Poprzedni temat «» Następny temat
(Może) nietypowe pytania, ale z absolutnym szacunkiem
Autor Wiadomość
jan_bzyk
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 9
Wysłany: 2020-05-14, 19:46   (Może) nietypowe pytania, ale z absolutnym szacunkiem

Szanowni Państwo,

Przede wszystkim chciałbym się przedstawić. Mam na imię Wojtek i zapewne - na tym konkretnym forum - jestem nietypowy (choć - kto wie?), albowiem w sposób jednoznaczny utożsamiam się ze swoją obecną płcią zarówno fizyczną, jak i seksualną, psychiczną i emocjonalną (choć naturalnie czy faktycznie do tej płci pod każdym z tych czterech względów się zaliczam - nie mnie to oceniać). Uważam się za mężczyznę. Mam 50 lat, czyli jestem w tym, co określam "późnym wiekiem średnim". :-)

Zapisałem się na tym forum, albowiem dręczą mnie dwa pytania. Zanim jednak je zadam, chciałbym nadmienić dwie bardzo istotne rzeczy:

1) Bezwzględnie i absolutnie szanuję wszystkich z Państwa, bez względu na poglądy, tożsamość, preferencje i zachowania płciowe czy seksualne. To jest - co oczywiste - Wasza i tylko Wasza sprawa, kim się czujecie, czego chcecie i w jakiej roli czujecie się najlepiej.

2) Szanuję też zasady panujące na tym Forum. Jeśli je złamię - to wyłącznie nieświadomie i w takiej sytuacji z góry za to przepraszam, z pokorą przyjmę "reprymendę" lub punkty karne (aczkolwiek chętnie wówczas dowiedziałbym się, gdzie/czy istnieją takie miejsca w necie, gdzie informacje, które mnie nurtują, czy odpowiedzi na moje pytania mógłbym uzyskać). Mam jednak nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Pytania, czy też kwestie, które mnie nurtują, są następujące:

1) W ciągu ostatnich kilku-kilkunastu lat namnożyły się definicje związane z płciowością i seksualnością, do tego stopnia, że - przynajmniej dla mnie, jako "laika" w tych sprawach i osoby nie wykraczającej poza swoją "nadaną" czy "przyrodzoną" tożsamość (czyli fizycznie, seksualnie, psychicznie i płciowo czuję się mężczyzną) - trudno jest określić, jaka definicja dotyczy jakich osób. Moja pierwsza prośba dotyczy wyjaśnienia - ale jak laikowi, prostymi słowami, a nie tak, jak to napisano na przykład w Wikipedii, tych wszystkich pojęć. Transseksualizm, transgenderyzm, transwestytyzm, interseksualizm, agender, hermafrodytyzm i jeszcze kilka innych - trochę nie mogę się w tym połapać. Byłbym zatem wdzięczny za uporządkowanie tego. Chciałbym nadmienić, że nie prowadzę w tych kwestiach żadnych badań naukowych, tylko po prostu jestem ciekawy.

2) Drugie pytanie może być nieco bardziej bulwersujące lub szokujące. I zanim je zadam, chciałbym jeszcze raz nadmienić kilka rzeczy: szanuję wszystkich z Państwa i ostatnią rzeczą, jakiej bym chciał, jest jakiekolwiek wyśmiewanie się czy krytykowanie Państwa wyborów. Prosiłbym uprzejmie, by o tym pamiętać. Prosiłbym też, by Państwo pamiętali, że jako "laik" nie znam się na właściwych definicjach płciowości i seksualności, toteż jeśli moje "chropawe" i "laickie" opisy Państwa zdenerwują, to z góry bardzo proszę o wybaczenie, bo to absolutnie nie jest moim zamiarem. Po drugie, jeśli ten wątek nie jest właściwym do zadania tego pytania, to prosiłbym o przeniesienie go do innego. Po trzecie, jeśli tym pytaniem - w sposób nieświadomy i/lub niezamierzony - naruszę regulamin, to oczywiście proszę o takową informację, a nawet "karę", ale jednocześnie liczę też jeśli nie na odpowiedzi, to na podpowiedzi na temat tego, gdzie w necie odpowiedź na to pytanie mógłbym uzyskać.

