Ogłoszenie 
UWAGA: strona
wolne-forum-transowe.pl
NIE ma nic wspólnego z niniejszym forum


NIE należy podawać tam swoich danych logowania ze strony:
transpomoc.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego k/m tak trudno znaleźć partnerkę
Autor Wiadomość
Alladen
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 4
Skąd: Poznań
  Wysłany: 2020-04-04, 16:49   Dlaczego k/m tak trudno znaleźć partnerkę

Czy wy też tak macie? :(
A może znacie jakiś ciekawy portal, tak przy okazji gdzie można kogoś poznać jakieś dziewczyny? (prócz queer i transdating)
 
 
 
Sven
[Usunięty]

Wysłany: 2020-04-04, 17:30   

Może próbuj na aplikacjach?
Albo można się pofatygować na piechotę na wydarzenia LGBT.
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-04-04, 18:17   

Poznać jest łatwo. Trudniej tę znajomość przekształcić w związek, zwłaszcza jeśli kobieta odczuwa pewien dyskomfort związany z naszą przeszłością.

6 lat temu zawarłem taką znajomość poprzez cudzego bloga (niezwiązanego z tematyką LGBT), potem okazało się, że jesteśmy w jednej grupie dyskusyjnej na Facebooku. Kilka kolejnych lat była to fajna przyjaźń...
_________________
 
 
 
wendigo
użytkownik
TRU ts ;)


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 1033
Posty: 10306
Wysłany: 2020-04-06, 00:31   Re: Dlaczego k/m tak trudno znaleźć partnerkę

Alladen napisał/a:
Czy wy też tak macie? :(

nie, my mamy tak, że trudno znaleźć partnera :P


Cytat:
A może znacie jakiś ciekawy portal, tak przy okazji gdzie można kogoś poznać jakieś dziewczyny? (prócz queer i transdating)

Nie szukaj dziewczyny na jakimś konkretnym portalu dla LGBT, po co? szukaj, jak już w ogóle musisz na portalach randkowych, to na takich zwyczajnych - dla par hetero skoro jesteś facetem hetero.
Ale najlepiej poznawać się ze względu na wspólne zainteresowania, coś więcej co by Was łączyło :) Może popróbuj jakieś grupy albo fora związane z czymś co lubisz albo co Cię interesuje.
_________________
 
 
nolife
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 39
Posty: 64
Wysłany: 2020-04-07, 16:35   

Jak jesteś z Warszawy to polecam OKCupid. Miałem tam z dziewczynami tempo 2-3 dziewczyny na tydzień (i nie więcej tylko dlatego, że nie miałem kasy na więcej spotkań na mieście <rotfl3> ) i związałem się z dziewczyną stamtąd na dłużej i pewnie byłoby na stałe, ale po mniej więcej roku uznałem, że jednak wolę facetów <rotfl3>
_________________
Nie tracę czasu na ludzi, którzy popierają swoje twierdzenia danymi z Instytutu Bo Tak Uważam
 
 
Alladen
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Kim jesteś: ts
Preferowany zaimek: on
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-04-19, 11:41   

wendigo, dzięki w sumie za podpowiedź, na takim zwyczajnym portalu nie szukałem, ale może warto sporóbować :)
Chociaż po tym jak ostatnio poznana przeze mnie dziewczyna zerwała ze mną kontakt to chyba tracę wiarę na coś więcej w moim życiu :x
 
 
 
WojtekM
moderator


Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 443
Posty: 2567
Skąd: Łódź
Wysłany: 2020-04-19, 12:36   

Alladen, jednym niepowodzeniem nie warto się przejmować. Nie warto nawet kolejnymi. Czasem, żeby trafić na właściwą osobę trzeba się porządnie naszukać.
Wiesz, co mówią dziewczyny, które miały konta na portalach randkowych? Że większość facetów na tych portalach to "patologia", bo albo żonaci, albo tylko zainteresowani seksem, albo nie ma o czym z nimi rozmawiać. Przypuszczam, że szanse masz spore, żeby jakaś dziewczyna zainteresowała się Tobą.
_________________
 
 
 
Mr. X
użytkownik

Punktów: 87
Posty: 495
Wysłany: 2020-05-10, 15:54   

Sven napisał/a:

Albo można się pofatygować na piechotę na wydarzenia LGBT.

Szczerze to z doświadczenie wydarzenie LGBT nie są zbyt dobrym miejscem do znalezienia dziewczyny. Coś co w "normalnym" klubie jest akceptowalne to w klubie lgbt można dostać opieprz, na wydarzeniach typu dyskusje itp też tak średnio bo
a)z reguły jest tak mało osób
b)jest tam dużo osób skrajnych (kiedyś dużo chodziłem na takie różne eventy bo poczucie wspólnoty strututu, ale stężenie "antykapitalistycznych" bzdur jest tak duże że aż zrezygnowałem, jak ktoś pracuje to autentycznie można się tam porzygać)
c)dużo z tych osób jest 100% homo
d)to jest nieco śmieszne ale wciąż dużo osób z takich miejsce nie czai co to transseksualizm

Ogólnie powiedziałbym że rada bez pokrycia w rzeczywistość
 
 
nolife
użytkownik

Tożsamość płciowa: m
Preferowany zaimek: on
Punktów: 39
Posty: 64
Wysłany: 2020-05-10, 16:59   

Mr. X napisał/a:
Coś co w "normalnym" klubie jest akceptowalne to w klubie lgbt można dostać opieprz
Z czystej ciekawości to co takiego robisz, że można za to dostać opieprz?

I podtrzymuję swoją radę odnośnie OKC, dobiera osoby zainteresowaniami, poglądami itp.
_________________
Nie tracę czasu na ludzi, którzy popierają swoje twierdzenia danymi z Instytutu Bo Tak Uważam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10