostu nauczyć jak omijać niewybuchy ;)


Zyje od osmiu lat z pania skorpionem. Dementuje jakoby to byly djablice. Nigdy nie krzycza i sie nie zloszcza. :)
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-02, 14:33   

Katarzyna, Super. Widocznie nie miała powodu. Skorpiony jak już kochają to kochają mocno. ❤
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-08-02, 14:38   

Katarzyna napisał/a:
Zyje od osmiu lat z pania skorpionem. Dementuje jakoby to byly djablice.

Nie napisałem, że to diablice. A swoją drogą Skorpion Skorpionowi nie jest równy (podobnie jak w innych znakach), bo poza Słońcem w znaku, liczą się jeszcze inne elementy, czasem nawet ważniejsze od Słońca. W zasadzie 90% ludzi to mieszanka kilku znaków.
_________________
 
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-02, 14:44   

WojtekM napisał/a:
Katarzyna napisał/a:
Zyje od osmiu lat z pania skorpionem. Dementuje jakoby to byly djablice.

Nie napisałem, że to diablice. A swoją drogą Skorpion Skorpionowi nie jest równy (podobnie jak w innych znakach), bo poza Słońcem w znaku, liczą się jeszcze inne elementy, czasem nawet ważniejsze od Słońca. W zasadzie 90% ludzi to mieszanka kilku znaków.


Łoj tam! Jak człowiek się dopasuje z drugim to nic sie nie liczy. ;)
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-08-02, 14:46   

Katarzyna, masz rację :)
_________________
 
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-02, 14:50   

Ale coś w tym jest. Mi zawsze najlepiej układało się z bykami i początek bliźnięta. Każdy mój były partner były urodzony pomiędzy 24.04 - 28.05. Serio 🤣🤣 Nie to że robiłam to świadomie. No i nie ze też było ich tak wielu.🤣🤣🤣
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-02, 15:21   

QueenK napisał/a:
Ale coś w tym jest. Mi zawsze najlepiej układało się z bykami i początek bliźnięta. Każdy mój były partner były urodzony pomiędzy 24.04 - 28.05. Serio 🤣🤣 Nie to że robiłam to świadomie. No i nie ze też było ich tak wielu.🤣🤣🤣


Ja spod ryb: 6 lat partner i 2 partnerka (w sensie mnie i tranzycji). I to sie troche zmienia. Z partnerskich relacji na... Ona teraz "nosi portki"
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-08-02, 15:28   

Katarzyna napisał/a:
Ja spod ryb

Znaki w obrębie tego samego żywiołu, raczej dobrze się dogadują, a Skorpion, Ryby i Rak to znaki wodne. Hmm... napisał to Raczek :D
_________________
 
 
 
noname
użytkownik
noname

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 20
Wysłany: 2020-08-02, 18:43   

OneLotusPetal napisał/a:
Możliwe jeszcze, że gość chciał "zaliczyć" jak zwykły facet, nie jako trans. Bez ujawniania.

Wątpię. Wiem, że nie powinno się tak kategoryzować ludzi, ale to praktycznie niespotykane u trans-facetów. W każdym razie ja tylko u cisów to widziałam, i to też na zasadzie odstępstwa od normy a nie reguły.
 
 
Credo
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 22
Wysłany: 2020-08-02, 18:48   

Czyli jednak można jako km być sprawnym po trójce z tego co opisujesz. Za dużo na te tematy nie czytałem, ale w środowisku trans wielu km nie decyduje się na to, (co mnie trochę dziwi) tłumacząc to faktem, że będą niesprawni tak czy inaczej.
Sorry za offtop.

I sorry, że to pisze ale na jego miejscu bym Cię pogonil.
To wygląda jakbyś nie znalazła nic lepszego i sobie po kilku latach przypomniałas.
Ostatnio zmieniony przez Credo 2020-08-02, 18:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-02, 18:50   

Druga część mojej wypowiedzi (niezacytowana) jest kluczowa. Jestem w stanie sobie wyobrazić, ze trans może się do tego posunąć, żeby sobie zrobić ego boost.
Przypomniało mi to ten słynny przypadek, kiedy trans k/m (pre op) umawiał się z babkami na seks i seksił je straponem od tyłu, tak żeby nie widziały jego sprzetu. No raczej nie dla przyjemności ani "z ciśnienia", tylko właśnie dla podbicia ego.
*potem go chyba pozwały czy coś
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-02, 20:42   

Napisałam mu wiadomości na Facebooku 🙈 Przyznam ze trochę mi ulżyło. Czyży ice queen miała jeszcze resztki emocji? 😉 Dzięki wszytkim za odpowiedzi. Szczególne podziękowania dla Panów 😉😘
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-03, 08:32   

OneLotusPetal napisał/a:
seksił je straponem od tyłu,


I one nie poznały się, że to zimna gumowa proteza? To dopiero Urban legend.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-03, 09:31   

Cytat:

I one nie poznały się, że to zimna gumowa proteza? To dopiero Urban legend.