Otóż od dłuższego już czasu (tzn. od mniej więcej dwóch-trzech lat minimum) łapię się na tym, że bardzo pociągają mnie seksualnie (i tu właśnie następuje ów "chropawy" czy "laicki" opis) osoby, które generalnie fizycznie wyglądają jak Kobiety, mają kobiece ruchy, kobiecy ubiór, kobiecy (wysoki) głos i częściowo kobiece cechy płciowe, czyli piersi (naturalne/prawdziwe lub stworzone chirurgicznie), ale jednocześnie posiadające penisa. Nie wiem dlaczego tak jest (z mężczyznami z fizycznego punktu widzenia - bez względu na ich wewnętrzną czy psychiczną płciowość i seksualność oraz preferencje seksualne - nigdy nie potrafiłbym zbliżyć się fizycznie), poza tym dziwnym pragnieniem preferuję bowiem zdecydowanie osoby, które są fizycznie, seksualnie, psychicznie, płciowo i emocjonalnie 100% Kobietami. Ponieważ wiem, że niniejsze Forum nie może i nie powinno spełniać funkcji ogłoszeń erotycznych, z drugiej jednak strony na tych stronach z ogłoszeniami, które udało mi się przejrzeć, nie znalazłem wyraźnie określonej oferty tego typu (zdaje się, choć mogę się mylić, że w potocznym języku takie osoby nazywa się z angielska "shemale"), dlatego tez proszę bardzo tego pytania nie traktować jako żadnej oferty. Zamiast tego chciałbym się zapytać, czy wiadomo Państwu, gdzie takich informacji i takich kontaktów mógłbym ewentualnie szukać i tylko o to w tym pytaniu mi chodzi. (Oczywiście zdaję sobie sprawę, że w epoce prawdziwej czy wyimaginowanej pandemii wszelkie kontakty fizyczne, bez względu na płciowość, seksualność i preferencje, mogą być utrudnione lub wręcz niemożliwe, ale to zupełnie inny temat.)

Jak Państwo widzą, to zapewne nietypowy wpis i nietypowe pytania, ale bardzo zależałoby mi na odpowiedziach.

Życzę Państwu spełnienia marzeń i planów, nie tylko tych związanych z płciowością/seksualnością, dużo zdrowia na obecne czasy, a także dużo tolerancji otoczenia na wszelkie Państwa wybory. Ostatecznie, nieważne jaką mamy fizycznie, płciowo, seksualnie i psychicznie płeć, ważne, jakimi jesteśmy ludźmi. :-)

Pozdrawiam serdecznie
Wojtek
Warszawa

Dodałam do użytkowników. /Freja
Ostatnio zmieniony przez Freja 2020-05-16, 19:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OneLotusPetal
moderator
CIS KING


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 148
Posty: 439
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-05-14, 20:26   

Witaj.

Pierwsze pytanie: trochę się już takich postów z prośbą o wyjaśnienie wszystkich terminów tutaj przewinęło, łącznie z odpowiedziami na nie. Nigdy te wyjaśnienia nie dodały niczego poza rzeczami, które najpewniej przeczytałeś na Wikipedii (a przynajmniej ja tego nie zauważyłem). Jeśli się mylę, to może zaraz pojawi się tu ktoś, kto zechce poczynić powinność i dorzuci grosza od siebie.

Odpowiadając na drugie pytanie: wiem o obecności trans kobiet na Grindrze, trzeba niestety długo szukać, ale się trafiają. Jest też trans-dating. Ogólnie ciężko poznać prawdziwa trans kobietę do związku przez internet, bo wiele z nich chce być postrzegane jako normalne kobiety, a nie jako "kobiety z dodatkiem". Ale może nie będę się wypowiadał za panie, niech same napiszą.
_________________
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 357
Posty: 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-05-14, 20:53   

Cześć.
jan_bzyk napisał/a:
Otóż od dłuższego już czasu (tzn. od mniej więcej dwóch-trzech lat minimum) łapię się na tym, że bardzo pociągają mnie seksualnie

Przy wieku 50 lat to nie jest dłuższy czas. Tak z ciekawości zapytam: co takiego wydarzyło się w Twoim życiu, że nagle zaczęły pociągać Cię trans kobiety?

