Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Teraz na mnie trafiło szukać pracy
Autor Wiadomość
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-06-26, 00:00   Teraz na mnie trafiło szukać pracy

Więc tak. Po tej epidemii wielu przedsiębiorców chyba trochę potraciło głowy lub wydaje im się że wolno im więcej jak przed jej ogłoszeniem? W mojej dowczorajszej pracy zaczęto wlepiać kary finansowe bez umiaru i rozsądku by właściciel przed wypłaceniem wynagrodzenia pracownikowi mógł w złodziejski sposób odzyskać część pieniędzy w firmie. To restauracja na starym mieście w Warszawie. w rezultacie chodząc dzień w dzień do pracy i pracując przez cały tydzień oraz miesiąc traciłam pieniędzy praktycznie więcej niż byłam w tej firmie w stanie zarobić. Ostrzegałam, że jest to niesprawiedliwe i niemożliwe do zaakceptowania przez żadną rozsądną osobę. Brak reakcji. No i moja decyzja która była konieczna w takiej sytuacji, że złożyłam wypowiedzenie. Dziś już nie poszłam do pracy - niestety. Samo życie i sami ludzie. W związku z tym szukam pracy ponownie tym razem ja. Mieszkam w Warszawie i szukam pracy w Warszawie. Im szybciej się znajdzie tym lepiej. Jeśli ktoś z Was wie o aktualnej pracy na terenie Warszawy najlepiej centrum lub obrzeża, to proszę o informację. Może być na PW - i tak byłoby najlepiej. Praca w sklepie, w sortowni, przy pakowaniu produktów dla kobiet, na produkcji dla kobiet - branża elektroniczna, spożywcza, papiernicza, sprzątanie dla kobiet, hotel, niechętnie gastronomia - prace pomocnicze dla kobiet. Praca bez specjalnych wymagań zawodowych lub zdrowotnych - posiadam książeczkę SANEPID. Może być praca w służbie zdrowia bez wymogów zawodowych - rejestrowanie lub praca w szatni. Prace porządkowe itp. Obecnie jestem tuż przed zmianą danych osobowych. Może potrwać to miesiąc lub nieco dłużej. Praca może być tymczasowa na przynajmniej 3 miesiące. Potem już łatwiej szukać innej pracy. Takie koło ratunkowe. Jedyne kwestie pożądane dla takiej pracy to bak szatni lub uniwersalna, tolerancja osób TS, przyjazny i mądry personel, wynagrodzenie przeciętne. Pożądana umowa na czas określony lub stała. Ostatecznie może być umowa zlecenie. Mam możliwość swobodnego korzystania z komunikacji miejskiej w Warszawie. Potrzeba nowej pracy jest pilna. Mam dobry passing. Mogę się ubierać uniwersalnie lub typowo kobieco. Pozdrawiam wszystkich i mam małe nadzieje, że znacie dobre miejsca pracy lub firmy pod przedstawione kryteria i możecie mi info na PW przesłać.
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2020-06-26, 00:58   

Liza napisał/a:
Jedyne kwestie pożądane dla takiej pracy to bak szatni lub uniwersalna, tolerancja osób TS, przyjazny i mądry personel, wynagrodzenie przeciętne.

Nie myślałaś o pracy w IKEI? Jest LGBT-friendly. Tam są różne działy, nie tylko meblarska, ale też wyposażenia wnętrz, tekstylna, elektroniczna, drobna gastronomia, obsługa klienta itd. Dwa lata temu stawka za 1 godz. była na poziomie 20 zł brutto.
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-06-26, 01:27   

Bruce pomyślałam o tym ostatnio. Dzięki za wsparcie tego namiaru. Sprawdzę to jutro. A właściwie to jest już dziś. Hej.
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
Melk4
użytkownik
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 157
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2020-06-26, 13:01   Re: Teraz na mnie trafiło szukać pracy

Liza napisał/a:
niemożliwe do zaakceptowania przez żadną rozsądną osobę. Brak reakcji. No i moja decyzja która była konieczna w takiej sytuacji, że złożyłam wypowiedzenie. Dziś już nie poszłam do pracy - niestety.


Pracowałaś na um. o pracę? Jakiego typu wypowiedzenie złożyłaś? Jest to kluczowe dla późniejszego zatrudtnienia.
 
 
Jeżynka
użytkownik

Preferowany zaimek: bez zaimków
Punktów: 943
Posty: 1161
Wysłany: 2020-06-26, 13:14   Re: Teraz na mnie trafiło szukać pracy

Sama sobie dałam siana z pracą w sezonie wirusowym, dopiero teraz próbuję sił na straganie. Miałam okazję na pół etatu w Ikei ale nierozmyślnie odmówiłam mając parcie na pełen.
Powodzenia w rekrutacjach :-)
Melk4 napisał/a:

Pracowałaś na um. o pracę? Jakiego typu wypowiedzenie złożyłaś? Jest to kluczowe dla późniejszego zatrudtnienia.