😂😂😂 Ok... szybko zrobię Ci briefa z sex toys w 21 wieku 😉 :
Strap-on - jest generalnie produkowany z silikonu. Silikon ma te właściwości ze wchłania temperaturę ciała co powoduje jego szybkie rozgrzanie. Noszony bezpośrednio przy ciele jest ciepły i miły w dotyku. Przy obecnych możliwościach na rynku dostępne są liczne modele. Kształt, budowa itd jest bardzo zbliżona do genetycznej budowy.

Czy czuć różnice? Zależy od doświadczenie i od operatora 😉

Nie pytaj jak przeprowadziłam te badania marketingowe 😉😂

A opisywana history przez OneLotusPetal jest prawdziwa. Nie chętnie zalanczam link. Niestety polska prasa przedstawia tego faceta w okropnym swietle co wpływa oczywiście negatywnie na opinię publiczną.... ale wszędzie trafiają się czarne owce

https://www.google.com/am...633665a%3famp=1
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-08-03, 11:23   

Ada75 napisał/a:
OneLotusPetal napisał/a:
seksił je straponem od tyłu,


I one nie poznały się, że to zimna gumowa proteza? To dopiero Urban legend.

Poznały, dlatego pozew i dlatego był o tym artykuł. Nie musisz tu wylewać swoich złośliwości na mnie, bo w innym temacie nie zgodziłem się z tym, co masz do powiedzenia na temat lekarzy.
 
 
noname
użytkownik
noname

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 20
Wysłany: 2020-08-03, 11:39   

QueenK napisał/a:

A opisywana history przez OneLotusPetal jest prawdziwa. Nie chętnie zalanczam link. Niestety polska prasa przedstawia tego faceta w okropnym swietle co wpływa oczywiście negatywnie na opinię publiczną.... ale wszędzie trafiają się czarne owce

https://www.google.com/am...633665a%3famp=1

"Szukała głownie 14-latek." Hmm... Mi to wygląda na jakąś taką, bo ja wiem, próbę odzyskania własnego dzieciństwa?
Będąc w wieku nastoletnim (około-gimnazjalnym) widzisz, że wszyscy Twoi rówieśnicy nabywają jakieś doświadczenia, mniejsze lub większe. A to trzymanie się za ręce, a to pierwsze pocałunki, czasem z języczkiem, to jakieś przytulanki-obmacywanki, wysyłanie softów i nudesek, a może i pierwsze kontakty seksualne w wieku 15 lat u co poniektórych. Ty zaś nie doświadczasz nic, bo dysforia płciowa nie pozwala Ci czuć się dobrze z własnym ciałem. Czujesz się obco w swoim ciele i po prostu nie potrafisz się zbliżyć do nikogo. Bardzo pragniesz bliskości, ale psychika sprawa, że nie jesteś w stanie po nią sięgnąć. Przez lata to wszystko narasta, powodując frustrację.
W końcu jako pełnoletnia już osoba, wyjęta spod kontroli rodziców, chcesz odzyskać to co Ci zabrano. Tu nie chodzi o wykorzystanie nieletnich czy zaliczenie dziewczyn, tylko o poczucie się w końcu jak ten nastolatek, którym od zawsze chciałeś być. Tylko czy to faktycznie może dać Ci długo wyczekiwaną satysfakcję? No właśnie.

Nie wiem czy moja teoria pasuje do tego przypadku, ale ja tak to widzę.
 
 
QueenK
moderator
Królewska Wysokość


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 447
Posty: 1064
Skąd: Zamek książąt Pomorskich
Wysłany: 2020-08-03, 13:39   

Cytat:
Nie wiem czy moja teoria pasuje do tego przypadku, ale ja tak to widzę.


Możliwe. Nie wiem co go do tego skłoniło.

Cytat:
pierwsze kontakty seksualne w wieku 15 lat u co poniektórych. Ty zaś nie doświadczasz nic, bo dysforia płciowa nie pozwala Ci czuć się dobrze z własnym ciałem. Czujesz się obco w swoim ciele i po prostu nie potrafisz się zbliżyć do nikogo.


Tez mozliwe. Wydaje mi się ze czasy sie trochę zmieniły. Czytając tą wypowiedź...To ja chyba była ze mnie bardzo rozwiązła nastolatka 😇😇😇😉🤪
_________________
☆《《Her Royal Highness Queen K》》☆

I am a diamond cluster hustler!
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-08-09, 03:15   

Jeśli to było kilka lat temu, to daj sobie spokój, tak bywa ;) No chyba, że możesz szczególnie łatwo odnowić tą znajomość i chcesz. Jak widać mogłaś i chciałaś - no to też ok ;)

WojtekM napisał/a:
Zupełnie jednak nie rozumiem, jak można nie powiedzieć osobie trans, że... jest się trans. Z reguły są to pierwsze osoby, którym się zwierzamy.

Może chciał sobie coś udowodnić... Moim zdaniem to nie jest takie rzadkie, że nawet innym ts nie mówią niektórzy.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 10