Skoro już zabrałem głos, proszę, nie nękaj prywatnymi wiadomościami naszych Pań, zwłaszcza tych, które sobie tego nie będą życzyły, bo jeśli dotrą do mnie takie zgłoszenia, będę reagował.
_________________
 
 
 
Misia
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 11
Posty: 162
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2020-05-15, 10:10   

A ja mam pytanie do pana:
Znudziła się już Panu żona? A co z przysięga małżeńska?
Co z Pana dziećmi?
Niech się Pan zastanowi, czy rodzina i słowa przysięgi, które Pan wypowiedział, nie są najważniejsze. Pokusy cielesne można poskromić.
Jest Pan zwierzęciem myślącym, więc niech Pan zrobi pożytek z mózgu. .
 
 
WiktoriaJangmi
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 227
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-05-15, 18:16   

Misia, Co to za głupi post?
Jaka przysiega, gostek nigdzie nie napisał że ma żonę.
niech sobie gostek leci na trans kobiety, byle by je traktował jak kobiety i z szacunkiem.
OneLotusPetal, A jakie to są nieprawdziwe trans kobiety?
jan_bzyk, Możesz mieć problem ze znalezieniem transpłciowej kobiety lubiącej używać swojego penisa, ponieważ takowe są częściej lesbijkami niż hetero.
  
 
 
OneLotusPetal
moderator
CIS KING


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 148
Posty: 439
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-05-15, 19:04   

WiktoriaJangmi napisał/a:

OneLotusPetal, A jakie to są nieprawdziwe trans kobiety?

Wiele osób na apkach i w internecie używa błędnie słowa trans jako synonim transwestyty.
A już szczytem jest, gdy aplikacja w momencie wyboru płci pozwala na wybranie "Tv/ts". To autentyk. Tak, transwestyta ukośnik trans, bo przecież w sumie co za różnica :roll:
_________________
  
 
 
WiktoriaJangmi
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 227
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-05-15, 19:36   

OneLotusPetal, Rozumiem, czepiam się bo po prostu miałam w ostatnim czasie duże natężenie akcji jak truśmiecie i inny podobny element twierdził że nie jestem prawdziwą trans kobietą i się jeszcze nie do końca pozbierałam przez co jestem przewrażliwiona.
  
 
 
Misia
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 11
Posty: 162
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2020-05-15, 19:45   

Wiktoria, każdy chłop w wieku 50 lat ma żonę i dzieci.
Jak facet ma rodzinę, to niech jej będzie wierny.
Niech sobie wybije fantazje seksualnie z transkami tylko niech się skoncentruje na rodzinie.
Chłopu odbija bo ma za dużo czasu.
 
 
OneLotusPetal
moderator
CIS KING


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 148
Posty: 439
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-05-15, 20:14   

Misia napisał/a:
Wiktoria, każdy chłop w wieku 50 lat ma żonę i dzieci.

No... nie każdy. Jakiś tam procent singli jest, do tego dochodzą rozwodnicy.

Z tym "odbijaniem" też nie przesadzajmy, póki co ten wątek był grzeczny i kulturalny i chcę, żeby taki pozostał.
_________________
 
 
Emilia
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 71
Posty: 232
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2020-05-15, 20:51   

Witaj Wojtek, jak to miło widzieć że są cisi którzy są chętni dowiedzieć się czegoś więcej o transseksualiźmie.

Spróbuje w prostych słowach wyjaśnić te wszystkie pojęcia, dlatego proszę nie bijcie mnie że wyjaśnię to wszystko bardziej powierzchownie. Wdawanie się w szczegóły nie pomoże naszemu gościowi.