Umowa o pracę w gastro? xD to pytanie jest na serio?
 
 
Misia
[Usunięty]

Wysłany: 2020-06-26, 18:29   

Jak znacie angielski to do korpo. Teraz też są rekrutację a praca w charakterze home office.
Ja znalazłam w kwietniu.
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-06-26, 19:45   

Powiedziano mi, że mam złożyć wypowiedzenie ustne - i tak zrobiłam bo z nimi nie ma sensu negocjować. Angielskiego jeszcze nie znam właściwie a pracowałam na zleceniu. Do domu wracałam po nocach i tak przez cały tydzień luganie całymi dniami za marne srebrniki. Nie było czasu nawet zrobić zakupy albo skoczyć do urzędu. Umowy nie dość że zlecenie to w dodatku fałszowane by restaurator ze wschodu mógł więcej jeszcze zatrzymać w kieszeni. A chodzi po restauracji i wszystkich stresuje i narzeka, że ma mało pieniędzy. Za to do pracy przyjeżdża niezłą bryką. Tak jest pod rządami jaśnie partii kościelnej.
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2020-06-27, 09:30   Re: Teraz na mnie trafiło szukać pracy

Liza napisał/a:
W mojej dowczorajszej pracy zaczęto wlepiać kary finansowe bez umiaru i rozsądku by właściciel przed wypłaceniem wynagrodzenia pracownikowi mógł w złodziejski sposób odzyskać część pieniędzy w firmie.

Za co te niby kary?na jakiej podstawie?
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-06-29, 09:34   

Śmieciowe zlecenie to i kary za co chcesz. Latają biedę i karmią chciwość. Manager ma problemy z psychiką. Jest zmienna i bywa złośliwa.
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
Wild
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 54
Posty: 1286
Wysłany: 2020-06-29, 18:49   

Liza napisał/a:
Śmieciowe zlecenie to i kary za co chcesz. Latają biedę i karmią chciwość. Manager ma problemy z psychiką. Jest zmienna i bywa złośliwa.

Nadal nie rozumiem na jakiej podstawie? Bo albo jest zapis w umowie i takich umów się nie podpisuje albo jest twoja zgoda na okradanie..
 
 
Melk4
użytkownik
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 157
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2020-07-03, 18:31   

Liza napisał/a:
Latają biedę i karmią chciwość.


Rusz do szkoły na kkz (ckziu) na piekarza. Dostaniesz umowę o pracę, posadkę przy piecu i nomalne składki merytalne.
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-05, 14:57   

Myśląc w taki sposób to do US... ANEJ śmierci można chodzić do szkoły i pieniędzy ani cywilizowanej pracy nie widzieć. Rozumiem ten czarny humor. Też lubię luz i ubaw. Najlepszego. Hej.
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
nolife
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 39
Posty: 64
Wysłany: 2020-07-05, 17:47   

Liza, nie przejmuj się postem Melk4. Ona studentowi medycyny kazała zrobić coś "pożyteczniejszego" i pójść do pracy zamiast "bawić się" na studiach dziennych, zresztą wcześniej wysłała 14-latka do pracy.
Już pominę tranfobiczne wypowiedzi o związkach, na które mogą liczyć osoby ts, bo nie mam siły się denerwować polskim internetem.
_________________
Nie tracę czasu na ludzi, którzy popierają swoje twierdzenia danymi z Instytutu Bo Tak Uważam
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-10, 21:00   

Wróciłam na parę chwil do tej pracy gdzie złożyłam wypowiedzenie ostatnio. Myślę, że dotrwam w niej do nowych dokumentów. Tak było by na teraz najlepiej. Oni chętnie mnie przyjęli z powrotem. Ja wiem, że nikt inny nie będzie dla nich tym czym jestem ja. Ja to wiem. Pozdrawiam.
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-07-11, 11:47   

Liza, powodzenia.

Czasem trzeba zacisnąć zęby i wytrzymać, by za kilka miesięcy było lepiej.
 
 
Melk4
użytkownik
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 157
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2020-07-11, 16:01   

Liza napisał/a:
Myśląc w taki sposób to do US... ANEJ śmierci można chodzić do szkoły i pieniędzy ani cywilizowanej pracy nie widzieć.


Napisz co uważasz za cywilizowaną pracę, jakie pieniądze chcesz zarobić i co umiesz.

nolife napisał/a:
zresztą wcześniej wysłała 14-latka do prac


Linkuj do tematów, a nie -wybierasz z kontekstu. Postępujesz BARDZO nie uprzejmie.
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-07-11, 22:46   

Przeprowadzasz Job interview? Chcesz ja przyjac do siebie na posade, ze wypytujesz ja o kwalifikacje i oczekiwane zarobki?
 
 
Bruce
użytkownik
Realista


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 32
Posty: 164
Wysłany: 2020-07-12, 01:15   

southener napisał/a:
Przeprowadzasz Job interview? Chcesz ja przyjac do siebie na posade, ze wypytujesz ja o kwalifikacje i oczekiwane zarobki?

