Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Cześć i czołem, czyli co ja do jasnej ciasnej robię
Autor Wiadomość
Lexy
użytkownik
Lexy_flexy

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1
Posty: 2
  Wysłany: 2020-04-25, 11:18   Cześć i czołem, czyli co ja do jasnej ciasnej robię

Sceneria: Biało-limonkowo-czarny, zasyfiony i zawalony pokój nastolatka

Bohater: Dziewczyna (teoretycznie) z czarnymi włosami do połowy szyi, brązowymi oczami i w za dużej bluzie z flagą Zjednoczonego Królestwa.

Akcja: Bohater siedzi w pokoju nad laptopem, i pisze coś z zapałem.

*stopklatka*

Tak, to ja. Pewnie teraz zastanawiacie się jak znalazłem się w takiej sytuacji - zdesperowany, z dołkiem, piszący na forum, którego w ogóle nie ogarnia i dobry kwadrans musiał szukać jak dodaje się wątek. Może zacznijmy do początku.

Homo sapiens, lat w tym roku 14, w dokumentach zapisane, iż płci żeńskiej – jednak jak wiadomo nie zawsze to co w dokumentach zgadza się z tym kim się jest. Wracając, teoretycznie nazywam się jak pewna królowa, jednak wolę kiedy ludzie zwracają się do mnie Alex/Lex/Lexy.

Jestem otwarty na zwieranie nowych znajomości, chociaż na początku, przez moje złe doświadczenia z ludźmi w życiu realnym i internecie, mogę podchodzić trochę nieufnie.

Jeżeli chodzi o to jak jestem powiązany z trans: sam nim jestem, to jest wiadome na 100%. Tylko nie wiem do której kategorii się mieszczę – roboczo określam się jako genderfluid, chociaż od kiedy nazwałem swój stan i zacząłem codziennie próbować określać, na jaką płeć się czuję, nie miałem ani jednego „żeńskiego” dnia, co trochę mnie niepokoi. Mówiąc szczerze zastanawiam się czy nie jestem po prostu FtM, jednak na razie nie chcę mówić o tym nikomu z mojego otoczenia – określiłem się już jako genderfluid i na razie tego będę się trzymać.

Kwarantanna bardzo mnie boli, i to nie przez to, że tęsknię za ludźmi. Po prostu podczas szkoły miałem zawsze moment oddechu od rodziców z którymi regularnie się kłócę. Dodatkowo, gdyby nie było kwarantanny, może udało by mi się przekonać mamę do odwiedzin u seksuologa który mógłby zdiagnozować czy jestem trans czy może po prostu mam zaburzenia hormonalne, teraz nie ma nawet co o tym wspominać, już widzę jak ojciec mówi „Mamy za mało pieniędzy i inne, ważniejsze, problemy na głowie, żeby zajmować się twoimi urojonymi problemami z płcią, zobaczysz niedługo ci przejdzie, nie ma po co wydawać pieniędze”.

Także… To chyba tyle o moim życiu i ogólnie o mnie.

Nie wiem co więcej napisać :-D

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Lexy

Dodałam do użytkowników. /Freja
Ostatnio zmieniony przez Freja 2020-05-16, 17:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Ada75
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-25, 21:01   

Lexy, witaj na forum.
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-25, 21:19   

Witaj
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-04-26, 00:18   

No cześć :)
_________________
 
 
Arki
użytkownik


Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 3
Skąd: Starachowice
Wysłany: 2020-05-14, 17:45   

Cześć, ja dołączyłem przed chwilą, czy twoja propozycja zawierania znajomości wciąż jest aktualna? Teoretycznie post nie jest bardzo stary... A zauważyłem, że jesteśmy w podobnym wieku. Z powodu kwarantanny prawie cały czas się nudzę... Co lubisz robić w wolnym czasie?
_________________
Arki
 
 
Freja
ateistyczna bogini
Freja Draco


Tożsamość płciowa: k
Preferowany zaimek: ona
Punktów: 905
Posty: 7096
Wysłany: 2020-05-16, 17:46   

Cześć :)
_________________
Freja Draco
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 10