Transseksualizm (TS) - Osoba czująca się płci przeciwnej niż tej nadanej przy urodzeniu. Chcę ona przejść niezbędne leczenie i operacje po to aby nadać swojemu ciału wygląd jak najbardziej zbliżony do płci odczuwalnej, oraz aby móc żyć w społeczeństwie jako ta płeć. To jest w zasadzie najważniejszy z tych wszystkich terminów, zarówna ja i jak i większość osób na tym forum jesteśmy transseksualni. Korzystając z luki prawnej można także zmienić płeć i imię w dokumentach, mając odpowiednie papiery. Wśród osób TS część z nich nie lubi swoich narządów płciowych i pragnie je zmienić poprzez operację, a część je lubi i akceptuje.

Wśród takich ludzi są też osoby niebinarne (NB) które czują się naraz kobietami i mężczyznami. Pragną oni nadać swojemu ciało dwojaki wygląd.

Transgenderyzm (TG) - Widziałam kilka różnych wyjaśnień tego zjawiska i niestety nie jestem w stanie wyjaśnić co to jest. Na pewno w języku angielskim zamiast transsexual częściej się używa słowa transgender.

Transwestytyzm (TV) - Czasowe przebieranie się w przeciwną płeć, wynika to z czystej potrzeby i przyjemności wynikającej z tego, lub z seksualnego podniecenia. Takie osoby nie chcą permanentnie zmieniać swojej płci fizycznej.

Interseksualizm (IS) - W dużym skrócie choroba genetyczna (na przykład dodatkowy chromosom płciowy) lub inna choroba związana z płciowością (na przykład niewrażliwość na dany hormon płciowy). Taka osoba może przejść inną tranzycję niż transseksualiści.

Hermafrodytyzm - związane z IS. Objawia się obecnością przy urodzeniu dwóch różnych narządów płciowych, nierozwiniętych w pełni. Zazwyczaj lekarze wycinają jeden z tych narządów zaraz po narodzinach. Wybierają płeć dziecka na zasadzie rzutu monetą.

Agender (AG) - to osoba, która identyfikuje się jako pozbawiona płci lub bez tożsamości płciowej.

Cis - Osoba która od urodzenia identyfikuje się ze swoją płcią nadaną przy urodzeniu.

Shemale to określenie używane filmach porno. Jeśli transseksualna kobieta nazywa się w ten sposób to najczęściej w formie żartu. Osoby TS raczej się określają mianem m/k (dla trans kobiet), k/m (dla trans mężczyzn) lub nb (dla niebinarnych).
_________________


Nigdy nie trać nadziei
 
 
jan_bzyk
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 9
Wysłany: 2020-05-15, 23:04   

Misia napisał/a:
A ja mam pytanie do pana:
Znudziła się już Panu żona? A co z przysięga małżeńska?
Co z Pana dziećmi?
Niech się Pan zastanowi, czy rodzina i słowa przysięgi, które Pan wypowiedział, nie są najważniejsze. Pokusy cielesne można poskromić.
Jest Pan zwierzęciem myślącym, więc niech Pan zrobi pożytek z mózgu. .Przede wszystkim, zanim odpowiem, to ponieważ nie wiem, czy mam do czynienia z osobą, pragnącą mówić do siebie Pan, czy Pani (ona, ona, ono) - postaram się odpowiedzieć bezosobowo, tak chyba będzie bezpieczniej.

Otóż nie wiem, skąd założenie, że mam żonę i/lub dziecko/dzieci. Nie wiem też, skąd założenie, że mężczyzna w moim wieku ma/musi mieć żonę (i ewentualnie dziecko/dzieci). Owszem, znakomita większość ma, ale w życiu układa się bardzo różnie. Nie można i nie wolno a priori zakładać czegoś tylko dlatego, że stanowi większość.

Może w ogóle nie mam ani żony, ani dzieci. Może miałem żonę (bez dzieci) i się rozwiodłem. Może rozwiodłem się z żoną i mam dzieci, ale są dorosłe i wiodą swoje życie i/lub akceptują moje wybory, a moje życie seksualne ich nie interesuje. Możliwości jest wiele i nie powiem, która z nich jest prawdziwa, ale zakładanie, że mam żonę i/lub dziecko/dzieci i piszę, bo chcę sobie "skoczyć na boku" i przeżyć "dreszczyk" jest zakładaniem a priori, że zdradzam, a to - że użyję eufemizmu - bardzo krzywdzące założenie. Chyba nie musimy pisać o tym, że (bez względu na orientację płciową i seksualną) albo jesteśmy wierni jednemu partnerowi/jednej partnerce, albo jeśli chcemy sobie "pohasać" - nie angażujemy się w związek, zwłaszcza małżeński.

