Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd do Niemiec
Autor Wiadomość
Silens
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 10
Wysłany: 2020-05-16, 12:18   Wyjazd do Niemiec

Witam, był ktoś z was albo może jest w Niemczech? Myślę nad wyjazdem do pracy przez agencję. Problemem, który mnie nurtuje jest dostęp do pielęgniarek w Niemczech. Czy jest w ogóle jakaś możliwość, żebym mógł tam chodzić do pielęgniarki na zastrzyki? Wie ktoś może coś na ten temat?
_________________
[url=https://www.TickerFactory.com/]

[/url]
 
 
nolife
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 39
Posty: 64
Wysłany: 2020-05-17, 14:18   

Silens, niezły wybór kraju :) Jak chcesz mieć pewność, przetłumacz papiery od swojego prowadzącego, co i jak często przyjmujesz i pokaż tam na miejscu lekarzowi rodzinnemu.
A jeszcze bardziej polecam przyjechać na dłużej i wtedy normalnie zapisać się do endokrynologa i mieć refundację na tst.
_________________
Nie tracę czasu na ludzi, którzy popierają swoje twierdzenia danymi z Instytutu Bo Tak Uważam
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-05-21, 18:18   

W Niemczech zastrzyki robi zwykle lekarz (rodzinny) :) i często nie trzeba niczego, bo jak pacjent przychodzi z lekiem, to się mu wierzy, że ma go dostać ;) Ale faktycznie też polecam w Niemczech chodzić do lekarza i mieć refundację :)
_________________
 
 
Vichan
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 178
Posty: 794
Wysłany: 2020-05-21, 20:26   

wendigo napisał/a:
W Niemczech zastrzyki robi zwykle lekarz (rodzinny) :) i często nie trzeba niczego, bo jak pacjent przychodzi z lekiem, to się mu wierzy, że ma go dostać ;) Ale faktycznie też polecam w Niemczech chodzić do lekarza i mieć refundację :)

Dzięki za informację. Czyli podsumowując - w Polsce gdy chcą w...ć do krwi komuś czipa albo truciznę to nie potrzeba żadnych skierowań, recept i tak dalej (możecie mnie mieć za antyszczepionkowca, antymaskowca czy foliarza. J...e mnie to). Za to gdy chce się mieć wykonany zastrzyk to trzeba mieć receptę od Libera, Trzeba jechać samodzielnie po lek i na końcu jeszcze trzeba mieć receptę na wykonanie zastrzyku - podbitą przez kitla z nfz-u. Potem zrobi zastrzyk pielęgniarka i rozpapla wszystkim że X.Y. to transwestyta lub trans. Chore.
 
 
światełkoPEACE
użytkownik


Tożsamość płciowa: x
Kim jesteś: tg
Preferowany zaimek: dowolny
Punktów: 47
Posty: 365
Skąd: Poznań
  Wysłany: 2020-05-30, 21:22   Rozmyślam o wyjeździe do Berlina najchętniej :)

Nierzadko myślę o wyjeździe do Niemiec, a najchętniej do Berlina. Byłem tam kilka razy i kocham to miasto :-D jest super.
W kontekście prawnej korekty aktualnie z tego co się orientuję to opcja niebinarności/trzeciej płci w dokumentach funkcjonuje tam tylko do wyboru dla osób inter, ale to Niemcy, jest większa szansa, że zmienią prawo tak, że będzie można dobrowolnie.....marzenia <śpię>
_________________
Dość przemocy, żyjmy w pokoju <3
PEACE & LOVE
 
 
southener
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Punktów: 202
Posty: 1152
Wysłany: 2020-06-07, 16:59   

Nie ma co narzekac na to jak jest z zastrzykami w Polsce bo mogloby byc jeszcze bardziej restrykcyjnie. W UK tez trzeba miec skierowanie na zastrzyk, bez tego nikt nie zrobi. W dodatku recepta musi byc od edokrynologa - rodzinny chyba raczej nie wystawi (nie korzystam wiec do konca nie wiem jak to jest) w kazdym badz razie jak zaraz po przyjezdzie poszedlem do rodzinnego z zaswiadczeniem od polskiego specjalisty i z opakowaniem po Omnadrenie to rodzinny dlugo sie przygladal skladowi Omnadrenu, zauwazyl ze Sustanon rozni sie jednym skladnikiem od Omnadrenu po czym odmowil wypisania recepty bo jak stwierdzil na rynku brytyjskim nie ma odpowiednika Omnadrenu. Z robieniem samodzielnym zastrzykow w UK tez jest problem - zarowno w przychodni jak tez w aptekach za nic w swiecie nie chcieli mi sprzedac igiel, powiedzieli ze zastrzyk musi byc zrobiony w przychodni a oni tam juz beda mieli igly. Tak wiec pozostalo mi przywozenie sobie igiel i strzykawek i testosteronu z Polski.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9