Obawiam się, że Melk4 próbuje się w ten sposób dowartościować... że ma stałą pracę i w miarę dobre wynagrodzenie, a pytane przez nią osoby mają problemy z pracą. W bliskim środowisku znam kobietę podobnie myślącą, typu <co to ona nie osiągnęła> tylko, że przez znajomości.

Melk4 wielokrotne pytała osoby w tematach powitalnych o wykonywany zawód. Z jednej strony przywodzi mi na myśl typowe pytania tzw. "przyszłej teściowej", a z drugiej strony jestem zniesmaczony, ponieważ widzę jakąś pogardę dla osób, którym trudniej poradzić sobie w kwestiach zawodowych.
_________________
Na HRT w ch.. czasu
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-07-12, 21:43   

Tez to tak odbieram. Tak jak napisales - jakies to wszystko niesmaczne, infantylna postawa w sumie - zupelnie jak u dziecka, ktore licytuje sie ze swoim kolega, (kolezanka) czyj tata ma lepsza prace.
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-13, 00:03   

Generalnie dziękuję tym którzy nie próbują mnie testować lecz po prostu starają się mi pomóc lub choćby dodać otuchy. To ważne. Jesteśmy tu wszyscy po to by sobie pomagać, zwłaszcza w najbardziej istotnych kwestiach - których kilka jest. Do nich zaliczamy nade wszystko pracę i dach nad głową w bezkonfliktowym otoczeniu. Nie chcę nikogo oceniać. Niech każdy oceni siebie sam, tak jak potrafi. Ja pracowałam w życiu w wielu różnych firmach i w różnych zawodach. Gdy nie byłam jeszcze w trakcie tranzycji którą już finalizuję właśnie, to firmy chętnie podejmowały ze mną współpracę. Wiele z tych firm było ze mnie zadowolonych. Jestem już niedaleko do wyrobienia dokumentów. Już niedaleko. Wiemy wszyscy jak w Polsce wszystko okropnie długo, długo trwa. Teraz jeszcze ta fikcyjna epidemia która tak na prawdę nie wiadomo czemu służy? Wynik samej tranzycji nie może być u mnie powodem do zmartwienia. Mam swoje lata, a nie tylko lekarz uśmiecha się na mój widok. Dość często słyszę za plecami fajna babka, albo kochanie...Podrywają lub flirtują. Więc jest to dla mnie najważniejsze. Walczyłam z dysforią u siebie jak lwica. Już teraz widzę, że się opłaciło. A powinno być coraz lepiej. Na ucho powiem, że moja metrykalna siostra choć była uznawana za ładną to dla mnie jest już teraz tylko tłem. Z resztą spraw się da, nie wolno się załamywać. W Polsce nigdy nie było łatwo, a z tym jest znacznie trudniej bez właściwych dokumentów. Transfobia - robak który drąży ludzkie mózgi (!)
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
Melk4
użytkownik
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 157
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2020-07-13, 08:35   

southener napisał/a:
jakies to wszystko niesmaczne, infantylna postawa w sumie - zupelnie jak u dziecka


Próbujesz dowiedzieć się kto ma jakie umiejętności i ile chce za to zarobić,
zostajesz wyśmian
To forum powinno nazywać się Wolne Forum Leniuchów.
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-07-13, 09:36   

Melk4 napisał/a:
southener napisał/a:
jakies to wszystko niesmaczne, infantylna postawa w sumie - zupelnie jak u dziecka


Próbujesz dowiedzieć się kto ma jakie umiejętności i ile chce za to zarobić,
zostajesz wyśmian
To forum powinno nazywać się Wolne Forum Leniuchów.

Obsesyjne dręczenie wszystkich ludzi wokół pytaniami o pracę i potępianie nieletnich i uczących się, że nie są w pełni samodzielni, nie pozostaje w zgodzie z zasadami życia społecznego.
Przyznałem jeden karny punkt za to i jeszcze za coś, ale chciałbym przypomnieć, że za recydywy mam prawo przyznać w przyszłości punktów więcej.
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-07-13, 23:33   

Melk4, A jak ktoś nie ma żadnych konkretnych umiejętności, bo był w zbyt wielkiej depresji żeby je zdobyć, to co, będziesz mu teraz cisnąć? To jest takie bardzo Twoim zdaniem pomocne?
_________________
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-07-15, 12:52   

Stan psychiczny innych osob jest jej obojetny - najwyrazniej to pokazala w dziale 'Wiara duchowosc' - ja napisalem o tym ze utrata wiary w Boga moze byc dla niektorych osob podwazeniem sensu zycia [ciach]
Ostatnio zmieniony przez 2020-07-15, 19:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-07-15, 19:20   

southener, tia, to jest taka postawa: "och jaka jestem błyskotliwa, mądra, zaradna i w ogóle super".
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10