Mimo wszystko pozdrawiam serdecznie.
 
 
jan_bzyk
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 9
Wysłany: 2020-05-15, 23:06   

Bardzo dziękuję. :-) To rzeczywiście choć trochę rozwiało moje wątpliwości. :-)

Pozdrawiam
 
 
jan_bzyk
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 9
Wysłany: 2020-05-15, 23:16   

Misia napisał/a:
Wiktoria, każdy chłop w wieku 50 lat ma żonę i dzieci.
Jak facet ma rodzinę, to niech jej będzie wierny.
Niech sobie wybije fantazje seksualnie z transkami tylko niech się skoncentruje na rodzinie.
Chłopu odbija bo ma za dużo czasu.


Mimo, że te słowa nie zostały skierowane bezpośrednio do mnie, uważam, że - bez względu na ocenę moralną mojego pragnienia czy marzenia - nie były one ani przyjemne, ani grzeczne czy kulturalne, a tak staram się z Państwem rozmawiać (mimo, że też przecież nie ze wszystkimi postawami dotyczącymi płciowości się zgadzam czy nie wszystkie rozumiem). Szanuję Państwa poglądy i wybory, nawet jeśli się z nimi nie zgadzam lub ich nie rozumiem, prosiłbym o wzajemność.

Znów spotyka się z - kompletnie niesłusznym i błędnym - założeniem, że WSZYSCY mężczyźni (przepraszam, "chłopy") w wieku 50 lat mają żonę i dzieci i doprawdy nie wiem, skąd taki pogląd.

A - przepraszam - skąd podejrzenie, że mam za dużo czasu? Kolejne założenie a priori? A może o tym posiadaniu mnóstwa czasu miałby świadczyć fakt, że założyłem tu konto i napisałem?

Jak "facet" miałby rodzinę, to byłby jej wierny. Jak już wcześniej napisałem, może on nie ma rodziny, a może miał tylko żonę i się z nią rozwiódł, a może rozwiódł się z zoną, a dorosłych dzieci nie interesuje, jakie preferencje czy zachcianki (zwłaszcza seksualne) ma ich ojciec.

Swoją drogą, gdybym miał (lub napisał, że mam) 20 czy 25 lat, też byłaby taka reakcja? Cóż wiek ma w istocie do rzeczy? Wiernym lub niewiernym można być, i rodzinę mieć lub nie, w każdym wieku dorosłym.
 
 
jan_bzyk
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 9
  Wysłany: 2020-05-15, 23:21   

WiktoriaJangmi napisał/a:
Misia, [...]
niech sobie gostek leci na trans kobiety, byle by je traktował jak kobiety i z szacunkiem.

jan_bzyk, Możesz mieć problem ze znalezieniem transpłciowej kobiety lubiącej używać swojego penisa, ponieważ takowe są częściej lesbijkami niż hetero.Otóż to! Dziękuję za mądrą odpowiedź. Oczywiście, że z szacunkiem! Zresztą w ogóle ludzi, bez względu na orientację płciową i seksualną, trzeba traktować z szacunkiem dopóki nie udowodnią, że na to nie zasługują. ;-)

Rozumiem też, że realizacja mojego marzenia czy pragnienia może nastręczać trudności czy problemów i nawet może nigdy nie dojść do ich realizacji (niestety), ale próbować zawsze warto. :-)

Dziękuję i pozdrawiam
 
 
jan_bzyk
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 9
Wysłany: 2020-05-15, 23:30   

Cytat:
Cześć.

Przy wieku 50 lat to nie jest dłuższy czas. Tak z ciekawości zapytam: co takiego wydarzyło się w Twoim życiu, że nagle zaczęły pociągać Cię trans kobiety?

