Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Dywagacje o zgodzie na stosunek
Autor Wiadomość
Melk4
użytkownik
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 157
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2020-07-11, 16:11   

Liza napisał/a:
nie ma czegoś takiego jak ZMIANA PŁCI lub KOREKTA PŁCI. Płeć zawsze będzie taka jak typ psychiki i tożsamość płciowa. To co osoby TS wykonują w trakcie tranzycji biologicznej to po prostu korekta płci biologicznej


Cześć. <rotfl>
 
 
OneLotusPetal
[Usunięty]

Wysłany: 2020-07-12, 02:02   

Liza napisał/a:
Jak facet zechce, to także jesteś gotowa.

Z k*tasem też możesz być gotowa :D
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2020-07-12, 10:43   

Co to w ogóle za tekst " jak facet zechce". Kobieta ma prawo sama zechcieć. Niezależnie od tego jakie ma genitalia.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-12, 11:06   

Armand wrzuć na luz. Ja wiem, że ostatecznie o możliwości zbliżenia decyduje i tak kobieta a nie facet. To był skrut myślowy. Co do innej wypowiedzi to nie sądzę by facet statystyczny zadowolony był z małego w tym miejscu, zamiast małej. Pewnie, są także inne upodobania. Mi chodziło o podejście normatywne tutaj. Ja z ową wypukłością w majtkach nie będę nigdy czuć się dobrze. Taka jestem i tego podejścia nie zmienię. Nawet niektóre bielizny damskie przy tej wypukłości nie chcą pasować. Pozdrawiam.
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
remick76
użytkownik
post-op

Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 778
Posty: 518
Wysłany: 2020-07-12, 11:32   

Liza napisał/a:
nie sądzę by facet statystyczny zadowolony był z małego w tym miejscu, zamiast małej.
Nie ma czegoś takiego jak facet statystyczny a zwłaszcza w tej sytuacji :-)

Weronika_90, cześć :)
_________________
 
 
Katarzyna
[Usunięty]

Wysłany: 2020-07-12, 12:44   

Armand napisał/a:
Co to w ogóle za tekst " jak facet zechce". Kobieta ma prawo sama zechcieć. Niezależnie od tego jakie ma genitalia.


Nie wiem jakie tam u Ciebie w okolicy zwyczaje ale u mnie - wychodze z domu i jak facet chce to za łeb bierze i wciaga do pieczary.
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-12, 13:40   

Facet statystyczny to po pierwsze potencjalny i przeciętny a po drugie cis partner kobiety ts. Czy jeszcze jakieś pytanie? Nie lubię statystyki ale ona zawsze była i będzie.
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-12, 13:49   

Kobieta nie stanowcza lub nie potrafiąca się bronić i nie uzbrojona w argumenty niebezpieczne dla oprawcy zawsze jest zagrożona, chyba że zalicza się do olbrzymów w spódnicy? Dziwki w tunelu w centrum Warszawy stanowczo i skutecznie odprawiają faciow pijanych lub podejrzanych (!)
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
Melk4
użytkownik
użytkownik


Preferowany zaimek: ona
Punktów: 7
Posty: 157
Skąd: Skąd:
Wysłany: 2020-07-13, 08:00   

Liza napisał/a:
To był skrut myślowy. Co do innej wypowiedzi to nie sądzę by facet statystyczny zadowolony był z małego w tym miejscu, zamiast małej.


Jest równouprawnienie. Jak nie używasz to co za różnica czy krótki, czy szeroka?
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-15, 01:34   

Ale skąd tutaj wzięło się to równouprawnienie (które zresztą w Polsce jest pobożnym życzeniem?)??? :D I kto powiedział, że nie mam zamiaru używać??? Ja nigdy nie twierdziłam, że pełna micha wystarczy i nic innego w życiu absolutnie się nie liczy (!) Sorry, ale co to za dziwne teksty? I skąd to zawężenie w temacie posiadania narządu płci przeciwnej czy własnej??? O co tu chodzi?
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
klaudia233
użytkownik


Tożsamość płciowa: nb
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 31
Posty: 221
Wysłany: 2020-07-15, 07:16   

Niech ktoś z ekipy forum wydzieli tą dyskusję, ja wiem, że tu można offtopować, ale tu już zupełnie inny temat się zrobił xD
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-07-15, 08:11   

Zrobione
 
 
Liza
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 17
Posty: 102
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-15, 10:12   

Sądzę że nie było warto wydzielać kilku wpisów. Dygresje nie są odosobnione. Nowy temat nie ma w istocie autora. Sądzę że nie będzie także kontynuowany. Takie dygresje następują po niewłaściwych uwagach użytkowników forum. Nie wiem czemu kwestie narządów są dla wielu tak kłopotliwą rzeczą? Nie wiem. To ważny element życia. Od natury oraz biologii nie uda się uciec nikomu. Wiem co mówię.
_________________
Kto w imię BEZPIECZEŃSTWA wyrzeka się WOLNOŚCI, nie będzie miał ani JEDNEGO ani DRUGIEGO !! !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10