Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Imię k/m
Autor Wiadomość
Bandito
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 45
Wysłany: 2019-03-12, 16:30   Imię k/m

Hej. Szukam imienia. Zacząłem ostatnio przeglądać na tym forum tematy tego typu z imionami dla mężczyzn, ale głównie propozycje były dość ... Szalone? Mógłbym to tak nazwać. Ja takich nie szukam. Chcę również by były Polskie. Myślałem nad Szymonem, Tomaszem, i Jakubem (I tak, nie do końca przeszkadza mi fakt, że jest "KubA". I tak raczej kojarzy się męsko a moim zdaniem jest wiele imion męskich nie kończących się na "A" a kojarzących się bynajmniej mi dość damsko). Macie jakieś propozycje.
 
 
pantera
użytkownik
Ciastkożerca


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 2
Posty: 18
Skąd: Tychy
Wysłany: 2019-03-12, 18:55   

Może spróbuj zerknąć jakie imiona męskie dominowały w roczniku, w którym to Ty sam się urodziłeś? Ewentualnie "odziedzicz" jakieś po dalszej rodzinie, dziadkach; Możesz też podpatrzyć w "albumie małego dziecka" - o ile Twoi rodzice prowadzili / kupili coś takiego, gdy byłeś berbeciem, paręnaście lat temu to był całkiem popularne - jakie imię "alternatywne" w nim wpisali, "w razie gdyby był chłopczyk, w razie gdyby była dziewczynka" - i takie sobie obrać. Moi rodzice dalej coś takiego trzymają: http://www.hankaskakanka....go-dziecka.html (naturalnie, TEN konkretny nie jet mój ;) )
_________________
"Don't walk in front of me - I may not follow. Don't walk behind me - I may not lead. Walk beside me and be my friend".
 
 
Jenny
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 356
Posty: 1953
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-03-12, 19:26   

Mam taki album :mrgreen:
_________________
Tranzycja to nie wszystko, ale wszystko bez tranzycji to ch**.
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-03-12, 22:18   

Jak polskie to może Władysław, Mieczysław, Mirosław, Stanisław, Wacław (chociaż to raczej czeskie), Bożydar (przewrotne w przypadku TS..), Ziemowit, Bartłomiej, Bronisław, Czesław, Jędrzej, Kazimierz, Krzesimir, Przemysław, Radosław, Sławomir, Wojciech, Zbigniew.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2019-03-14, 18:59   

Propozycje? Ale co Ci to da, że my podamy propozycje jakie nam się podobają? :P Nie wiem, imię to każdy powinien sobie wybrać sam...
No ale jak mamy napisać jakie nam się podobają i mają być polskie, to: Sławomir.
_________________
 
 
kicur
moderator
GeekofJurisprudence


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 478
Posty: 3629
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-03-14, 19:26   

Możesz wybrać imię znanej osoby, historycznej lub współczesnej, która Cię inspiruje. Zresztą na blogu Niskiego Grabieżcy chyba była cała notka na ten temat, jak potrzebujesz doradztwa z internetu. ;)
_________________
Każdy królem może być,
Każdy własnym królem jest.


 
 
 
Armand
użytkownik
ImperialistycznyKnur


Preferowany zaimek: on
Punktów: 775
Posty: 5163
Skąd: Katowice/Katzendorf
Wysłany: 2019-03-14, 21:50   

Próbuj różnych. Ja rozważałem kilka opcji, a w końcu ta właściwa do mnie przyszła.
_________________
"Jeśli chcesz mieć coś, czego nie miałeś, musisz zacząć robić coś, czego nie robiłeś."
 
 
Bandito
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 45
Wysłany: 2019-03-17, 20:16   

wendigo, Mimo wszystko fajnie poznać propozycje. Chciałbym, żeby to również moi rodzice mieli wkład.
 
 
katana92
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 2
Posty: 24
Wysłany: 2020-06-20, 21:02   

Bandito napisał/a:
wendigo, Mimo wszystko fajnie poznać propozycje. Chciałbym, żeby to również moi rodzice mieli wkład.


Dlatego ja postanowiłem, że wezmę sobie na drugie Krzysztof, bo tak miałbym na imię, gdybym urodził się chłopcem, ale na pierwsze chcę żeby było coś bardziej wyszukanego, skoro mogę sam zdecydować, więc będzie Oliwier. U mnie w rodzinie i tak często nie używa się prawdziwych imion, tylko wymyśla komuś nowe, więc niech sobie wybiorą
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-06-21, 15:37   

Może miałeś w historii swojego życia czas, kiedy używałeś jakiegoś imienia? Takie mające umocowanie w Twojej historii życiowej? Ja np dobrałem sobie w ten sposób 2 imię (z racji identyfikacji jako nb, dokładniej to skłaniam się ku byciu bigender, używam osobiście 2 imion: męskiego i damskiego). Nie jest to może konkretna propozycja, ale myślę że taki moment w Twoim życiu może być inspiracją do wyboru imienia.
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
noname
użytkownik
noname

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 3
Posty: 20
Wysłany: 2020-07-17, 13:39   

Tutaj znajdziesz kilka propozycji:
http://transpomoc.pl/viewtopic.php?p=148185#148185
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10