Skoro już zabrałem głos, proszę, nie nękaj prywatnymi wiadomościami naszych Pań, zwłaszcza tych, które sobie tego nie będą życzyły, bo jeśli dotrą do mnie takie zgłoszenia, będę reagował.


No może to nie są trzy lata, tylko pięć, przecież nie pamiętam, kiedy pierwszy raz poczułem takie pragnienie. :-) Nic specjalnego się nie wydarzyło. Po prostu tak nagle mnie - że użyję zabawnego i niezbyt wyrafinowanego słowa - "wzięło". Zresztą w swym życiu miałem już różne "fazy" dotyczące chęci czy potrzeb seksualnych, związane z seksem ze specyficznymi grupami lub rodzajami Kobiet, jedne z tych chęci czy fantazji udało mi się zrealizować, innych - nie. :-) I za każdym razem nie potrafiłem, i nadal nie potrafię, odpowiedzieć na pytania "dlaczego" oraz "dlaczego właśnie teraz" albo "dlaczego właśnie takie Kobiety". :-)

A co do nękania - Broń Panie Boże! Wiem, że regulamin tego zakazuje, ale nawet gdyby nie zakazywał, to zdaję sobie doskonale sprawę, że to forum nie jest od tego. Właśnie dlatego nie napisałem "czy jest jakaś chętna", tylko "czy możecie mi Państwo ewentualnie przekazać jakieś informacje". :-) Nie mam zamiaru nikogo nękać. ;-) Zresztą myślę, że Pań, które sobie by życzyły nękania tutaj nie ma, a Pań, które same coś by zaproponowały... też nie ma i nie będzie w moim konkretnym przypadku. :-)
 
 
jan_bzyk
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 9
Wysłany: 2020-05-15, 23:33   

OneLotusPetal napisał/a:
Witaj.

Pierwsze pytanie: trochę się już takich postów z prośbą o wyjaśnienie wszystkich terminów tutaj przewinęło, łącznie z odpowiedziami na nie. Nigdy te wyjaśnienia nie dodały niczego poza rzeczami, które najpewniej przeczytałeś na Wikipedii (a przynajmniej ja tego nie zauważyłem). Jeśli się mylę, to może zaraz pojawi się tu ktoś, kto zechce poczynić powinność i dorzuci grosza od siebie.

Odpowiadając na drugie pytanie: wiem o obecności trans kobiet na Grindrze, trzeba niestety długo szukać, ale się trafiają. Jest też trans-dating. Ogólnie ciężko poznać prawdziwa trans kobietę do związku przez internet, bo wiele z nich chce być postrzegane jako normalne kobiety, a nie jako "kobiety z dodatkiem". Ale może nie będę się wypowiadał za panie, niech same napiszą.


Dziękuję serdecznie. :-)
 
 
OneLotusPetal
moderator
CIS KING


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 148
Posty: 439
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-05-16, 00:04   

jan_bzyk, uprzejmie proszę, abyś używał funkcji edytowania posta zamiast dodawania kilka kolejnych pod rząd, bo to wprowadza chaos i wygląda nieestetycznie.

Każdy użytkownik i użytkowniczka ma pod avatarem napisane, jakiej jest płci i jakie zaimki preferuje (czyli jak się do niego/niej zwracać), dlatego proszę cię, byś zwracając się do innych użytkowników i użytkowniczek stosował się właśnie do tego, co mają ustawione.
_________________
 
 
WiktoriaJangmi
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 227
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-05-16, 09:37   

Misia napisał/a:
Wiktoria, każdy chłop w wieku 50 lat ma żonę i dzieci.
Jak facet ma rodzinę, to niech jej będzie wierny.
Niech sobie wybije fantazje seksualnie z transkami tylko niech się skoncentruje na rodzinie.
Chłopu odbija bo ma za dużo czasu.


To jakieś wierutne bzdury że każdy mężczyzna w wieku 50 lat ma żonę i dzieci, a nawet jak ma niech sobie fantazjuje do woli.
 
 
Misia
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 11
Posty: 162
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2020-05-16, 10:01   

Widzę że u ciebie kręgosłup moralny również jest złamany.
 
 
Misia
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 11
Posty: 162
Skąd: łódzkie
Wysłany: 2020-05-16, 10:08   

A Pan ewidentnie kręci.
 
 
WiktoriaJangmi
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 227
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-05-16, 11:12   

A tak na poważnie to transprzemoc dawno mi go pokruszyła w pył.
Misia, Serio nie znasz kobieto gostka to co gadasz ciągle że ma na pewno żonę
  
 
 
Ayashiiru
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 724
Wysłany: 2020-05-16, 14:11   

WiktoriaJangmi, transprzemoc? Kto jej dokonał?
 
 
jan_bzyk
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 9
Wysłany: 2020-05-16, 16:21   

Misia napisał/a:
A Pan ewidentnie kręci.


A skąd u Pani to graniczące z pewnością przeświadczenie? Nie wiem, może miała Pani w życiu negatywne doświadczenia z mężczyznami w moim wieku, jeśli tak, to przykro mi, ale proszę nie osądzać wszystkich wedle jednej sztampy. W istocie proszę nie osądzać w ogóle. I nie wyciągać winsoków na podstawie fałszywych przesłanek, a właściwie bez żadnych przesłanek. Szczególnie razi (a jednocześnie bawi) mnie słowo "ewidentnie". :-)
 
 
remick76
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: is
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 753
Posty: 384
Wysłany: 2020-05-16, 16:33   

jan_bzyk napisał/a:
A skąd u Pani to graniczące z pewnością przeświadczenie?

Kobieca intuicja? :-)

Niektóre osoby mają po prostu alergię na chaserów co to chcą tylko sobie pobzykać ;)
_________________
 
 
jan_bzyk
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 9
Wysłany: 2020-05-16, 16:38   

remick76 napisał/a:
jan_bzyk napisał/a:
A skąd u Pani to graniczące z pewnością przeświadczenie?

Kobieca intuicja? :-)

Niektóre osoby mają po prostu alergię na chaserów co to chcą tylko sobie pobzykać ;)


Obawiam się, że czasem intuicja, nawet kobieca, może być szalenie zawodna.
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 736
Posty: 6137
Wysłany: 2020-05-16, 19:08   

Cześć :)
Jak znajdę chwilę, to zajrzę do tego wątku, żeby popatrzeć, jak tu Ciebie grillują i może ew. coś dopowiedzieć.

A odnośnie meritum:
https://trans-dating.com/

oraz pewne bardzo dziwne, ale z drugiej strony mocno hm... konkretne miejsce:
https://ksiega.4free.pl/ksiega.php?uid=55148&page=0
 
 
Arki
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 3
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2020-05-18, 17:35   

Drodzy Państwo,
Jak można kierować się starymi oraz krzywdzącymi stereotypami,samemu będąc na ogół mniejszością? Zniechęcić kogoś jest łatwo, ale zainteresować tematem trudno. Może prośba o informacje i zainteresowanie tematem powinno być docenione? A jeżeli nie to chociaż tolerowane, a docinki i negatywne treści zachowane jedynie dla siebie. Jednak te treści i sprzeczki, nie świadczą o niektórych najlepiej. Więc mam prośbę do Państwa, niech Państwo zachowają należytą kulturę i zaprzestaną tej prosto mówiąc: "gównoburzy".
_________________
Arki
 
 
remick76
użytkownik
Zawsze kobieta


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: is
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 753
Posty: 384
Wysłany: 2020-05-18, 20:33   

Arki napisał/a:
Zniechęcić kogoś jest łatwo, ale zainteresować tematem trudno.
Jak kogoś seksualnie podniecają emki z penisem to zniechęcić go trudno a zainteresowany już jest XD
_________________
 
 
Ayashiiru
użytkownik


Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 144
Posty: 724
Wysłany: 2020-05-18, 20:54   

remick76 napisał/a:
Arki napisał/a:
Zniechęcić kogoś jest łatwo, ale zainteresować tematem trudno.
Jak kogoś seksualnie podniecają emki z penisem to zniechęcić go trudno a zainteresowany już jest XD


Może zacznijmy od nicka? Jan BZYK? To jest poważne? Czy raczej sugeruje zarejestrowanie się aby wysyłać priwy o temacie bzykania?
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 848
Posty: 9338
Wysłany: 2020-05-21, 23:28   Re: (Może) nietypowe pytania, ale z absolutnym szacunkiem

Na większość pytań już wcześniej ktoś odpowiedział (np. Emilia), więc tylko uzupełnię:

jan_bzyk napisał/a:
Otóż od dłuższego już czasu (tzn. od mniej więcej dwóch-trzech lat minimum) łapię się na tym, że bardzo pociągają mnie seksualnie (i tu właśnie następuje ów "chropawy" czy "laicki" opis) osoby, które generalnie fizycznie wyglądają jak Kobiety, mają kobiece ruchy, kobiecy ubiór, kobiecy (wysoki) głos i częściowo kobiece cechy płciowe, czyli piersi (naturalne/prawdziwe lub stworzone chirurgicznie), ale jednocześnie posiadające penisa. Nie wiem dlaczego tak jest (z mężczyznami z fizycznego punktu widzenia - bez względu na ich wewnętrzną czy psychiczną płciowość i seksualność oraz preferencje seksualne - nigdy nie potrafiłbym zbliżyć się fizycznie), poza tym dziwnym pragnieniem preferuję bowiem zdecydowanie osoby, które są fizycznie, seksualnie, psychicznie, płciowo i emocjonalnie 100% Kobietami.

Kiedyś spotkałem się z takim zdaniem, że: mężczyźni generalnie lubią penisy, niekoniecznie własne ;) i może jest to tak pół żartem pół serio. A że przy tym są hetero, stąd zainteresowanie "kobietami z penisem".
Jednak musisz pamiętać, że dla transseksualnych kobiet ich narządy płciowe zazwyczaj są źródłem smutku, wstrętu czy co najmniej niechęci - to jakbyś miał powiedzmy zajęczą wargę, byłaby Twoim kompleksem i widziałbyś ją za każdym razem spoglądając w lustro, a spotkałbyś no powiedzmy kobietą, którą by to pociągało i którym głównym kryterium znajomości z Tobą byłby ten Twój właśnie największy kompleks i niechęć - no trochę tak nie bardzo ;)
Dlatego też raczej będzie Ci ciężko znaleźć odpowiednią osobę - bo transwestytę mógłbyś znaleźć dość łatwo, ale to jednak mężczyźni przebrani, nie mają biustu itp., no i pod ubraniem jednak mężczyźni. A transseksualne kobiety najczęściej nie będą zainteresowane tego rodzaju znajomością (oczywiście nie wypowiadam się za wszystkie, nie mówię, że absolutnie nie znajdziesz, mówię po prostu że będzie trudniej).

OneLotusPetal napisał/a:
A już szczytem jest, gdy aplikacja w momencie wyboru płci pozwala na wybranie "Tv/ts". To autentyk. Tak, transwestyta ukośnik trans, bo przecież w sumie co za różnica :roll:

Tak jest na wielu też portalach randkowych :D Ja się tak przyzwyczaiłem, że już nawet nie zwracam uwagi XD

jan_bzyk napisał/a:
Zresztą w ogóle ludzi, bez względu na orientację płciową i seksualną, trzeba traktować z szacunkiem dopóki nie udowodnią, że na to nie zasługują. ;-)

Bardzo ładnie ujęte :) też tak zawsze mówię ;)

Misia napisał/a:
Widzę że u ciebie kręgosłup moralny również jest złamany.

Po co takie oceny? Ja się tu zgadzam z Jangmi akurat - my nie jesteśmy policja łóżkowa innych użytkowników i jak ktoś przychodzi i zadaje kulturalne pytania, to jest nie na miejscu pytać go o to czy jego żona wie o jego fantazjach - czy ma czy nie ma żony/partnerki i czy ona wie czy nie wie, to w ogóle nie jest nasza sprawa.
_________________
 
 
WiktoriaJangmi
użytkownik

Tożsamość płciowa: k
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 70
Posty: 227
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-05-22, 00:51   

Ayashiiru, No chłopak sobie chciał znależc dziewczynę chętną na bzykanko, z tąd taki a nie inny nick.
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 11